Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Canını çok sıkmışsn. Göz yaşların var. Aglayacaksın ya da aglamışsn. İşle ilgili sıkıntıların var sanki. Düşünceli bir kadın çıkmış. Geyiklerin var. Eline bir miktar para geçecek. Biraz rahatlayacaksın. Karşılıklı ikili konuşmalar var. Üst üste çıkmış kişiler var. Sanırım dedikodu yapıyorlar senin hakkında. Güzel bir balığın var paralı kısmet demek. Biraz daha sıkıntı çekebilirsin sonunda rahata kavusacaksın. :)

Falim

Eklentiler

• 20141215_192219_resized.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 80
  • 20141215_192238_resized.jpg
    94,3 KB · Görüntüleme: 54
  • 20141215_192255_resized.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 61
  • 20141215_192305_resized.jpg
    107,1 KB · Görüntüleme: 62
  • 20141215_192309_resized.jpg
    108,1 KB · Görüntüleme: 60
  • 20141215_192329_resized.jpg
    125,7 KB · Görüntüleme: 67
  • 20141215_192405_resized.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 58
  • 20141215_192426_resized.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 63
  • 20141215_192444_resized.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 51
  • 20141215_192455_resized.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 48
bu devamı

Eklentiler

• 20141215_192426_resized.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 65
  • 20141215_192525_resized.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 69
  • 20141215_192529_resized.jpg
    97,7 KB · Görüntüleme: 64
  • 20141215_192539_resized.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 73
  • 20141215_192551_resized.jpg
    110,2 KB · Görüntüleme: 56
  • 20141215_192612_resized.jpg
    109,8 KB · Görüntüleme: 74
  • 20141215_192637_resized.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 65
  • 20141215_192753_resized.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 65
  • 20141215_192829_resized.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 53
  • mail.google.com.jpg
    3,7 KB · Görüntüleme: 58
Canım bana da tarot bakar mısın. Ben boğa burcuyum. Koç burcuyla ilişki nasıl olacak. Senin falına bakacağım eve geçince.
canım bu çocuğun parasal anlamda kaygıları var.seninle dengeli uyumlu biri olduğunu düşünüyor. fakat olgun bir kadın var eski bir dostu arkadaşı olabilir o bir engel gibi belki ona karşı boş değildir bilemiyorum.sense kendini duygusal anlamda boşlukta hissediyorsun fakat bir ilişkiye başlamak istiyorsun. senin etrafında duygusal bir kız yada kadın bir arkadaşın var.o biraz hayalperest biri iyi biri. arkadaşın heralde.sen bu kişiyle ilgili karar veremiyorsun canım falında da yine karar veremeyeceğin çıktı. çözemiyorsun bu kişinin ne istediğini.ikinizin arasında birşey olur mu bilmiyiyorum fakat olursa zor bir birliktelik olur yorulursun.

Ben kendim fal bakmasini bilmiyorum , ama bir kiz arkadasim var o Kart bakiyor , yanina gidince Kim bana baktiysa Ben de onun için baktiracagim !

Selam müsait oldugunda bana da kart açar mısın? Eger istersen bende sana kahve fali bakarım. Resimlerini at yorumlayayim.
Ben aslan burcuyum, esim akrep

