Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
:KK16:
Merhaba canım öncelikle sevdiğin erkekle sürekli sorun yaşıyorsun ve bittiğini zannedip onu hayatında çıkartmaya çalışıyorsun oysa ki ne yaparsanız yapın sizin ayaklarınız bağlanmış bu ayrılık mümkün değil gibi isminde h harfi var mı bu kişinin? Ayrıca iki ayrı yolunuz var biraz sıkıntılı ama sizin içiniz sıkıntılı gibi elinizden para çıktığını görüyorum. Ve sıkıntılıranızı atlattıktan sonra ki bu uzun zaman uzun bir etek giymişsiniz uçuş uçuş yani ciddi birşeyler olabilir ama zaman...
Ailenizdeki bir erkek nasibiyle çıkmış gidiyor ailenizin sıkıntısıyla mutlu olan yakın çevrenizden bir adam var pis pis sırıtıyor ve sizin kuyunuzu kazmaya çalışanlar var dikkatli olun derim müsait olduğunuzda benim de falıma bakabilir misiniz? iyi geceler

Teşekkürler fal için fakat dün falınıza bakmıştım zaten gözden kaçırdınız sanırım :)

canım bı kavgaya sahıt olucaksn sn hemde sankı senın veya bı arkadsn ıcın olucak bu kavga erkekler edıcek.kızz bu kavganın ustunde bı balık cıktı hanı japon balıkları varya onun gıbı bı balık yanı guzel bı kısmet dogack bu falda tatlm.sen bu kavga ıcın cok uzuleceksın ama ve araya gırmek ıstesende gıremeyeceksın.bu kavgada bı erkek sen uzuldugn ıcın cok ama cok uzulecek dusuncelı cıkmıs.3-4 yolun var hepsi ferah canım.sen okuyomusn bılmıyorm ama sankı bı sehır degısklıgı var tatlm.saclarını genellıkle orup ucundan baglayan sacı uzun olan bı kız cıkmıs falında.bu kıza dıkkat et canım senı hıc cekemıyo.senın hoslastıgn bırı var sankı duygulrnz karsılıklı bununla ve senın hoslastgn cocugu o da sevıyo ve galıba o cocugn senı sevdıgnı bılıyo ya da tahmn edıyo bu yuzden de sana plan yamya calısıyo uyanık bırısı bu kız.sevdıgı adam ıcın her pıslıgı yapar.ama sevdıgı ıcın degıl cunku bu kız delı takıntılı ruh hastası tabaga bakarken bunları hıssettım tatlm negatıf enerjı aldm kızdan daha dogrsu enerjı verdm negatfe donustu enerjım.ama o cocuk senı sevıyo bu kızla muhattap olma senı herksn dılıne dusurecek tatlım.karnı burnunda bırı var ama sankı doguracak gıbı bebek dogumu olacak.canım bu kadar yorumlya bıldm ya benm fallarm cıkıyomu yorum yaz tatlm merk edıyrm :KK70:

Teşekkür ederim tatlım yorumuna sağlık :) valla ayrılığım sevgilimi hala seviyorum tarot dalında da sinsi biri ondan hoşlanıyor çıkmıştı :KK43: ama ailede hamile olan yok canım belki kalan olur bilemem tekrardan teşekkürler :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teşekkür ederim tatlım yorumuna sağlık :) valla ayrılığım sevgilimi hala seviyorum tarot dalında da sinsi biri ondan hoşlanıyor çıkmıştı :KK43: ama ailede hamile olan yok canım belki kalan olur bilemem tekrardan teşekkürler :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne demk canım :KK70: yenısını ıcınce koyarm bakarsn falıma

Canlarim gercekten fal bakmayi bilmiyorum, bilsem ben de size bakmayi cok isterdim. Ama bu aralar cok ihtiyacim var. Bakmak isteyen olursa cok sevinicem :)

