Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
teşekkür ederim balımm beklediğime fazlasıyla değdi :)
kız işyerimin kat sayısını bile bildin :) müdürüm ince uzun boylu adında soyadında b e harfleri var :)
ağzına sağlık :)
Jadocum benim için on kart çekebilir misin? Yani benim başak burçlu sevdiceğimle beni düşünerek. gamzelita benim için fal bakacak; lakin benim kartım yok.

Merhaba canim, 1 saat sonra gonderiyorum fincan resimlerini.
Tarot kartin var dimi, varsa 10 tane kart cek sirasiyla bana yaz lutfen,
Bir de azicik kahve bakiyim sana, onu da bekliyorum:)
Sevgiler,
Canim ben iskambil kartları ile bakmaya çalışıyorum o yüzden pek iyi değilim dedim. :) birisi benim yerime çekerse öyle bak. :) ben şimdi içeceğim. :)

Jadocum benim için on kart çekebilir misin? Yani benim başak burçlu sevdiceğimle beni düşünerek. gamzelita benim için fal bakacak; lakin benim kartım yok.

çekeyim canım
büyücü
imparatoriçe ters
para ikilisi
değnek sekizlisi ters
kılıç ikilisi ters
kılıç üçlüsü
kupa ikilisi ters
değnek altılısı ters
kupa kralı ters
değnek prensi ters

Isim dogum tarihi ve acikca merak ettiginiz sorunu yaz bir de 1-50 arasi 10 sayi soyle:)

haydi o zaman biliyorsun neleri söylemen gerektigini isim dogum tarihi soru ve 10 sayı 1-50 arasi :)

bilgileri yolladım :) sorum da kariyerimle ilgili olsun. geleceğimde işlerimle ilgili bir terfi görünüyor mu?
kartları sen çekebilirsin canım benim adıma :)

Merve 15.11.1990 doğumluyum. Bende biri var da şu an ayrıyız ama konuşuyoruz falan da ayrılma nedenimiz aynı i şyeri vs vs karışık biraz ama aslında bu sıralar baya iyiyiz. NEyse sence tam düzelicek myiz bizi neler bekliyor? Sayılar 3 50 6 47 42 8 39 5 12 30

Tamamdir canim :)

çekeyim canım
büyücü
imparatoriçe ters
para ikilisi
değnek sekizlisi ters
kılıç ikilisi ters
kılıç üçlüsü
kupa ikilisi ters
değnek altılısı ters
kupa kralı ters
değnek prensi ters
Yine tüm kartlar olumsuz yönde, bu kartlar beni bir türlü sevemedi.

angelmiracle

Çok karışık çıkmış canım baya kafa yoğunluğu var sanırım.

Bir aile var akrabalık olarak yakınlıklarını bilemiyorum ama pek birbirlerinin sıkıntısına koşan tipler gibi görünmüyorlar. İçlerinden birisi çok zor durumda görünüyor. iş olarak batmış olabilir, işten çıkarılmış olabilir, maddi veya manevi anlamda zor günler geçiriyor olabilir. Daha çok maddi gibi görünüyor. diğerlerine elini uzatmış tutmaları için ancak kimse oralı olmamış üstüne üstlük cephe almışlar o kişiye karşı. Şöyle bir şey hissettim. Bu cephe alan kişilerden bir tanesinin küçük avladı var sanırım. O çocuğun hatırına bir şeyler yapması gerekiyor. Çocuk aralarında çıkmış. Etme bulma dünyası derler ya ileride çocuğundan benzer sıkıntılar yaşayabilir bu kişi. E harfi gördüm bu kişide.

Bugünlerde sana ne söylense tersine gidiyor. Sanki tüm olumsuzluklar anlaşmışlar seni buluyorlar gibi sürekli. Bunalmışsın ancak çözüm yolu sende saklı. Çıkış yolu görünüyor bulması sana kalmış.

Hafif kilolu bir erkek çıkmış. Kalbinin olduğu yer bomboş görünüyor hani karikatürlerde vardır ya karşı taraf kalbini çalar güya, orası artık bomboş kalır. O tarzda bişey :) birini mi üzdün ne yaptın :) çok arada kalmış bu erkek.

Canım iki kişinin arasında kalmış görünüyorsun. İki taraf birbiri ile kavgalı sanırım. Sert mizaçlı birisi aralarını düzeltmeye çalışıyor ancak pek başarılı olmuş gibi görünmüyor. Sen sadece izlemekle kalmışsın elinden bir şey gelmiyor çünkü. Bunlardan ötürü strese girmişsin gibi görünüyor.

Seni bir konuda birisi itekliyor sürekli, kötü anlamda bir itekleme değil bu. Senin için iyi olan bir şeye hadi artık yap diyerek itekliyor. Sen bu adımı atıp atmamak konusunda emin değilsin ama adımı atarsan hayatında çok büyük bir değişim olacak. Hatta o üzerinde dolaşan kara bulutlar gidecek yerini aydınlık alacak.

Çoğunlukla kötüyle karşılaşmışsın sanırım bu sebeple adımlarını atarken emin olmak istiyorsun her şeyden. Önünü göremeyince endişeleniyorsun. Bir yönde haklısın ama korkarak ileriye gitmen zor görünüyor. cesaret lazım kimi zaman.

Üzerinde büyük bir göz var görmüşsündür fincanın ortasında. Gözü olanın gözü çıksın diyerek devam ediyorum :)

Bir de kısmet gördüm canım. Gönül işi midir maddi şeyler midir bilemiyorum. Yaşlı bir erkekten destek alacaksın bu konuyla ilgili.

Canım bir olay yaşanacak bu olay karşısında donup kalacaksın. Yüzündeki ifadeden iyi bir şey mi kötü bir şey mi anlayamadım çok donuk bir yüz ifadesi çıkmış burda. Etrafı kapalı değil yalnız, iyi bir şeydir heralde.

Ş harfi ile ilgili bir sıkıntı görünüyor.

Şefkate ihtiyacın var sanırım bu sıralar. Anneye gidip bir sokulmalı, yatmalı dizine :)

Boyu uzun bir erkek kapınızı çalıyor. Misafir midir beklenen biri midir bilemedim.

Yaşlı biri var mı evinizde? Sağlıkla ilgili baya sıkıntısı görünüyor.

Dileğin de dönüp dolaşıp seni bulacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…