Kafanda planladığın bi fikir bi düşünce gibi birşey var. Ve bunu gerçekleştireceksin.
Sevdiğin birisini kafana çok takmışsın. Ya da ilerleyen günlerde veya zaman içerisinde takacaksın.
Çünkü bu kişi için çok endişeli çıkmışsın. Hatta sende göreceksin ki endişen boşa çıkacak. Senin düşündüğün gibi birşey olmayacak. Artık o herneyse onu yoramıyorum.
Kilolu biri var. Yüksek bi yere çıkmış. Bu kişi çevrenden biri de olabilir.
Ama her kimse o kişi iş hayatında veya beklediği bir kariyer sonucu gibi birşey varsa yükselecek.
Yakın bir zaman içerisinde başından bir olay geçicek veya geçmişte olabilir.
Bu öyle bir olay ki ömrün boyunca unutamayacaksın.
Bu olay iyi birşey mi yoksa kötü birşey mi onu yoramadım.
Sen bir ayrılık mı yaşadın acaba? Çünkü bir ayrılık var burda. Bu olayda seni fena şekilde üzmüş.
Kafandan bir türlü atamıyorsun. Hatta gururuna yediremiyorsun. Acaba aldatma gibi birşey mi yaşadın?
İlerleyen zamanlarda şansın bir anda dönüyor.
Dikkatli olman gereken, beceri isteyen bir iş yapıyorsun. Ama bunu yaparken gerçekten çok dikkatli olmalısın.
Bu işi yaparken zarar görebilirsin.
Sürekli düşündüğün bir sorunun var. Yakın bir zaman içerisinde de bu sorun artık son buluyor.

Çok sagol !!! Sen bana özelden yaz , bende sana Kart baktirayim!

Eklentiler

• 20141217_205321.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 76
  • 20141217_205217.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 63
  • 20141217_205208.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 84
  • 20141217_205147.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 71
  • 20141217_205133.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 79
  • 20141217_205110.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 81
  • 20141217_205225.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 74
harikaı

teşekkürler kahve bakarim istersen . :)
Canim öncelikle falinda bir karmaşa var daha dogrusu senin icinde bir karmasiklik var bugunlerde biraz sıkılmışsın. Senin bir isin yoluna girecek elinde bayrak cikmis. Sen boylarda bir erkekle karşılıklı 9konuşmalarınız var. Bu karşındaki erkek senden koyuca tenli sanki ellerini opuyor, bu erkek sana asik. Eger bir iliskin yoksa cok yakin zamanda bir ask yaşayacaksın. Herseyini paylaştığın mi yoksa herseyine burnunu sokan mi bir bayan var dikkat et. Koc burclu bir insandan yardim göreceksin. Bunaldiginda kendini boşluğa birakan bir yapin var. Cabuk dagilip cabuk toparlayan bir karekterin var, burcun nedir?
Basamak basamak yükseleceksin. Muzikle ilgin var mı yada cevrende muzikle uğraşan birileri var hatta baska bir erkek (sanirim bu insan acik tenli, muzikle ilgilenen ve sigara içen birisi) kafani karistirmana sebep olmus bence bu insandan uzak durman gerek seni asagi ceken bir yapida. Falinda bu insan senin ustunde cikmis zihin bulanikligi olusturabilir sende. Bir dusman cok belirgin dikkat et. Sacini tepeden toplamayi seviyormusun sacini tepeden toplamis bir bayan var bu senmisin bilmiyorum bir karar asamasindasin ve baligin onunde bekliyor cok guzel seyler olacak hissindeyim. Okul mu is mi bilmiyorum fakat boyle bir durum icin mucadelen var biraz sabirli olman gerekiyor.
Evinizden ayrilan birisi var, bu insanin gidisinden sonra 3 parca kismet gelecek, bir tac çıkmış amacına ulaşacaksın. Isminin icinde S harfi olan birisiyle ufak bir karmasa olacak. Senin ev, araba yada baska mal alımın olacak. Geçmiş ile ilgili pişmanlıklarını cok düşünme kendine sıkıntı ediyorsun. Olmaz diye dusundugun bir sey farkli bir sekilde yoluna girecek.
Disardan güzel haberlerin var. Elini open çocuk tabağında da çıktı, durumu iyi , kısmetli eğer evliysen eşindir bekarsan sanirim yakında evlilik var ama kararını dogru verirsen.
Iyi geceler

