Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Fallaşmak isteyen olursa buralardayım. :)

Eklentiler

• 20170201_171956.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 36
  • 20170201_172011.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 33
  • 20170201_172027.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 35
  • 20170201_172048.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170201_172104.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170201_172154-min.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170201_172209-min.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 46
Bayanlar fallaşmak isteyenler 17:00'e kadar burdayum :)

Eklentiler

• IMG_2870.JPG
    49,4 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_2871.JPG
    44,7 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_2872.JPG
    42,6 KB · Görüntüleme: 52
Bayanlar fallaşmak isteyenler 17:00'e kadar burdayum :)
Merhaba. Bende bir saate eklerim falımı. Seninkine gelince sen çok sıkıntılı çıkmışsın. Bir erkek var senden iri koyu tenli. Bir kaç haberleşmeden sınra yüz yüze görüşeceksiniz. Ama sen bu adamın lafları karşısında altta kalıyorsun şaşıracağın türde bir konuşma olacak. Garip ama etraf temiz çıkmış konuşma hani hareretli olsa da. Sonu güzel olacak muhtemelen. Adında soyadında a n harfleri olabilir bunun.
Sen çalışıyor musun bilmiyorum ama tepende patron vari birisi var. Bu baya özgüvenli de biri takım elbiseli çıkmış. Bu sana bi gıcıklık yapabilir ama takacağın kadar büyük bi olay olmadığını sonradan göreceksin.
Bu konuşuyosun diye başta yazdığım kişi baya falda çıkmış. Bu görüşmeden sonra araya bi es girecek ama siz sonra yüz yüze dönüksünüz. Biraz inişli çıkışlı bir ilişki gibi. Yoksa bile böyle biri olacak kesin yani bir erkek var sende ama sen çok karamsarsın. Herşeyi bu sıralar içinde büyütmüşsün

Ağzına sağlık canım :) Falını yüklerken 1-76 arasında sayı söylersin. Teşekkürleer :)

Eklentiler

• IMG_4906.JPG
    37,1 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_4907.JPG
    40,4 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_4908.JPG
    36,7 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_4909.JPG
    34,4 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_4910.JPG
    33,8 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_4911.JPG
    36,6 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_4912.JPG
    34,9 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_4913.JPG
    35,2 KB · Görüntüleme: 49

Fincanına genel olarak baktığımda sana ilk söyleyeceğim.
Kurtulma ve son yeniye, yeni gelen yol açar! :)

Detaylara gelelim..

Son dedim ya bu 'son'u gözlerinin önüne serilecek. Bu arada büyük bir ihtimalle, bu son senin tarafından uzun zamandır dilenen özlenen bir sondur, ama tabii ki bu da sana en çok acı veren olaylardan biri olmakta.

Hayatında çok büyük değişimler ve dönüşümler yaşayacağın bir devresine başlamaktasın. Eskiyi tamamen geçmişte bırakarak, yeniyle yaşama devam etmenin ne olduğunu göreceksin. Yaşamında aslında ihtiyacın olmayan şeylerin olduğunu farkederek, gerekli yenilikleri yapmayı sen isteyeceksin.

Gitmeyi düşündüğün ama gidemediğin yolların var, belki bu bir başlangıç olabilir yolun açık olsun. :)

Eklentiler

• 20170202_000342.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 34
  • 20170202_000355.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170202_000403.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170202_000409.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 30
  • 20170202_000426.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170202_000512.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 42
K kelebekmenekse

canım sende bir kişilik çatışması var sanırım. bazen kendini tanıyamayacak şeyler yapıyorsun ve sonra kendin de bunları yaptığına şaşırıyorsun. bir yanın sessiz sakin, uyumlu, olaylara geniş açıdan bakabilen bir tavır sergilerken diğer yanın daha sert, uyumsuz birine dönüşüyor. erkek arkadaşın da bu duruma bazen ayak uyduramıyor. aslında sorumluluklarının farkında bu adam, kendince çaba gösteriyor ilişkiniz adına ancak senin davranışların şaşırtıyor bazen onu.
sana bir haber geliyor bu haberden sonra daha sabırlı tutum sergilemek zorunda kalıyorsun. gelen haber erkekle ilgili bir haber de olabilir. seni pek mutlu edecek bir şey değil yalnız.

pek hoşlanmadığın biriyle tesadüfen aynı ortamda bulunmak zorunda kalacaksın. sen bu kişiye göre daha üstün niteliklere sahip birisin. bu özelliğini de kullanarak ortamda onu görünmez kılacaksın.

bir süre yalnız kalmayı tercih edeceksin. kendini dış hayattan ve insanlardan uzaklaştıracaksın. bu zmanlarda psikolojik olarak da pek iyi hissetmeyeceksin. uzaklaşmak sandığın gibi iyi gelmeyecek sana. seni üzen kişiler sana istedikleri zararı veremeyecekler, kendini korumaya alacaksın.

1 ile 4 arasında bir sayı söyler misin sorunla ilgili sonuç kartı çekeyim

2 canım

canım sonuç kartın da seninle alakalı çıktı. erkek arkadaşının sevgi ve ilişki konusunda sıkıntısı yok. duyguları açık, sana sundukları gerçek. ancak senin duygularınla ilgili karmaşan var ve sözlerin kimi zaman kırıcı.
seninle ilgili uyarı niteliğinde ricaları varsa sevdiğinin bunları dikkate almalısın.

