Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızlar hazır içmişken tekrar kapatayım dedim. falıma bakanların fallarını yorumlarım

canım için çok sıkılmış bir şeyi dert etmişsin ve sanırım bu bir erkek ve bu erkekle helikopter hızında bir haber alacaksın ama can sıkıcı. Bir yolun var gidip gitmemekte kararsız kalacaksın. Ailenin içi çok temiz bomba gibi bir haber var çok şaşıracaksınız ama temiz bir haber. Senin arkadaşlarından biri senin üstünden prim yapmaya çalışıyor o insana dikkat et canım bu akşamlık bu kadar olsun pek keyfim yok bir dahakine daha güzel bakarım iyi geceler

Canim senin kalbin ortadan ayirlinmi
Yani seviyorsun ama sevmemk icin elinden geleni yapmaya calisioyorsun Ama fayda etmiyor Güzelim senin aklinda cikmasida biraz zor aranizda bi konusma ja olucak yada oldu ama pek Iyi gecmicek veya gecmedi...
Nedense sana cok özen kiskannan var hata onlardan biri ikinizin arasinda Dikkat et Canim köpek gibi cikmis üstüne cikmaya calisiyor koru kendini o insandan Aylende yasli ratsiz biri cikmis yani uzun zamandir ratsiz durmu daha kötüye gide bile...
Güzel haberlerin var Canim seni sevindiricek bi haber beklyorsun Az kaldi o haber geliyor icini rahat tut :)
Bukadar Canim öptüm :))

Canim senin kalbin ortadan ayirlinmi
Yani seviyorsun ama sevmemk icin elinden geleni yapmaya calisioyorsun Ama fayda etmiyor Güzelim senin aklinda cikmasida biraz zor aranizda bi konusma ja olucak yada oldu ama pek Iyi gecmicek veya gecmedi...
Nedense sana cok özen kiskannan var hata onlardan biri ikinizin arasinda Dikkat et Canim köpek gibi cikmis üstüne cikmaya calisiyor koru kendini o insandan Aylende yasli ratsiz biri cikmis yani uzun zamandir ratsiz durmu daha kötüye gide bile...
Güzel haberlerin var Canim seni sevindiricek bi haber beklyorsun Az kaldi o haber geliyor icini rahat tut :)
Bukadar Canim öptüm :))

Çok güzel yazmışsın tatlım çok teşekkür ederim :KK1: aslında güzel bir haber aldım:KK1: sen de falını yüklediğinde haber ver bakarım

Merhabalar. Bu da benim falım. Falına bakanın falına bakarım:)

$Fotoðraf0986.jpg $Fotoðraf0987.jpg $Fotoðraf0988.jpg $Fotoðraf0989.jpg $Fotoðraf0990.jpg $Fotoðraf0991.jpg

bebeğim, etrafın aydınlık çıkmış ama hep diyorum kuruntuların var tam anlamıyla dört dörtlük rahata eremiyosun bi türlü, düşüncelerin seni bırakmıyor
biinsanla süreki 2 li konuşmaların var bişeylere ikna etmek için uğraşıyosun bunu sana mı demiştim bir kez daha hatırlamıyorum ama bu tarz bişey görmüştüm önceden heralde
aslında aydınlık ikna olmamış gibi değil ama nasıl desem böle sıkılmaya bunalmaya gelemiyo kendisi istediği zaman istediği gibi olsun istiyor, sen bişeyler söyledikçe inada bindirme gibi geri kaçmalar var
ama sonrasında ikna olur gibi davranıyo sonra yine kaçıyor uğraştırıcak seni biraz
bununla ilgili bir kaç kişi ile dertleşmen olabilir
mücadeleyi sen kazanıcaksın sonucunda bence
hanen biraz karışık tatlım, çok fazla söz dönüyor seninhakkında çevrende karış kuruş işler çıkmış
biri kısmetlerini engelliyor olabilir, sözleriyle dikkat et tatlım

