Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Teşekkürler fal için fakat dün falınıza bakmıştım zaten gözden kaçırdınız sanırım :)

Teşekkür ederim tatlım yorumuna sağlık :) valla ayrılığım sevgilimi hala seviyorum tarot dalında da sinsi biri ondan hoşlanıyor çıkmıştı ama ailede hamile olan yok canım belki kalan olur bilemem tekrardan teşekkürler :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne demk canım yenısını ıcınce koyarm bakarsn falıma

Canlarim gercekten fal bakmayi bilmiyorum, bilsem ben de size bakmayi cok isterdim. Ama bu aralar cok ihtiyacim var. Bakmak isteyen olursa cok sevinicem :)

Adyalina buyur cnm :) tsk ederimm

Eklentiler

• $image.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 30
  • $image.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 40
  • $image.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 39
  • $image.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 41
  • $image.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 33
Rica ederim tatlım sana ne zaman uyarsa iyi geceler

ah canım ya kusura bakma gezmelerden anca şimdi fırsat bulabildim falına bakmaya öncelikle sizin eve bir şeyler gelecek bu bi eşya , misafir olabilir. Çevrenden güç kuvvet alacaksın.Bir konuda sana arka çıkacak bi kişi var bu kişiyi çok seviyorsun Güvendiğin bir arkadaşın var.Sana bi konu da güzel bi iyilik yapacak seni baya şaşırtacak inanamayacak çok sevineceksin.Ama bu iyiliği yapmasında bi sebebi de çıkar diye görüyorum .. yolun var kısa süreli bi yere gidebilirsin şuan sıkıntılı bi dönemde misin bilmiyorum fakat içindeki tüm kötü enerjiler gidecek ,bir işin olacak senin ferahlayacaksın Bir konuda harekete geçmeden önce iyi düşünmen lazım kritik bi konu bu. sanırım bazen çok dikkatsiz oluyorsun dediğim gibi düşünmen gereken o kritik konuda dikkatli olman lazım..bu kadar canım

canım E ve S harfı cıktı falında senın.bı kalp gordum sankı :) aska adım atmak uzeresn sen.hattasa ıkı kısı arasında kalacaksın galıba.ıkı kısmetın var ıste ama sankı ıkıncı olacak kısmetın daha boyle hem kalp belırgn hemde o kısmetlern yanında yolları var ıkıncının yoluda belırgın.yolcu degıl hancı olacak :).okuyon mu calısıyon mu bılmıyrm ama bı zırveye cıkmıssın suan baslangıctasın bıraz ılerlemıssın zırvenın en tepesıne cıkmaya calısıyorsn okuyorsan karıyer fılan yapıcan eger calısıyrsan da ısınde yukseleceksn tatlm.bu kdr canım.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=729140 yorumla bakıym

Canim Ben Evliyim:) s harfi derken belki benim ismim oda s len basliyor:)
E harfinide bilmiyom:))
Suan ev hanimiyim pek bise yaptim yok öyle evdeyim
Iste hamile kalmaya calisiyorsuuz oda bir türlü kismet olmuyor

Canim Ben Evliyim:) s harfi derken belki benim ismim oda s len basliyor:)
E harfinide bilmiyom:))
Suan ev hanimiyim pek bise yaptim yok öyle evdeyim
Iste hamile kalmaya calisiyorsuuz oda bir türlü kismet olmuyor

allah yardmcın olsun kalp cıkmıs tatlm ama soyle bı durum var canım fıncanı uc kere dondurup cevırırken dıkkatlı olmalısn cunku dısa donuk cevırdıysen eger dısardan tanıdklarının falı oluyo benmde basıma gelmıstı cok ıyı bakan bırıne baktırıcaktm cok uzulmustm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…