Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kızlarr fallaşalımmı :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba tekrar! :)

Canım yaşamını tekrar düzene sokmalısın, bazı konularda sorumluluk üstlenmelisin. Yakın zamanda maddi anlamda bazı değişiklikler olabilir hayatında, keseni biraz kontrolde tutman senin yararına :) Son günlerde tartıştığın birileri varsa eğer, hayatından çıkacaklar ve seni bir daha rahatsız etmeyecekler. Bu kişilerin hayatından çıkması senin yararına. Temiz kalpli, iyi niyetli bir insansın ancak bu insanlar sana bir oyun yapma ihtimali yüksek insanlar, o yüzden yararına olacak. Aşk hayatında yeni bir süprizle karşılaşacaksın, bu seni mutlu edecek.

hadi bakalım hayırlısı :)
gördüklerimi söyledim zaten canım :)
ee hani sen bakmamışsın daha

merhaba canım,
bu aralar hep çalışıp hem de okuma ile ilgili planların ya da girişimlerin olabilir, ama sonrası gelmeyebilir, olduğun durumla kabuledip ilerleyebilisin,sen ilerlerken beklerken bi girişim olucak zaten sanki 9 rakamı var eylül aylarında
onun dışında manitan güzel bi haber almış olabilir, böyle istediği bişeyi eline almış sanırsam sevincinide ortak paylaşıyorsunuz,ilerie evliliğe yönelik güçlü adımlar atıcaksınız ya da bu tarz şeyler gündeme gelicek konuşucaksınız canım, maşallah çok güçlü bi birlikteliğiniz olucak buağustos ayı boyunca

herşey gönlünce olsun tatlım

Kızlar yorumlarinizi bekliyorum unutmayın lütfen falimi çünkü morale çok ihtiyacım var bu aralar

tatlım hep fallarını aşk hayatına kapatıyorsun sanırsam, zenginlik içindeyken fakir olan bi tutuma geçmişsin bi ara ama sonrasında bütünlüklerle kurtulmuşsun, şansının döndüğünü düşünüceksin, bi barışma ya oldy ya da olucak ama girişimleri tam oturtamıyosunuz, birinin kaçışları var ikinizden biri kaçan taraf olmayı tercih ediyor, ama buna rağmen heyecanlı adımların cesaret verici şekilde konuşmalarınız var, bu olgun bey ağırdan almak istiyor biraz hayatında durgunluk istiycek canım
tam olmuycağını düşünürken sizin bu adamla evliliğiniz olabilir, ya da ilşkiye kaldığınız eski mutlu yerinden devam ediceksniz
her şey gönlünüzce olsun, bende 2 msj üstüne koymuştum müsait olduğunuzda yorumlarsanız sevinrim :)

merhaba tatlım, kocaman 8 rakamı çıkmış kalabalıkların seni bunaltsada, 8 ay senin ayın olucak canım, güneşüzerinde parlıycak resmen sıkıntılarını atmışssın azcık kuruntuların kalmış onlarda gidicek zaten
büyük bir kutlaman olucak, ve yol görünüyor sana yola gidiyosun, ama sen biraz değişmiş şekilde gidiyosun geçmişi arkanda bırakarak, ve yeni başlıyan bi dönem sana şans, mutluluk getiricek, çok güçlü hissediceksin kılıç elinde olucak ve doğru adamı seçtiğini düşünüceksin, iyi bi aile babası, falan gibi mantıken onun doğru insan olduğunu hissedceksin
girişimlerin peş peşe başarıyla sonuçlanıcak balım
bada da dediğim gibi dua ettiğin herşey ağustos ayında gerçekleşicek
her şey gönlünce olsun cnaım

bana iskambil falı bakabilir misin ama ben sana bakamam çünkü hiç bilmiyorum fal bakmayı

Çok sağol canım benim bu gece bakarım ben yorumlarim :)

