Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızlar fallaşmaya geldim. sadece falıma bakanların fallarına bakıcam

merhaba fıstık :)
son zamanlarda biraz kısmetsiz olduğunu düşünüyosun öellikle aşk konusunda, genelde açı çektiğini düşünebilirsin canım, kalbin yaralı gibi göz yaşı döküyosun ama düzelicek herşey, çevrendeki insanlar engelleiyor sanki dilleriyle düşünceleriyle bu kısmetsizliği göze gelebilirsin
ama senin hayatına yenilik gelicek, bi çocuk gibi resmen yeniden doğucaksın,
senden bazı şeylerin sanklandığınışüphelen,p öğrenebilirsin acı çeksende seni o kadar derin yaralamıycak, 2 şey arasında kalıp sana zarar vermeden kurtulucaksın atlatıcaksın bu sıkıntıyı, ve sonunda herşey güzel olucak, mutluluk sana gelicek canım
her şey gönlünce olsun

bunda dabenzer şeyler var cnaım, eşin sorun çıkartıyor sana ama o kadar büyük değil, düzelcek, özşemiş seni belliki :)
senin yakın zamanda yolunda var, yola gidiceksin gibi, bazı dileklerin var aslında dileklerini hepsi ortak bi payda da buluşuyor ve istediğin hayatı yaşamana çok az kalmış, bazenleri sıkılıp ağlayabilirsin bazı şeyler seni üzücek gibi, ama bu huzursuzluğu yaratan çevrende biliyosun sende dost görünümlü düşmanlar, seni huzursuz edebilirler, ama sen hiç aldırma çokgüçlü olucaksın onların üzerlerinde, diyorum ya güneş gibi parlıycaksın

merhabaaa kizzlarr fallasalim mi falima bakanin falina bakariimmm :)

Canım sana uzun bir yol görünüyor şehir dışı. Tereddüt ettiğin ama sonucu senin için güzel olacak bir yol bu.
İçini sıkan seni bunaltan şeyler var ama bunlara çok kafa yormuyorsun gibi gördüm canım. Başkaları için canımı sıkmaya değmez ben kendi yolumda iyiyim diyorsun.
Varlıkları seni mutlu eden üç kişi var canım. Sıkkın bir anında seni neşelendirecekler.
Burnu uzun dudakları ince bir erkek var bu adamı bir kadın kışkırtıyor. Kafasına olmadık şeyler sokuyor.
Canım önüne baktığın zaman geleceğin adına endişeleniyorsun, karanlık görünüyor sana belirsiz görünüyor her şey. Oysaki geriye baktığın zaman bugne kadar her şey tam olması gerektiği zamanda olmuş yollar bir bir açılmış. Yine aynı şeyler olacak açılacak önün.
Bir kadın var şeytan gibi çıkmış boynuzları var.
Adında k harfi mi h harfi mi ayırt edemedim öyle bi harf var.
Biri yola çıkıyor canım aklında bir kişi varken, ama gttiği yerde aradığını bulamıyor başka biri çıkıyor karşısına.
Birkaç ayrı yerde de e harfi gördüm canım bağlantısı nedir bilemiyorum ama
Bu kadar görebildim

canım benim bakmışsın zaten birine buna bakmasaydn keşke
teşekkür ederim balımm

Ciddiye alıp bakanın falına tüm içtenligimle bakacağım

Eklentiler

• $1406388064139.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 48
  • $1406388074490.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 42
  • $1406388084843.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 39
  • $1406388094797.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 32
  • $1406388108620.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 39
  • $1406388121155.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 30
  • $1406388131563.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 31
saol canım benim yüreğine sağlık, şeytan o bahsettiğim bayandır

Merhaba teşekkür ederim falıma baktığın için :) sanırım aile içerisinden kızgın ya da kırgın olduğun biri var. Bu yüzden de hanede bir gerginlik oluşacak. Yakın zamanda da bir yanlış nlaşılma yaşayıp üzülebilirsin. Bazen kendini doğru ifade edemediğini düşünüyorsun. Keşke şöyle deseydim diyebiliyorsun. Ufak bir tatil kaçamağı gibi bir şey olabilir mi? Bir yola gidceksin ve oldukça güzel zaman geçireceksin. Kafa dağıtıp dinleneceksin diyebilirim. Şu sıralar kendini biraz yalnız hissediyorsun sanırım biraz kndi içine çekilmişsin. Ama bu kendine yönelim senin için iyi olacak rahatlayacaksın.
Ayrıca bir erkekle de konuşmn var konuşma sonrası çok sinirleneceksin ve hayal kırıklığına uğryacaksın

