Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
P phill
Merhaba canım
Oğlak burcusun yukselen burcun balık.Ay burcun kova.Dısarıdan sert bi görünümün olsada oldukça naif duygusal bi insan olmalisin.Bi olay olduğunda o an ki şokla kendi üzsen de yıpratsan da ay burcun kova olduğu için çabuk topluyorsun.Fakat ay ın 12.ev de olduğu için sana yapılanı asla unutmamana sebep oluyor.Kin demeyelim ama bazen içten içe biriktirdiğin duyguların olabiliyor.Genis bi arkadaş kitlen mi var güneş 11.evde konumlanmış.Gayet sosyal bi harita iş çevre yolculuklar var.Isin var mı bilmeden konuşuyorum ama varsa işin de kendini ağır işçi olarak mı hissediyorsun?Matematiksel zekanda süper!Venus akrepte sanırım esmer kara kaş kara göz birisin.Cekici biri olmalısın.Dilini iyi kullanan biri :) Sanırım birazda inatçı bi insansın merkur oğlakta. İletişim esnasında inatçılığı anlatıyor.Tuttugunu koparan bi insan olabilirsin.Is konusunda beklenmedik sürpriz ve ani gelişmelerle ise başlamış olabilirsin.8.ev inde yoğunlaşma görüyorum gizli ilimlere yetenekli olduğunu gösteriyor.Merakini vs de.Miras konularında fazla sıkıntılar var.3 yıl geriye saralım ondan iki buçuk içerisinde akrabalarından kayıp yaşadığını görüyorum.Gecen yıl evlilik birliktelik ikili ilişkilerde ve ortalıklarda iyi bi yıl olmuş olmalı.Umarim fırsatları iyi degerlendirmişsindir.Bu arada güneş merkur kavuşumu dilini cok iyi kullandığını iyi ikna kabiliyetin olduğunu ve bunun 10.evde olması yani kariyer evinde olması işini dilinle kazanabilecegini ya da kazandığını gösteriyor.7.evin yoneticisi 10.evde eğer evliysen eşin senden statü olarak daha üstte olabilir.Saygin güvenilir duruşu olan biri olabilir. Eşinle birlikte daha farklı bi hayat yaşamış/yaşayacak olabilirsin.Saturn önümüzde ki iki buçuk yıl 10.evde iş ve kariyer evinde olacak bu dediğim süreçte değişiklikler ve zorluklarla karşılaşabilirsin ama için rahat olsun satürn öğretmen gibidir.Dersinden geçersen emin ol seni odullendirecektir.Ozel soruların varsa alabilirim:) Geç oldu yeni fırsat bulabildim kusura bakma:)

babyster babyster
Canım geç oldu kusura bakma.Altta gördüğün senin natal haritan.Akrep burcusun yukselen burcun kova.Ay burcun da akrep.Sezgilerin çok kuvvetli olmalı. İnsanlara karşı guven problemin de fazlasıyla var.Sanirim çok şüpheci bi insansın.Orta boylu olmalisin.Kara kas kara göz.Evlimisin bilmiyorum ama 1. 7. evde aksında kıstırılmış burç mevcut.Evlilik konusunda cok fazla ayrıntıya takılıyorsun hem mantık hem duygu derken o dengeyi yitirip karşında kini kaybedebilirsin belki evlisin bilmiyorum ama haritanda ortalama yaştan biraz daha geç evlilik olduğunu görüyorum ben.Gectigimiz iki yıldan beri evlilik üzerinde yoğunlaşmış ve böyle bi isteğin artmış olabilir ama sanırım 2 3 aydır kafanda daha akışına bırakmışsın.Meslegin üzerinden ya da para kaynagın üzerinden bi yorum yapacağım sanırım arka planda hizmet sektöründe sağlık alanı da olabilir yoksa eğer bu alanlar üzerinde yoğunlaşmış derim.Bazen eline geçen fırsatlar çabucak gidebiliyor hayatında.Birliktelik yüzünden depresyon zamanların olmuş olabilir.Boyle bi konuya girmeye gerek var mı bilmiyorum ama lility diye bi asteroid var bu köşe evlerde olduğunda yani 1 4 7 10.evlerde o zaman kişiyi koruyan özel varlıkların olduğunu ya da aileden de öyle birinin olduğunu söylerler.Hissiyatlarının çok ama çok güçlü olduğunu görüyorum.Gizli ilimlere yeteneğin de mevcut 8.ev ortaya koyuyor bunu.Kendi ailende tartışmalar kavgalar olabilir biraz gergin görüyorum 4.evde ki mars belki de aileden birinin sağlık sorununu da gösteriyor olabilir.Bu yıl zihince daha rahat olacağını düşünüyorum.Juno göktaşın yani evlilik ile ilgili bu göktaşı yay burcunda.Yay burçlarına dikkat et evet ama haritasında da baskın bi konumda da olabilir.Esin entektuel konuşmayı yazmayı gezmeyi çok seven farklı kültürden biri olabilir iş arkadaşınla üniversiteden bi arkadaşınla evlenmiş ya da evlenecek olabilirsin. sorun varsa alabilirim.Para kayıplarına dikkat et önümüzdeki 5 yıl.Yapilani unutmuyorsun .İkili ilişkilerde sevmediğin hoşlanmadığınız bi durum olduğunda bilmiyorum ama kimsenin aklına gelmeyen iyi bir yöntemle acısını alabildiğini düşünüyorum:))

