Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
merhaba canım.
bu aralar hem maddi anlamda biraz sıkıntı yasamışsın sanırım hemde bedenen baya bir yorulmuşsun. bir de bunların üstüne de çevreyle alakalı yasadıgın sıkıntılar seni bir hayli bunaltmış. dinlenmeye ihtiyacın oldugunu düşünüyorum. bütün bunların yanında bu aralar baya kısmetlisin ya da şansının açık oldugunu bir dönemdesn desem daha iyi olacak. dilediğin, niyetlendiğin bir çok şeyin yavas yavas karsılıgını alacaksn gbi görünüyor. fakat seni bir hayli üzecek kötü bir habern de var canım ne yazık ki. maddi anlamda bekeldiğin bir hber sayesnde oldukça rahatlayacak elin. bu senin için yeni bir iş kapısı olacak. hane içerisne bir misafr gelecek canım bu yakınlarda. gelen misafirde size ksmetiyle beraber gelecek. olumlu gelişmeler olacak bu kişinin gelişyle. ayrıca etrafınzdan bir bebek haberi de alabilirsinz. bir yolun var ama bu yol ama bu yol seni sıkıntıya mutsuzluga götürcek gbi. sana iyi gelmicek pek.

yüreğine sağlık canım, umarım iş gelir, gerçekten çok sıkılıpbunaldığım zamanlar oldu özellikle bu son bir ay içersinde okul bitti ya onlarda bitti :KK70:

Canim isle ilgili olgun tecrubeli bilgehirsli tecrubeli bir adam sana yardim edecek veya askil vercek hocasnmi bu kisi bilmiyorum ama bu olay kisin olcak. Sen destek alacaksin yuksek konumdaki birinden sen is olana kadar veya caslisdirken biraz zxorlsnacaksin.uzxun boylu gururlu zeki İdeasliust ince disdiplinli Biri seni ugrasdtircask 1 yil icinde. Canim 2 ki vakitte isle ilgili sasnsin acilcask ve hizli sekilde ilerliycek 2 hafta veya hic beklemedigin ani bir sekilde olacak seni cok mutlu edeceksende bunu iyi degerlendfirip ayasklanlartini ytere sasglam bassascasksin. Cunku bu durum gecvici canim sende farkinda olcasksin. Kartiyertinde gerliusdme olcask hatta iki is arasdinda secvim yaspmak zxorunda kjalcasksin 2 li vakitte gun ay hasfta veyta subatta Bu konuda seni kiskanasn verya kisdkancak bir kdin var seni rakip olarak goruyor ikiyuzlu ya burnunu herseye cvokan yasda burnu belirgin biri.ilertide cook basasrili olcaksdin hatta taninabilirsdinde.senden buyuk ya iki kisiyle yasda 1 kisdiyle terlefgonda uzun ghorusme yaspcaksdin ve sana yardfim edecekler.
Canim ekim veya mart ayinda sen ya egitim yada isle ilgili ilkeri duzeyde egitim alcaksin daha ilertiye goturmek istiyceksin ileri derecede kariyerde deghisiklik yapmak istiyceksin ve bu degisim olumlu olcak.canim 8 li bir vakitte biraz unutkasnlik olcak sende ya cok calisdmaktasn yada kafaya bazxi seyleri takmaktasn.ayrica yine 8 li vaskitte isle ilgili buyuk degisim gorunuyoir ama 9 lu vakitte biraz asksaskliklkar yasasyabilirsin. Bu aksaskliklkara koyu sacli koyu gozlu depresdif biri neden olcak.1 li vaskitte kucuk kucuk sevinclkerin olcask. Yaskinda is konusunda basari ve szlesme var sana ama tam sdu gun diyemiyorum yuzxuk kjarti cikti son kart ve bu is olarak sdoizxlesme duzenli casliusdma asnlamindasdfir ama belli bir zamasn vermez hemnde olabilir gecde olabilir o yuzden zaman veremiyorum is sdozxlesmesdi icvin ama dasha sonra zamasn icvin tekrar kjart acariuz :-)
saol canım yüreğine sağlık

