Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Canım iskambil ve katina açtım yorumlarını karışık yazıcam.

Şu an belirgin bir ilişki görünmüyor iskambile göre. Ayrı ayrı birbirinize ilginiz var ancak aranızdaki mesafe bir süre devam edecek. Sen ciddi bir teklif bekliyorsun bu kişiden.

Katina kartların da gerçek aşkı bulmuş olduğunu söylüyor. Yani katinaya göre hayatının aşkı bu adam gerçekten. İkinci kartın ise şu an emek harcayıp bunların boşa gittiğini görmenin seni çok mutsuz ettiğini ancak bir şeylerin yoluna gireceğini ve olumsuzlukları silip atacağını söylüyor. Hatta aşk daha tutkulu hale gelecek diyor.

Yalnız sana ve sevdiğine karşı yalanlar söyleniyor. Bu da ikiniz açısından da güven kaybına sebep oluyor. Eğer etrafında bu tarz şeyler yapacak birileri varsa onlardan uzaklaştır hem kendini hem sevdiğini. Böylece aradaki sorunlar düzelecek ve bir araya gelebileceksiniz. Hatta erkek de sorumluluklarını almaya başlayacak. Belki ciddi adımlar atılabilir sorumluluktan kasıt bu da olabilir.

Kartların birbiriyle çok uyumlu çıktı. Her kartında ilişkin adına olumlu gelişmeler görüyorum. Hayatın gene olarak daha bir düzene giriyor. Ancak iş hayatında biraz sıkıntı yaşayabilirsin. Kendini çok yormandan kaynaklı sıkıntılar.

Canım iş yerinden ayrılma gibi bir düşüncen var mı? Sana başka bir yerden açılmış bir kapı var. Şu da olabilir, iş yerinde mevkin yükselebilir. Şu anki düzeninden farklı bir düzen ve daha güzel şeyler bekliyor seni :)
Çok teşekkür ederim. Daha iyi bir fırsat çıkarsa gidebilirim kalıcı iş yeri gözüyle bakmıyorum buraya:)
söylenen şeyler işte o diğer kızdan kaynaklı. Hepimizi aynı iş yerindeyiz ve aynı bölümdeyiz sorma ya çok karıştı olaylar ve çok üzüldüm ben bu adamla bu hale geldiği için aramız. Diğer kız 15 gün daha yok belki biraz durulur durum. Benimki tatilden bana siniri azıcık geçmiş gelir diye umurak yaşıyorum:)

Çok teşekkür ederim. Daha iyi bir fırsat çıkarsa gidebilirim kalıcı iş yeri gözüyle bakmıyorum buraya:)
söylenen şeyler işte o diğer kızdan kaynaklı. Hepimizi aynı iş yerindeyiz ve aynı bölümdeyiz sorma ya çok karıştı olaylar ve çok üzüldüm ben bu adamla bu hale geldiği için aramız. Diğer kız 15 gün daha yok belki biraz durulur durum. Benimki tatilden bana siniri azıcık geçmiş gelir diye umurak yaşıyorum:)

vallahi kartlara göre başını döndürecek bir aşk bekliyor seni :) bakalım tutacak mı. haber ver olur mu :)

vallahi kartlara göre başını döndürecek bir aşk bekliyor seni :) bakalım tutacak mı. haber ver olur mu :)
Ahaha böyle birşey olur da haber vermez miyyim:) peki peki çok olmazsam bir sorum olacaktı. Uzun bir süre mi konuşmayacak yoksa durumlar en azından benim içimi rahatlatacak şekilde kısa sürede düzelir mi? Hani en azından konuşmaya başlar mı benimle kısa sürede siniri geçip.

Ahaha böyle birşey olur da haber vermez miyyim:) peki peki çok olmazsam bir sorum olacaktı. Uzun bir süre mi konuşmayacak yoksa durumlar en azından benim içimi rahatlatacak şekilde kısa sürede düzelir mi? Hani en azından konuşmaya başlar mı benimle kısa sürede siniri geçip.
süre hakkında bir kart yoktu canım bişey diyemicem

pagan destesi için bilgi vermek gerekiyor mu :)

genel açılım yapıyorum şu an :)

şu an bir dönüşüm sürecindesin, kart açıklaması bunu kozasından çıkan kelebeğe benzetmiş. bu sürece direnmemeni, kendini bu akışa bırakmanı öğütlüyor :)
kendini ya da içinde bulunduğun durumu çok sorguluyorsun, aynı zamanda bazı şeyler sende tatminsizlik yaratıyor. kartlar bu tatminsizliğe kapılmak yerine, hayalindeki şey her ne ise onu gerçekleştirmeye odaklanmanı öneriyor.
maneviyattan çok uzaklaşmışsın son zamanlarda, hayata karşı bi güvensizlik oluşmuş. ama yaşadığın sıkıntı/sıkıntılar her ne ise bu maneviyatı geri kazanmanı sağlayacak.

