Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Tatlim ask hayatinda sansin donuyor eger yalnizsan hayatina biri girecek eger sevgilin varsa iliskinizin gelecegi hakkinda ilerisi hakkinda planlar yapilcak ve mutlu olcaksin .
Yalniz bir secim yapmak zorunda kalacaksin iki kisi arasinda kalacaksin ama bu seciminde dikkatli olmalisin yanlis yapmamak icin.Bu iki kisiden biri daha olgun ve koyu sacli biri yada eski sevgilin.
kurnaz aldatmaya kandirmaya meyilli bir erkek var bu erkek ya kizik sacli xada saç rengi cok koyu degil.
Hayatina yeni biri gelecek bu kisi xa tanidigin arkadasin biri yada arkadaslarin tanistiracak.Bununla ilirkin cok saglam olcak bu kisinin sac rengi acik kumral yada sarisin bu iliski ya temmuzda yada 18li vakitte olcak canim bu kisi buyuk ihtimalle hayal ettigin kisi olcak yeni baslangic yapacagin kisi

evet bebegm kızıl saclı bırı var :KK70: Enes eskı konustgm bırı

ee canım anında yorumlamak mı gerekir diğer konulara da bakıyoruz sonuçta :KK51:
falında gördüğüm kadarıyla beklentilerin var veya beklediğin bi olay fakat bu gerçekleşmeyecek. iki haber birden gelecek çok ama çok sevineceksin. Biri gözüküyor bunla da baya ilerleme katedeceksin , çok sevdiğiniz erkek arkadaşınız var ama sürekli tartışma halindesiniz asında birbirinizi çok seviyorsunuz Bir iş başvurusu yapmışsın yada yapacaksın olumlu bir cevap gelecek önün parlak canım .bir de yolların var bi yerlere gideceksin bu kadar

yaz ıcın kuafore basvrdm suan calısym :KK70:

bı erkekle gorusmn var yakında.arkanzda horz var sıkıntılrn bıtecek.ya Ş ya da Ç harfı bu.ama senın canını sıkan bı mesele var tatlm.senın bu gorusecegn cocugn sacı dıkık olcak.sende orta boy kumral saclısn.senı seven bırı var elınde balıkla ugrasıyo.kısmetın olmak ıstıyo.kopek gordum sana cok ıı sarılmıs yakında bı dost edıneceksın.polis mi desem asker mı desem bı kız bı erkek var selamlasıyolr bı polıs gıbı bı oglan gelıo haneye ugurlma var

bı erkekle gorusmn var yakında.arkanzda horz var sıkıntılrn bıtecek.ya Ş ya da Ç harfı bu.ama senın canını sıkan bı mesele var tatlm.senın bu gorusecegn cocugn sacı dıkık olcak.sende orta boy kumral saclısn.senı seven bırı var elınde balıkla ugrasıyo.kısmetın olmak ıstıyo.kopek gordum sana cok ıı sarılmıs yakında bı dost edıneceksın.polis mi desem asker mı desem bı kız bı erkek var selamlasıyolr bı polıs gıbı bı oglan gelıo haneye ugurlma var

Ağzına sağlık kuzum

İki erkek senin için kavga ediyor canım ve sen bu durumun farkında değilmişsin gibi davranıyorsun ama aslında yakınında olan bir tartışma bu ve sen çok arada kalacaksın çok düşüncelisin seçimde zorlanıyorsun sanki:KK1: İçin o kadar çok sıkılacak ki duraklama dönemine girdiğini düşüneceksin fakat tam karamsar olduğun dönemde tertemiz seni rahatlatacak çok güzel bir haber alacaksın.
Ailenin içi de çok temiz misafirleriniz var ve bu misafirlerden biri sanki seni oğluna düşünüyor ama söyleyemiyor da tepkinizden korkuyordur belki de.. Yakın zamanda hayatın düzene girecek ve istediklerini elde edeceksin canım
BEnim de falıma bakar mısın?

teşekkürler tatlımm :KK16: canım birtakım dilerklerin var bunları çoğu gerçekleşecek ve seni çok mutlu edecek. Senin işlerini birisi engellemeye çalışacak yada engellemeye çalışıyor bence dikkat et çevrene. birisine bir iyilik yapacaksın bu iyiliğininde karşılığını o kişi sana vericek. Birkaç ufak anlaşmazlıklar çıkabilir sevgilinle ama sorun olmayacak ufaktan şeyler bunlar , bir konu var ve iki zıt görüş görüyorum bunun galibi sen olacaksın baya sevineceksin
bu kadar canım :)

kızlar hazır içmişken tekrar kapatayım dedim. falıma bakanların fallarını yorumlarım