$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

Adyalina buyur cnm :) tsk ederimm

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 30
  • $image.jpg
    $image.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 40
  • $image.jpg
    $image.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 39
  • $image.jpg
    $image.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 41
  • $image.jpg
    $image.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 33
Rica ederim tatlım sana ne zaman uyarsa iyi geceler:KK1:

ah canım ya kusura bakma gezmelerden anca şimdi fırsat bulabildim falına bakmaya :KK1: öncelikle sizin eve bir şeyler gelecek bu bi eşya , misafir olabilir. Çevrenden güç kuvvet alacaksın.Bir konuda sana arka çıkacak bi kişi var bu kişiyi çok seviyorsun Güvendiğin bir arkadaşın var.Sana bi konu da güzel bi iyilik yapacak seni baya şaşırtacak inanamayacak çok sevineceksin.Ama bu iyiliği yapmasında bi sebebi de çıkar diye görüyorum .. yolun var kısa süreli bi yere gidebilirsin şuan sıkıntılı bi dönemde misin bilmiyorum fakat içindeki tüm kötü enerjiler gidecek ,bir işin olacak senin ferahlayacaksın Bir konuda harekete geçmeden önce iyi düşünmen lazım kritik bi konu bu. sanırım bazen çok dikkatsiz oluyorsun dediğim gibi düşünmen gereken o kritik konuda dikkatli olman lazım..bu kadar canım :KK61:

canım E ve S harfı cıktı falında senın.bı kalp gordum sankı :) aska adım atmak uzeresn sen.hattasa ıkı kısı arasında kalacaksın galıba.ıkı kısmetın var ıste ama sankı ıkıncı olacak kısmetın daha boyle hem kalp belırgn hemde o kısmetlern yanında yolları var ıkıncının yoluda belırgın.yolcu degıl hancı olacak :).okuyon mu calısıyon mu bılmıyrm ama bı zırveye cıkmıssın suan baslangıctasın bıraz ılerlemıssın zırvenın en tepesıne cıkmaya calısıyorsn okuyorsan karıyer fılan yapıcan eger calısıyrsan da ısınde yukseleceksn tatlm.bu kdr canım.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=729140 yorumla bakıym :KK70:

canım E ve S harfı cıktı falında senın.bı kalp gordum sankı :) aska adım atmak uzeresn sen.hattasa ıkı kısı arasında kalacaksın galıba.ıkı kısmetın var ıste ama sankı ıkıncı olacak kısmetın daha boyle hem kalp belırgn hemde o kısmetlern yanında yolları var ıkıncının yoluda belırgın.yolcu degıl hancı olacak :).okuyon mu calısıyon mu bılmıyrm ama bı zırveye cıkmıssın suan baslangıctasın bıraz ılerlemıssın zırvenın en tepesıne cıkmaya calısıyorsn okuyorsan karıyer fılan yapıcan eger calısıyrsan da ısınde yukseleceksn tatlm.bu kdr canım.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=729140 yorumla bakıym :KK70:

Canim Ben Evliyim:) s harfi derken belki benim ismim oda s len basliyor:)
E harfinide bilmiyom:))
Suan ev hanimiyim pek bise yaptim yok öyle evdeyim:KK43:
Iste hamile kalmaya calisiyorsuuz oda bir türlü kismet olmuyor :KK43:

Canim Ben Evliyim:) s harfi derken belki benim ismim oda s len basliyor:)
E harfinide bilmiyom:))
Suan ev hanimiyim pek bise yaptim yok öyle evdeyim:KK43:
Iste hamile kalmaya calisiyorsuuz oda bir türlü kismet olmuyor :KK43:

allah yardmcın olsun kalp cıkmıs tatlm ama soyle bı durum var canım fıncanı uc kere dondurup cevırırken dıkkatlı olmalısn cunku dısa donuk cevırdıysen eger dısardan tanıdklarının falı oluyo benmde basıma gelmıstı cok ıyı bakan bırıne baktırıcaktm cok uzulmustm :KK70:

X