Onceliklee hamile biri görüyorum bu aralar biraz korku yaşayabilirler çünkü bebek çok hareketsiz ama korkmasinlar sağlıklı doğacak inşallah. Burda kendisini biraz zeki Kayahan coskuna benzettigim bi bey var :) aranızda biraz engel var ama herşeye rağmen kavuşma görüyorum. Karşılıklı konuşmalar görüyorum hatta utana sıkıla yaptığınız bi konuşma da var. Biseye hazirlaniyosun sen ama katılmak istediğin her neyse iptal olma olasılığı büyük. Bir sürü şeyi sıkıntı etmissin ama cogunu gözyaşlarına beraber aticaksin ferahliycagin döneme girmek uzereyiz. Ayrıca senden çok hoşlanan biri daha var uzun saçlı biraz esmer bir de iyi bi çocuk aslında ama senin onu o gözle görebileceğini sanmıyorum üstelik bu kişi duygusal biri kirmamaya çalış. Bir tanidiginizdan güzel haberler alabilirsin. Allah gönlüne gire versin inşallah mutlu olursun :)

Kızlarr falıma bakanın falına bakanın falına bakarımm :)
İlişkim yok sevdiğim birisi var o da askerde :))

Eklentiler

• $1406103922654.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 52
  • $1406103958163.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 46
  • $1406103969578.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 57
  • $1406103980566.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 51
  • $1406103990470.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 57
  • $1406104012365.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 41
  • $1406104022749.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 36
  • $1406104031902.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 51

canımm ağzına sağlık
inşallah
sen fal ekledin mi canım?

merhaba kiZzlarrr falima bakanin falina bakqrim
aska kapattim

Canımm kafanın içi karmakarışık olmuş. Nerden bakarsan bak karmaşaya çıkıyor yolların.
Hayatındaki kişi mi hayalindeki kişi mi bilemiyorum bir erkek çıkmış canım. Boylu poslu bir adam. Sigara içiyor galiba ağzında bişi var :) şu an seni izliyor sanki. Kafasının üzerinde bir gül çıkmışadamın.
Çok kararsız görünüyorsun canım. Her şey parça parça yarım yarım.
Bir erkek daha çıkmış şapka takan biri, belki işiyle ilgili bir şapkadır.
Kısmet çok :)
Canım iki kişi karşı karşıya oturmuş biri kız biri erkek. Aralarında bir lamba var. Bu kişi diğer iki erkekten farklı biri. Sanki senin işin de bu kişiyle olacak. Erkek çok dua ediyor. Sen çok istekli görünmüyorsun en başta. Ama çok aydınlık ve çok güzel çıkmış.
Büyük bir balığın var yakın zamanda sana ulaşacak bir kısmet bu.
E harfli bir bayan var canım zayıfça biri. Sana bir desteği olacak bu kişinin.
Esmer bir erkekle tartışma yaşayabilirsin veya birileri tartışma yaşarken sen şahit olabilirsin. Çok sinirli çıkmış adam.
Hane içinde bir bayan var kendini çok yalnız ve mutsuz hissediyor. Kendi düşünceleri içinde sıkışıp kalmış ama etrafı aydınlık çıkmış. Düşünceleri yersiz çıkacak.
bu kadar görebildim canım :)

yuregine saglik tatlim, yaw bu bebk hep cikiyo , bilemedim gelsin de sevelim sirin seyi
kimse yok gorstugm bu ara
oluck mi bakalim

ben daha gormedim bu kismetleri balim yaw
is yogn destek oln degilde huzursz eden 2 hatun var biri ele basi biri de ekuri onun
annm babm bu kadina kafayi taktin die kizdilar dun
dedikodumu yaparkn duydm her dedini benm duymadigimi zannederkn yani nasil sinir olmayim ozelden yazarm aksam cnm
saol bitanm yuregine saglik

kendilerini saklıyorlardır belki şu an :) çıkarlar yavaş yavaş ortaya :)
zaten okul bitip işe başlayınca ordan burdan geliyorlar :)
dedikodu etmeyen işyeri yok canım kafanı takma boşver. kim ne derse desin kendi kalitesizlikleri.
tamam canım
rica ederim balım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…