her şey gönlünce olsun

merhaba size sözüm vardı, falınızıda görmüşken bakayım, bende koydum sizde bana bakarsanız sevinirim
öncelikle içinizi biraz fazla sıkmışsınız, yani böle kasvetli bi sıkıntı değil biraz sizin düşüncelerinizden dolayı etrafınız aydınlık çünki, aşk konusunda derdiniz heralde kalbiniz karanlıklarıniçersinde aydınlık çıkmış çünki
biriyle aranıza engelller girmiş, kavga görültü olmuş sanırsma son zamanlarda, siz mi başlattınız bu gerilimi bilmem ama sizin düşüncelerinizden kaynaklı bence, ondan sonra kara düşüncelere bürünmüşssünüz zaten 1 kişiyle en ince ayrıntısına kadar konuşucaksınız ya da konuştunuz, bunu
çıkış yolları arıyosunuz amam hep dolambaçlı yollar bi karışıklıkve kaos yaratıyor
4 lü bi vakitte bi konuşma var aydınlık çıkmış etrafı sorunlar tam çözülmese toparlancak gibi , olumlu bi konuşma telefon da olabilir
bu konuşmadan sonra aydınlığınız ferahlamanız olucak
aslında kocaman bi balık var size ama bu balık delinmiş gözler var kısmet çok büyük geliyor ama istemeyen de olabilir bana biraz sıkıntılı gibi geldi ama dediğim gibi etrafı çok güzel bi şekilde aydınlık
kalıcı bişeyler yapmakistiycekseniz , çapayı bi yere atıcaksınız
ve size gelen bi kısmete sırtınızı çeviriceksiniz aslında çok güzel görünüyor aydınlık çevirmeseniz daha iyi olabilir sonucu
her şey gönlünüzce olsun

benim falım da http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=659 burda

Canim kisa kisa yolarin var
Kafan cok karisik kendini bisede adapte edemiyorsun yani kafan cok karisik Canim sikintin var senin üzüntünde ama kafani yorma herseyin üstesinde gelicen zamanlan Güclü bi bayansin:)
Gözlen yollda Özlem duydun bi insandan haber beklyorsun..
Canim Neden basini yastina koydumda cok düsünüyorsun ama okadar icini karartma bak ilerdw cok basarili olucan istedin Yere varicaksin cok güzel bi hayatin olucak ama iste sabir sabir ve sükür er Canim herzaman isayan ediyorsun aradi bi yapma Güzelim hayalinde cok istedin coxuklundan belli 2 Sey var ve inan Bana ikiside olucak sen zamana birak Allah büyük Canim benim cok göz var üzerimde ratsiz oluyorsun o yüzden cok Dikkat et kendine:)

Bukadar Canim :)

Kızlar merhaba, benim falıma da bakarmısınz, çok ihtiyacım var, $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403697466.349153.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403697487.476284.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403697505.169716.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403697525.171284.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403697547.410082.jpg . Lütfen ..:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim kisa kisa yolarin var
Kafan cok karisik kendini bisede adapte edemiyorsun yani kafan cok karisik Canim sikintin var senin üzüntünde ama kafani yorma herseyin üstesinde gelicen zamanlan Güclü bi bayansin:)
Gözlen yollda Özlem duydun bi insandan haber beklyorsun..
Canim Neden basini yastina koydumda cok düsünüyorsun ama okadar icini karartma bak ilerdw cok basarili olucan istedin Yere varicaksin cok güzel bi hayatin olucak ama iste sabir sabir ve sükür er Canim herzaman isayan ediyorsun aradi bi yapma Güzelim hayalinde cok istedin coxuklundan belli 2 Sey var ve inan Bana ikiside olucak sen zamana birak Allah büyük Canim benim cok göz var üzerimde ratsiz oluyorsun o yüzden cok Dikkat et kendine:)

Bukadar Canim :)

teşekür eder,m yüreğinize sağlık
evet hep göz çıkar
sabrede sabrede çatlıycam heralde yakında :) gerçekten bazı şeyleri uzun zamandır bekliyorum güzel olmasını ve artık emeklermin karşılığını almak istiyorum, işh canım canım olur da bir an önce bende rahat bi nefes alabileyim

teşekür eder,m yüreğinize sağlık
evet hep göz çıkar
sabrede sabrede çatlıycam heralde yakında :) gerçekten bazı şeyleri uzun zamandır bekliyorum güzel olmasını ve artık emeklermin karşılığını almak istiyorum, işh canım canım olur da bir an önce bende rahat bi nefes alabileyim

Seninde Yüregine saglik gülpm
Hic sikinti yapma kendine olucak azicik sabir :))

canım buraya koymuşsun hemen yazayım :KK1:
canım herşeyi kafana takıyorsun bu yüzdende stresten kendini yemeğe veriyorsun yada vereceksin . Biraz kilo alabilirsin bu aralar dikkat et kız :KK1: Miraslık bir olay yaşanacak anlaşmazlıklar yaşayacakama kazanan taraf siz olacaksınız, bir iş var kafanda bu iş planladığın gibi olacak ve de çok rahat bir döneme adım atacaksın bütün sıkıntılarını arkada bırakacaksın. . Ferah bi haberin var Birisi binmiş uçarak sana bir haber getiriyor bu habere çok seviniyorsun . Bi hasta haberi alabilirsin canım Birisiyle birşey görüşeceksin ama biraz sıkıntılı geçecek bu görüşme biraz canın sıkılacak çünkü sana hiç beklemediğin birşey söyleyecek bu kişi . Bi önceki falında da gördüğüm gibi misafirler geliyor :KK9:
bu kadar canım :KK61:

