Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
_Jadaloz_
Canim senin eşinle aran bozuk mu? Bu sıralar aranızda bir tartışma ya çıkmış ya da çıkacak, bir kişi yüzünden olacak bu gerilim, başka bir kadın mevzusu değil biri derken o manada bir kişi değil yani, belki akraba belki bir yakın arkadaş yüzünden. Bu kişi çift karaktere sahip gibi, çok yalan konuşan daha doğrusu sizin hanede başka, başka yerde başka konuşan biri. Bu kişi yüzünüze gerçek düşüncelerini açıklasa eşinin bu kişi hakkında belki daha farklı yaklaşımı olabilir; ama kendi çıkarları doğrultusunda size bu şekilde görünüyor o kişi. Eşine bu kavgada sen sırtını döneceksin, küslük senden çıkacak yani; ama eşin sana küsmeyecek hatta tam arkanda sana dil döküyor şekilde çıkmış. Hatta başka bir yerde seni öpmeye çalışıyor da sen böyle itip, naz yapar gibi çıkmışsın. Eşinin hareketleri seni çok şaşırtacak, böyle küçük küçük süprizler yapacak, güzel sözler söylecek, ağzından bal damlayacak resmen; ama sanki sen biraz inat edeceksin. Senin bu küslüğün aslında tam olarak sadece bu mevzu yüzünden de değil, şimdiye kadar birikmişsin, için balon gibi olmuş. Hani insan atar atar içine sonra ufak bir mevzu yüzünden patlar ya seninki aslında biraz öyle olacak.
Sizin hanede böyle dırdırcı bir kadın var mı? Ben eşinle aranızda çıkan sorunların kaynağı olarak bu kadını gördüm, eşinin tarafından bu kadın, tam karşısında çıkmışsın, açmış ağzını yummuş gözünü konuşuyor da konuşuyor, sense karşısında kafayı eğmiş, sessizsin; ama bıkmış bir surat ifadesi var sende, illa benim dediğim olacak diye diretiyor sanki bu kadın, suratı çok fena çıkmış, çok fena bir kadın bence.
Iş yerinde bir yükseliş, terfi ya da yer değişimi gibi bir şey bekliyor musun? Temiz bir kağıt gelecek sana, aslında sen bu haberi bekliyorsun, istediğin bir şey bu senin; ama sanki birilerinin de yardımı gereken bir mevzu. Müjdeli bir haber olacak bu kağıtta, çok sevineceksin, kalıcı ve seni uzun süre mutlu edecek bir sevinç bu.
Yine bir bebek gördüm ben sende ya hamilesin ya da olacaksın.

evet canım eşimle aramız pek iyi değil; başta babası sonrasında annesi yüzünden. tam da dediğin gibi artık bir damla yerim kalmadı. şu an görüşmüyorum ailesiyle ancak herhangi bir konuşmamız olursa hiç sakin kalabileceğimi zannetmiyorum. inşallah bana gerek kalmaz eşim halleder sorunları.
işyerim değişti, terfi istiyorum ancak torpilsiz biraz zor şu an. hayırlısı inşallah.
bebek çok istiyorum eşim sorumluluk istemiyor :)
teşekkür ederim canım ağzına sağlık

Ben teşekkür ederim canım, sıkma canını ben güzel şeyler gördüm, esin gönlünü alacak en azından ben o şekilde gördüm. :)

Bayanlar buyrunuz :) Falına bakacağım kişi falıyla birlikte rakamda söylerse sevinirim :)

Eklentiler

• IMG_2879.JPG
    42,3 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_2880.JPG
    43,6 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_2881.JPG
    43,1 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_2882.JPG
    36,9 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_2883.JPG
    46 KB · Görüntüleme: 19

Bu aralar biraz geçmişe mi gittin?
İçindeki anıların uyanmakta gibi, sende bunları ya romantik rüyalar içinde ya da özlemle karışık bir nostalji edasıyla yaşıyorsun.
Ya da geçmişte kalan bir görüntü ve çocukluğuna ait dönemde yaşadığın bir şey de olabilir.

Hayatında duygusal anlamda yeni yakınlaşmalar yaşayacaksın. Duygularının çıkış bnoktasını bulabileceği deneyimlere hazır ol! :)

Kendi duygusal gücünün farkına varıyorsun ve hayata geçirmek üzere ilk tohumları atacaksın. Sezgilerin ve psişik yanının günlük yaşantında daha fazla olduğunu göreceksin.

Falıma bakanın falına bakacağım. :)

Eklentiler

• 20170202_204152.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170202_204209.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170202_204537.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170202_204612.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170202_204748-min.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 26
  • 20170202_204758-min.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 18
Agzina saglik degisik ama guzel yorum,yeni bir yakinlasmam var evet hayirli olacak mi?Ciddilesecek mi?Ruyalarim cok enteresan evet bu ara?Gecmisten haber gelecek mi?

Bayanlar buyrunuz :) Falına bakacağım kişi falıyla birlikte rakamda söylerse sevinirim :)
Canim falini bugun guzel gordum.Ferahlayacagin bir doneme giriyorsun psikolojik olarak cok guzel icinee hicbir sikinti kalmayacak.Toplu bir para alacaksin ve sevineceksin,yakin zamanda gelisi var bu paranin.Orta boylu bir kisi senin hakkinda dusunuyor ama gayet iyi dusunceler senle konusmak istedigi bir sey var erkek bu kisi kumral ve orta boylarda.Hane ve ailede biraz dedikodu ve laf donuyor ama hepsi yersi ,otorite figuru olan birinden bir ogut alacaksin patron ,anne ,baba olabilir sana akil verecek bazi konularda.Gorduklerim bunlar sorun varsa sor canim.

Agzina saglik degisik ama guzel yorum,yeni bir yakinlasmam var evet hayirli olacak mi?Ciddilesecek mi?Ruyalarim cok enteresan evet bu ara?Gecmisten haber gelecek mi?

Yani hissettiğim aldanış olacak. Başta çok hoşunuza gidecek ama bu kişi size gerçek yüzünü göstermeyecek.
Geçmişten haber gelir mi bilmiyorum ama sizin sanki bu ara geçmişi düşündüğünüzü gördüm.

Yakında bir evlilik teklifi görünüyor mu? :)

Falıma bakanın falına bakacağım. :)
Canim ben bakiyorum sende benimkine bakarsin.Fincanin tam ortasinda super kocaman bir balina cikmis cok buyuk bir para yada kismet demektir cok yakinda ve cok guzel.Icinde sikintilar var ama hepsi kiruntu inan bama kotu birsey yok ben gormedim 1_2 yolun var ama yakin yerler gidip doneceksin.Birde tabakta opusen kumrular gordum cok guzel esin yada duygusal hayatindaki insanlar baginiz kuvvetlenecek kenetleneceksiniz birbirinize.Sorun varsa alirim bu kadar gorduklerm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…