selam adigeciik nasılsın bakayım?
falın gene karışık çıkmış ya:KK47:
bu seninki senle konuşmaya geliyor ama sen bi temkinlisin hemen atlamiyim modundasın ama seninkinin geçmişinde sorunları var ve şu anda da bu sorunlara başkaları eklenmiş zor durumda aslında.
seni takip eden başka bir erkek var esmer hafif toplu hoşlanan biri de olabilir bu
bu seninkiyle konuştuktan sonra üzüceksin onu.sonra sen peşinden gidiyosun gibi.
baş başa yemek yediğin biri var. seninkidir inşallaah
dileğin galiba seninkiyle ilgili şu an mesafeli iki insan çıkmış çünkü
sana en çok nazarı dokunan kısadan az uzun derler ya o boyda iri göğüslü etekli bir kadın caım

beybim aydınlığın var ama için rahat değil, anlamadığım nedenlerden dolayı içini biraz sıkmışssın ama düzelicek yeni ayın çıkmış güneş parlıycak resmen bu yaz sana
seni takip eden 2 göz var ondan kaçışların var tatlım, biraz karışık bi ortama girebilirsin böle başın dönebilir daralabilirsin, etrafındakiler karışık senden kaynaklı değilde onlardan kaynaklı
yeni arkadaşlar yeni çevre istiyorsun sanki bunlarda gelicek sana bence
hemde 2 li bi vakit içersinde arkada bıraktığın irice biri var ondan haber almış olabilirsin
sen bu 1 ay içersinde manita yapcaksın beybim kısmetler pei peşe geliyor içini sıkma hiç, sarmaş dolaş olmuşsun, hiç beklemediğin bi anda mutluluk gelicek sana benden söylemesi :KK70:
kanatlanıp uçucaksın resmen az kalmış 1 rakamı çok belirgin
hane de gözler ve konuşmalar biraz canını sıkabilir ama az kalmış sen ucundasın sıyrılıcaksın bunlardan aldırma yine kendi bildiğini okuycaksın nasıl olsa :KK70:
herşey gönlünce olsun tatlım saol falım için ayrıca yarın nasıl olcak bakalım,kısa süreliymiş pek de böle bi isteğim kalmadı gibiayy bilmiyorumm olsa iyi de olur ama şu piyasa düzelene kadar

inşallah olur tecrübe sonuçta bebeğim.
ağzına sağlıık yapayım manita ya artık sıkıldım:KK37:

Merhaba kızlar dünkü falıma kimse bakmamış. Hazır içmişken yenisini ekleyeyim belki bu defa bakan olur. Ve falıma bakanın kahve falına bakıyorum tabiki :)

Eki Görüntüle 1165037 Eki Görüntüle 1165038 Eki Görüntüle 1165039 Eki Görüntüle 1165040 Eki Görüntüle 1165041 Eki Görüntüle 1165042

bebeğiim falını atlamışım seniiin:)
bir başarı var canım. çalışıyosan daha iyi bir iş yada terfi gibi bir durum sanki.
koşa koşa gidip sarıldığın biri var hatta bu durum olunca.
kafan biraz karışık çıkmış ama falın bana kötü gelmedi.
akrabalardan küs olduğunuz biri var mı bilmiyorum ama bir bayan çıkmış sanki.
maddi anlamda gelicek kazanç var ama geldiği gibi gidiyor
erkek arkadaşın yada eşin var mı bilmiyorum bence var el ele göz göze çıkmışsın burda zayıf senden uzun bir erkekle.

selam adigeciik nasılsın bakayım?
falın gene karışık çıkmış ya:KK47:
bu seninki senle konuşmaya geliyor ama sen bi temkinlisin hemen atlamiyim modundasın ama seninkinin geçmişinde sorunları var ve şu anda da bu sorunlara başkaları eklenmiş zor durumda aslında.
seni takip eden başka bir erkek var esmer hafif toplu hoşlanan biri de olabilir bu
bu seninkiyle konuştuktan sonra üzüceksin onu.sonra sen peşinden gidiyosun gibi.
baş başa yemek yediğin biri var. seninkidir inşallaah
dileğin galiba seninkiyle ilgili şu an mesafeli iki insan çıkmış çünkü
sana en çok nazarı dokunan kısadan az uzun derler ya o boyda iri göğüslü etekli bir kadın caım

Ahh ahh bnim ondan baska derdim mi var sanki bebek :/ tsk ederm agzina saglik. Buralarda misin 10dkya bakicam falina peder bilgisayardan birsey bakiyor da

teşekkürler tatlımm :KK16: canım birtakım dilerklerin var bunları çoğu gerçekleşecek ve seni çok mutlu edecek. Senin işlerini birisi engellemeye çalışacak yada engellemeye çalışıyor bence dikkat et çevrene. birisine bir iyilik yapacaksın bu iyiliğininde karşılığını o kişi sana vericek. Birkaç ufak anlaşmazlıklar çıkabilir sevgilinle ama sorun olmayacak ufaktan şeyler bunlar , bir konu var ve iki zıt görüş görüyorum bunun galibi sen olacaksın baya sevineceksin
bu kadar canım :)

Teşekkürler tatlım inş güzel haberler alırım

X