Selamm şimdi senin birkaç yolun var ama çok kararsızsın o konuda. Ama ben sana şunu söylim şu an doğru adamlasın ve o adam seni çok seviyor hatta kendeinden bile fazla. Bazen odunlukları olmuş hatta birkaç defa terddüte düşmüşsün ama ben sana şöyle söylim bu adam senden başkasını görmüyor. Hatta tabağında bile kooooocaman bir kalp var bunu fal bakamayan birisi bile görür.. Ben ilk defa bu kadar güzel bir kalp g9rdüm sen sadece bu adama güven. Sanki para konusunda biraz sıkıntı gözüküyor ama en geç üç aya kadar geçecek bu sıkıntı hiç merak etme feraha çıkacaksın. Aklında tonlarca düşünce var yani küçücük bir şeyi bile tüm ayrıntılarıyla düşünüyorsun helede akşam yatağına yattığında bu düşünceler resmen beynini kemiriyor. Dışardan çok sevilen ve kıskanılan bir kadınsın ve sana çok çabuk nazar değiyor bence bi kurşun döktürmen şart. İki hafta sonra küs olduğun birisinden sana bir telefon gelecek senden barışmak isteyecek ama çok dikkat et bu kadın sana tuzak kuruyor yone senin iyi niyetini kullanmaya çalışacak aman haa dikkatli ol. Ailede biraz herginlik var dikkat et her an sana patlayabilirler sama söylemedikleri ufak bi sorunları var ama sana söyleyecekler merak etme.
Benimde falıma bakarsan sevinirim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne demek canım, kuzenimle bi ara aramız bozulmuştu, konuşmadım uzun bi süre boyunca sonra barıştırdılar bizi, bayramda bir araya gelebiliriz kesin annesi bişeyler yapar, halam yaramazdır biraz
nasıl istiyorum biliyomusun bi yerlere gitmeyi ama ankaradayız gibi görünüyor yine, denizin kokusu burnumda tütüyor valla, diğer bayrama tatil yapabilirim anca, ay geçenki su gurubu erkek belli oldu kasdettiğimiz şahıs değildi, msj attı bende tersledim odur
saol canım yüreğine sağlık

Canim teşekkür ederim gayet güzeldi. .
Yüreğine sağlık :)

kalbiniz biraz sıkılmış ama etrafınız aydınlık bu sıkıntılarınız ile ilgili, insanlarla 2 li 2 li konuşmalarınız olucak,
konuşmalarınıza dikkat etmiyorsunuz hiç, kendinize zarar verebilirsiniz, ve aşk konusun da dabu yüzden üzülebilirsiniz, dilinize hakim olsanız aslında herşey dha ferah gibi, bir bey var esmere yakın diyebilirim belki, bazı şeyler istediğiniz gibi gitmiyor bununla bir düzelme olucak, sizin emeğinizle sizin aşkınızla diyelim ama ev hanede biraz huzursuzluklar olabilir, böyle açık havada doğayla iç içe bir ortama girebiirsiniz yakın zamanda, bu bey de biraz dengesiz, kendini fazla düşünen benzilbiri, siz bunları biliyosunuz zaten ama yine de onunla bişeyler olmasını istiyorsunuz, çevrenizdekiler de çok konuşuyor gibi bu konuda, ayrı olabilirsiniz bu bahsettiğim erkekle ya da aranız açılmış olabilir, dengesizlileri sizin ilşkinize de yansıycak gibi,
aslında bir tane değil de birden fazla dilekleriniz var, olucak ama şu ana yakın görünmüyor, hatta bazenleri sabrettiğinz gbi olmadığını düşünebilirsiniz
bu çocukla aşk konusnda kısmetszlikler var , umarım gönlünüze göre hayırlı biri bir an önce çıkar karşınıza
dilekleriniz zamanla kabul olucak çünki kalpten istiyorsunuz

banada bakarmısınız, her şey gönlünüzceolsun

Falıma bakanın falına bakarımmm :))

