Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
bir güzel insan da benim falıma bakar mı acaba :KK1: bütün gün temizlik yaptım kendime ödül olarak kahve yaptım ama hak etmişim demi :KK9: $IMAG3158.jpg $IMAG3159.jpg
zaten bardağın yarısı boş çıkmış yaa :KK9::KK9:

Eki Görüntüle 1118347 Eki Görüntüle 1118349 Eki Görüntüle 1118350

Lutfen banada biri bakabilirmi

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Çook güzel bir haber alacaksın şu birkaç gün içerisinde ve çok ferahlayacaksın tüm sıkıntıların gidecek. Biraz dıkılmışsın sanırım ailevi. Ama hiç merak etme düzelecek çok yakın zamanda seni çok seven bir adam görüyorum ama biraz odun gibi duygularını fazla belli edemiyor. Ama seni seviyor bundan emin olabilirsin. Arkadaşlarla kavga görüyorum:KK43: bir sağlık sorunu yaşayacaksın ya da yaşamışsın tan olarak net göremiyorum ama iyiye gideceksin. İşinde yükselme görüyorum:) sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin benden bu kadar. Tarot falı için ne bilgi vermem gerekiyor ?

canım ben çok karşılıksız baktım ama bu konu baştada belirtildiği gibi karşılıklı fal bakımı için açılmış bir konu bu yüzden kimseyi karşılıksız fal bakmıyor diye küçük görüp terslemenin yeri değil! hatta ben fal bakmayı bilmiyordum falıma baktırmak için kendi kendime öğrendim burada gelip insanları kışkırtmanın bir alemi yok falına bakılmasını istiyorsan fal bakarsın olur biter.karşılıksız fal bakmak yada baktırmak gibi bir talebin varsada kendi konunu açarsan kimin falına bakmak istiyorsan bakarsın

Gercekten Turkceyi okuyup anlamaniza sasiriyorum ben burde cok fal baktim ne karsilik bekledim bisi ama derdinizne sizin alamadim cok basitbit cumleyi nerelere tasiyip bir tartisma ortami hazirlayip bi rahatlama ihtiyaci hissetmeniz yazimda ne bir kimseye hakaret ne de bir suclama vardi yarasi olan gocunur bu olsa gerek ben insanlari kucuk gormeye basladam eminimki cok guzel gorurum ama onceki yazilarimda edebi ne de turkcemi asalar modda yazdim herkes kendi yazdigina dikkat edip ona gore arkadasina yaranmak icin yazi yazsin ben karsiliksiz isteyene fal bakmaya yine devam ederim onceden de yaptigim gibi herkesin isin gucu var mesgul olabilir hayatta ama eger birileri hayatta bazi seyler karsiliksiz da yapilabilir sozunde gocunuyorsa problem o insanlardadir sizin gibilerin bir iki laf sokusturup uste cikmaya calismasi beni hic rahatsiz etmiyor acikcasi sonbir aydir bu siteye takiliodum ama yakilmam olur biter daha baska sitelrde de zanunda cok falda baktim insanalara baska konularda da yardimci olmaya calistim hic karsilik beklemeden yada sen bana bak ben sonra guvenorsim yalan soylemiorsaniz bakarim die bir havayada girmedim bellki yaslariniz daha cok genc biraz daha buyuyup gerceklerle yuzlesin once insanlara ahkam kesene kadar buraya yazdigim hicbir mesajda ne adalayici bir kelime ne de birine hedef alan birsey yazmadigim halde bazi insanlar sacma sapan bir mudafaa icine girip bir komplex havasindalar hepinize ii gunler ici kalbi iyi olamayndan ne fali beklersiniz bu da benim bu siteye son yazimdir