Canım ailenizde yada yakın çevrenizde kısa ve kabarık saçlı orta yaşlı bir bayan var, onunla ufak bir dargınlık yaşayacaksınız. belki sana yada ailene kırgınlığı söz konusu olabilir arkası dönük çıkmış size.
birde yakın zamanda bir kutlama olacak hane içerisinde. belki de uzun zamandır beklediğiniz tüm aileni ilgilendiren bir haber alacaksınız süre olarak net olmasa da çok yakın zamanda olacak.
birde yaşlıca bir bey var ben bunu deden gibi yorumladım ama yakın çevrende de varsa o da olabilir. bu kişi ile alakalı sanki içinde ufak bir sıkıntı var onu kırmış olabileceğini düşünüyosun sanki ama için ferah olsun o kişi senden gerçekten çok memnun ve senden razı bir sıkıntı yok yani kendine dert etmeni gerektirecek bir durum söz konusu değil.
saçları böyle havalı gibi bir erkekle bir görüşmen olacak canım. sen ilk etapta görüşmeden korkarak gitsende görüşmenin olumlu oluşuyla beraber rahatlayacaksın.
aslında o kadar sıkıntısız ve dert tasa etmemen gereken bir hayata sahipsin ki ama yinede kendini alıkoyamıyorsun birşeyleri düşünmekten. sanki düşünmeyince yolunda gitmeyen birşey var ve bunu ben mi farketmiyorum gibi endişeye kapılıyorsun.
bunu bildiğim için söylemiyorum ama gerçekten falında kepli iki bayan var :) mezuniyetten dolayıdır diye düşünüorum ama yakın bir bayan arkadaşınla beraber ortak yada aynı yerde çalışmaya başlayacaksınız. ancak bu iş süreci biraz zorlu olacak yani iş bulma evresi biraz stresli geçecek senin için. yani sanki iş bulma ve bekleme evren senin sabır testin gibi düşün. sabrın ölçülüyor ve başardığın an istediklerin bir bir gerçekleşecek. ve bu işe de yine başka bir bayan yardımcı olacak size. belki yol göstererek belki de kendi çalıştığı yerde yardımcı olacak size.
bu bayan arkadaşınla da gerçekten çok yakın ve samimi bir arkadaşlığınız var. ancak o arkadaşının hayatında birisi olabilir şuan vardır belki de ve erkek arkadaşına gerçekten dikkat etmesi gerekiyor sanki aldatılıyor yada kandırılıyor gibi çıkmış. umarım bu doğru değildir.

birde gördüğüm bir şey var ve inanılmaz içimdende bu geçtiği için söylemek istiyorum.uzun zamandır tanıdığın (çocukluk arkadaşın bile olabilir o denli uzun) bir erkekle senin yolların yeniden kesişecek. yada gerçekten uzun zamandır görüşmediğin bir erkekle yeniden karşılacaksın ve bu kişi senin kaderin :)

kutlamayı yaptık canım tören sonrası ev de kalabalıktık, ay benim bölümden hiç yakın arkadaşım yok ki hep başka bölümlerdendir sevdiğim insanlar, bölümdekiler beni ruhen yoruyor valla :KK70:
benim bi ablam var 7 yaş var aramızda o meslektaşım acaba o mu yapcak, işh oolur onlar çalışırız zaten çalıştık da çok süper olur sonrası , eğer oysa bilemedim kim şu an

ex manitam geri mi dönücek acaba bakalım kısmet
yüreğine sağlık canım
şu iş gerçekten sabrımı zorluyo, şu piyasa kötü olmasaydı şimdiye girmiştim, hep bu seçimler yüzünden

Bugunku falim yine arada kaynuycask ama sansimi deniyim :-)
canım kafanda öyle karmaşalar varmış ki inan bir çoğu tamamen kuruntudan ibaret ve sende bunu yavaş yavaş görmeye başlamışsın ve kurtulmaya başlamışsın. halen kafanda sonuçlandıramadığın şeyler var ama emin ol kafana taktığın kadar büyütülecek şeyler değil. kendini çok fazla yıpratıyorsun bu yüzden.
hatta bu sıkıntılarına sebep olanda bir beyde var sıkıntılarından belki bir tanesi onunla alakalı ama inan değmeyecek biri gibi duruyor ve farkında değil olanların. yani sana göre yanlış yaptığı bir şey varsa bile o onu yanlış görmüyor. o yüzden kendi haklı her zaman.
ama bu bey sevgililik manasında değil daha çok aile ve çevresi ile alakalı.
sağlıkla ilgili küçük problemler yaşayabilirsin. ama çok uzun sürmeyecek.
çok yakın bir zamanda uzun zamandır görmedğin insanları görme fırsatı yakalayacaksın ve beraber çok güzel vakit geçireceksin. özellikle kendini toplama döneminde sana çok faydası olacak bu görüşmenin.
birde yapmayı planladığın bazı düşüncelern var canım çoğunu gerçekleştireceksin ama şimdiden söyleyeyim bir iki tanesi askıda kalacak hemen gerçekleşemeyecek belki de daha iyisi gerçekleşecektir. :KK66:

