Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Teşekkürler :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim bu kisi ya onunuzdeki engelleri asip duygularini belli edecek ya da engerllere kapilacak gibi .Bu kisi sanirim yapisdi geregi soguk inatci uzak duran biri ama sana ghore sicak tanidik ve guvenilir birisi sen tam tersine daha heyacanli sabirsdiz yani biran once duygularinizin karsilikli oldugunu gormak icin sabirsdizlaniyorsun. Bu kisiyle goirusdmen yada sana acilmassdi iliuski basslamasi icin biraz bekliyceksin sen ask icin hazirsin ask hayatinin aktif olmasini istiyoirsun ama bu kisiyle olmuycak gibi olsada en fazla 1 yil surer ve sonra ayrilik.
Bu kisi yada baska biri gelecek senin yanina 2 li bir vakitte veya hic beklemedighin bnir anda gelecek seni mutlu edecek guzel vakit gecireceksin. Canim bu kisinin senin hislerinden haberi yok sanirim ya da senin bilmedfigin fasrkinda olmadighin biri senden hoslaniyoir ve bu kisiyle ya mart ayinda ya da 10 lu vakitte taniscaksin. Bu gizli hayran zeki iyi egitimli gururlu sagduyulu merakli.
9 lu vakitte veya eylulde askla ilgili cook guzel seyler olcak.
Senin askla ilgili veya bu cocuklka ilgili sorunlarin bitecek zorluklariun ustesinden geleceksin ve mutlu olacaksin.

Banada fal bakarmısınız lütfen...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba tatlım, senin temiz bir muradın olucak gibi gözüküyor, ilerleyen günler de şanslı günler seni bekliyor.Canım ailede hasta birileri mi var? Eğer varsa bu kişi iyileşecek , eğer hasta yoksa da yakında haneden birinden hastalık haberi duyabilirsin . Bir erkek var senden hoşlanıyor ve yakında bu kişiyle güzel günler seni bekliyor sana açılacak .Sanki bu aralar birileri hep başının etini yiyor, çok sıkıntılı çıkmışsın bazen dengesizleşebiliyorsun bu aralar biraz gerginleşiyorsun gibi . Ama ilerleyen günlerde düzeleceksin gibi gördüm ben bu kadar cnaım
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=677 benim falımda burda bakarsan sevinirim

Kızlar merhaba yeni falim :) umarım bu sefer arada kaynamayio bakan olur.. Falıma bakanın falına bakarım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bitanem senin Canin sikilmis morelin bozmuslar ama senin sikma o tatli canini hersey düzelicek Canim birinlen tartismisin veya tartisican ama cok üzülüceksin beklemedin insandan Böyle tepki...
Canim cevrende Arkadas bildigin kiskanan biri var seni ama Dikkat et Kiz seni hic cekemiyor ve seni cok kiskaniyor Canim bu günlerdi biraz ratiz olucan Dikkat et kendine :)
Canim güzel güzel haberler var sevinc göz yaslarin var :)
Nazar cok var evinizde hanenizde Dikkat et Canim sizi cekemeyen ayleni kiskanan cok aman Dikkat et
Balim senin gelece yönelik cok güzel hayelerin var ama inan Bana bitanem hayelde kalmyior zamanlan hersey gerceklesecek:))))
Bukadar bitanem 😘❤️

Canim cok karisik cikmis Falin
Okadar karisik kararsizsinki biraz sanki bunalimdasin gibime geldi sen cok icine atiyorsun Böyle sana bakildi zaman cok güclü duruyorsun ama yüregin okadar yufka okadar yumusaki dokonsalar aglican Suan cok duygusal icine kapanik olmusum o yüzden basinda agriyor Dikkat et Canim kendini öyle birakma
Bak sevinc göz yaslari var güzel haberler alicaksin:)
Bebegim seni biri derdini anlaticak cok etkilenip yardim etmeye calisaaksin Gülüm :)
Cok nazar var hanenizde asiri derece o yüzden eviniz bazen cok huzursuz oluyor.
Bukadar cnm

