Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
iki kisi arasında bocalıyorum dönüsleri olacak mî ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Fallaşmak isteyen var mı hanımlar?

Canım hayalini kurduğun bir çok şey var. Hepsi de olası şeyler öyle imkansızı düşünen biri değilsin. Çoğunu gerçekleştireceksin bu hayallerinin canım. Bazıları biraz daha yoracak sen bazılarının nasıl gerçekleştiğini bile anlamıcaksın.
Yakın zamanlarda yapmayı planladığın bişey görünüyor canım. Adım atıp atmama konusunda kararsızsın ama çok istiyorsun olmasını. Olduğu zaman senin için daha güzel olacak hayat. Bir yunus balığı çıkmış tam kafanın üzernde. Düşüncelerin güzel bir şekilde gerçek oluyor.
Adında veya soyadında a harfi olan bir erkek çıkmış canım. Sırtında heybesiyle tırmandığı bir yol var. Üzernde kara bulutlar dolaşıyr bu kişinin ama önü açık.
Canım sıkıntılara ara vereceğin bir dönem. Çok ferah görünüyor fincanın. Minik olaylar yaşayablirsin ama genel anlamda gayet güzel gdiyor her şey.
Yanakları tombişce bir bayan var bir korkusuyla yüzleşmek zorunda kalacak bu kişi.
Hane dışında bir sürü insan var bir topluluk görünüyor. Kalabalık bi yere mi gideceksiniz?
Veee bir de e harfli biri çıktı hane dışında yanında da harika bir gül duruyor :) tabağın başka bi yerinde daha e harfi ve gül var. Kısmetin e harfli mi yoksa :)
Bu kadar canım :)

Saol fal için canım.
Pek kimseye bakmam çünkü rahatsız ediliyorum ama seni kirmicam. .

Şimdi iyi dinle..

Canim bu ara üzerinde kara bulutlar var.. belki de ortada bariz bi neden yok ama canın sıkılıyor. . Çok istediğin ve beklediğin bi haber var.. yalnız misin bilmiyorum ama faldan yalnız gorunmuyor sun .. biriyle yani bir erkekle karşılıklı gorusmen var ve bu görüşme beklediğinden daha güzel geçecek. . Ve sonu guzel. . Ailen de bu ara maddi sıkıntı görünüyor fakat bu sıkıntı hayretle aşılacak tabi seninde çaban var.. bir borcun altına girilmiş kredi durumları var sanki..ama üzüldüğünuz gibi zor gecmeyecek. . 3 kardessiniz öyle görünüyor bu falda ama bir erkek var kardeşin ya da abin bu sıkıntılı ve olur olmadık zamanlarda kendini Dara sokuyor çok çektiriyor fakat bilmeden..
Yaşlı bir kadın görüyorum bu kadın annen ya da yakının olabilir rutin doktor kontrolü var ama ferah da goruyorum.
Hane olarak acayip göz var üzerinizde yakın zamanda topluca bir kuran okunmuş eviniz de ya da olunacak hayırlara vesile olacak..
Kismetsiz olduğunu dusunuyosun ama oyke degil canım paylaşımcısın ve çevren de çok seviliyorsun ayrıca çok yufka yureklisin.. tam olarak bilmiyorum evli misin ama parmağında yüzüğün var.. güzel bir yuva var ya da olacak.. kurma lütfen canım içine atma seni uzeni uz artık .. hak verilmez alınır bunu unutma. .
Senin isminde e harfi var ya da soyadinda bu arada yıldızın düşük acayip nazara geliyosun bu da sende baş ağrısı yapiyor. . Sanırım doktora da bu konuda gitmissin. .
Iki dilek geçmiş gönlünden ama bunlarin biri kabul olunca diğeri haliyle olacak ve duayı eksik etme ne duruyosun

Şunu da unutma eğer güneşi görmek istiyorsan gölgeden çıkmalısın bu bir arkadaş tavsiyesi. .

Senden bir rakam tutmanı istiyorum birden bese kadar ve bunu bana söyleme .. tuttugunu belirt bakalım hissedebilcem mi?

Şuan felaket kalbim sikisti lütfen okun nazar var ve bu nazarlar bütün kismetlerini engelliyor. .

teşekkkür ederim canım ağzına sağlık :)
kredi ve kardeş sayısı tutmadı gerisi tuttu :)
tuttum sayıyı da :)

Bugün gönül kapı açık değil canım demekki ama ben genelde yüz falı bakıyorum. .
Üniversitede başladım. . Sonra rahatsız edilince bıraktım. . Hocaya götürdüler beni .. Bu falda sudan resimlerden uzak tutun dediler..
Hatta hocaya 2 sene ki yaz çok kötü bi hastalık geçirip olceksiniz dedim beni azarladi ve öğrendik ki kanserden oldu tam 2 sene sonra.. babam hala tirsar benden :)

baktırabilmek isterdim. fala körü körüne inanmam tutarsa tuttu derim, geleceğe dair söylenenler de genelde aklımda kalmaz :)
ama çok severim fal baktırmayı.
ben olsam ben de tırsardım

Teşekkür ederim. Evet e harfli :)
Şu sıralar fazla yoruluyorsunuz hem zihnen hem bedenen. Bu sağlığınıza da yansıyabilir dikkat edin. Bir insanla yapacağınız konuşma sonrası oldukça gerileceksiniz fakat bu insan iyi biri değil. Sizin aklınızı karıştırmak istiyor. Kısa boylu esmer bir bayan. Çevrenizde çok fazla söylenti var ve dedikodudan nefret ediyorsunuz. Bu da size olumsuz ynsıyor ama bence söylenenleri hiç takmayın önünüz açık. Geçen falınızda da söylemiştim sanırım iş ve maddiyatla ilgili bir yükselş var ve bunda bir kişinin yardımı dokunacak. Yaşlıca bir erkek. Ailenizde bir kırgınlık mı var? Akrabalar arasında vs. olabilir. Eğer varsa çözüme kavuşacak. Ayrıca bir hamilelik haberi alabilirsiniz :)

