Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Fincanin tertemiz cikmis aile hayatında bi sorun yok sadece disaridan evliliğine müdahale eden bi bayan var görümce kaynana gibi bu bayana dikkat et bence esinle hayallerinin var bunlar gerceklesicek bence is durumundan önce çocuk isteeginiz hallolucak ondan sonra is durumu olucak olarak gordum ben birde hane içerisine gelen bi haber var benden bu kadar:)

baya gecikti ama olsun öncelikle canım sen bir konuda sıkıntıya düşmüşsün veya düşeceksin bilemiyorum ama bir arkadaşla tanışacaksın yabancı birisi bu kişi sana yardım edecek . Elin çok savruk senin bu yüzden maddi sıkıntıya düşmüşsün baya sürecek bu sıkıntın.. Çok saf duyguların var hep karşındakini 1. sırada tutuyorsun bu yüzden bir arkadaşından çok büyük bir kazık yiyeceksin .Sen gördüğüm kadarıyla çok saf temiz kalpli birisin.İyi niyetini suistimal ediyorlar . Kısa boylu bi arkadaşın var mı? bu kişiyle aran bozulacak bir tartışma yaşanacak ve birbirinize küseceksiniz gibi görüyorum ben. Galiba olmadık şeyleri kafana takıyorsun ve üzülüyorsun . Sağlığınla ilgili bi sorun var galiba ve bunu çok takmışsın ama güzel günler seni bekliyor aslında o kadar da takılacak bişey değilmiş boşuna üzdüm kendimi diyeceeksin gelecekte .. umarım hakkında herşey güzel olur üzme kendini bu kadar canım

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=631 bu sayfada da benim falım var tatlım

TSK ederim tatlim is konusunda mi dusunmem gerekiyor yoksa arkadasim mi?

Tsk ederim Canim Yüregine saglik dedin arkadaalan aramiz acildi Bille kendine Arkadas tutnmuyorum artik kimseye. Güvenmiyorum... Tsk ederim Güzelim.

genel olarak aşk durumuyla ilgili şeyler söylenirse çok sevinirim

Kuzum senin kafan cok karisik cok düsünyorsun ama birtürlü bir yok ciuemiyorsun kendine aklin cok karisik halbuku kendi kendine yapiyosun cok güzel düzenli bi hayatin var ama sen pek memun degilsin hep Böyle hayatini zorlastirnaya calisioyorsun bunlar Hepsi senin elinde olan seyler...
Ask hayatin Suan cok karisik kararsisin aklin Mantin cok farkli oynuyor Güzelim kendine zaman tani ve herseyi zamana birak inan Bana hersey cok güzel olucak kendine biraz zaman tani:)
Kendine kimseyi dostum görme hep arkanda konusanlar var Dikkat et cekmeyenler cok..
Evde huzursusun Neden bilmiyorum ama Eve Girdin zaman cok huzursusun son zamanlarda herseye aliiniyorsun. Takilliyorsun biraz rahat birak kendini :) bazar var evinizde
Ayleden biri seni cekemiyor sende cocuk oluYorsun o insana ama Canim Dikkat et yilan gibi cikmis .yiksam cok temiz güzel güzel kisa yollarin var bukadar Gülüm:)
Benim türkce biraz ixi Degil :)))))

gerçekten tüm içimi hislerimi ve ailemizdeki o insanı bildin ... ağzına yüreğine sağlık canım çok teşekkürler

Canım çok temiz çıkmış falın aslına bakarsan söyleyecek pek bir şey yok. Kendini boşa sıkıyorsun gönlündeki muradın neyse olacak zamanla. Elinizden toplu para çıkartacaksın ve bu isteğinle alakalı bir durum ama daha sonra aileye ay doğmuş sıkıntını atıyorsun. İki ayrı isteğin var en çok isteğin şey en son olacak canım ve mutluluk gözyaşı dökeceksin

gerçekten tüm içimi hislerimi ve ailemizdeki o insanı bildin ... ağzına yüreğine sağlık canım çok teşekkürler

Rica ederim Canim:))
Eve iste ama herzaman bakamiyom yoksam Baya ratsiz olyuorum ama bugun Baya havasi üstümde hata sen beni dinle bi kaveni ic kapat Taze bakalim o eskidi:)) vallah icimden geldi Canim

Ins Canim ama nedense bu Falin cok tuaf cikti Ben birazdan yenisini yüklicem:)))
Icerken cok telasliydum ama simdi rahatim :)

Tsk ederim balim Yüregine saglik

Canim yeni falima bakarmisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…