Öncelikle merhaba canim;

Falına gelen olarak baktığımda biraz yüreğin sıkılmış .. sanırım bu gönül işi ama bu gönül işi az daha sabredersen istediğin gibi sonuçlanacak demedi deme
Ailede hanede pel sıkıntı yok gibi görünüyor .. Akdeniz tarafı ya da ege tarafina doğru sık sık yolculuklariniz var.. güzel yollar bunlar. ..
Aslında sen bu falı aşk için kapatmışsin ve hoslandigin bir cicuk var aynı yerde değil gibisiniz ama kısa bir süre sonra bir araya geleceksiniz hatta bunun için küçük Adak gibi bişi adamissin. . Bununla bir iliski görüyorum fakat bu ilişki evliliğe gider mu bilmiyorum ama mutlu bir birliktelik seni bekliyor
Biraz ağrıdan alıyorsun bence sıcaklığını hoslandigini ufakta olsa belli et.. Bu kişi senden fazla büyük değil ve yalnız görünüyor .. isminde n ya da e harfi var .. okuyor mu ? Bence evet dersane ya da okul gibi bişey var.. Kismetlisin ama şanssız olduğunu düşünüyorsun ve bu yüzden negatif enerjiyi üzerine cekiyorsun. .
Uzaktan beklediğin haber var mı bilmiyorum ama sana çok ferah iki haber gelecek ve bu haberler sayesinde sevinç gözyaşı dökeceksin. .
Elinde enstrüman görüyorum herhangi bir müzik aleti Çalıyor sun ve onun açık. . Hatta önüne bir fırsat geçecek ve yarışma gibi bir şeye katılacaksin. . Falimda ki kara bulutlar dağılmak üzere ve 2015 senin yılın olacak.. gayet hoş bir fal.. hiç sıkma canını dua et bol bol yasin küçük sanırım ve gönül kapı açık bu da duâlarının kabul olacağı anlamına geliyor. .
Umarım tutmuştur canım elimden geldiğince yogunlastim

Çok teşekkürler yok çalışıyor ama şu an askerde ve şey bana mesaj atacakmı ne zaman atacak veya arayacakmı ?

bana da bakarmısınız, bende size bakarım ne isterseniz

Canim Merhaba. .
Tabiki bakarım falına toplamda 3 tane bakıyorum bu 2 bi hakkım daha var
Öncelikle şunu soylim bu Fal içimi pek acmadi. Bitanem neyi dert ediyosun evini kalbinimi yoksa yasadigin sehrimi? Bunlar seni baya bunaltmis :O

Ana üzülme falinda çok çıkış yolun var ve sabredersen olacak.. Uzaktan gelenler iniz var ama senin özellikle beklediğin biri var
Sabırla bu da olacak.. biraz aceleci misin hı
Tez çalışın hersey olsun istiyorsun ama bitanem dediğim gibi senin kilit nokta sabır. .
Annenle mi ya da evde başka biriyle mi biraz inatlasiyosun aslında sakin bir yapın var ama bu ara bir olaya ya da bir kişiye takmış gibisin.. yakın zamanda baya fal baktirmis ve para bayilmissin lütfen biraz butcene dikkat et zor durumdasin. .
Sana bir sır vereyim, ama herkes okucak bende çok ünlü bi siteden yani fal sitesinden geliyorum.. hakkımda baya yazıldı çizildi ama o haram parayi boğazıma sokmadi LÖSEV e bağışladım. .
Isim vermem uygun olmaz ama 5 yaşından beri fal bakıyorum ve sahipleniliyorum .. o yüzden pek fal bakmıyorum ama karşılık beklemeden yapınca sorun olmuyor
Neyse tekrar falan dönelim bu yıl baya yolların var yeni dostluklar in var .. okuyo musun bilmiyorum ama itinayla ve düzenli gittiğin bir yol var bu işte olabilir. .
Şimdi fincanını yika güzelim .. benden bu kadar umarım bakabilmisimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…