Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Beeen soook ben iptaaaal hatta erorr nasil baktin ates gurubuyum yay ve o eski unutamadigim odunda hava gurubuydu hayatimi iptal etti gitti suan biri var dogru oda ates gurubu yay ama o taaaam bi kidemli odun...
özelden yazabiliyormusun tsk edicem sana

Dırek karsımda gbı pat pat cıktı valla kartların ole bı ıstemıssn kı demek muthıs bı sekılde enerjjın yayılms:)yazıorm canım ozeldende

Sabah bakıp yazacam :)

Kızlar falıma bakanın falına bakarım :)

Eklentiler

• 20160720_232757.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 20
  • 20160720_232806.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 20
  • 20160720_232825.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 22
  • 20160720_232847.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 25
  • 20160720_233126.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 18
  • 20160720_233137.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 19
Tatlim kusura bakma sarzim bitti fise taktim ama bir turlh acamadim. :-( beklettim seni.
Fal icin çok teskkur ederim canim umarim hersey söyledigin gibi olur.
Falina geciyorum simdi.
Canım kafana taktıgiñ bazı şeyler var fakat bos yere kafani takiyorsun.kendini bos yere uzuyorsun. Cunku olumsuz dusuncelerin bosa cikacak icine attigin her ne varsa seni cok bogmus. Dusunmemeye calis canim sıkintın ne ose yoluna girecek.
Sürekli sana engel olan bir durum var sen hu konuyu kestirip atacaksin. Ve bir daha acilmayacak.
Toplu bir para görünuyor bir seyler alcaksiniz ev araba gibi huyuk birsey.
Cok cok istedigin hir sey var ama suan bir engele takilmis. Bu engeli astiktan sonra muradjna eriyorsun.
Orta yaslk birisyle catisma problem yasihorsum.
Erkek arkadasin var sanirkm ondan sana gelecek güzel bir haber var.
Bir misafirin geliyor cok sevdigin biri bu insan bu kisi ile gorjsmeleri iz konusmalariniz var ondan sknra biraz sıkintini atiyorsun.
Canim maddi acidan rahat bir döneme gireceksin.
Yildizin cok dusuk bunun icin cok da agirlik oluyor sana nazar degiyor.
Dedikodular duyacaksin canin sıkilacak bu yüzden.
Bazi sıkintilar yasamissin ama atlatiyorsun artik. Bu onumuzdeki 1 yil icin is konusunda da ask konusunda sans senden yana olacak. Bahtin aciliyor.
Canim duygusal ve ask dolh bir iliskinin icindesin. Ve evlilik cok yakında. Sonu evlilikle sonuclanacak bu iliskinin.
Bir sjru baliklar var faljnda maddj anlamda cok rahatliyacaksin.
Kirginlik yasadigin biri seni uzen biri senden aman dileyecek özur diliyo.

Teşekkür ederım bıtanem:)

_Jadaloz_ Sabaha kalmasın dedim. İlk önce emeğinizden dolayı teşekkür ederim :)

Sizi ben sadık, sevecen duyarlı bir kadın olarak gördüm. Sanırım eşiniz ile bir ara fazlasıyla can sıkıcı şeyler yaşamışsınız. Ve bu yaşadığınız şeyler bilinçaltınıza yerleşmiş. Ayrılık ile ilgili bazı korkularınız var. Ama ben sizi birbirinize baya bağlı gördüm. Bir seyler değişmiş hayatınızda ve bunları atamıuorsunuz kafanızdan sanki. Maddi anlamda güçlü görünüyorsun ve bunun sebebi verdiğiniz emekler. Ailede canınızı sıkan bir kadın var galiba buna dikkat edin cok tekin birisi degil ve oldukca akıllı bi kadın. Yakın zamanda hayatınız fazla güzelleşecek. Aklınızı karıştıran bir soru varsa eğer bu cevap bulacak. Size en ufak şey bile mutluluk verecek. Maddi anlamda yapmak istediğiniz bir şeyler varsa biraz bekleyin ve o güzel dönem içerisine girince yapın. İş değişikliği olabilir ki çok olumlu olacak siniz için. İnsanlar sizin kendi halinde birisi olduğunuzu düşünüyor ki ilk kartınız da insanların bu düşüncesiyle uyuşuyor zaten :)
Kader kartına gelince evliliğiniz dengeli ve karşılıklı sevgi ile birlikte devam edecek. Sizin için doğru olan ne isr o gerçekleşecek. Canınızı sıkan bazı şeyler olduyda sabırlı olun. Her Şey düzelecek :)

çok teşekkür ederim :) inşallah olur söyledikleriniz ağzınıza sağlık :)

Merhaba,
Tabiki de seve seve. Burcunu ve iliski durumunu yazar misin?
Ne fali bakiyorsun?

Gamzelita merhaba iyi geceler :) açıkçası ben senin tarot bakmani çok begeniyorum rica etsem bi boş vaktinde bakabilir misin :) ben de kahve falına bakabilirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…