canım bak çok sinirlisin amacım seni kırmak değil belki bunu kötü bir niyetle söylememiş olabilirsin fakat bu konuda burada eski yorumları da okursan karşılıksız fal isteği çok yapılıyor ve buradaki sıkça paylaşım yapan arkadaşlar bundan rahatsız oluyorlar.bu yarası olup gocunmak değil çünkü zaten bu konu açılırken belirtilmiş. seni anlıyorum çünkü bende karşılıksız çok fal baktım bilmiyorkende insan kendi falına baktırmak istiyor.hatta hiç fal bakmayı bilmeyip başka sitelerden ordan burdan baktırdığı falı kopyala yapıştır yapıp " al ben senin falına baktım sende bana bak" diyenler bile oluyor. benim amacım seni kızdırmak yada eleştirmek değil.bak burada benden karşılıksız fal bakmamı isteyen arkadaşlara bile bakacağım zaman fallarının yorumlarını bu sayfaya yazmıyorum direk özel mesaj gönderiyorum çünkü burası karşılıklı fal topiği. tabiyki buradaki karşılıklı fal bakan insanlar rahatsız olurlar bunu söylemenden. görüyorumki iyi niyetli birisin bence aranızda bir yanlış anlaşılma olmuş 3 günlük dünyada böyle saçma sapan bir konu için kalp kırmaya değmez bak soma da neler oluyor yarın hangimizin yaşayacağı ne malum

Gercekten Turkceyi okuyup anlamaniza sasiriyorum ben burde cok fal baktim ne karsilik bekledim bisi ama derdinizne sizin alamadim cok basitbit cumleyi nerelere tasiyip bir tartisma ortami hazirlayip bi rahatlama ihtiyaci hissetmeniz yazimda ne bir kimseye hakaret ne de bir suclama vardi yarasi olan gocunur bu olsa gerek ben insanlari kucuk gormeye basladam eminimki cok guzel gorurum ama onceki yazilarimda edebi ne de turkcemi asalar modda yazdim herkes kendi yazdigina dikkat edip ona gore arkadasina yaranmak icin yazi yazsin ben karsiliksiz isteyene fal bakmaya yine devam ederim onceden de yaptigim gibi herkesin isin gucu var mesgul olabilir hayatta ama eger birileri hayatta bazi seyler karsiliksiz da yapilabilir sozunde gocunuyorsa problem o insanlardadir sizin gibilerin bir iki laf sokusturup uste cikmaya calismasi beni hic rahatsiz etmiyor acikcasi sonbir aydir bu siteye takiliodum ama yakilmam olur biter daha baska sitelrde de zanunda cok falda baktim insanalara baska konularda da yardimci olmaya calistim hic karsilik beklemeden yada sen bana bak ben sonra guvenorsim yalan soylemiorsaniz bakarim die bir havayada girmedim bellki yaslariniz daha cok genc biraz daha buyuyup gerceklerle yuzlesin once insanlara ahkam kesene kadar buraya yazdigim hicbir mesajda ne adalayici bir kelime ne de birine hedef alan birsey yazmadigim halde bazi insanlar sacma sapan bir mudafaa icine girip bir komplex havasindalar hepinize ii gunler ici kalbi iyi olamayndan ne fali beklersiniz bu da benim bu siteye son yazimdir

oncelikle pardon siz kimsiniz? sizin amaciniz nedir? yani ben amacimi gayet iyi yazmisim orada basitt bir cumle ile anlasilmasi gayet iyi! ama durun hic merak etmiyorum yazmaniza gerek yok burada polemik amacli da yazmadim ztn

bazi kelimesi turkce dilbigisinde bzi kelimesi herhangi bir zumre belirtmeden bir kisim anlaminda kullanilir acip sozlugu bakin isterseniz burada sifreli yada kodlu bir yazilim da yok ayrica gayet acik yazilmis,

bazi insanlar fallarini koydugunda ben fal bakmasini bilimiyorum bana da bakarmisiniz dediginde niye bazilari es gecip kendine bakacaklara bakiyorsa bazilar da hic farketmeden bakiyor burda belitilmek istenen oydu eger gercekleri gormek istiyorsan butun sayfalari tek tek dolas gor bakalim yani dedigim de ne kdr hakliyim ne kdr hasizim

senini ustune alinip alinmamak senin bilecegin isin burada ben kimseye satasmadan fikrimi soyledim herkes fikrinisoylemek te ozgurdur ama pardon dogru Turkiye'de dogruyu soylemek de yanlis dogruyu savunmak da. herkes istedigini yazar cizer ben kimseye hakaret goremiyorum burada bence siz bu hakki nereden bulup benim yazima bu tavirla mudahale ediyorsunuz onu bir dusunun

