Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Agzina Yüregine saglik bitanem evet haber geldi annanenim haberi geldi kansere yaklannis Kurban oldugum Allahin ins koruru neneicimi(((
Hayilsi bitanem kismet ins dedin gibide cok sagol bitanem venim öpyürum seni bAllim kusura bakma bitanem

Ayy geçmiş olsun bitanem benim allah şifa versin gönlünü ferhat tut ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim tesekkur ederim yuregine saglik senin kartlarina eve gelince bakiçm tatlim sen cna soruyu ve bilgilerini yaz gelince bakip yaziyim

Tamam canım , ismim sultan , açık buğday tenliyim , saçlarım da açık kestane , canım sevgilimle 2.5 ay önce ayrilmistik onun içinde ayrıldığı için pişmanlık var mı ? Donmeyi düşünüyor mu , onunla ilgili beni neler bekliyor bakabilirsen sevinirim canım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim tesekkur ederim yuregine saglik senin kartlarina eve gelince bakiçm tatlim sen cna soruyu ve bilgilerini yaz gelince bakip yaziyim

rica ederim canım ismim sultan, açık buğday tenliyim, saçlarım da açık kestane.
canım 2.5 ay önce sevgilimle ayrılmıştık acaba eski sevgilimin içinde pişmanlık var mı,bana geri dönmeyi düşünüyor mu ve beni neler bekliyor bakarsan çok sevinirim hayatım

Ask hayatinda basari mutluluk ve isdtekletine kavusmagorunuyor ve su an yalniz oldugun icin hasyatina birti girebilir canim senin.Bu kisi kjarizmatik enerjisi yuksek acik tenli ve sac rengi kumral veya sari olan ilgiyi gezmeyi seven birisibu kisdiyle ya bir seyashgatte taniuscaksin yada o seyashast icin senin bulundugun yere geldiginde tasniscaksin buyuk ihtimalle bu yaz.
Canim sen eski sevgilinlke ya bir tasrtisdma yadadin yada yasiycaksin.ve onunla ilgili hizli birkarar alacasksdin ve aldighin karar ne olursa olsun senin icin olumlu olacak.
Sen eski sevgilinin yaninda kjendini guvende hissediyoirmusdun ona guveniyormussun onu iyi tanidigini dusunuyoirmussun ve kendini rashat hissediyoirmus
Sizxin arasnizdaki duygulkar fe tutkular hala bitmemis.
Aslinda bu ask ikinizide yormus gorunuyor canim ve hani klasdik lkaf var ya erlektrtik aslamadim iste sdizin arasnizdaki o elektrtiklenme bitmis,kesilmis.
Aslinda siz cok iyi arkadas dfost olabilirdiniz sevgili olmasaydiniz
Canim 18 li bir vakitte veya temmuzda onceden taniidgin biriyle veya arkadasdlarinin araciligiyla biriyle taniscaksin veya ask konusunda buyuk sevinc mutluluk ve basarilar yakaliycaksin

Canim sen 8 li yada 20 li bir vakitte bir aldatma haberi alcaksin ve sen duygularinizin tekrasr karsdilikli oldugunu gormk icin sabirsizlaniyorsun ve aranizdaki engellerin kalkmasini bekliyorsun. Sen ask konusunda ve eski sevgilinle ilgili gec de olsa zafer kazanaksin istedigini elde edeceksin

teşekkürler canım ağzına yüreğine sağlık.. artık hakkımızda hayırlısı neyse o olsun diyorum

Merhaba kusura bakma ancak müsait olabildim sınav haftasındayım çok bakamıyorum foruma:)
Öncelikle kendinde söylemiştin zaten hastamız var diye falında da çıkmış. O kişinin durumu malesef biraz ağırlaşabilir ama umudunuzu kesmeyin. Sen zaten genelde de çok dua eden bir insansın sanırım bu hasta kişi içinde dua ediyorsun. Karşına mükemmel bir fırsat çıkacak ve sen tabiri caizse balıklama atlayacaksın. Bir adak adamışsın sanırım adağın gerçekleşecek az zamanı kalmış. Eşinle bir konuda tartışma yaşayabilirsiniz. Biraz üzüleceksin ama siz birbirine oldukça bağlı, tutkulu bir çiftsiniz. Eşiniz gönlünüzü alacak. Görebildiklerim bu kadar :)

işh canım, hmm tatile de gitmiycez bakalım ne yoluna gidicem aslında kardeşim gidiyor yola haftaya bakalım nelerolcak
yüreğine sağlık canım

hadiyeler aldın ya da verdin canım, bişeylerin fazlasıyla alımı para harcama var, tutumlu davranmaya çalışıcaksın son zaanlarda, olumlu değişimlerin olucak bunlar sana şans da getiricek aynı zamanda, ailevi olsun aşk da mutlu olucaksın yalnız göz mü değiyo bilemiyorum sizlere bi durgunlukvar ilşkinizde pişmanlıklar var sizin uykusuz geçen geceleriniz olabilir ama sizin mücadelenizle emeğinizle herşey çok gzel olucak ve düğününüzgerçekten zengin bi düğün olucak
eşinizin ailesi ile sizin aileniz farklı karakter olarak olabilir ya da yaşama tarzları geldikleri hayata bakış açıları bilemedim tamolarak ama bi farklılık var, siz de bu ikifarklılığıbir araya getirmekte bazı sorunlar problemler yaşanabilir ama dediğim gibi sonrası çok güzel, içinde sıktığın şeyleri yavaşça adım adım atıcaksınız
her şey gönlünüzce olsun

bu sefer işisorucam beklediğim bi yer var, beni çağrıcaklar mı? gel bizde çalış,die?

