Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
İnan bende bilemiyorum. Ki senin doğru kişi olmadığını düşündüğünüde biliyorum Jado:))

Bunlar benimkiler:) Tazis

Eklentiler

• IMG_6341.JPG
    36 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_6342.JPG
    32,9 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_6343.JPG
    31,3 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_6344.JPG
    29,3 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_6345.JPG
    30,2 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_6346.JPG
    35,2 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_6347.JPG
    45,6 KB · Görüntüleme: 22

Eklentiler

• 19578101_10155451781604469_271534906_n.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 25
  • 19576195_10155451781519469_745606871_n.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 22
  • 19512606_10155451781579469_734096392_n.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 19

Öncelıkle çok yoğun olarak kıskanılan birisin. Herkesin gözü sende deyim yerindeyse. Özellikle kariyer anlamında çok daha ilerilere gideceksin sana çok güzel kapılar açılacak. üzerinde inanılmaz negatif enerji oluşmuş sanıyorum ki nazarın etkisi.

bu aralar hiç bir şey yapasın yok enerjin bitmiş gibi hissediyorsun. tazelenme zamanı :) ufak tefek değişiklikler yapacaksın sana inanılmaz iyi gelecek.
Aile içinde huzur hakim genel olarak. ufak tefek konuşmalar yoğunluk çıkmış buara ama sanki bir kalkan varda sizin haneyi koruyor gibi. baban kendi akrabaları ile bir ortamda bulunacak ama canı sıkılacak sonradan oradakı konuşmaları düşündükçe. Annen için almayı planladığın bir şey varsa muhakkak almalısın çok sevinecek.

Erkek arkadaşınla ilgili olarak sorunun temeli aslında sende :) maalesef sen bu adamdan emin değilsin. Yani bu adamla evlenilir mi sevgi herşey mi diye çok sorguluyorsun. üzülerek belirtmeliyim ki bu adam değişmeyecek. üstelik siz herşeyi çözseniz de ailesi bir tuhaf. senin bir adım önde olmanı da kaldıracak bir tip değil.

zaman zaman acaba başkası olsa şöyle mi olurdu böyle mi olur diye düşünüyorsun. kesinlikle seni daha mutlu eder. çünkü bu adam çok çocuk ruhlu yani bir şey olsa dönecek arkasını sanki hemen küsüp.

emeklerini filan düşünüyorsun ya da yeni birini sevmenin zorluğunu. hiç de öyle değil ne çok mutlu olacaksın bunu salıp bıraktığında :) ailenden bilen var ise o da tam olarak desteklemiyor.

biraz para biriktirmende yarar olduğunu düşünüyorum. bir kenara atmaya başlayacaksın.

yakın arkadaşlarından birinin yakınlığını sorgulayabilirsin bu aralar ama düşündüğün gibi değil :) seni seviyor ve değer veriyor.

Canım senden uzun ve koyu tenli biraz yapılı ama çok değil hani zayıf değil de balık etli derler ya öyle bir erkeğin karşısında seni dil dökerken görüyorum. Bu biraz ketum bir adam. Sen sanki kendini buna anlatmaya çalışıyosun.
Bu adam sana arkasını dönüyor ama ikna etmen zaman alacak ama bence ikna oluyor. Çünkü bir süre sonra baş başa çıkmışsınız falda ve yüzleriniz birbirine dönük. Yalnız düzelme için zaman var hemen konuşmanın peşine değil bu düzelme.
Bide bu adamın annesiyle sorunların mı var? Bi kadın var bunun bağlı olduğu aldatma gibi biri değil bence aileden bir kadın. Sözünü dinleten biri bu adama.
Adında ki muhtmelen baş harfi m olan biri çıkmış. Bundan sen akıl mı alıyosun desem bi yardımı var sana.
Bu senin adam çok zor biri ama yoluna girecek falın devamında da devamlılık gözüküyo.
Başka şehirden gelecek birileri var sana. yoğun bi döneme giriyosun sen. Sürekli birileriyle koşturma yaşayacaksın.
Kafanı rahatlatamıyosun sen. İçin içini yiyor. Her konuda böylesin ama sen. Kendine eziyet ediyosun (ki bende öyleyim malesef).
Aileden uzaklaşan biri var. Bide yakında bir ağlaman var ama göz yaşların boşuna olduğunu anlayacaksın.
Sorun olursa sor ben bunları görebildim inşallah tutturabilmişimdir.

evet çok doğru tahminlerin. Bu adamı sorguluyorum çok fazla ama seviyorum da düzelir miyiz sence nasıl gözüküyor?

teşekkürler canım. bilemedim bahsettiğin adam eşim ise hayrolsun şimdilik bir mesele yok ama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…