Selam canım,
Falinda biraz sıkıntı biraz gözyaşı var, geçmişte gerçekleşmemiş iki olay icin gozyasi dokmussun artik bu durum geride kalmis sikintilarini disari atiyorsun.
Güçlü bir karakterin var, icinde fırtınalar da kopsa dışarıdan belli etmiyorsun. Bazi mucadelelerin olmus bu mücadelelerin sonucunu alacaksin ferahlama yaşayacaksın.
Bir insanin senden ozur dilemesi var sen dimdik duruyorsun oda diz cokmus, elllerini tutuyor sanki bir konuda yalvariyor gibi... Isminin içinde A harfi olan birisini arkanda duruyor sana onda bir haber var ama sen pek ilgili degilsin, bekar misin evlimisin bilmiyorum fakat bir kalp var. Biri zayif digeri hafif kilolu bayanla konusmalar var kafaniz dumanli napsak halindesiniz bu sorun yakin bir zamanda ayfinliga kavusacak.
Koç yada oglak burclu birisinden yardim göreceksin, eline ufak bir para gececek rahatlayacaksın. Yatan bir hastaniz var onunla ilgili guzel haberler alacaksiniz, 2 isinle ilgili yollarin acilmis da birinde sanki engellemek isteyen bir kisi olacak esmer tenlerde fakat zarar veremeyecek.
Sigara iciyormusun? Sigara icen birisi var, baziplanlar yapacak fakat biraz beklemesi gerekiyor. Gogusleri buyuk bir bayanla bir haber getiriyor arkası da kısmetli.
Sana nankörlük eden birisini hane dışında bırakmışsin, dikkat et etrafinda dolasmasina izin verme. Is ortamin gorunuyor masa basi bir is degilde sanki hareketli bir ortam guzel ilereyislerin olacak fakat suanda durağan. Kollarini acmis hanenize dogru gelen bir erkek var 6 vakit sonra.
Sen kismetli bir sey icin dilek tutmussun dolu dolu geliyor.
Hersey gönlünce olsun...

Eger bakabilirsen,
Benim burcum aslan, esimin akrep
Iliskimizin gelisimi ve ev alma isimiz olacak mi? Bunlara baktirmak istiyorum
Iyi gunler

İçini çok karartmışsn. Göz yaşların var. Sıkıntıların geçmemiş. Bana sanki parasal sıkıntı gibi geldi. Bir süre daha devam edecek. Sonra feraha kavuşacaksın. Kafan karısik4 çıkmış. Sanki kalabalık bir yerdesin. Çok laf ve söz var. Hanende bir sıkıntı görmedim.

Eger bakabilirsen,
Benim burcum aslan, esimin akrep
Iliskimizin gelisimi ve ev alma isimiz olacak mi? Bunlara baktirmak istiyorum
Iyi gunler
teş.ederim canım yorumun için.
canım sen bu ev alma olayını kafanda çok büyütmüşsün. mutsuzsun bu yüzden. sanki bu olmazsa hayatın düzgün gitmeyecekmiş gibi kendini şartlandırmışsın böyle yapmamalısın. karamsarlaşmışsın hayata bu senin bakış açınla alakalı bir durum. evet işle ilgili olumsuzluklar var birşeyler ters gitmiş ve bu durumlar eşinle de aranızı soğutmuş. bunlara takılıp kalma. bazen kafamıza bir şeyi takıp kendimize görümeyen duvarlar öreriz ya senin durumunda bana faldan öyle gözüktü bilmiyorum.eşinle de aranızda sorunlarınız var galiba.zor bir dönemden geçiyorsunuz yakın bulduğun bir bayan arkadaşın aslında senin düşündüğün gibi biri olmadığını anlayacaksın.bu işle ilgili bir kadın olabilir.eşinle aranızdaki bu sorunları çözeceksiniz.ev almanızla ilgili zorlanacaksınız maddi anlamda fakat bence olacak . kendinizi kısıtlamanız gerekecek eşinle bu konuda ortak bir noktada buluşmanız gerekiyor ev alma konusunda hemfikir değilseniz anlaşacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…