canım kafanda öyle karmaşalar varmış ki inan bir çoğu tamamen kuruntudan ibaret ve sende bunu yavaş yavaş görmeye başlamışsın ve kurtulmaya başlamışsın. halen kafanda sonuçlandıramadığın şeyler var ama emin ol kafana taktığın kadar büyütülecek şeyler değil. kendini çok fazla yıpratıyorsun bu yüzden.
hatta bu sıkıntılarına sebep olanda bir beyde var sıkıntılarından belki bir tanesi onunla alakalı ama inan değmeyecek biri gibi duruyor ve farkında değil olanların. yani sana göre yanlış yaptığı bir şey varsa bile o onu yanlış görmüyor. o yüzden kendi haklı her zaman.
ama bu bey sevgililik manasında değil daha çok aile ve çevresi ile alakalı.
sağlıkla ilgili küçük problemler yaşayabilirsin. ama çok uzun sürmeyecek.
çok yakın bir zamanda uzun zamandır görmedğin insanları görme fırsatı yakalayacaksın ve beraber çok güzel vakit geçireceksin. özellikle kendini toplama döneminde sana çok faydası olacak bu görüşmenin.
birde yapmayı planladığın bazı düşüncelern var canım çoğunu gerçekleştireceksin ama şimdiden söyleyeyim bir iki tanesi askıda kalacak hemen gerçekleşemeyecek belki de daha iyisi gerçekleşecektir. :KK66:

Canim cvok tesekkur ederimm supersin is olsunda ozellikle devlet memurlugu digerleri hemen olmassada olur birde rahatsizlik olmasdin mumkunse biktyim bu hsstasliklardan.bu erceklescek olan sinav sonrssdi mutylulukmu yasni memurlukmu umarim o dur :-)

Canim sen de bana bilghilkerini ver yarin hemen bakayim sana :-)

Canim cvok tesekkur ederimm supersin is olsunda ozellikle devlet memurlugu digerleri hemen olmassada olur birde rahatsizlik olmasdin mumkunse biktyim bu hsstasliklardan.bu erceklescek olan sinav sonrssdi mutylulukmu yasni memurlukmu umarim o dur :-)

Canim sen de bana bilghilkerini ver yarin hemen bakayim sana :-)
İsmim Gizem.. saç rengim siyah, esmer... 6 ay önce tanıştığım biri var sanki hoşlanıyor gibi ama emin değilim hiç. onun duygularını merak ediyorum haftaya istanbula geliyor görüşecek miyiz bişiler olacak mı aramızda acaba:KK14:

Kızlar fallaşalımmı
Not: sevgilim yok hoşlandığım biri var :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1404208409557.jpg
    $1404208409557.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 55
  • $1404208421036.jpg
    $1404208421036.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 57
  • $1404208432793.jpg
    $1404208432793.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 63
  • $1404208443220.jpg
    $1404208443220.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 46
  • $1404208453424.jpg
    $1404208453424.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 68
  • $1404208463177.jpg
    $1404208463177.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 70
merhaba canım :)
şuan aklından geçirdiğin bir tatil planı var sanki ama biraz silik çıkmış yani olamayacak gibi duruyor. en azından aklından geçirdiğin şekilde olamayacak.
birde bir bayanla yol ayrımına düşmüşsünüz.aslında aynı karakter olmanıza rağmen anlaşamıyorsunuz. belki de aynı dili konuştuğunuz için olabilir.
ailende bir bayan var ve kapalı bir bayan bu aralar senin için gerçekten çok dua ediyor ancak senin dışında bir erkek içinde çok endişeli her duasında onuda yer ediyor. galiba ailenizde dışarıda kalmış bir bey var senden küçük gibi duruyor. ailen ile ters düşmüş ama yaptıklarından da oldukça pişman. hani anne ile evladı kavga ederde ikiside bi türlü itiraf edemez ya pişmanlıklarını ama birbirlerini hep düşünürler aynen o şekilde olmuş.