Hayırlı haftalar olsun herkese :) Uygun olan varsa fallaşalım... :)
Canım selam ancak fırsat buldum sıkıntılı bir fal hayırlara vesile olsun.Yine çok sıkılmışsın ve canın sıkılmış bazı konulara dönüp dolaşıp bunlar dönüyor zihninde ama zamanı geldiğinde çözülecek.Yine 2 li görüşmelerin olacak eşinle bazı konuları enine boyuna konuşacaksınız.Almak istediğiniz bir mal yada mülk ile ilgili bir durum gündeme gelecek ama biraz daha zamanı var.Etraftaki insanların nazarı var üstünüzde biraz daha soyutlamalısınız kendinizi tabakta gözler var hep.Daha dışarı kapalı rafine bir hayat yaşarsanız problemleriniz yüzde50 azalacak.Bu arada toplu para girişi olucak haneye .Bu aralar midene dikkat et ufak bir problem gözüküyor ama önemsiz.Gördüklerim böyle sorun olursa alırım.

Bu ara dünyadan sanki elini ayağını çekmiş gibi, kendi iç dünyana dönmüşsün. Dışarıdan gelebilecek her türlü etkene karşı kendini kapamış ve içe dönük bir hayat yaşamaya başlamışsın. İş hayatı ve insanlardan uzaklaşıp huzura kavuşmak istiyor gibisin.
Bu aralar kendi kendini muhakemeye alacaksın. Ben kimim, ne istiyorum vs. gibi soruları kendi kendine soracaksın.
Bir bayan genelde saçı topuz gibi gözüküyor. Sana bir konuda rehberlik yapacak, sözlerine pek önem vermeyeceksin ancak bu bayan haklı çıkacak.
Aile içinde bir erkek sanki rahatsız gibi, kafasını öne eğmiş nefes almakta güçlük çekiyor. Sanki biraz ihmal edilmiş gibi bu insan ya da dargın küs olduğun bir kişi olabilir. Korkulacak bir haber yok sadece anlık bir hastalık, geçici.
Ya 2 hafta içerisinde resmen birisiyle ağız ağızasın! :) Seni kendini yalnızlaştırdığın noktadan çekip çıkarıyooorr :)

16651734_956167017852115_16994451_n.jpg

16652802_956166917852125_1134671560_n.jpg

16652011_956167014518782_1000157169_n.jpg

16652835_956167021185448_151976787_n.jpg

16559272_956167007852116_115361613_n.jpg

16650471_956168117852005_763595363_n.jpg

Benim falım bu da bana bir sayı söyler misin?

sıkıntı içindesin resmen karman çorman olmuş için canım biriyle karşı karşıya gelmişsin uzun zayıf esmer bir kadın sanki tartışma içindesiniz bu kadınla. haklı olduğun halde haksız çıkartmaya çalışıyor seni. birazda yandaş toplamaya çalışıyor kendine dikkat et derim canım.

bir barışma söz konusu. sevgiln var mı blmyrm ama bir erkekle sarmaş dolaş çıkmışsın. bir yolun var cnm yoluna engel olmak isteyenler var ancak bunu başaramayacaklar.

bu dediğim esmer kadın çocuklu biri sanki erkek çocuğu var gibi geldi bana canım.

falında sandal var canım buda geçmişten bu güne kadr aklından çıkmayan kötü olayları unutup üzerini kapatacağın anlamına geliyor.

bir başarı elde edeceksin zirveye doğru tırmanıyorsun adeta. engebeli bir zirve bu canım umutsuzluğa düşsen de sakın pes etme başarıyı elde etmen yakın canım.

nazar değiyor sana fazlasıyla. çevrendekilerin gözü üzerinde kalıyor resmen canım. mutlu olmanı çekemeyenler var çnkü fazlasıyla.

özellikle de dost görünüp de düşman olan kişilerin çok fazla ne yazık ki. herkesi kendin gibi olumlu sanıp dertlerini mutluluklarını paylaşmakta sıkıntı görmüyorsun ancak bu kişiler mutluluğunu çekemiyor.

Bir adamla tam iletişim kuracakken bir anda bir engel çıkmış. Bu engel senin bir anda verdiğin çocuksu bir düşüncen olabilir ya da mesafeli durmak istemeyişin ancak öyle olması gerektiğini düşündüğün için olabilir.
Karşındaki insan su grubu bir burçta. Daha önceden çok bağdire atlamış biri 3 tane sorunlu bayan var arkasında..

Yakın zaman (max 3 ay içerisinde) bir sünnet nişan ya da düğün gibi bir organizasyon olacak ve bu senin ailene yakın birisinin. Orada bir erkekle seni denk getirecekler, ama elinin tersiyle itiyorsun resmen. Ön yargılarını kaldırıp objektif bakarsan senin için faydası olacak.

Yeni bir ufka doğru yelken açmak istiyor gibisin bu yüzden harekete geçmeye başlıyorsun. Harekete geçmen, daha iyi şartlara kavuşmana ve layık olduğuna ulaşmana yardım edecek. Suyun üzerinde durma çabasındasın. Çok dibe vurmamak istediğin gibi, çok yukarılara da çıkma amacında değilsin. Sadece daha önceden yaşadığın acıları, travmaları artık unutmak ve geri de bırakabilmek için harekete geçmişsin. Ağır ama güvenli adımlarla ilerleyeceksin.

X