Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Sorumu biliyorsun canım gönlünden ne geçiyorsa ona bak olur mu bende PC ye geçeyim o zaman :)

tamam o zaman değişiklik yapalım melek açılımı yapayım :) hem daha pozitif yorumları oluyor motive eder :)
benim falım :)

Eklentiler

• 20170228_212202.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170228_212213.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 31
  • 20170228_212224.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 19
  • 20170228_212233.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170228_212243.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170228_212346.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 22

tartıştığım biri olmadı ama kırgınlığım olan var.
teşekkür ederim canım ağzına sağlık :)

sen kendi falının yorumunu gördün demi canım fotoların bir üstündeydi :)

tartıştığım biri olmadı ama kırgınlığım olan var.

sen kendi falının yorumunu gördün demi canım fotoların bir üstündeydi :)

Okudum canim agzina saglik :) seninkini yorumlamaya basladim hemen benimkini unuttum :))

Sorumu biliyorsun canım gönlünden ne geçiyorsa ona bak olur mu bende PC ye geçeyim o zaman :)

canım ilk kartın aşk kartı :) senin tek ihtiyacın o kişiden gelecek bir aşk haberi. ve o sana geliyor diyor kartın.
sen hayatın şu an sana sunduğu şeyleri hele bir kabul et daha güzelleri peşi sıra gelecek .
her an yetişkin gibi davranmana gerek yok kimi zaman içindeki çocuğu dışarıya bırak. özgür kalsın, onun da duyduğu özlemler var içinde kalan.
hayatın getirdiklerine kucak açtığında ve içindeki çocuğu özgür bıraktığında başarının daha da arttığını göreceksin. dilediğin hedefe ulaşacaksın.
sıkı sıkıya tutunduğun bazı tabuların var onları yıkmalı ve hayatın akışına kendini bırakmalısın. dışarının senden beklediği kişi değil senin içinde haykıran kişi olmalısın. kabuğunu kırıp "ben buyum bunu istiyorum" diyebilmelisin.
sen kalbindeki dilek için ne yapman gerektiğini biliyorsun. bu yolda kendinden emin ve ne yaptığını bilerek bir adım atmalısın. sonrasında kapılar sana ardına kadar açılacak. meleklerin sana yardım etmek için hazır olacaklar.
ve son olarak da sevdiğin işi yapmalısın hayatının bereketi bu yönde artacak.
umarım seversin :)

tamam o zaman değişiklik yapalım melek açılımı yapayım :) hem daha pozitif yorumları oluyor motive eder :)
benim falım :)
canım biriyle karşılıklı bir konuşma yapmışsın yada yapacaksın ancak bu konuşma canını sıksa da biraz rahatlamana yol açacak herşey ortaya dökülmüş olacak bu kişi bir erkek canım. bir yere gitmek istiyorsun ancak biri engelliyor seni gitmemen için elinden geleni yapıyor. hakkında konuşan uzun boylu esmer bir kadın var anck bu kadını da dolduran birileri var. ellerini açmış birşey için dua ediyorsun canım duan kabul olacak ancak zamanı var yaz ayları gibigördüm üzerinde uçuş uçuş bir elbise var çnkü. iki göz var cnm üzerinde seni fazlasıyla izliyor bu gözler ve ne yazıkki kötülüğünü isteyen biri. kısa kısa yolların var bir yerlere gidip geleceksin ve kafan dağılacak. yakınlarından birinin hastalık haberini alacaksın korkutacak sizi ama çabuk atlatacak canım bu kşi. sen bu kişiyi görmeye gideceksin. hayatı tepetaklak olan bir arkdşn senden yardım isteyecek ve yardımeli uzatıp ferraha çıkmasına yardımcı olacaksın cnm. çevrende birinin düğünü olacak üzerinde uzun bir elbise var. 5'li bir vakitte bu düğün cnm. mayıs gibi sanki 5. ay diye düşündüm ben.horoz var falında gelecek aydınşık ve güzel günleri simgeliyor. beklenen bir bebek var hemde erkek bebek ve bebeğin biraz ilerisinde ç harfi çıkmış ancak bebek için zaman göremiyorum. bir gelin var cnm ayağına gelecek bir kısmet var evli oldğun için ya iş ya para konusunda bu kısmt diye yorumluyorum ben canım. daha önce de dediğm gibi senin gitmek istediğin yollara gitmeni engelleyenler var bu yollarda gözü olanlar anck başarılı olamayacaklar canım. sıkıntılarının arasında tertemiz bir h harfi var cnm.esmergibi bir erkek var çok düşünceli ve sıkıntılı çıkmış. bir konuda karakara düşünüp dua ediyor ama ferraha çıkacak

ayy teşekkür ederim canım inşallah o beklediğim haber gelir biliyorsun ben 2 kere adımımı attım gerisi ona kaldı. bazen evet çocuksu yanlarımı saklıyorum millet ne der diye ama fazlasıyla deli dolu bir yanımda var. hayırlısı neyse o olsun inşallah :)

inşallah canım güzel haberlerle gelirsin umarım :)

Hiç denemedim; ama bir kere denemek istiyorum bu falı. Kahveni atarsan yorumlayayım, sen de benimle Adanalım için aşk yorumu yaparsın. :)
Peki o zaman, ismin dogum tarihin lazim bir de bir soru sormalisin neyi ogrenmek istiyorsan acik net bir soru ve son olarak 1-50 arasinda 10 tane sayi soyle hemen bakayim falina :)

Peki o zaman, ismin dogum tarihin lazim bir de bir soru sormalisin neyi ogrenmek istiyorsan acik net bir soru ve son olarak 1-50 arasına 10 tane sayi soyle hemen bakayim falina :)
Bunları özelden yazabilir miyim? Net bir sorum yok aslında, ben bunun yazıp, adım atmasını bekliyorum. Bir mevzu oldu benim bir kırgınlığım oldu o yüzden, kırgınlığımı da anlamıştır, zaten net bir küslük de yok ortada; ama yazarsam bana açıklama yapmasına gerek kalmaz o mevzuda o yüzden ondan bekliyorum bir adım. Atacak mi nolacak devamında onu merak ediyorum.

Ozelden bekliyorum :)

fallaşabiliriz :)
Geliyorum özele :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…