merhabaa :)
tşekkür ederim yorumun için ağzına sağlık :KK16:
ben senin için ne falı bakayım :)

Canim sen 20 gun icinde bir erkerkle karsdilascasksin ytada buluscaksin acik hasvada biur yterde oglken vaskti olabilir
8 li bir vakitte gun ay hafta veya temmuzda aldatmayla ilgili ve hasta biriyle ilghili hasber alabilirsdin.
Sen duygulkarinda ilkiskimde istikrarlisdin cok fazla degisim olmamis
Senin bu bulkusman eglenceli gececek mutlu olacaksin ve iletismde basasrili olcaksin onla iletisiminde.karsi taraf icin maddiyast onemli olabilir ve sevgilisinin maddi durumunun iyi olmassi gibi beklentisdi olabilir.
Ayrica iliskinizde guc mucadeleleri var ustunluk kurma cabasi var sevgilinin Ama kisiligi guclu birtisi.canim sana ben yuzxuk gordum nisan fdugun . Sizxin iliskiniz aslinda cok saglam ya uzxun yillara dayaniyor yada birbirinizle baginiz cok guclu. 5 li bir vakitte Ya bir hastaneye gitme sasglikli yasam icin faasliyertte bulunma veya spa gibi birsey olabilir .canim 4 yil icinde
Genis omuzxlu zengin Bagimsdizligina duskun caliskasn cekici koyu sacli kumralla bugday arasi ten rengi olan bir erkerklearanda derrtin balar olusacak.canim yeni birtisdi gircek haytatina yada yeni bir baslangic yaspacaksin askla ilgili 1 li yasda 2 li bir vaskitte.bu kisi sdportif gernc veya genc gorunumlu guzel giyimli guzel konusan yakisikli hossohbetbirti ve sen askla ilgili zafer kazanacaksin ruyaslartin gercerk olacak ve onunla tekrar birarasya geleceksiniz casnim en gec ocak veya subat ayinda

Çok teşekkürler inşallah dediğin gibi olur :)

merhaba canım, geçen böle içini karartıştın ya şmdi daha rahat bi ferahlama var diğerine göre, yeniden prlıyosun
bişeyler öğrenmiş olabiirsin sonrasında bi göz yaşı döktün ya da dökebilirsin ufak sıkıntılı bi durumun olabilir, geri de ne bıraktın bilmiyorum ama bi değişiklik gelicek sana yeni eylere başlıyosun, parasal açıdan biraz sorun yaşayabilrisin, dikkatli harcamak gerekiyor bazen, onun dışında bunlarıdağ gibi güçlü olaraktan atlatıcaksın canım, koyu kumral buğday tenli diyebilirim öle bi bayanla ilşkini gözden geçirebilir hatta bitirebilirsin, ama bu sefer eşinizle birlikte güçlükleri yeniceksiniz son zamanlarda siz oa göre biraz daha fazla mücadele etmiş olabilirsiniz ama bu sefer ikiniz birlikte başarıcaksınız yapıcaklarınız ve yeni bişeyler hediyeler degelebilir aynı zamanda sizlere
öyle bidurum olabilir ki mantığınızı aklınızı kullanarak bişeyi idare ediceksiniz aynı zaman da her şey gönlünüzce olsun cnaım

bu sefer bana aşk hayatım nasıl olucak die bakarmısın, geçen işi sormuştum ufkta manita varmı gönlüme göre?

teşekkür ederim canım benim :KK16:
hemen bakıyorum aşk hayatına :)
canım hem aşk hem iş hayatı ile ilgili çıktı yorumların ikisini de yazayım. maddi açıdan sıkıntılar görünüyor şu sıralar. çok zorluklar çekiyorsun elini attığın şeylere bir adım geç kalmış olarak buluyorsun kendini. az bir zaman kalmış hepsi geçiyor ve maddiyatın düzeliyor.
sana bir yolculuk görünüyor canım bu yolculukla birlikte hayatında büyük bir değişim oluyor. aşkı da bu yolculukta-gittiğin yerde- dönünce bulacaksın. direk seni ilgilendiren harika gelişmeler söz konusu.