Canim cok göz yasi var ama sevinc hüzün karisik duygularlan göz yaslarinizin:)
Canim birini yolcu ediyorsunuz sen ama göz yaslarini sakliyarark döküryorsun gizli agliyorsun:)
Canim güzel bi haberin var :)) cok seviniceksin bekledin bir haber:) ins hemencik gelir:)
Bitanem sevgilin yok Bence öyle görüyorum ama sana cevrende ilgi duyan biri var ama sana acilmaktan korkuyor biraz süre sonra aciliac sana :)
Canim aylenizde ratsiz biri var Dikkat ettsin balim öyle cok hafife almasin yemesine icmesine Dikkat etsin pek aldirmiyor gibime geliyor...
Bukadar cnm

tşekkürler canım ağzına yüreğine sağlık... içime su serptin güzel yorumunla öpüyorumm

bebeğim yakın zamanlarda yeni bi şeyler alım gözüküyor maddi değeri yüksek bir şey bu ama bu bi ev , arsa vb şeyler olabilir.Belki bi araba alma veya değiştirme fikri olabilir evinizde. hadı hayırlısı tatlım bi yolculuğa çıkacaksınız ve burada güzel eğleneceksin. Duygularının çok yoğun olduğu bi dönemdesin ara ara bazı şeyleri kafana takıp üzülme canım ya takılacak şeyler değil çünkü ara ara ağlamak geliyor sanki içinden umarım çözümüne kavuşursun sorunlarının. fakat ben eşinle problem görmüyorum çok uyumlusunuz maşallah. Canım bir kişi var ki bu eşinin tarafından bu insana dikkat et gözleri sizin üzerinizde.Bu kişi senin çok içini kabartacak canını sıkacak laflar söyleyecek benden söylemesi.
Hanen biraz sıkıntılı çıkmış canım ya neden böyle ki? Arada bunalıyorsun sen. Çok nazar ve göz var canım dikkatli olun..
bu kadar tatlım

Tsk ederim Balim Aynen öyle vallah biraz sikintili Suan hersey ...Iyi bildin yüregine yorumuna saglik Askim ...

canım ınsallah bakalım bakmışlar falına bu arada ben sıteye gırene kadar.

Canim
Falin biraz karisik cikmis cok hayler kuruyorsun son günler ama haylerine kavusacaksin ama daha henuz zamani var cnm biraz ratsiz görüyorum okadar önemli bise Degil ama biraz sanci agri gibi bunlarda stress de oluyor gülpm herseyi cok kafana zaman birisin ve en kücük seyi kafanda cok büYütüOrsun yapma Canim saglindan önemli hic bise yok bunalimda gördüm Az cok Dikkat er kendine:)
Biraz madi yönde sikinti cikmis Canim Dikkat et sikintili....
Canim Aylende biri cikmis her aksam sana Dua Eden biri sana cok düskün ve cok bagli biri sana herzaman dua Ediyor Eli acik dua ederken cikmis:)
Bukadar cnm
Senin yorumunuda beklyoorim

İyi akşamlar canım resimlerini incelemeden yorum yapıyorum çünkü bu kez hislerim o kadar yoğun ki sana o yüzden bakmadım diyebilirim. Sen bebeğinin olmasını çok istiyordun diye hatırlıyorum aslında senin bebeğinin olmamasının sebebi biri senin kısmetini kapamış ne gibi ? 1-2 yaşlarında çocuğu olan bir kadının gözü senin üstünde bu seni çekemeyen biri olabilir ya da evlililğini çekemeyen resmen senin kısmetini kapamış ve bu yüzden olmuyor gibi. Fakat ne yaparsa yapsın rabbim sana yardım edecek ve yakın da istediğin sonucu elde edeceksin. Ve senin hayatın da herşey aşama aşama gerçekleşiyor yani sonun da mutluluk var. Senin için sıkıntılı sanki tüm ümidini kaybetmişsin gibi ama tam herşey bitti dediği anda senin hayatın başlayacak ve sen o zaman konuşacaksın gönlünden geçirdiğin nasipin de bu zamanda olacak ümidini kaybetme tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…