Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Ben benimkiyle olan duruma çok taktım. Acaba o ne düşünüyor ne olacak kararı diye. Çünkü sanki inzivaya çekildi ve düşünüyor o.
o biraz değişik birisi. mücadele etmez. sen yalvar sen uğraş peşinde. yani düzelirse sadece senin çabanla ama bir yerde sende yorulacaksın. adam salmış herşeyi boş bir hayat yaşıyor adeta

o biraz değişik birisi. mücadele etmez. sen yalvar sen uğraş peşinde. yani düzelirse sadece senin çabanla ama bir yerde sende yorulacaksın. adam salmış herşeyi boş bir hayat yaşıyor adeta
evet hep benim çabamla düzeldik ve yorulduğumu hissetmeye başlattı bu sefer.
Dediğin gibi boş şu anda resmen herşeyden elini ayağını çekti evde dinleniyo. İzinliyiz de onunla birlikte bu hafta aynı iş yerindeyiz bide biz öyle bir sıkıntımız mevcut.
ama çok düzelsin istiyorum aslında aradım falan anladı o düzelmek istediğimi de geriside ona kalsın biraz çabalasın düzelelim istiyorum.

Tam olarak sıkıntı ne canim. Inşallah çözülür. Belki bir yardımım dokunur 3.göz olarak :)

Jado ya fallaşsak tekrar olur mu? benimkiyle konuştuk telefonda demediği kalmadı. Ayrıldık muhtemelen.. Yani sinirim geçmeyecek artık konuşmicaz dedi beni bir ömür böyle çekemezmiş falan filan.

canım birkaç gün geçsin de öyle bakalım aynı duruma arka arkaya bakarsak pek anlamlı çıkmaz zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…