Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Sen ozelden yollarsin bana ama bir gun sarkabilir oldu mu:) bu aralar hafiften yogunum ve genelde detsna yazma huyum var falda:) Uyar mi sana?
Oluur bu sıralar bende de var yorgunluk; ama nedenini de biliyorum benimkinin, rüyalar

derin uyuyamiyorsun o zaman:)
Yok öyle değil, bunlar biraz değişik rüya, simdi anlatsam herkes saçma bulur, haberci rüya da denilebilir, tam öyle de değil; ama müthiş bir biçimde enerjimi sömürüyor, yataktan kalkasım gelmiyor, öyle yoruluyorum. o yüzden burda da ara ara fallaşıyorum, iyi hissettikçe.

teşekkür ederim siz de tarot mu istersnz kahve mi?

Yukledim kahve madem:)

Eklentiler

• IMG_0074.JPG
    38,8 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_0075.JPG
    42,9 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_0076.JPG
    37,5 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_0077.JPG
    40,9 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_0078.JPG
    42,8 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_0079.JPG
    36 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_0080.JPG
    32,1 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_0081.JPG
    35,1 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_0082.JPG
    50,3 KB · Görüntüleme: 21
Bir geyiğin var sevimli yavru balıkların güzel bir haber alabilirsin ,sinirli olan bir tanıdığın var çabuk sinirleniyor yapmaman gereken birşey yapabilirsin ,olmasını idtediğin birşey var önüne engeller çıkabilir hemen pes etme bir yılanın var hazorda bekliyor çevrendekileri iyi seç lütfen...Anne karnında bir bebek görüyorum birisi hamile yada hamile kalabilir senin için üzülen birisi var.Bir tane uğur böceğin var , bir dileğin var sanırım gerçekleşebilir R riverarivera

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…