topiğin sahibiyim ben, bakarsanız konunun ilk yazısına bunları söyleme hakkınız olmadığını da görürsünüz. karşılıklı fal bakıldığı yazıyor kırmızı renkli üstelik, gözden kaçmasın diye. kimse polemiğe girmek istemiyor burda. herkes KARŞILIKLI olarak birbirine fal bakıyor. bundan rahatsızsanız girmezsiniz karşılıksız fal bakılıyor diye bir topik açıp insanların karşılıksız fal bakıldığında ne kadar bencil ve gereksiz olduğunu görüp bir daha kimseye laf söylemezsiniz. ya da canınız burda karşılık beklemeden fal bakmak istiyorsa kimseye laf atmadan bakıp geçersiniz bu kadar basit. ve kimse de size neden karşılıksız bakıyorsun diye tepki göstermez.

merhaba kızlar :KK3::KK3::KK3::KK3: bugünki falım; falıma bakanın falına bakıcağım kahve, tarot ya da deste hangisinden isterseniz

selaaam gizciik:)
şekerim eskilerden biri hakkında haber alıcaksın sen.
sıkıntıların geçmek üzere büyük dertlerin bitmiş ama hala kuruntuların var.
sanki yavaş yavaş ilerlemen gereken birini takip etmen gereken bir konu var.
seninle aynı boylarda saçı toplu zayıf bir kız senin üstüne gelicek. böyle dedikleri sana karşı ama dayak gibi geri çekiceksin kendini bu yüzden.
ya sanki bir konuda üzülmüşsün resmen yerin dibine girersin artık düzelmez dersin ya o durumdasın ama üzüldüğün duruma karşıda ki insanda üzülmüş oda aynı durumda. inattan ikinizde adım atmıyosunuz.
adında L E olan birinden haberin var. tanıdığın biri bu.hatta bu üzüldüğün kişi de olabilir.
hasta haberi var canım sana:KK43:
aile kısmetli bir zaman dilimine giriyor balık çıkmış.
akrabalarından birinin nzarı değiyo sana çok yakın bir akraba değil bu ama dikkat et genede.
been tarot istiyoruum:) iş güç aşk hayatım:)))

selaaam gizciik:)
şekerim eskilerden biri hakkında haber alıcaksın sen.
sıkıntıların geçmek üzere büyük dertlerin bitmiş ama hala kuruntuların var.
sanki yavaş yavaş ilerlemen gereken birini takip etmen gereken bir konu var.
seninle aynı boylarda saçı toplu zayıf bir kız senin üstüne gelicek. böyle dedikleri sana karşı ama dayak gibi geri çekiceksin kendini bu yüzden.
ya sanki bir konuda üzülmüşsün resmen yerin dibine girersin artık düzelmez dersin ya o durumdasın ama üzüldüğün duruma karşıda ki insanda üzülmüş oda aynı durumda. inattan ikinizde adım atmıyosunuz.
adında L E olan birinden haberin var. tanıdığın biri bu.hatta bu üzüldüğün kişi de olabilir.
hasta haberi var canım sana:KK43:
aile kısmetli bir zaman dilimine giriyor balık çıkmış.
akrabalarından birinin nzarı değiyo sana çok yakın bir akraba değil bu ama dikkat et genede.
been tarot istiyoruum:) iş güç aşk hayatım:)))
yüreğine sağlık beybim :KK70: l,e annem mi acaba ne haberi getiricek ? ay artık kızlarla tartışmak istemiyorum gerçekten yoruldum;
falına bakarım ders çalışıyorum şimdi tatlım; bu fal eskidi aslında yarın yenisini yükleyim ona baksan olur mu beybim

yüreğine sağlık beybim :KK70: l,e annem mi acaba ne haberi getiricek ? ay artık kızlarla tartışmak istemiyorum gerçekten yoruldum;
falına bakarım ders çalışıyorum şimdi tatlım; bu fal eskidi aslında yarın yenisini yükleyim ona baksan olur mu beybim

