Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Çok teşekkürler canım ağzına sağlık :)

ayy teşekkür ederim cnm cidden öyle bir erkek var peki o erkekle ne olacak. kendisi su değil de bildiğim kadarıyla koç burcu. evt zamanında kırıldığı kişiler olmuş bu kişinin hayatında.

R riverarivera

hayatından birilerini çıkartmışsın ama geriye dönüp iyi ki diyeceğin zamanların olacak canım bunlardan biri erkek biri kadın. dertlerin azalmış derecede duruyor canım. özellikle bir kalp kırıklığı olmuş bu hayatından çıkarttıklarından biriyle aranda erkek olanla sanırım.

çevrende senin hakkında fazlasyla lafını edenler var canım dikkatli ol.

eline ufak tefek paralar geçecek yağmasa da damlayacak cinsten ve seni bayağı ferrahlatacak bu paralar canım.

kumral bir erkek var adında yada soyadında a harfi var bu erkek senin dedikodunu yapıyor dikkatli olmalısın canım. çalışıyor musun blmiyorum ama sanki bu erkek senin ayağını kaydırmak isteyen biri canım.

güzel haberlerin var mutlu edecek cinsten.

esmer bir erkek var falında tek başına kalmış sanki birini bekliyor bu erkek canım. ve sanki sen bu erkeğe hatasından dolayı arkanı dönmüşsün ancak fazlasıyla pişman bu kişi canım.
uzun zamandır görmediğin bir arkadaşını göreceksin bayağı mutlu olacaksın bu karşılaşmadan dolayı sohbet edip içini dökeceksin sen bu kişiye karşı canım.

bir konuda bayağı düşüncelisin boynunu bükmüş kara kara düşünüyorsun ancak çıkış yolunu bulmana az kalmış canım sabretmelisin.

ayy teşekkür ederim cnm cidden öyle bir erkek var peki o erkekle ne olacak. kendisi su değil de bildiğim kadarıyla koç burcu. evt zamanında kırıldığı kişiler olmuş bu kişinin hayatında.

Belki de yükselenidir, adamın karakteristik yapısı baskıcı. Biraz dediğim dedik gibi ve üstünlük kurmaya çalışacak. Gördüğüm kadarıyla sende çok baskıya gelemeyen bir yapıya sahipsin. Dolasıyla anlaşmazlık çıkacak. Hakkında hayırlısı neyse o nasip olsun inşallah

teşekkürler cnm inş hayırlısı neyse o olsun. yüreğine sağlık

Saol kuzum akşam bende seninkine bakıp yollucam

yazarhanim35 Canım falında çok fazla kuruntu var kuruntu diyorum çünkü aslında büyütülcek hiçbirşey yok ama sen boş yere kendini üzüyorsun canını sıkıyorsun.Falın dibinde göz gördüm birinin sana fena halde nazarı değiyor öok fazla insanlara hayatını anlatmamaya özen göster.Uzun boylu esmer bir erkekle 2 görüşmen olacak 2. Görüşme senin için daha hayurlı daha çok verim aldığın bir görüşme olacak.Ufak tefek beklediğin yerden paralar varsa bunlar gelebilir ve ferahlayabilirsin.Bir süre daha yanlızsım ama daha sonra hayatına seni çok mutlu edecek birileri gelecek.Hanede biraz laf söz çok dönüyor ama hepsi boş 1 2 aya daha aydınlık bir duruma geleceksiniz.Benden bu kadar akşam olmadan fırsat yaratıp bakmak istedim.

teşekkürler canım yüreğine sağlık

Fallasmak isteyen olursa buyursun, özelden fallaşmıyorum artık, ordan yazmazsanız sevinirim.

Eklentiler

• 20170207_173014.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 17
  • 20170207_173030.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170207_173045.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170207_173102.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 15
  • 20170207_173247.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170207_173435-min.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 17
  • 20170207_173504-min.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…