Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• 20170707_143155.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170707_143202.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 26
  • 20170707_143208.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170707_143214.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170707_143221.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170707_143325.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 28
Katina rica edecegim iliskim var nasil ilerleyecek?Birde is hayatimda neler olacak ?Ben bugday tenliyim o beyaz.Kahve yollayabilirsin sende canim :))

erkek için çıkan kart onun biraz bencil olduğunu söylüyor. onun düşünce yapısı ve tavırları yüzünden çatışmalar yaşıyorsunuz gibi görünüyor. bir yol ayrımına girdiniz mi hiç? sanki ayrı düşmüşsünüz/ kavga etmişsiniz vs ve sonrasında tekrar barışmışsınız gibi anladım çıkan karttan.
sen bir karar vermişsin (devam etme kararı olduğunu düşündüm) ve bu karar için ileride pişman olabilirsin. tek sıkıntı erkeğin bencil tavırları görünüyor. onun dışında bir problem yok aslında. bu konuyu halledebilirseniz güzelleşebilir her şey. ancak halledemezseniz ileride de üzüleceksin bu konular yüzünden.
ikiniz de üzerinize düşenleri karşıdakini de düşünerek yaparsanız çözebilirsiniz her sorunu.

iş için,
burada da işle ilgili bir hatayla karşı karşıya kalacağını ancak bunu fark edip durumu kurtaracağını söylüyor kartın. sana kapanan bir kapı var şu an beklediğin bir şey varsa olumlu olmayabilir ancak açılacak başka bir kapı görünüyor. ve bu iş senin için çok daha iyi olacak.
işinle ilgili sorun mu yaşadınız sevgilinle? bir tartışma görünmüş iş için çekilen kartlar olduğu için iş yüzünden diye düşünüyorum tartışmayı.

Canim supersin tamami dogru tek bir sorum olucak gecmiste kalan bir kisi var bu kisiden bir haber gelecek mi ve beni dusunuyor mu ?İletişime geçecekmi ?

Canim supersin tamami dogru tek bir sorum olucak gecmiste kalan bir kisi var bu kisiden bir haber gelecek mi ve beni dusunuyor mu ?İletişime geçecekmi ?

canım bak her seferinde aynı şeyi yaşıyoruz. sorduğun sorular için falını açıyorum yazıyorum. ve bunu yapmadan önce kendi falımı mutlaka göndermiş oluyorum.
sen ise her seferinde benim falımı bekletiyorsun ve senin falını açıp yolladığım halde ekstra sorular sorup tekrar fal açmamı istiyorsun.

Canım falına baktığımda eşinld aranızda sevgi ve saygı bağı var fakat gördüğüm diğer insanların ilişkinizd fazla karıştığı ve sizi etkilediği sanki 3. Kişilerin negatif ve kötü enerjisi üzerinizde sizin.Eşinin yakınlarından yada çevresinde iki yüzlü bir kadın var haneye yakın gibi ama bir yandan da sizden aldığı her haberi ve durumu başkalarına taşıyor .Önümüzdeki aylarda hiç nir maddi sıkıntı yada sorununuz kalmayacak çünkü acayip temiz çıkmış eğer kredi yada borcunuz varsa rahatlıkla ödeyeceksiniz.2 aile bir tatil ya da organizasyona gideceğiniz çıkmış ve çok eğleneceksiniz senin falında çok sorun yok tek sorun çevredeki insanlar yoksa hanende kötü bir durum yoksa sende eşinde iyi niyetli ve yardımseversiniz.Bir kız bebek haberi alabilirsiniz sevinçli ve güzel bir haberiniz olacak.Birde tabakta çok güzel bir gül figürü çıkmış çok sevineceğin güzel bir haber alacaksın ve çok mutlu olacaksın bu eşinin bir süprizi ya da hediyesi olabilir.Yine fincanda tavuskuşu var kendini göstereceğin bir dönem gelecek ve parlayacaksın işinle ilgili.Soru. varsa alırım.

Canım falını yolladım senin açıklamandan sonra gördüm.

Canım falını yolladım senin açıklamandan sonra gördüm.

keşke sorundan önce yollamış olsaydın. her seferinde bunu rica ediyorum senden ancak yine aynı şeyi yaşıyoruz.
neyse..
teşekkür ederim yorumun için.

Rica ederim ,sonradan aklıma geliyor cevaplamazsanda canın sağolsun tek kart seçebilirsin gibi düşünmüştüm.

beni üzen şey tekrar soru sorman değil karşıdakinin falını geciktirmen. daha önce de söyledim belirttim bunu.
fal için tartışmak, kalp kırmak çok gereksiz ancak bir iki değil canım her fallaşmamızda aynı sorunu yaşıyorum ben. bu sefer yine çok bekletmedin önceden saatlerce bekliyordum cevap vermeni, yine sorular yazıp falımı yazmayınca aynı şeyi yapacaksın zannettim.

Bu kadar kırdıysam özür dilerim mümkün olduğunca hızlı yanıtlamaya çalışıyorumama madem bu kadar yoruyorun seni bir daha fallaşmayız emeğin için teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…