bakarım tabiki yarınada:KK34:
dersin bitsin sende bana bi bakıver:KK1:

bakarım tabiki yarınada:KK34:
dersin bitsin sende bana bi bakıver:KK1:

biraz geç oldu ama yarına ödev yetiştiriyorum tatil günleri bile dinlemiyolar;
canım melenkolik takılıyosun heralde bu aralar, yanlış seçimler yapıyosun ; kahve saçlı kahve gözlü bi kızdan zarar görmüş olabilirsin; hatta bi toplulukta bir kız ve bi erkek daha var ; ama düzelicek, yapılanları sen unutmıycaksın
aşk konusunda genel olarak ayakta kalmamücadelesi verdiğini düşünüceksin ;
ama sana bir aşk geliyor ; tam kayıplarının çok olduğunu mutsuz ve sevgisiz olduğun bi anda biri gelicek sana; arkadaş çevrenden sonrasında haberleşmelerniz başlıcak
birde bir bayan var sen onunla ilşkini bitirebilirsin o unutamıycağın olaylardan dolayı heralde
okul la ilgili güzel şeyler olucak verimli geçicek artık ne yapıyosanız :KK70:
birde birine çıkmışssın sana yaptıklarını ödetmek istiyceksin tatlım ; şu dengesiz kızlardan uzak durmaya çalış
umarım herşey gönlünce olur beybim :KK54:

biraz geç oldu ama yarına ödev yetiştiriyorum tatil günleri bile dinlemiyolar;
canım melenkolik takılıyosun heralde bu aralar, yanlış seçimler yapıyosun ; kahve saçlı kahve gözlü bi kızdan zarar görmüş olabilirsin; hatta bi toplulukta bir kız ve bi erkek daha var ; ama düzelicek, yapılanları sen unutmıycaksın
aşk konusunda genel olarak ayakta kalmamücadelesi verdiğini düşünüceksin ;
ama sana bir aşk geliyor ; tam kayıplarının çok olduğunu mutsuz ve sevgisiz olduğun bi anda biri gelicek sana; arkadaş çevrenden sonrasında haberleşmelerniz başlıcak
birde bir bayan var sen onunla ilşkini bitirebilirsin o unutamıycağın olaylardan dolayı heralde
okul la ilgili güzel şeyler olucak verimli geçicek artık ne yapıyosanız :KK70:
birde birine çıkmışssın sana yaptıklarını ödetmek istiyceksin tatlım ; şu dengesiz kızlardan uzak durmaya çalış
umarım herşey gönlünce olur beybim :KK54:

teşekkür ederiiim bebek
gene iş güç yok bana:KK1::KK1:
yaa bir yere başvurdum güzel de mail yolladım da maaşı bilmiyorum tabi olur mu sence ya:26:

Canim uzun süre bir gelisme olmiycak gerci uzun süre derken 1 2 hafta filan diyeyim
Bir erkekle konusman olacak sen bu cocukla bisiler olsun isteyeceksin oda istekli olacak
iki tarafta olumlu düsünecek ama bir konuda anlasmazlik seziyorum bu da o cocugun senden vazgecmesine sebep olcak olaylar cok ani gelisecek zaten planli durumlar olmayaca
Yinede ben sizin birlikte olabileceginizide bi yandan hissediyorum degisik bi his ikilemde birakicak sizi muhtemelen ama ayri gibi olcaginiz bir dönem var sonrasi tekrar birliktelige karar verme assamasi ile devam edicek bu cocugun boyu senden 5-7 cm uzun
Senin elinde dörtköse cercevieli olarak beyaz bir kagit gececek eline güzel bir haber alicaksin muhtemelen is konulariyla alakali ins
Bir de bu cocuk senin tanidigin biri yani yeni tanismicaksin canim ve aklinda sen varsin kara kara seni düsünüyor
Gelecekte cok köklü bir ailen olacagina dair bir isaret gördüm hayirlisi diyorum bebek :) Evlenicekmisin ne :KK70: kismetin acilmis senin:KK34:

X