Eklentiler

• 20170202_171533.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170202_171543.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 36
  • 20170202_171703.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170202_171715.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170202_171823.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170202_171926-min.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 19
Bunu yeni içtim canım, buna bak istersen. :)

Canım biriktirdiğin bir sıkıntın var. Aynı konu üzerinde birçok şey yaşanmış ve sen hepsini içine atmışsın. Artık patlama noktasına gelmişsin. Bu konundaki sıkıntını atacaksın belki görmezden gelerek belki biriktirdiğin kişiye/olaya patlayarak, nasıl olacağını bilmiyorum ama aydınlığa çıkıyor bu konu.

Beklediğin bir iş haberi falan mı var? Atatürk’e benzer bir şekil gördüm. İş diye düşündüm. Bu konuda beklentinin üstünde bir şeyler olacak minicik bir zaman dilimi daha gerekiyor, geldiğinde bomba gibi gelecek. Ve bunun ardından hayatında başka değişiklikler de olacak, gönül hayatın da değişecek.

Canım hayatında genel olarak hani herkesin yaşadığı gibi sıkıntıların dertlerin olmuş ama sendeki fak şu; yaşadığın her sıkıntının ardından güneş doğmuş bir şekilde. Hem de çoğunlukla böylesi daha güzel oldu demişsin.

İki aydınlığın var canım. Ya burda şey gördüm hani eczacıların bi sembolü var ya ona benzer bir sembol var. Hayatına girecek sağlık sektöründen biri mi olacak diye yorumlasam bilemedim :)

Orta boylu bir adam çıkmış. Etrafındaki kişiler bu adamın önünde hep eğilmişler. Saygı duyulan veya korkulan biri diyebilirim. Bu adamın arkasında duranlar feraha çıkmış, karşısına geçenler ise hep karanlıkta kalmışlar.

Bir resim çizmişsin aklında, bu resmin gerçekleşmesi için dua ediyorsun. Hayalin yakında gerçekleşecek. Bu hayal bir buluşma/ bir araya gelme ile ilgili gibi gördüm ben.

İki arada kaldığın bir durum var. İki seçenek de senin için çok iyi görünüyor. biri daha ağır basacak seçimini doğru şekilde yapacaksın.

Canım hanede bir kutlama var. Hane dışından bir bayanın konuşmaları size gelecek. Kadın kötü niyetli olmayabilir ama sizce kötü yorumlanabilir. Çok takılacak bir konu değil ama.

E ve A harfli biri veya birileri çıkmış haneye mutluluk getirecek.

canım benim yukarıdaki falımı yorumlayabilirsin, söylemeyi unutmuşum :)

Canım öncelikle fal icin çok teşekkür ederim.
Falına başlıyorum.
Canını birşe ye sıktığını görüyorum bayağı sıkmışsın. Icin kapkara çıkmış.
Bir yanın aydınlık,bir yanında yeni gelişmeler olaylar var bu olaylar seni biraz yoracak.
Bir erkekle senin aranda asmanngereken bir problem sorun var sanirim elisin bu erkek eşin. Bubsorun her neyse cozumenkavusacak ama su An bir engeli var ondan sonra cozumlüyor.
Bebek belleyennbiri varmı cevrenizde yada bir bebeknisteginiz varmı bilmiyorum ama eşinle arandaki sorun bu da olabilir. Ve doğum yapan bir kadın figürü çıkmış sen istiyorsun bebeği sanirim. Aydinliginnicine bir bebek geliyor ve aranızdaki tnsorunlar halloluyor.
Bu kadın mi adamı bilemedim ama daha çok adama benzeyen biri m harfli birini etkisi altına almış ve kendi dediklerini yaptırıyor ona.
Yengeç gibi yapışmış bırakmıyor.
Birisi iri göğüslü bayağı bir göğüsleri bariz çıkmış 2 kadın var ve sen ve esin bir yanda onlar bir yanda çıkmış. Tartışma yaşayacaksınız esin seninnarkada seni destekleyecek.
O iki kadina birilerinden bir haber gelecek laf dedikodu gibi bununnuzerine tartışıyorsunuz benn öyle gördüm
Icinde bulunduğunuz ortamdan bir uzaklaşma yasayabilirsiniz ve bu size iyi gelecek ferahlayacaksınız.
Hanede çatı çıkmış bir eviniz yoksa ya bir ev alacaksınız ya da ev değişikliği var.
Disardan gelen bir kismetiniz var. Ama sanki hani sizin kazancınız değil böyle miras yada bir büyücünüzden yardım olabilir.
Sonra haneye eşinin eliyle girecek bir para var.
Bir de nazarınız da var.
Onun dışında genel itibariyle aydınlık bir fal ve mutlu bir hayatınızın olduğunu görüyorum. Hane içind e kumrular gibi çıkmışsınız.
Gorebildiklerim bu kadar. Biraz gecikti kusuruma bakmayın. Tekrar teşekkürler.

beklediğime fazlasıyla değmiş
beklentilerimi, olduramadıklarımı, kızgınlıklarımı, sevincimi kısaca her şeyimi bilmişsin ve gelecek yorumu da yapmışsın. teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…