Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

yüreğine sağlık canım, umarım iş gelir, gerçekten çok sıkılıpbunaldığım zamanlar oldu özellikle bu son bir ay içersinde okul bitti ya onlarda bitti

saol canım yüreğine sağlık

kutlamayı yaptık canım tören sonrası ev de kalabalıktık, ay benim bölümden hiç yakın arkadaşım yok ki hep başka bölümlerdendir sevdiğim insanlar, bölümdekiler beni ruhen yoruyor valla
benim bi ablam var 7 yaş var aramızda o meslektaşım acaba o mu yapcak, işh oolur onlar çalışırız zaten çalıştık da çok süper olur sonrası , eğer oysa bilemedim kim şu an

ex manitam geri mi dönücek acaba bakalım kısmet
yüreğine sağlık canım
şu iş gerçekten sabrımı zorluyo, şu piyasa kötü olmasaydı şimdiye girmiştim, hep bu seçimler yüzünden

Bugunku falim yine arada kaynuycask ama sansimi deniyim
canım kafanda öyle karmaşalar varmış ki inan bir çoğu tamamen kuruntudan ibaret ve sende bunu yavaş yavaş görmeye başlamışsın ve kurtulmaya başlamışsın. halen kafanda sonuçlandıramadığın şeyler var ama emin ol kafana taktığın kadar büyütülecek şeyler değil. kendini çok fazla yıpratıyorsun bu yüzden.
hatta bu sıkıntılarına sebep olanda bir beyde var sıkıntılarından belki bir tanesi onunla alakalı ama inan değmeyecek biri gibi duruyor ve farkında değil olanların. yani sana göre yanlış yaptığı bir şey varsa bile o onu yanlış görmüyor. o yüzden kendi haklı her zaman.
ama bu bey sevgililik manasında değil daha çok aile ve çevresi ile alakalı.
sağlıkla ilgili küçük problemler yaşayabilirsin. ama çok uzun sürmeyecek.
çok yakın bir zamanda uzun zamandır görmedğin insanları görme fırsatı yakalayacaksın ve beraber çok güzel vakit geçireceksin. özellikle kendini toplama döneminde sana çok faydası olacak bu görüşmenin.
birde yapmayı planladığın bazı düşüncelern var canım çoğunu gerçekleştireceksin ama şimdiden söyleyeyim bir iki tanesi askıda kalacak hemen gerçekleşemeyecek belki de daha iyisi gerçekleşecektir.

Canim cvok tesekkur ederimm supersin is olsunda ozellikle devlet memurlugu digerleri hemen olmassada olur birde rahatsizlik olmasdin mumkunse biktyim bu hsstasliklardan.bu erceklescek olan sinav sonrssdi mutylulukmu yasni memurlukmu umarim o dur

Canim sen de bana bilghilkerini ver yarin hemen bakayim sana

İsmim Gizem.. saç rengim siyah, esmer... 6 ay önce tanıştığım biri var sanki hoşlanıyor gibi ama emin değilim hiç. onun duygularını merak ediyorum haftaya istanbula geliyor görüşecek miyiz bişiler olacak mı aramızda acaba

Kızlar fallaşalımmı
Not: sevgilim yok hoşlandığım biri var :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1404208409557.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 55
  • $1404208421036.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 57
  • $1404208432793.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 63
  • $1404208443220.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 46
  • $1404208453424.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 68
  • $1404208463177.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 70

merhabaa :)
tşekkür ederim yorumun için ağzına sağlık
ben senin için ne falı bakayım :)

Çok teşekkürler inşallah dediğin gibi olur :)

teşekkür ederim canım benim
hemen bakıyorum aşk hayatına :)
canım hem aşk hem iş hayatı ile ilgili çıktı yorumların ikisini de yazayım. maddi açıdan sıkıntılar görünüyor şu sıralar. çok zorluklar çekiyorsun elini attığın şeylere bir adım geç kalmış olarak buluyorsun kendini. az bir zaman kalmış hepsi geçiyor ve maddiyatın düzeliyor.
sana bir yolculuk görünüyor canım bu yolculukla birlikte hayatında büyük bir değişim oluyor. aşkı da bu yolculukta-gittiğin yerde- dönünce bulacaksın. direk seni ilgilendiren harika gelişmeler söz konusu.

Rica ederim... Ne falı bakıyorsun canım

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

tarot, katina, iskambil, melek kartları
ne için fal baktırmak istediğine göre seçebiliriz.
örneğin tarotla genel olarak her şey için açılım yapılıyor
katina daha çok aşk hayatı
iskambil de aşk hayatı
melek destesi hayatım adına ne yapmalıyım? gibi...

Aşk hayatı için yapalımmm :)
Bi kursta tanıştığım birisi var şuan kendisi subay eğitiminde bir kaç ay oldu. Çok ilgiliydi ama şuan bazen öyle bazen değil gibi. O da benden hoşlanıyor mu yada bir gelişme olacak mı

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

canım senden hoşlanıyorsa itiraf edecektir bunu diyor kartın. hatta direk aşk itirafı var diyor :)
bu kişiyi anlamak için çok çaba sarf ediyorsun uğraşıyorsun ancak çözemiyorsun. öyle bir zaman gelecek ki artık anlayamıyorum dediğin her şeyi gayet net bir şekilde anlamaya başlayacaksın.
kendi iç sesini de duymaya başlıyorsun. kendinin gerçekte neyi ne şekilde istediğini de anlmaya başlıyorsun. kendini dinlemeyi kendini anlmayı öğreniyorsun bu süreçte.
iş konusunda bir düşüş görünüyor canım. şanssızlıklar üst üste gelip seni yorabilir.

Kafan çok karışmış yaaa kafana çok takmışsın o kişiyi. Ama sen bir tatile gideceksin ya da toplantı gibi bir yeee orada bir adamla karşılaşacaksın. Ama o adam tanıdığın biride olabilir, yeni karşılaşacağın biri de olabilir. Ama ben yepyeni bir başlangıç görüyorum aşkla ilgili ve ben sana söylim gerçekten çok mutlu olacaksın, bu yıl hayatında yaşadığın en güzel yıl olacak :) çooook kalabalık bir ortama goroyorsun ve orda tüm gözler üzerinde olacak herkes sana bakacak kızlar kıskanacak erkekler ise gözlerini üzerinden alamayacaklar ama sen hiçbirine pas vermeyeceksin :) zor kadını oynayacaksın. Birkaç hafta içerisinde önemli olmayan stresten kaynaklanan bir rahatsızlık geçireceksin kendine çok dikkat et. Ailede biraz tartışmalar yaşayabilirsin dikkat et bırak onlar söylensinler sen sadece kulaklarını tıka benden bu kadar :)

hehe düğünümdedir o gözler üzerimde olan
teşekkür ederim canım :)

sana da katina açtım canım
canım aşk kapında görünüyor, bu kişiyle olacak bir aşk var ancak çok uzun sürmeyecek diyor kartın. bu durum seni çok üzecek ve atlatman biraz zor olacak. yalanlarla dolu bir ilişki olacak diyor ve sen bunlara göz yumduğun için pişman olacaksın. bu kişi snein için çok da doğru insan gibi görünmüyor canım kartlarına göre :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…