Yeni falim bugun cok ihtiyacim var birazcik hayal kirikligina ugradim da

Eklentiler

• $1406306705510.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 23
  • $1406306726764.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 21
  • $1406306766633.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 19
  • $1406306786895.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 26
  • $1406306807912.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 30
  • $1406306829453.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 20
  • $1406306853653.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 24
  • $1406306877320.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 26
  • $1406306903060.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 24
  • $1406306966483.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 28
  • $1406306993327.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 23
  • $1406307025617.jpg
    21,5 KB · Görüntüleme: 27
  • $1406307051017.jpg
    20,8 KB · Görüntüleme: 23
  • $1406307092851.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 26
  • $1406307131443.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 20
  • $1406307167468.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 27

rica ederim canım :) bu e harfiyle ileriye taşıyacaksınız bence ilişki boyutunu :)
düğün yaklaştıkça kırgınlık kızgınlık artıyor ister istemez, en ufak şeylere kırılıyor insan :)
anammmm bana hep diyorlardı çocuklardan uzak durmaya çalışıyosun sen ilk geceden hamile kalcan bak gör diye
ağzına sağlık canımmm

Yeni falim bugun cok ihtiyacim var birazcik hayal kirikligina ugradim da

Merhaba. Hayatınızla ilgili bir dönüm noktası yaşayacaksınız. Şu an değişim sürecine girmişsiniz bile. Ev değişikliği ya da iş değişikliği gibi bir durum söz konusu olabilir. Bazı şeyleri kafanıza çok takıyorsunuz. Olaylara geniş bir perspektiften bakabilen bir insansınız. Bu da sizin çok düşünmenize sebep oluyor. Bir erkekle ilgili içinizde şüpheler var. Kafanızda acabalar dolaşıyor hep. Ama birisinin yardımıyla bu sorularınıza cevap bulacaksınız ve bu erkekle de diyaloğunuz olabilir. Ama sizin su grubundan biriyle birlikteliğiniz olacak sanırım. Hasta biri var. Büyük ihtimal erkek o kişiye biraz üzüleceksiniz. Ayrıca psikolojik olarak sanki biraz hassasınız şu ara. Biraz daha rahat olmanızda fayda var. Zira kafanıza taktığınız her konu yakın zamanda çözüme kavuşacak

Canim benim...Toplam da 3 fal bakabiliyorum ki bu 2 ve sanslisin. .

Şimdi gelelim falına güzelim. . Falimda denizi olan bir yerde görüyorum seni ve sen bu şehirde gayet rahat ve mutlulusun. . Ve oyke benimsemissinki sürekli burda kalmayi dusunuyosun.. mütevazı bir ailen var ve sana değer veriyorlar..Kısacası hayırlı bir evlatsiniz. .

Güzelim bu da ne senin gönlünde birisi var kumral uzun boylu gayet his birisi ve suan aranızda yol var ama yakın zamanda aynı yerde bulusacaksiniz. . Tahminlerime ve falına göre sende kumral uzun yakın saçlara sahip sevimli bir genç kizsin yasin taş çatlasa 22 falan diye dusunuyorum. . Çünkü senin elinde sürekli kitap gorunuyor sanırım okuyorsun. . Aslında çok da isteyerek gittiğin bi bölüm değil ama şehre sebep çekilir demişsin. .
Iyki de gitmişsin çünkü burda tanıdığın çok güzel arkadaslarin ve senin için özel olan birisi var ve bunun isminde m harfi görüyorum soyadi da olabilir.. Bu kişi sana bir süpriz yapacak.. Canim cook sevineceksin. .
Bu ara kilona dikkat etmelisin. . Abur cubur da ne oluyor 😔

Ailenle bir gelecek planı için toplanacaksiniz ve cok güzel kararlar alacaksınız .. Bu ara babanin bel ağrıları tutabilir dikkatli olmalı. .

Çok arabanız yok görünüyor dediğim gibi kendi haline orta halli mütevazı bir ailesiniz. .

Fincanı kapatırken aklından çok şey geçmiş ama sakın üzülme bunlar zamanla olacak.. yakın zaman fa içine bir gözyaşı dokmussun bitanem. Değmez o güzel gözyaşlarını akitmaya inan her şey istedigin gibi olacak.. bir arkadasinin sözü nişanı gibi hir şey var ona katilabilirsin. . Uzaktan gelenler var sanırım bayram baya kalabalik geçecek. . :)

Iler de aşk evliliği yapacaksın bence ve 2 tane güzel yavrun olacak.. yaşayacağın yerde hep deniz olacak..
Kismetlisin ama iyi niyetlisin .. dikkat et dost kazığı yiyebilirsin. . Hadi fincanını dilek tutup yika ... hersey güzel olacak..
Benden bu kadar.. bir suç i lisan ettiysem affola

teşekkür ederim canım.Umarım iştir o dönüm noktası.O acabalar,şüpheler kafamdan gitmiyor hiç peki bu erkekle görüşürsem olumlu olurmu yani istediğim gibi olurmu? Hsta biri umarım önemli değildir ve umarım aileden,haneden birisi olmaz.
Umarım kafama takılanlar güzel sonuçlanır.Yüreğine sağlık canım.
Ben de sana bakiyim sen bilgileri yaz bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…