Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızlar slm
bi kaç gündür kartlarımı hissedemiyorum enerji düşüklüğüm var..acaba sizde de aynı durum var mı?
geçen sene de böyle olmuştu-1 hafta hiç bakamamıştım..ama neden oluyor anlamadım

beni dolunay açıkçası fiziken de manen de mahvetti. beynim başımdan çıkarcasına zonkladı, tarot kartlarına birkaç soru sordum bu sürede çoğunlukla da çok alakasız kartlar geldi. sırf kendim için de değil üstelik başka birkaç kişiye daha çektiğim kartlar da öyle oldu. ben de kartları yanımda tutup arada karıştırıp sevmeyi denedim. şimdi daha iyi ama hala tam modu yakalayamadı. sanırım dolunayda benim enerjim düştü onları da etkiledim

valla bilmiyorum ama sinir oldum açıkcası
yok yani hissedemiyorum..sıfır enerji

Hadi bakalim :)
Gecen günlerde yazismalar olmusdu artik buradan bakilacak fln diye öyle yapalim o halde :)
Senin sorunu net olarak bilmiyorum ama bildiim konu senin isin okulun veya bir maddi problem ile oldugu cok acik .. yeni hedeflerin var bu konu hakkinda .. böyle ah sans benimde yüzüme bir gülse dedigin konu bu olacak mi? Yükselis veya üniye gidiyorsun belki ve basarili bir sekilde bitereceksin veyada bir ise gireceksin cok yakin zamanda..
senin sanki hala eskilerden birink düsündügün bir erkek cikmis burda bu erkek biraz dikkafali birisi olarak görünüyor cok fazla kafa yorusun bu konu hakkinda ..
net sorularin varsa sorabilirsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…