canım, falıma baktıüın için teşekür ederim, müsait değildim, müsait olduğumda da biraz isteksizdim, canım istemeyince hoş olmuyor fal bakmak
bir git gel var sende rayına oturmamış bişeyler,aydınlıksın ama bi kaso olabilirbunaltı olabilir, böle duvarlara sığamıyosun nefes alamıyomuş gibisin kapalı ortamda , sıcaklardandır kesin
bişeyleri bekliyosun, ara vermiş olabilirsinsavunma durumuna geçmişsin yani, oluruna bırakmışsın doğru olucak bi şekilde gerçekleşmesinibekliyosun, üzüntülüsün ama ayağa kalkmaya çalışıyosun, sen bi kutlama mı bekliyosun, bi kutlama istiyorsun ama bu kutlama durgun daha zamanı var, hatta bi adama bağlı bir erkeke, bu erkeğinde dürtülmesi gerek, sanki bir başka bi erkekle konuşmasından sonra istediğin geröekleicek gibi
her şey gönlünce olsun canım :)

Eki Görüntüle 1174745

kızlar yeni falım..falıma bakanın falına bakarım...

merhaba tatlım, sevgilin var mı bilmiyorum ama bi erkeğe karşı pişmanlıkların var
sıkıntıdasın göz yaşı dökmüşsün, uykusuz gecelerin falan var ayı zamanda, hiç bişeyin eskisi gibi olmadığının farkına varıcaksın, bu çocuk aslında mert biriymiş akıllı, her işi yapabilen zeki aynı zamanda, yeni bir şans mı istiyorsun ondan ya da o mu senden tam anlıyamadım ama bi durgunluk var, istediğin gibi bişeyin olması için beklemedesin, yakın zaman içersinde adım atmayı dşünebilirsin bu kişiye karşı
her şey gönlünce olsun canım :) umarım aranız düzelir bu erkek kimse

merhaba canım, bazı şeylerin olması için dua ediyorsun o kadar içten diliyosun ki dileklerini olucak ama hep diyorum biraz daha zamanı var
eskilerden sıkılmışsın yeni bişeylere başlayabilirsin, kendini çok güçlü hissediceksin temmuz ayı sonu ağustos başlangıcında,istediğin şeylerden biri olmuycak gibi değil ama nasıl desem bişeye bağlı oladabilir olmayada bilir nötr gibi, beklemede kalmış, ama sana dediğim zamanda bereket verimlilik gelicek
bi erkekle konuşmalarınız olabilir ama sonrasında bi pişmanlık bi mutsuzluk var
aşk sende biraz geç olucak ama tam olucak direk evleniceksin olan kişiyle öyle diyeyim ben sana
her şey gönlünce olsun canım
ben bi tane kahve ekledim ama yarın yine eklerim sen en yenisine bakabilirmisin cnaım

Çoook teşekkür ederim canım inşallah :)
Tamam o zaman yarın eklediğine bakayım o zaman istersen

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Bugunku faslim hadfi fallasalim bu hafta cvoook ihtiyacim var kafamda birsduru sdoru isreti var birkac konuyla ilgili :-(

:what:

canım,harcamaların biraz fazla olabilir son zamanda
bir erkekle bi konuda uzlaşma yaşıycaksın, olgun bi beyle,
cesaretlisin ve elini neye atsan başarıcak gibisin bu aralar
yalnız bi şeyi beklemeye atmışsın bu bi beyi yine çocukça bulduğun biri bu onu istiyo gibisin ama sonra atıcaksın sonlanıcak, sana başka bi erkek gelicek onunla daha dengeli olucaksın, boğa, oğlak gibi boynuzları olan bi burçtan olabilir
bu arada sivilceler de azalma var, kuşkuların ve kuruntuların devam ediyor ama hala

Çoook teşekkür ederim canım inşallah :)
Tamam o zaman yarın eklediğine bakayım o zaman istersen

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

şimdi buralardaysan, müsaitsen bi göz atabilirsin, yarın bi daha fallaşabiliriz, falıma bakan olmadı henüz

sıkıntılarınız yavaşça gidiyor canım, diğer falına göre, bişeylerden kaçıp kurtulmak istiyorsun ama yapamıyosun galiba, eskiden olan şeyler canını sıkabilir, yenilik yeni bişeyler yeni şans ya da yeni bi başlangıç istiyosun aile de bi kutlama bi zenginlik var
sen birde yola gidiceksin bu deniz kenarı olabilir canım ama sanki tatil gibi gelmedi bana

Agzina saglik canim bnim. Oyle bi durum vardi ayrilmstik da sans isteme feln olmdi beyefendi yeni iliski yapms bu kdr kisa surede bnde bu gece ogrendim. Nyse birazdan sofra hazrlicm canm sahur icin. Uyumadan falini yorumlarim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…