Rica ederim... Ne falı bakıyorsun canım

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

tarot, katina, iskambil, melek kartları
ne için fal baktırmak istediğine göre seçebiliriz.
örneğin tarotla genel olarak her şey için açılım yapılıyor
katina daha çok aşk hayatı
iskambil de aşk hayatı
melek destesi hayatım adına ne yapmalıyım? gibi...

tarot, katina, iskambil, melek kartları
ne için fal baktırmak istediğine göre seçebiliriz.
örneğin tarotla genel olarak her şey için açılım yapılıyor
katina daha çok aşk hayatı
iskambil de aşk hayatı
melek destesi hayatım adına ne yapmalıyım? gibi...

Aşk hayatı için yapalımmm :)
Bi kursta tanıştığım birisi var şuan kendisi subay eğitiminde bir kaç ay oldu. Çok ilgiliydi ama şuan bazen öyle bazen değil gibi. O da benden hoşlanıyor mu yada bir gelişme olacak mı

Aşk hayatı için yapalımmm :)
Bi kursta tanıştığım birisi var şuan kendisi subay eğitiminde bir kaç ay oldu. Çok ilgiliydi ama şuan bazen öyle bazen değil gibi. O da benden hoşlanıyor mu yada bir gelişme olacak mı

canım senden hoşlanıyorsa itiraf edecektir bunu diyor kartın. hatta direk aşk itirafı var diyor :)
bu kişiyi anlamak için çok çaba sarf ediyorsun uğraşıyorsun ancak çözemiyorsun. öyle bir zaman gelecek ki artık anlayamıyorum dediğin her şeyi gayet net bir şekilde anlamaya başlayacaksın.
kendi iç sesini de duymaya başlıyorsun. kendinin gerçekte neyi ne şekilde istediğini de anlmaya başlıyorsun. kendini dinlemeyi kendini anlmayı öğreniyorsun bu süreçte.
iş konusunda bir düşüş görünüyor canım. şanssızlıklar üst üste gelip seni yorabilir.

Kafan çok karışmış yaaa kafana çok takmışsın o kişiyi. Ama sen bir tatile gideceksin ya da toplantı gibi bir yeee orada bir adamla karşılaşacaksın. Ama o adam tanıdığın biride olabilir, yeni karşılaşacağın biri de olabilir. Ama ben yepyeni bir başlangıç görüyorum aşkla ilgili ve ben sana söylim gerçekten çok mutlu olacaksın, bu yıl hayatında yaşadığın en güzel yıl olacak :) çooook kalabalık bir ortama goroyorsun ve orda tüm gözler üzerinde olacak herkes sana bakacak kızlar kıskanacak erkekler ise gözlerini üzerinden alamayacaklar ama sen hiçbirine pas vermeyeceksin :) zor kadını oynayacaksın. Birkaç hafta içerisinde önemli olmayan stresten kaynaklanan bir rahatsızlık geçireceksin kendine çok dikkat et. Ailede biraz tartışmalar yaşayabilirsin dikkat et bırak onlar söylensinler sen sadece kulaklarını tıka benden bu kadar :)

Kafan çok karışmış yaaa kafana çok takmışsın o kişiyi. Ama sen bir tatile gideceksin ya da toplantı gibi bir yeee orada bir adamla karşılaşacaksın. Ama o adam tanıdığın biride olabilir, yeni karşılaşacağın biri de olabilir. Ama ben yepyeni bir başlangıç görüyorum aşkla ilgili ve ben sana söylim gerçekten çok mutlu olacaksın, bu yıl hayatında yaşadığın en güzel yıl olacak :) çooook kalabalık bir ortama goroyorsun ve orda tüm gözler üzerinde olacak herkes sana bakacak kızlar kıskanacak erkekler ise gözlerini üzerinden alamayacaklar ama sen hiçbirine pas vermeyeceksin :) zor kadını oynayacaksın. Birkaç hafta içerisinde önemli olmayan stresten kaynaklanan bir rahatsızlık geçireceksin kendine çok dikkat et. Ailede biraz tartışmalar yaşayabilirsin dikkat et bırak onlar söylensinler sen sadece kulaklarını tıka benden bu kadar :)

hehe düğünümdedir o gözler üzerimde olan :KK70:
teşekkür ederim canım :)

sana da katina açtım canım
canım aşk kapında görünüyor, bu kişiyle olacak bir aşk var ancak çok uzun sürmeyecek diyor kartın. bu durum seni çok üzecek ve atlatman biraz zor olacak. yalanlarla dolu bir ilişki olacak diyor ve sen bunlara göz yumduğun için pişman olacaksın. bu kişi snein için çok da doğru insan gibi görünmüyor canım kartlarına göre :/

X