Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Cn

Bukadar gorduklerim hadi sende bna bk genel bak
teşekkür edeirm yorum için :)

senin falın;

sana tavsiyelerde bulunan birileri varsa bu kişilerin söylediklerini iyice düşünüp kendi açından değerlendirmen gerekiyor. bazen insanlar seni yanlış taraflara doğru yönlendiriyorlar. geçmişle ilgili şeyleri bir kenara bırakma zamanının geldiğini söylüyor kartın. karşına yeni fırsatlar ve yeni kişiler çıkacak. bunların seçimini yapabilmen için olgun düşünmen gerekiyor. bu sayede başlayacak bir ilişki ve bu ilişkinin gelecek vaat ettiğini söylüyor kartın.
şu an kendini çok güçsüz ve en dipte hissediyorsun ancak bu şafaktan önceki karanlık. iyi günler önünde bunlara kucak açmalısın fırsatları iyi değerlendirmelisin. bir kez daha uyarıyor son kartın. zayıflık gösterip fırsatları sakın kaçırma diyor. şanslı bir döneme gireceksin önündekilere iyi bak onları fark et ve senin lehine çevir imkanları.

teşekkür edeirm yorum için :)

senin falın;

sana tavsiyelerde bulunan birileri varsa bu kişilerin söylediklerini iyice düşünüp kendi açından değerlendirmen gerekiyor. bazen insanlar seni yanlış taraflara doğru yönlendiriyorlar. geçmişle ilgili şeyleri bir kenara bırakma zamanının geldiğini söylüyor kartın. karşına yeni fırsatlar ve yeni kişiler çıkacak. bunların seçimini yapabilmen için olgun düşünmen gerekiyor. bu sayede başlayacak bir ilişki ve bu ilişkinin gelecek vaat ettiğini söylüyor kartın.
şu an kendini çok güçsüz ve en dipte hissediyorsun ancak bu şafaktan önceki karanlık. iyi günler önünde bunlara kucak açmalısın fırsatları iyi değerlendirmelisin. bir kez daha uyarıyor son kartın. zayıflık gösterip fırsatları sakın kaçırma diyor. şanslı bir döneme gireceksin önündekilere iyi bak onları fark et ve senin lehine çevir imkanları.
Tesekur ederim:KK66:

Evet canım pek iyi değilim hani baktığım kişiler çıktığını söyler pek iddiali olduğum söyleyemem atarsin resimelri

Evet canım pek iyi değilim hani baktığım kişiler çıktığını söyler pek iddiali olduğum söyleyemem atarsin resimelri

çıkıp çıkmaması önemli değil ki zevk işi :)
soru soracak mısınız yoksa genel açılım mı yapayım?
ben yarın eklesem olur mu sabahki fotoğraflara bikaç kişi baktı zaten farklı olsun.

kızlar baştan söyleyeyim ben falda çok iyi değilim yani yeni yeni girdim bu işe :) sırf kartları yorumluyorum bir de.
atıyorum geçmişte şöyle bir durumdaymışsın, şu an şu haldesin, ama gelecekte şöyle olacaksın gibi.
ama fal bakımınıza da çok ihtiyacım var :) eğer kabul ederseniz fal takası yapabiliriz ^^bendeki kartlar klasik tarot kartları değil, pagan destesi. biraz farklı gelebilir yorumum o yüzden.

Nasıl istersen öyle yap simdi de olur olmadı yarin atarsın bakarım
tamam yarın atarım o zaman :)

senin falın,
Bir işte çalışıyor musun veya okuyor msun? Gleceğin için riskli bir kart çıktı. Sabır ve temkin gerekiyor. Biraz daha tutumlu olmanı öğütlüyor kartlar. Gezip tozmayı seven birisin sanırım. Para konusunda sıkıntı yaşayabilirsin ileride.

Kaderinde olan kişi esmer bir erkek. Çok sadık ve sana karşı duyguları çok yoğun olan birisi.

Bu dönemden sonra yine bir sıkıntılı zaman bekliyor seni. Sonrasında ise seni yoran tüm durumlardan kurtulacaksın. Ruhsal açıdan çok güçlüsün bu sayede her şeyin üstesinden geleceksin. Büyük başarılar elde edeceksin. Bu başarılar o esmer erkekle birlikte gelecek sana. Belki iş yeri gibi ortak bir alandan biridir. Burada sana terfi, güç görünüyor.

Yalnız senin kafanı karıştıracak olan açık tenli bir erkek var. Bukişi hem katinada hem iskambilde çıktı. Aranızda mesafe var bu kişiyle. Belki dargın olduğun ya da kendinden uzak tutmaya çalıştığın biridir ya da yol olarak uzakta olan biridir.

Yukarıda bahsettiğim esmer erkek şu an tanıdığın birisi olmayabilir. İskambile göre senin tanıdığın esmer erkekle şu an bir ilişki görünmüyor. Aranızda açık tenli bir erkek ve açık tenli bir kız var. Senden yana aşırı sevgi ve bağlılık var ancak kalplerin bir araya gelmesini engelleyen kişiler var. Özellikle de açık tenli bir bayan. Erkeğin kalbinin önüne geçmiş. Hayatında olabilir bu kız. Veya kız o erkeğin kalbini çalmaya çalışıyor olabilir. Erkek ise hayata oldukça ciddi bakan biri yani görüştüğü kızla evlenmek isteyecek kişilikte biri.

kızlar baştan söyleyeyim ben falda çok iyi değilim yani yeni yeni girdim bu işe :) sırf kartları yorumluyorum bir de.
atıyorum geçmişte şöyle bir durumdaymışsın, şu an şu haldesin, ama gelecekte şöyle olacaksın gibi.
ama fal bakımınıza da çok ihtiyacım var :) eğer kabul ederseniz fal takası yapabiliriz ^^bendeki kartlar klasik tarot kartları değil, pagan destesi. biraz farklı gelebilir yorumum o yüzden.

ben talibim :) hangi faldan baktırmak istiyorsunuz peki?

kahve hariç hepsi olabilir ama size en rahat hangisi olacaksa, dediğim gibi amatörüm ben çünkü :)

benim için sıkıntı yok hepsine bakabilirim :) kahve yorumlarımı daha çok beğeniyorlar galiba. bunun yanında iskambille aşk falı, katina, klasik tarot bakıyorum. hangisini istersen .

benim için sıkıntı yok hepsine bakabilirim :) kahve yorumlarımı daha çok beğeniyorlar galiba. bunun yanında iskambille aşk falı, katina, klasik tarot bakıyorum. hangisini istersen .
çok heyecan yaptım şu an ^^ sanırım benim durumuma klasik tarot uyuyor şu an kendisiyle ilişki içerisinde değilim çünkü :)

X