canım buraya koymuşsun hemen yazayım :KK1:
canım herşeyi kafana takıyorsun bu yüzdende stresten kendini yemeğe veriyorsun yada vereceksin . Biraz kilo alabilirsin bu aralar dikkat et kız :KK1: Miraslık bir olay yaşanacak anlaşmazlıklar yaşayacakama kazanan taraf siz olacaksınız, bir iş var kafanda bu iş planladığın gibi olacak ve de çok rahat bir döneme adım atacaksın bütün sıkıntılarını arkada bırakacaksın. . Ferah bi haberin var Birisi binmiş uçarak sana bir haber getiriyor bu habere çok seviniyorsun . Bi hasta haberi alabilirsin canım Birisiyle birşey görüşeceksin ama biraz sıkıntılı geçecek bu görüşme biraz canın sıkılacak çünkü sana hiç beklemediğin birşey söyleyecek bu kişi . Bi önceki falında da gördüğüm gibi misafirler geliyor :KK9:
bu kadar canım :KK61:

Tsk bebegim agzina Yüregine saglik Askim :))

Kızlar fallaşalımmı ? :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1403707530651.jpg
    $1403707530651.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 42
  • $1403707548144.jpg
    $1403707548144.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 54
  • $1403707563674.jpg
    $1403707563674.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 43
  • $1403707576867.jpg
    $1403707576867.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 37
  • $1403707589138.jpg
    $1403707589138.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 45
  • $1403707599521.jpg
    $1403707599521.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 42
  • $1403707613453.jpg
    $1403707613453.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 46
bebeğim, etrafın aydınlık çıkmış ama hep diyorum kuruntuların var tam anlamıyla dört dörtlük rahata eremiyosun bi türlü, düşüncelerin seni bırakmıyor
biinsanla süreki 2 li konuşmaların var bişeylere ikna etmek için uğraşıyosun bunu sana mı demiştim bir kez daha hatırlamıyorum ama bu tarz bişey görmüştüm önceden heralde
aslında aydınlık ikna olmamış gibi değil ama nasıl desem böle sıkılmaya bunalmaya gelemiyo kendisi istediği zaman istediği gibi olsun istiyor, sen bişeyler söyledikçe inada bindirme gibi geri kaçmalar var
ama sonrasında ikna olur gibi davranıyo sonra yine kaçıyor uğraştırıcak seni biraz
bununla ilgili bir kaç kişi ile dertleşmen olabilir
mücadeleyi sen kazanıcaksın sonucunda bence
hanen biraz karışık tatlım, çok fazla söz dönüyor seninhakkında çevrende karış kuruş işler çıkmış
biri kısmetlerini engelliyor olabilir, sözleriyle dikkat et tatlım

her şey gönlünce olsun

Teşekkürler fal için :) bugün biraz başım ağrıyor ama yine de falına bakıp içimden geçenleri söyleyeyim :)
İş konusunda bir süre daha işler rayına oturmayacak gibi, bu başvurduğun işe kabul edilsen bile memnun kalmayıp çok kısa süreli çalışacaksın. Çünkü iş yerinde patronun ve esmer bir kadın sana biraz sorun çıkartacak. Özellikle esmer kadına dikkat et çok kıskanç biri.
Yalnız ondan sonra gelecek bir haberle güzel bir iş fırsatı olucak ve rahatlayacaksın.
Ayrıca maddiyatla ilgili düşüncelerin var. Bir şey yapmak için para biriktirmeye karar vermişsin sanki.
İki kişinin konuşmasına şahit olup oldukça şaşıracaksın. Seni de ilgilendiren bir konuda konuşulacak. Dedikodu gibi bir şey olabilir.
Bir erkek çıkmış sana karşı hisleri var fakat kafası karışık gibi. Ve senin tepkinden de emin olamıyor. Önce sana açılmak yerine bu konuyu ortak bi arkadaşınızla konuşabilir ve ona akıl danışabilir.
Çevrnde seni düşünceleriyle etkileyen bir insan var. Baban olabilğr mi? Bazen tavsiyeleri canını sıkıyor gibi ama sonrasında mantıklı geliyor ve oturup düşünüyorsun konuşulanlar üzerinde.

X