Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Canim bence görüş şans ver .. aileden biri ama kötü bişey değil. . Bi anda kısmetin dönecek ..
Peki begendin mi falimi

Canim bence görüş şans ver .. aileden biri ama kötü bişey değil. . Bi anda kısmetin dönecek ..
Peki begendin mi falimi
sagol canım yüreğine sağlık :)
birazcık kısa ama beğendim :) önemli olan içerik peki bu kişiyle ne zaman görüşürüm sence ? :)

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim :) abur cubur kısmı hariç söylediklerinizin çoğu doğru. Tam tersi kilo almaya çalışıyorum

kızlar fallaşmaya geldim. sadece falıma bakanların fallarına bakıcam

Eklentiler

• $SAM_2831.JPG
    111,8 KB · Görüntüleme: 39
  • $SAM_2833.JPG
    121 KB · Görüntüleme: 43
  • $SAM_2834.JPG
    95,8 KB · Görüntüleme: 30
  • $SAM_2836.JPG
    101,3 KB · Görüntüleme: 35
  • $SAM_2838.JPG
    74,2 KB · Görüntüleme: 42
Falıma bakanın falına bakarımmm :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1406371207906.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 34
  • $1406371218990.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 34
  • $1406371229007.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 27
  • $1406371241488.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 25
  • $1406371288646.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 28
  • $1406371303059.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 34
  • $1406371320501.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 30
  • $1406371330592.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 25
  • $1406371341860.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 31
kızlar fallaşmaya geldim. sadece falıma bakanların fallarına bakıcam

Seni evlendiriyor muyuz kız :) oynayan bir hatun var kayınvalide gibi durmuş :)
E harfli biri var canım bu kişi birine acayip yük olmuş. Çok büyük ağırlık bırakmış birinin üstüne.
Cinsiyetini anlayamadım birisi var, senin kalbini çok kıracak yakın zamanda.
Canım bir çift erkek ayakkabısı çıkmış, gelen mi giden mi bilemiyorum bir erkek var yolda. İki kişi bir seyahate çkıkıyor iki kişi de onları karşılıyor.
O kadar çok atmışsın ki içine çok fazla brikmiş üst üste. Artık olumlu şeyler olsa bile şaşırıyorsun bu işte bir iş var yanlışlıkla mı oldu acaba diyorsun.
Çevrendeki inasnlar arasından birilerini daha ayrı tutuyosun diğerlerinden. İnsanların iyi niyetli veya art niyetli olduğunu ayırt edip ona göre düzenliyosun ilişkilerini.
Bişey gördüm de bunu dilek ağacın olarak yorumlamak istedim. Bir sürü dileğin var o ağaçta şu anda bir tanesi olmak üzere.
Üç kişinin bir araya geldiği ortam var biri diğerlerine darılmış sanki.
Canım biraz rüzgara karşı şekil alman gerekiyor. Rüzgarın estiği tarafa dön bırak bakalım bi kendini neler olacak. Çok zorlama bazı şeyleri oluşuna gidişatına bırak biraz daha ferahlayacaksın o zaman.
Bazı anlar oluyor ki yüzüne maske takmak zorunda hissediyorsun. İnsanların senin içini mutsuz anlarını görmelerini istemiyorsun.
Canım haneye etkisi olan bir kişi var. Sizin hayatınızı kıskanan birisi bu kişi. Kendi içinde iyi niyetli olmayan biri ancak haneye hiçbişey yapamayan biri.
Bu kadar görebildim canım, ben yeni fal koyduğumda bakarsın canım eskisine bakma :)

Tskler canim agzina saglik. Sen yni fal yuklyince bna msj at yinede gozmdenn kacmasn

merhaba tatlım, tarihi geçmiş dersen yenisini ekle ona da bakarım, ya da kartlara sorularda sorabilriim içemezsen
falına gelince, hayatında istediğin bazı şeyler var bunlar zamanla olucak canım ama gerçekten zamanı geldiğinde bolluk bereket getiricek
bu son zamanlarda biraz bi huzursuzluğun var sanırsam, bi adam var iki bayanın ortasında kalmış gibi görünüyor, ama bu koyu kumral bayan geride kalmış ve bitmş devreden çıkartılmışgibi yine de bu çocuğun o bayan hakkında bazı şeyleri senden sakladığını düşünebilirsin, bi güvensizlik var ona karşı, diğer taraftaki bayanda sensin sanırsam sen de aşk gibi değil de daha çok onu elde etme tavlama gibi bakıyosun ona, yoğun bisevgin yok seninde
bazenleri, kalbin çok acı çektiğini düşünüceksin ama zamanla toparlanıcak canım, iyileşiceksin böle güzel şeyler gelicek sana hatta sen bi ilşkiye bi başlıyabilirsin bu biraz dengesiz bi ilşki gibi görünüyor, çevrendeki insanlara karşı çok güçlü durucaksın, bazıları gereksiz yerekonuşup canını sıkabilir aldırma onlara, sabır ve zamanla dediğim gibi bereket gelicek sana,
dengesizlikler de bu beyden dolayı kaynaklanıcak, kendisi kurnaz biraz, sen bunun farkına varsan da devam edicek,bi aşk itirafı alabilrsin ama bu ilşki senin evleniceğin adam değil yani kaderin olmuycak gibi umarım herşey gönlünce olur canım

müsait olduğunda bana da bakarmısın?
beyaz atlı prensim ne zaman geliyor aşk hayatım nasıl olucak?
bir de 3 aylık süre sonrasında bu çalıştığım yer beni beğenick mi burda çalışmaya devam edicekmiyim?

merhaba fıstık, ilşkinde biraz sorunlar var sanırsam, çok güzel gidenbişeyler sarsılmış, mesaşlaşma haberleşme yoğun görünüyor, ama sen ona nasıl gidersen oda sana öyle gelicek gibison zamanlarda ama barış ve geri düzelme olucak, sen affediceksin onu, aslında tam anlamıyla afeetmiyceksin, biraz öç almak isteyebilirsin yaramazlık yapıcaksın ona karşı, ama sonrasında herşey çok güzel görünüyor
çevrenizden dolayı biraz huzursuzluk yaşıyosunuz, durumlar karışık olduğundan bi gerilimler ara ara yine gündeme gelebilir balım
herşey gönlünce olsun

merhaba tatlım, istemediğin bazı şeyleritecrübe etmişsin sanırsam ve gerçekten sıkıntılısın bu ara güçsüz hissediyosun kendini, bir bey size yardımcı olucak gibi, ummadığın anda biriyle karşılaşabilirsin
ve denge istiyceksin hayatında terazi artıkdengeye otursun diyceksin, geçmişi bitirip yeni şeylere başlama isteğin yoğun olucak, ve herşey düzelicek diyorum ya sana ağustos sana çok beketli gelicek sadece biraz daha sabretmen gerekiyor, birde konuşmalarını seçerek konuş canım dikkat et kelimelerine onun dışında evlilik mutluluk herşey senin oluyor
bişeye set çekiyosun bişeyi bitiriyosun ama kalbin ferak ve rahat neyi bitirdiğini anlıyamadım
eşiniz aranızdaki yoldan dolayı bazenleri çocuk gibi davranıcak sanki, parasal konuda biraz dikkat et canım, sıkıntı yaşayabilirsiniz
herşey gönlünce olsun balım

canımm teşekkür ederim
güzel olacak inş her şey
bakıyorum birazdan falına balım, yeni falımı ekleym de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…