geçmişte yaşadığın ve şu anki durumunu etkileyen durumu gösteren kart diyor ki, karşına birçok seçenek çıkmış bir çok seçim şansı çıkmış.sen bazı seçimler yapmışsın bunların arasından. ama bu seçimlerinin salt senin seçimlerin olup olmadığını sorgulaman gerekiyor. kaçını gerçekten kendin istedin, kaçını etki altında kalıp seçtin bunları düşünüp vardığın sonuç şu anki durumunu daha iyi anlamanı sağlayacak diyor kart.

yakın gelecekte, kendinle kalıp düşünmeni sağlayacak fırsatların olacak. bu süreci iyi değerlendir, gerçekten ne istediğini ne düşündüğünü ne hissettiğini kendinle kalıp farket diyor. aslında hazır yaz tatili küçük bi kaçamak yapabilirsin cidden :)

özünde çok iyi ve yardımsever bi insansın. insanları mutlu etmeyi seviyorsun ve ne olursa olsun başına ne gelirse gelsin bu özelliğini korumak istiyorsun. birçok işi bir arada yürütebilecek kadar kabiliyetlisin. pratik zekan çok yüksek. ama şu sıralar neden bilmiyorum zorlanıyorsun, kartların haricinde sana tavsiyem gerçekten bi içe dönüş yaşayıp kafanı ve kalbini dinlemen her konuda :)

şu an başarman istediğin ya da gerçekleştirmek istediğin bazı şeyler var ama senin fikirlerinle başkasının/başkalarının fikirleri çatışıyor bu noktada. daha doğrusu sana yardımcı olmuyor gibiler, uyumlu görünmüyorlar. yine benzer bi şekilde geri bi adım atıp durumu ve ortamı gözlemlemeni ve bu gözlemler sonucunda o isteğine ulaşman için uygun bir yol çizmeni öğütlüyor.

tutarlı, sabırlı ve oldukça güçlü bi insansın aslında ve her ne olursa olsun o durumun üstesinden gelebilecek yapıdasın. diğer insanların ne düşündüğünü daha az önemseyip, içindeki sese daha çok odaklanmalısın.

kuruntu kartı çıkmış. ya iş ya da evililik hayatında kuruntu yapıtğın bir konu aslında sandığın gibi değil. canını yakan ya da sana sıkıntı veren şeye odaklanmaktansa büyük resme bakmanı öğütlüyor. ve yine bu durumun canını yakmasına izin vermektense aldığın bi ders olarak düşün ve yoluna devam et diyor.

kendini değişime hazırla, kaderini çiz, hayatının kontrolünü kendi eline al, bir şeyin ya da kendi hayatının daha büyük bir parçasında rol oyna diyor son kartın. buna benzer kartlar çok sık çıktı destende, çok mu etki altında kalıyorsun? birileri seni yönlendiriyor gibi, seni sıkıntıya sokan da bu olmuş ya da olacak.
sen kendi hayatını dengeye aldığın zaman kapılar birer birer açılacak diyor kartların. yeter ki o dengeyi sağla :)

umarım güzel olmuştur fal, düşüncelerini bekliyorum merakla :)

genel açılım yapıyorum şu an :)

şu an bir dönüşüm sürecindesin, kart açıklaması bunu kozasından çıkan kelebeğe benzetmiş. bu sürece direnmemeni, kendini bu akışa bırakmanı öğütlüyor :)
kendini ya da içinde bulunduğun durumu çok sorguluyorsun, aynı zamanda bazı şeyler sende tatminsizlik yaratıyor. kartlar bu tatminsizliğe kapılmak yerine, hayalindeki şey her ne ise onu gerçekleştirmeye odaklanmanı öneriyor.
maneviyattan çok uzaklaşmışsın son zamanlarda, hayata karşı bi güvensizlik oluşmuş. ama yaşadığın sıkıntı/sıkıntılar her ne ise bu maneviyatı geri kazanmanı sağlayacak.

geçmişte yaşadığın ve şu anki durumunu etkileyen durumu gösteren kart diyor ki, karşına birçok seçenek çıkmış bir çok seçim şansı çıkmış.sen bazı seçimler yapmışsın bunların arasından. ama bu seçimlerinin salt senin seçimlerin olup olmadığını sorgulaman gerekiyor. kaçını gerçekten kendin istedin, kaçını etki altında kalıp seçtin bunları düşünüp vardığın sonuç şu anki durumunu daha iyi anlamanı sağlayacak diyor kart.

