Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
_Jadaloz_
Guzeller guzeli arkadasim;
Gecmiste seni cok uzen bir birliktelik olmus, ama bu iliskinin bitmesi aslinda senin hayrina olmus cunku kiymet bilmeyen birisiymis bu kisi...
Su siralar sanki gezme durumlarinda bir artis var, birkac kisi bir yerlere gitme durumun olabilir...
Esinin sanirim, is ile alakali bir gelismesi var ama tam oalrak adim atmaya cekniyor olabilir.. ama basarili oalcak gozukuyor, hem de kisa surede...
Insanlar sanki su siralar surekli senden akil almaya calisiyorlar, hep problemlerini paylasiyorlar, senin desteklerine ihtiyaclari var.
cevrende cok fazla dikkat cekiyorsun, o yuzden de zaman zaman agrilarin oluyor.
is hayatinla ilgili beklemede olan bir durum var, Sanki birisi onune set koymaya calisiyor? tam olarak emin olamadim ama , sonucunda senin acindan guzel gelismeler mevcut

_Jadaloz_ Her falin birbirinden guzeloldugundan sen bilirsin, ama katina sanki:) emin olamadim haha. hemen yorumluyorum bebegim kartlarini

katinaya başlayalım o halde :)
al ilk kart abanoz :) artık bulsun lütfeeeennn :) bu kişiyle birlikte yeniliklere kucak açacaksın canım. kafana taktığın her şey bu kişiyle birlikte yok olup gidecekler sanki hiç var olmamışlar gibi.
bu ara aklına mukayyet ol canım seni delirtmeye çalışan insanlar olacak çevrende. kulak ardı edip gül geç benden tavsiye, daha doğrusu kartlarından tavsiye :)
canım aile içinde tatsızlıklar olabilir. ancak çabuk atlatacaksın. beyaz bulutlar senin için çıkıyor. ve olumsuzlukları silip geçiyor.
geleceğinde ruhun sakin ve uyumlu görünüyor canım. huzurlu ve mutlu bir hayat seni bekliyor olacak. iş konusunda da başarılar seni bekliyor. emeklerinin karşılığını alacaksın.
bir süre durgun monoton geçecek. hiçbir şey yapmak istemeyeceksin. bu dönemde planların sekteye uğrayacak diyor kartın.
sonuç olarak da senin canını sıkan insanlar senden korktuğu için bunu yapıyor. bunu fark ettiğinde o kişileri affedeceksin diyor. onların çabaları boşa gidecek sna bir zararları dokunmayacak diyor
bugün tam toparlayamadım sanki

Abanozzz gel artik yaaa)))
Yine dokturmussun canim benim, dediklerin cok dogru. malesef is ortaminda dedigin gibi beni delirtiyorlar, sacimi basimi yolasim geliyor bazen sinirden
tespitlerin nasil bu kadar dogru olabilir bilmiorm, supersin! masallah
iyi ki varsin

Jado banada katina açar mısın. Bende tarot bakayım.

gezeyim tozayım biraz ya, sene boyu çalıştık ama bir tatil yapamadık.
döktürmüşsün balım maşallah :)
tam üstüne basmışsın iş konusunda biraz canım sıkkın. inşallah dediğin gibi güzel sonuçlar olur
teşekkür ederim kiii

bir iki kişi var böyle diyen. bunlardan biri de sensin hatta en çok diyen sensin :) sana özel demek ki bilemedim ki :)

Merhaba,
tabiki de. musaitim, hemen yorumunu yazabilirim. az once de kahve icip kapatmistim, onu cekip gonderebilirim.
herhangi bir konu var mi baktirmak istedigin, yoksa genel mi?

Kahveni çek gönder ben de musaitim :)
3 gün önce erkek arkadaşımla ayrıldık daha çok aşk hayatına bakarsan iyi olur :)

reddmars
Benim kartlarim;
kupa ikilisi
kader carki
araba
yildiz
adalet
degnek kralicesi
kupa krali
seytan
ters kupa beslisi
degnek beslisi
Nerdeyse bütün büyük kartları çekmişsin. Kader çarkı senin şansına dönüyor. Hayatında olumlu gelişmeler olacak. Bana sanki birisiyle tanışacaksın yeni bir aşk başlangıcı gibi geldi. Yeni değilse bile karşılıklı duyguların olduğu bir durum olacak. Geçmişte yalnız mıydın. Yalnız olmana rağmen yıldız gibi çıkmışsın
Gözler senin üzerindeymiş. Geçmişte ilahi adalet yerini bulmuş. Su grubundan bir adam var ona dikkat et diyor kartlar. Seni yanlış yönlendiriyor her kimse. Pek hazetmedim bu kişiden. Su grubu yaşça büyük bir erkek bu. Uzak gelecek konusunda uyarıyor kartlar. Bi kavga anlaşmazlık durumu olabilir

Jado banada katina açar mısın. Bende tarot bakayım.

açarım :)

kartlarım

kupa prensi
kupa onlusu ters
araba ters
kupa sekizlisi ters (bu kartla ilgili yorumunu ayrıca belirtir misin yere düştü de ilgimi çekti)
kupa beşlisi ters
kılıç ası ters
aşıklar ters
adalet ters
kupa kralı
kader çarkı

hepsi mi ters olur kartların yahu

Coook tesekkur ederim. agzina saglik. gecmiste hayatima giren insanlar oldu ama hep yalniz hissettim kendimi, duzgun bir iliskim olmadi acikcasi.
su grubu erkegi merak ettim, ama genelde su grubu erkeklerle anlasamiyorum nedense:)

falın tam zıt kartlarla dolu :) destenin şans kartı da sende şanssızlık kartı da sende. aslında çok şanslı ve istediğin şeyleri elde edebilecek yapıda birisin. ancak bazı şeyler oluyor ki hani derler ya basiretin mi bağlandı diye, öyle saçma sapan şeylerde hata yapıyorsun ki. kendin bile şaşırıyorsun sonrasında. şu esmer adam çıktı yine. senin şansın bu adamda heralde. önceki fallarda esmer adam üzüyor çıkıyordu öyle hatırlıyorum. bugünkü falında esmer adam kaderin çıktı. şans kartı da esmer adamın yanında. birlikte yakalayacağınız bir şans belki de. ancak bu adam çok bencil. yine de büyük bir aşk ve güçlü cinsel çekim görünüyor. işler resmiyete bile dökülebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…