Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• 20170203_114303.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170203_114309.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170203_114314.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170203_114319.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170203_114326.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170203_114404.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 27
sıkıntıların bitmiş neredeyse canım tamamen azalmaya başlamış. kafanda ki bir çok sorunu çözmeyi başarmışsın ama nazar değiyor canım sana bu nazar üstelik yakın çevrenden birinin nazarı. tanıdığın bir kadının nazarı sana fazlasıyla değiyor. ancak uzun boylu açık tenli bir kadın sana fazlasıyla dua ediyor böyle melek gibi çıkmış bu kadın canım.

tertemiz bir 5 rakamın ve bir az ilerisinde e harfi var canım ikiisnin arasında da tertemiz bir yol çıkmış.

ağız ağıza vermiş biirsiyle tartışma yaşıyorsun ama bu konu geçmişten kalan kapanmayan bir konu yüzünden canım. sen doğrusunu anlatmaya çalıştıkça karşındaki ikna olmuyor ne yazık ki.

sanki ciddi bir konuda karar verme aşamasındasın canım ama cidden ağır bir konu. doğru kararı yakın zamanda vereceksin ancak bu kararda kimseye müdahale ettirmemelisin. doğrusunu ancak sen bulacaksın bu kararın canım.

aklında kısa kısa dinlenmek için tatil planları var aslında farkındasın sende şuan mümkün olmadığnı ancak ümit ediyorsun. yaza doğru bu kısa dinlenmeler gerçekleşecek canım.

birşeyleri geçmişte bırakmışsın aklında pişman olur muyum düşncesi var ancak pişman olmayacaksın canım hatta doğru bir karar verdğini anlayacaksın o kişilerin devam eden tavırlarından dolayı.

erkek bebek var canım falında. sıkıntılarının bittiği noktada çıkmış adeta.

dibe batmış bir dostun senden yardım isteyecek canım yardım eli uzatacaksın ancak sorunlarıyla seni de dibe çekmesine izin vermemelisin. çnkü bu kişi ileri de herkesi bir kenara itip yalnızlığı tercih edecek esmer bir bayan bu canım.

yunus var evli oldğn için bunu işten yana bir kısmete yoruyorum ben. falında deve var canım buda maddi anlamda kısmetinin yakın zamanda seni bulacağını söylüyor.

çevrenden bir erkek, sevgilisinden yana ayrılık yaşamış yada yaşayacak ama bunlara tekrar barışma görüyorum

yazarhanim35

canım haksızlığa uğradığın bir konu çıkmış. iş yaşamı olarak yorumlanıyor genelde ancak sosyal hayatında da olabilir bu haksızlık. beklediğin bir iş vs varsa ve bu konuda bir şekilde senin önüne geçildiyse, hak yerini bulacak. yaşanan güzel gelişmeler hanede sevinç yaşatacak.
şu an zor bir süreçten geçiyorsun. yaşadığın hayal kırıklıkları var ve yaşama gücünü kaybettiğin zmanlar oluyor. tüm bunları aşma zamanın gelmiş.
hane içinde yaşanan olumsuz olaylar görünüyor canım. ufak tartışmalar söz konusu olmuş. haneden birine açılacak bir kapı var. bu kapıyla birlikte olumsuzluklara çareler bulunacak, tartışmalar son bulacak.
gelelim aşk hayatına :) evlilik göründü canım sana. alyans kartı çıktı. açık tenli bir erkek bu. bahsettiğin kişi açık tenli ise o kişi diye yorumlayabiliriz. değil ise başka biri hayatına girecek ve onunla evlilik yolunda ilerleyeceksin diyebiliriz.
bu kişi sana beklemediğin bir fırsat sunacak. hayatının tamamen yoluna girmesinde büyük rol oynayacak.
bu kişi hakkında kararsız kaldığın bazı konular var. bu konular hakkında karşılıklı geçip konuşmak ve çözüm yolları üretmek gerekiyor. sadece senin kafa yormanla, düşünmenle çözülecek veya cevaplanacak şeyler değil. tüm bunlar çözüldüğünde için tamamen rahatlayacak.
esmer bir kadın var bu kadını hayatından, özellikle de aşka dair duygularından tamamen uzak tutmalısın.
canım istediğin cevap gelmediyse iskambilden direk kişiye bakayım. bunun için senin ve erkeğin ten renklerini yazman gerekiyor. aynı tene sahipseniz hanginiz daha açık tenlisiniz.

canım ağzına sağlık, hayırlısıyla olsunlar inşallah :) teşekkür ederim :)

açık tenli canım buğdaya yakın ten rengi :) ben de buğday tenliyim :) o benden 1-2 tık daha açık tenli ama :)

açık tenli canım buğdaya yakın ten rengi :) ben de buğday tenliyim :) o benden 1-2 tık daha açık tenli ama :)

o zaman katinada çıkan kişi de o diye tahmin ediyorum tam da dediğin gibi tende bir adam çıktı :)
iskambil ne diyecek bakalım.
canım aranızda güzel bir çekim var. aşk dolusunuz ikiniz de. ve aynı derecede özlem de duyuyorsunuz birbirinize karşı. ilişki senin istediğin yönde ilerliyor, ipler senin elinde yani.
erkeğin duygu yoğunluğu senin duygu yoğunluğuna göre çok daha fazla. senin üzerine titriyor. sen ona göre daha mesafeli ve önünü görmeye çalışıyor olarak çıkmışsın. erkek gözü kapalı senin dediğine gelir.

aslında o mantıken yaklaşıyor bunu hissettiriyor ama ben daha duygusal yaklaşıyorum olaya canım :) bakalım inş bu etkileşim artar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…