Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
canım burdan yolla özelden fal bakmıyorum ben
yurtdışı durumun var mu jada? bulgaristan gibi. aklıma ilk oraası geldi. sanki eşinle bi gidip geleceksin tatilden çok iş durumunun da olduğu bir seyahat sanki bu.
dikişe nakışa yatkın vşr kadın var elinde örgü örüyorx bu kadının bir başka kadınla konuşması var. karşısında çenesi etli bi kadın var dikkatle dinliyor o kadını.
bir bebek gelecek. erkek bebek gibi sanki. turgay/yavuz isminde tanıdığın biri var mı sadece içimden geçti birkaç harfi görünce. y v t a harfleri var aklıma iki isim geldi. bu bebek bu kişinin olduğu hanere olabilir ya da o an hanede bu harfli kişiler bulunabilşr. bebeği tutan genç uzun boylu zayıf bir adam. kaynın gibi de geliyor varsa
evin var mı bilmiyorum ama ev sahibi olmana vesile olacak bir para geçecek sanki eline. peşinat yapabilecepin kadar en azından. hatrı sayılır iyice bir miktar.
bir konuda birinden medet ummuşsun "belki " demişsin ama faydası olmamış.
bişey duyacaksın içine serin sular serpicek bu haber. bir kadından duyacaksın.
saçı tam tepesinde topuz yapılmış bi kadın var. cildi yağlı boynu uzun ince poposu büyüj değil ama hatları belirgin genç bi kadın bu. kardeşin varsa kardeşin olabilir. arkadında bi kadın daha var bu kadının destek oluyor. tarif ettiğim kadın kendi halinde zararsız biri. akıllı. üzerinde düşündüğü bi konu var. destek oluyor diğer kadın bu tarif ettiğim kadına.
canını çok sıkan bişey aslında hayatında pek de önem arz etmiyo ama sen kafana çok takıyorsun bunu. evet için burkulmuş kendini suçluyosun ama pek de büyük olmayan kendini boşuna üzdüğün bişey. bir süre sonra umursamaktan da yorulacaksın.
üç gözaydınlığın var biri maddi diğer ikisi manevi şeyler. ama ilaç gibi gelicek.
dört kişinin bi yolcuğunu var uzun mesafe sayılmaz dördü de kadın.
tabakta kelebek var ya falda çıktı zannettim kelebeeeğe baaaak diye gözlerim pörtledi
bu kadar jadam inşallah beğenmisşindri

kelebek güldürdü desensiz fincanlarımda fotolar güzel çıkmıyor ağızları çok dar. o yüzden mecburen desenli fincanlarımı kullanıyorum.
yurtdışı durumu yok olmasını da istemem, ülkemi seviyorum :)
turgay ve yavuz tanıdıklarım var. çok görüştüğüm kişiler değiller ancak hoşgelmişler falıma :)
diğerleri için de hayırlısı diyelim :)
teşekkür ederim :)

Nasılsın canım musaıtmısın fallasalımmı:)

babyster
Canım geç oldu kusura bakma.Altta gördüğün senin natal haritan.Akrep burcusun yukselen burcun kova.Ay burcun da akrep.Sezgilerin çok kuvvetli olmalı. İnsanlara karşı guven problemin de fazlasıyla var.Sanirim çok şüpheci bi insansın.Orta boylu olmalisin.Kara kas kara göz.Evlimisin bilmiyorum ama 1. 7. evde aksında kıstırılmış burç mevcut.Evlilik konusunda cok fazla ayrıntıya takılıyorsun hem mantık hem duygu derken o dengeyi yitirip karşında kini kaybedebilirsin belki evlisin bilmiyorum ama haritanda ortalama yaştan biraz daha geç evlilik olduğunu görüyorum ben.Gectigimiz iki yıldan beri evlilik üzerinde yoğunlaşmış ve böyle bi isteğin artmış olabilir ama sanırım 2 3 aydır kafanda daha akışına bırakmışsın.Meslegin üzerinden ya da para kaynagın üzerinden bi yorum yapacağım sanırım arka planda hizmet sektöründe sağlık alanı da olabilir yoksa eğer bu alanlar üzerinde yoğunlaşmış derim.Bazen eline geçen fırsatlar çabucak gidebiliyor hayatında.Birliktelik yüzünden depresyon zamanların olmuş olabilir.Boyle bi konuya girmeye gerek var mı bilmiyorum ama liity diye bi göktaşı var bu köşe evlerde olduğunda yani 1 4 7 10.evlerde o zaman kişiyi koruyan özel varlıkların olduğunu ya da aileden de öyle birinin olduğunu söylerler.Hissiyatlarının çok ama çok güçlü olduğunu görüyorum.Gizli ilimlere yeteneğin de mevcut 8.ev ortaya koyuyor bunu.Kendi ailende tartışmalar kavgalar olabilir biraz gergin görüyorum 4.evde ki mars belki de aileden birinin sağlık sorununu da gösteriyor olabilir.Bu yıl zihince daha rahat olacağını düşünüyorum.Juno göktaşın yani evlilik ile ilgili bu göktaşı yay burcunda.Yay burçlarına dikkat et evet ama haritasında da baskın bi konumda da olabilir.Esin entektuel konuşmayı yazmayı gezmeyi çok seven farklı kültürden biri olabilir iş arkadaşınla üniversiteden bi arkadaşınla evlenmiş ya da evlenecek olabilirsin. sorun varsa alabilirim.Para kayıplarına dikkat et önümüzdeki 5 yıl.Yapilani unutmuyorsun .İkili ilişkilerde sevmediğin hoşlanmadığınız bi durum olduğunda bilmiyorum ama kimsenin aklına gelmeyen iyi bir yöntemle acısını alabildiğini düşünüyorum:))

Eklentiler

• 20170204_154951.png
    293,4 KB · Görüntüleme: 23
Çok teşekkür ederim. Benim aynı iş yerinde sevgilim ama ayrı gibiyiz konuşmuyoruz iş dışında bir sıkıntı oldu. Sen düzelir mi diyorsun bı durum o zaman

Hayırlı haftalar olsun herkese :) Uygun olan varsa fallaşalım... :)

Eklentiler

• IMG_2917.JPG
    39,8 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_2918.JPG
    40,2 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_2919.JPG
    37,1 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_2920.JPG
    37,6 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_2921.JPG
    41,6 KB · Görüntüleme: 23
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…