Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Suresi tam kesin olmamakla birlikte bir yıl içinde biri hayatına girecek belki bu şuan hoşlandığın kişidir bilemiyrm ama uzun sureli bi ilişki yaxiycaksiniz çocukla aramızdaki boy farkı on onbeş cm kadar, kalıplı biri aranızda bir yas fark var. Ama bu çocuk biraz anakuzusu siz çok mutlu olacaksınız ama tartışma sebebiniz hep onun bu yönü olacak. Sonu nereye gider bilemiyrm ama çok mutlu olacağınız kesin. Bi de senin sarışın mi açık kumral mi ne saçları bi de kıvırcık omuzlarına geliyor saci öyle bir kız arkadaşın var seni çok kıskanıyor yakında ondan sana bi zarar gelecek şuan seni birine karşı kotuluyo. Ayrıca yakında bi kızdan birşey alacaksın bu seni çok mutlu edecek kız bir anda çantasından çıkarıp sana verecek bu çok tatlı bi kız onun da saçı kıvırcık. Uç hafta içinde bir yere davet edileceksin ve çocuğun biri seni gözüne kestirecek uzaktan uzaktan takip edecek. İçime doğanlar bunlar canım tutar mi bilmem ama formumdaysam tutuyor arkadaşlarıma da bakıyorum okulda :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rica ederim Canim:))
Eve iste ama herzaman bakamiyom yoksam Baya ratsiz olyuorum ama bugun Baya havasi üstümde hata sen beni dinle bi kaveni ic kapat Taze bakalim o eskidi:)) vallah icimden geldi Canim

aa canım keşke olsa ama sabah erken kalkmam gerek ve bu saatte kahve hem uykuusuz beni yapıyor hem mideme dokunuyor rahatsızlığım var benim de yarın içerim o zaman bakarsın artık

Lene senin Falin Canim

Gülüm bu ne sinir bu ne morel bozuklugu...
Canim biraz Sakin ol herseye parliyorsun morelini bozuyorsun gerksiz seyler icin yapma Gülüm daha yolun basindasin Ciddi bir iliskin var galiba ama sen kendine bu ilskiyi Cook zorlatiyorsun borazik kendine gel artik cok cocuksa harektler yapiyorsun e öylede mutsuz oluyorsun Canim olgunlas artik:)))
Bak cok Iyi bi kizin tertemiz ama su senin zivri dilin ve acik sözlülügün yokmu herseyi maf ediyor
Seni Seven biri var ama sen nedense onun sevgisine inaniyorsun pek Ama inan Canim seni cok seviyor sende seviyorsun ama pek göstermiyorsun agir bi kizin ve oda Onu cok üzüyor...

Senin Aylende biri var senin mutlulugunu cok kiskaniyor Dikkat er bilyiorsun Kino käst etttimi..

Canim ratsiz biri var Annem galiba Dikkat etsin ve korkmasin hersey düzelicek sikinti Yapmasin kendine ama emin degilim babanda ola bilir ama rahat olsun icin hersey Iyi olucak :))

Bukadar Canim

Bebegim Ben Evliyim ve cok mutlulu :))
Kiz simdi sskndi Yine bak gehe biraz ters cikti

aa canım keşke olsa ama sabah erken kalkmam gerek ve bu saatte kahve hem uykuusuz beni yapıyor hem mideme dokunuyor rahatsızlığım var benim de yarın içerim o zaman bakarsın artık

Sen yükle Ben pazar veya pazartesi bakarim yarin dügündeyin herifimlen:))

Şimdi gördüm canım teşekkür ederim ay evet çok sinirliyim bu aralar ve nişanlıma da çok parlıyorum ve dediğin gibi biraz sivri dilliyim galiba Aileden mi biri benim mutluluğumu kıskanıyor şaşırdım ağzına sağlık canım yeni falını yükle müsait olduğumda bakıcam

Bebegim Ben Evliyim ve cok mutlulu :))
Kiz simdi sskndi Yine bak gehe biraz ters cikti

Acaba benim basta ve sonra gördüğüm olaylari başka biri mi yasiycak çünkü hissediyorum o dediğim olaylar yaşanacak kızkardeşin falan var mi belki onu görmüşümdür ya da çok yakinin olan bi kiz

Allah tamamin erdirsin seni cok seviyor ve kimseye icin nisanlini üzme Bebegim daha yolun basindasin❤️
Evet Aylende biri var cekemiyor mutlulu cok kiskaniyor Dikkat et kimseyi araniza birakma o insan seni cok mutlu edicek ve sende bunu cok Iyi bilyiorsun sen cok zor bi insansin seni ancak nisanlin ceker inan Bana :))

Yükledim bitanem meraklan beklyoorim ins Falin cikmistir:) genelikle 100/90 bilirim:) ama havamda olursam hehe

Ay ne güzel yazmışsın canım çok güldüm inan ki evet çok zor biriyim ve nişanlım yıllardır çekiyor bıktırdım kendimden kuzum biraz ders çalışayım bir saate bakarım olur mu şimdi baksam da aklım derste olunca verimli olmaz

Tabiki Gülüm dersler önden gelir:)) Canim sikinti yok:)))

Ama inan Bana seni cok sevdigi icin fark etmiyordur Bille :)

Allah sin acikli versin Canim

Canlarim falima bakarsanız çok mutlu olurum :)

Eklentiler

• $1403298002649.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 37
  • $1403298014135.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 52
  • $1403298024995.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 54
  • $1403298035560.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 39
  • $1403298046728.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 53
Canlarim falima bakarsanız çok mutlu olurum :)

Bir de bu var yanlış tabak resmi yollamisim az önce :)

Eklentiler

• $1403298422552.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 38

Merhaba.
Öncelikle çevrenizdeki insanlardan oldukça bunalmış olduğunuzu görüyorum. Ailenizle ufak tefek sorunlarınız var bunları da kafaya takıyorsunuz biraz. Siz çoğunlukla iyimser, neşeli bir insansınız. Ama aynı zamanda hayatı fazlasıyla ciddiye alan bir yanınızda var. Şu sıralar kafanız gelecek planlarıyla dolu. Kendinize doğru bir yol seçtiğinizi hissediyorum, çünkü çoğunlukla mantığınızı dinliyor ve kararını alırken olayı her yönden inceliyorsunuz.
Bir erkekle ilgili saf ve temiz duygularınız var. Bilmiyorum şu an hayatınızda biri var mı yoksa bile çok yakın zamanda olucak ve bu kişi su grubu burçtan olabilir. Aranızda çok güzel bir çekim olacak ve mutlu bir beraberlik olacak. Ama ufak tefek kıskançlıkları büyütmemeye dikkat edin:)
Mesajın başında da belirttiğim gibi üzerinizde baskı kurmaya çalışan insanlar var. Size karşı tutumu bu şekilde olan esmer bir kadınla tartışacaksın ve bir hayli sinirleniyorsun.

Bir de bi şey sorucam. Şu an regl misin? Ve burcun akrep mi?

hayır canım değilim. aslan burcuyum ne oldu ki :)
ayrıca şu hayatıma girecek olan şu su grubundan olup duygular hissettiğim çocuk eskilerden de olabilir mi ki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…