yakın gelecekte, kendinle kalıp düşünmeni sağlayacak fırsatların olacak. bu süreci iyi değerlendir, gerçekten ne istediğini ne düşündüğünü ne hissettiğini kendinle kalıp farket diyor. aslında hazır yaz tatili küçük bi kaçamak yapabilirsin cidden :)

özünde çok iyi ve yardımsever bi insansın. insanları mutlu etmeyi seviyorsun ve ne olursa olsun başına ne gelirse gelsin bu özelliğini korumak istiyorsun. birçok işi bir arada yürütebilecek kadar kabiliyetlisin. pratik zekan çok yüksek. ama şu sıralar neden bilmiyorum zorlanıyorsun, kartların haricinde sana tavsiyem gerçekten bi içe dönüş yaşayıp kafanı ve kalbini dinlemen her konuda :)

şu an başarman istediğin ya da gerçekleştirmek istediğin bazı şeyler var ama senin fikirlerinle başkasının/başkalarının fikirleri çatışıyor bu noktada. daha doğrusu sana yardımcı olmuyor gibiler, uyumlu görünmüyorlar. yine benzer bi şekilde geri bi adım atıp durumu ve ortamı gözlemlemeni ve bu gözlemler sonucunda o isteğine ulaşman için uygun bir yol çizmeni öğütlüyor.

tutarlı, sabırlı ve oldukça güçlü bi insansın aslında ve her ne olursa olsun o durumun üstesinden gelebilecek yapıdasın. diğer insanların ne düşündüğünü daha az önemseyip, içindeki sese daha çok odaklanmalısın.

kuruntu kartı çıkmış. ya iş ya da evililik hayatında kuruntu yapıtğın bir konu aslında sandığın gibi değil. canını yakan ya da sana sıkıntı veren şeye odaklanmaktansa büyük resme bakmanı öğütlüyor. ve yine bu durumun canını yakmasına izin vermektense aldığın bi ders olarak düşün ve yoluna devam et diyor.

kendini değişime hazırla, kaderini çiz, hayatının kontrolünü kendi eline al, bir şeyin ya da kendi hayatının daha büyük bir parçasında rol oyna diyor son kartın. buna benzer kartlar çok sık çıktı destende, çok mu etki altında kalıyorsun? birileri seni yönlendiriyor gibi, seni sıkıntıya sokan da bu olmuş ya da olacak.
sen kendi hayatını dengeye aldığın zaman kapılar birer birer açılacak diyor kartların. yeter ki o dengeyi sağla :)

umarım güzel olmuştur fal, düşüncelerini bekliyorum merakla :)

canım çok teşekkür ederim uzun uzun bakılan fal en sevdiğim fal :)
bence gayet güzel bakmışsın. acemiyim falan diyince bir iki cümle yazıp bırakacakmışsın gibi anlaşılıyor hiç acemi falı gibi değildi :)
söylediğin bir çok şey hayatımla tutarlı dengeyi sağlamak da bana düşüyor :)
tekrar fallaşmak için sabırsızlanıyorum :)

canım çok teşekkür ederim uzun uzun bakılan fal en sevdiğim fal :)
bence gayet güzel bakmışsın. acemiyim falan diyince bir iki cümle yazıp bırakacakmışsın gibi anlaşılıyor hiç acemi falı gibi değildi :)
söylediğin bir çok şey hayatımla tutarlı dengeyi sağlamak da bana düşüyor :)
tekrar fallaşmak için sabırsızlanıyorum :)
ben teşekkür ederim çok mutlu oldum :)

:-) Hos geldinnn:)

Musait oldugunda fallasabiliriz, ama ben aksam 10 gibi yazabilirim.. Olur mu?
Bana istedigin fali bakabilirsin, senin fallarina zaten hayranim.
Sorum ise; Hayatima birisi giricek mi? Nasil birisi olacak, ne zamanvs vs?

❤️❤️

merhabaa :KK68:

bakıyorum hemen :)
canım senin kısmetin kara kaşlı kara gözlülerden açık :)
neredeyse tüm kartların abanoz elementi çıktı bu da kara kaş kara gözlüleri işaret eder.
canım hayatında iki tane açık tenli bayan var. iş yerinde diye tahmin ediyorum bu kişileri. çok kurnaz ve aşırı para canlısı olduğunu söylüyor kartlar. iyi niyetini sürekli suistimal eden sürekli hinlik düşünen kişiler bunlar. sen de bunların farkındasın ve bunlar seni olumsuz etkiliyor.
etrafında ve çok sevdiğin küçük bir çocuk var diyor kartın. bu çocukla ilgili ufak bir üzüntü yaşayabilirsin.
yakın zamanda bir haber almışsın bu haber seni biraz üzmüş görünüyor. bu sıra aldığın kararlara dikkat etmen konusunda uyarıyor kartın. şanssız olmaktan çok korkuyorsun ve bu da senin peşini bırakmıyor gibi görünüyor. adımlarına dikkat edersen elindekini kaybetmezsin ve şansının tekrar sana dönmesini beklersin.
canım kartların niye hep böyle olumsuz çıktı senin ya :KK43: yine bir mutsuzluğun kırgınlığın var. aile içinde de yaşıyorsun bu olumsuz şeyleri. yeni bir şeylere ihtiyacın var. kafanı meşgul edecek şeylere.
canım bak bir kadın daha çıktı. kumral diyebileceğim biri. bu kişi su altından yürütüyor tüm kurnazlıklarını. sen bu kişiye güveniyor olabilirsin. ancak asıl ele başı bu kişi. ortalığı birbirine katıp dedikodu yapan biri. kendi hayatı da gayet olumsuz gidiyor zaten, başkaları da öyle olsun istiyor.
bak iyi bir kart çıktı. arkadaş çevrende çok seviliyorsun ve arkadaşlarınla birlikte olmak seni fevkalade mutlu ediyor. biraz önce sıraladığım kişilerin davranışlarını özel hayatındaki karmaşaları hepsini unutuyorsun. yüreğin umutla doluyor. bu çevrenle daha sık görüşmelisin bence :)
aşk senin için hep bıçak sırtında gibi görünüyor. bu sebeple erteleme güvensizlik görünüyor aşk adına. ancak en başta dedim ya kara kaş kara göz diye. işte sorunun da cevabı sonuç kartında abanozun erkeği çıktı kısmetine. çok duyarlı bir bey çok yaratıcı. zaman olarak bir şey diyemiyorum ancak son kartın sorusu şudur: "gelecekte ne olacak?" çıkan kartın cevabını da aynen yazıyorum: "karşılaşma, sevdiğin kişiyle buluşma görünüyor." hadi hayırlısı :)

_Jadaloz_ _Jadaloz_ Canim yine dokturmussun masallah!!! Bayiliyorum senin fallarina, agzina saglik!!!
evet sen kara kasli kara gozlu demistin bir oncekinde de.
Is yerimde, bahsetmis oldugun iki tane acik tenli bayan var, ozellikle bir tanesi cok tehlikeli. farkindayim. kendimce pek takilmamaya calisiyorum , ortaligi kizistiriyor senin de dedigin gibi.
Ask konusunda ise, malesef dedigin gibi hep bi aorun cikiyor ya son anda... bi olumsuzluk sanssizlik var uzerimde.. elimden geldigince pozitif olmaya calisiyorum ama ne biliyim korkuyorum da.
Is yerinde, cok sevdigim iki arkadasim var . onlarin yanindayken aynen dedigin gibiyim, cok kaliteli insanlar, iyi ki varlar!

Abanoz beyini en kisa zamanda bekliyorummm:))))) bence yaz bitmeden karsilasicaz:) ne dersin??

falin icin cok tesekkurler!

_Jadaloz_ _Jadaloz_ Canim yine dokturmussun masallah!!! Bayiliyorum senin fallarina, agzina saglik!!!
Is yerimde, bahsetmis oldugun iki tane acik tenli bayan var, ozellikle bir tanesi cok tehlikeli. farkindayim. kendimce pek takilmamaya calisiyorum , ortaligi kizistiriyor senin de dedigin gibi.
Ask konusunda ise, malesef dedigin gibi hep bi aorun cikiyor ya son anda... bi olumsuzluk sanssizlik var uzerimde.. elimden geldigince pozitif olmaya calisiyorum ama ne biliyim korkuyorum da.
Is yerinde, cok sevdigim iki arkadasim var . onlarin yanindayken aynen dedigin gibiyim, cok kaliteli insanlar, iyi ki varlar!

Abanoz beyini en kisa zamanda bekliyorummm:))))) bence yaz bitmeden karsilasicaz:) ne dersin??

falin icin cok tesekkurler!

böyle olumlu yorumlar alınca gaza geliyorum galiba :KK70:
bekliyoruz abanozun beyini artık gelsin :)
rica ederim canım benim :KK68:

Eklentiler

• 20160706_005107.jpg
    20160706_005107.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 36
  • 20160706_005114.jpg
    20160706_005114.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 37
  • 20160706_005123.jpg
    20160706_005123.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 39
  • 20160706_005129.jpg
    20160706_005129.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 32
  • 20160706_005135.jpg
    20160706_005135.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 39
  • 20160706_005140.jpg
    20160706_005140.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 48
kızlar karşılıksız bakan hiç mi yok:)) şöyle iş için üç beş şey söylicek:)) o kadar paralı baktırdım hiç biri çıkmadı, herhalde gördüklerini söylemiyorlar:) biri açık açık sen hiç istediğin gibi bi iş bulamıycaksın desin istiyorum:))

canım ben de yükleyeyim falımı müsait olduğunda bakarsın :KK15:
falina bakmak istedim biseylerin yolunda gitmdgni dusnmussn icin sıkılmış bunalmissin haksizliga ugradigini dsunup kirilmissn birilerne hanende suan biraz sıkıntı var bu senden otru kaynaklanio aslinda sen biseyleri sindremiosn kafana takmissn yol ayrimlarin cikms seçenekler bazinda hpsnin ucu bi yere cikio hep birbiryle baglantili olan seyler kuruntunu attigin anda kafanda bazi şeyleri buyutmeyi biraktgn anda rahatlicaksn dilek okun goge firlamis biseylere hep dua etmissn fakat ya istedgn sonucu alamamissn yada alipta husrana ugramissn fakat bu sefer olumlu oluack dilegin

hayttan asiri asiri beklentisi olan birisi degilsin aslinda cok ders cikarmissn onceki yasadiklarindan daha tecrübeli daha temkinli adimlar atiosn bi ozur var birsii sizin gönlünüzu alicak icinz bi nebzde olsa soguck rahatlicksn bi ksiyle ters dusmussn sirt sirta vermissnz zitlasmisnz arada bi bag var o bag tekrar eskisi gbi olucak

bazen isyan ediosn neden bu sekilde degil die kndi kndne çok uzuluosn fakat aslinda bi noktada sinaniosn sabrinla cnku canitez herseyn biranda olmsni isteyn birisin kafan karmakarsk aklin heryere bolunuo hanede birinin is ile ilgli sıkıntılari var bu yuzden bu sıkıntılarını haneyede yansitio tatszlik cikablio yalniz bu ksinin sonu ferah hpsni basamak basamak asicak

suanki falinu pek neşeli bulamdm acikcasi fakat kndninde sasrcgn sekilde bu sıkıntılaro bir bir aticaksn uzernden umudunu tekrar kazanacaksın zaten sikintilarinida bir bir arkaya aticaksn yepyeni bi sayfa acilick haytnzda bi kalabilk ortama gricksn o kalblikta sana goz degicek nazar kndni sıkılmış hisediceksn baya baya buyuk bi kalblik glip gdicgn birsru yol cikms yakinindan birinin kalblk guzel bi olayi

bi hediye alicaksn gzel bi hediye 5 vakit icinde bu hediyeye cok sevincksn ruhunz cok ince naif kirilmaktan korkuosn fakat kiriliosn yalnz gelecgnde iki tane kapi var bu kapilar cok ferah cok aydinlik at nali girmiş hanenzie sansnz berektnz birden donucek ve refah seviyenz cok cok articak

falin icin cok
canım ben de yükleyeyim falımı müsait olduğunda bakarsın :KK15:

Canim, ben sana tarot baktim cunku kahveyi pek yorumlayamiyorum:KK43: Olur dimi?

Senin zamaninda cok fazla kalbini kiran, seni cok uzen birisi olmus saniyorum... Senden yasca buyuk... Bu kisi seninle yeniden iletisim kurmaya calisabilir, mrvki sahibi, oldukca sert birisi, acik tenli

Yakin zamanda alacagin ve seni cok mutlu edicek bir haber var.. sanki eli kulaginda.. havalara ucacaksin!

Aile yasantinda cok daha guzel gunler geliyor, sanki baginiz daha da kuvvetleniyor ancak sizi cok kiskaniyor disardan insanlar. hep gozleri uzerinizde.. ozellikle de cok yakininizdaki bir adam, acaip kiskaniyor.. orta boylu, kapkara gozlu birisi.... sevmedim:/

Is hayatinla ilgili olarak ise, istedigin bir seyin gerceklesmedigini ve buna uzuldugunu goruyorum...

Yakin cevrenden bir arkadasin, seni hayal kirikligina ugratabilir... Ssn ondan destek beklerken, onun garip bir davranisini gorebilirsin...

X