Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
merhaba kızlar :KK3::KK3::KK3::KK3: bugünki falım; falıma bakanın falına bakıcağım kahve, tarot ya da deste hangisinden isterseniz

Eklentiler

• $2014-05-17 15.26.09.jpg
    $2014-05-17 15.26.09.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 67
  • $2014-05-17 15.26.42.jpg
    $2014-05-17 15.26.42.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 48
  • $2014-05-17 15.26.55.jpg
    $2014-05-17 15.26.55.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 45
  • $2014-05-17 15.27.08.jpg
    $2014-05-17 15.27.08.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 34
  • $2014-05-17 15.27.27.jpg
    $2014-05-17 15.27.27.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 42
  • $2014-05-17 15.27.59.jpg
    $2014-05-17 15.27.59.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 50
  • $2014-05-17 15.32.22.jpg
    $2014-05-17 15.32.22.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 61
  • $2014-05-17 15.29.47.jpg
    $2014-05-17 15.29.47.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 38
  • $2014-05-17 15.29.03.jpg
    $2014-05-17 15.29.03.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 42
  • $2014-05-17 15.28.52.jpg
    $2014-05-17 15.28.52.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 60
  • $2014-05-17 15.28.26.jpg
    $2014-05-17 15.28.26.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 55
  • $2014-05-17 15.32.35.jpg
    $2014-05-17 15.32.35.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 43
  • $2014-05-17 15.33.00.jpg
    $2014-05-17 15.33.00.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 45
  • $2014-05-17 15.35.32.jpg
    $2014-05-17 15.35.32.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 56
canim istemedigin bir yere bir arkadasinin seni iteklemesiyle gideceksin
bu kisi bir erkek kumral olabilir
bir dileginin kabul olacagini görüyorum
gecmisten gelen biri var sanki bu kisiyle bir muhakeme yapabilirsiniz karsilikli öyle olmustu böyle oldu gibi ...
bu kisiyle cok derin baglarin varmis siû an kopmus .. yinede bisiler var karsi tarafta
ay dogmus falina sIkIntilarin bir cirpida gecipp gidecek :)
canim ben seni yeni biriyle degil eskiden kalan biriyle gördüm hem fincanda hem tabakta sanki sen yalniz kalmiycaksin gibi bir durum var bilemiyorum dogru mudur ama öyle hissettim
sanki yalvar yakar dönmek isteyecek
S ve T harfleri bu kisinin isminda olabilir
konusmalariniz var cok yakinda
bilemedim simdi cok net bir araya gelme durumu cikmis ...
bendne bu kadar canim:KK54:

bebeğim yüreğine sağlık:KK54: ex manitamın baş harfini ve 2. adının son harfini vermişssin, keşke olsada buralara gelip ağlamasam:KK43::KK43::KK43:

kahvene de bakıyorum; biliyosum bebeğim hep koşuşturuyorum geç baktığımdan deste ile birlikte bakıp yazıcam birazdan; bonus olarak:KK16:

canım geçen falında da çıkmıştı, kalabalıklar ya da çevrendeki insanlar seni sıkıyor gibi, hep karış kuruş işler var insanlar çok ve boş konuşuyo arada sıkışıp kalıyosun, ama aydınlığında var sıkıntılarını zamanla atıyorsun,
bu aralar biraz fazla baş ağrın olabilir canım, küçük küçük balıklar zincir olmuş adeta yukarı doğru çıkıyorlar, hedefleine isteklerine daha çok yoğunlaşman gerekiyor, bir zıplayışta alabiliceksin sen yukarda tuttuğun şeyi
hanene dikkat etmelisin özellikle burunları kamburlu esmer gereksiz yere konuşan hatunlara; haneyi karıştırıyolar resmen, onların senin hakkında bazı düşnceleri var, senin istemediğin ama annen oturup onları dinliycek işin kötü tarafı geri kafalı düşünceler die tabir ediceğim şekilde geliyorlar hazırlıklı ol canım
güzel bi haber sonrası 4-5 kişi bi toplaşmanız olucak ve sana sanki 4 lü bi vakitte aşk kalıcak böle ummadığın beklemedin bi anda karşılaşabilirsin

deste falına gelirsek ; bebeğim bi yoldan gelmişsin heralde yolun olmuş, tecrübelenmişssin ve açık tenli bi bey var alyans ve aşk kartları var etrafında sen bu beyden etkilenmişssin heralde ve bazı şeyleri sabrediyosun , ondan bi adım aşk itirafı bekliyosun ya da oldu diyeyim;
esmer bi bayanla akraban olabilir bu arkadaş gibi konuşurken sana farklı bi şekilde geleblir hep diyorum bu hatunlara dikkat et benim gibi çok çekiyosun kızlardan, ama aşk hayatın daha güzele gidiyor bir haber var kalpten seviniceksini, ve bolluk bereket gelicek sana güçsüz hissediceksin ama bi bakmışssın ki yalnız değilsin, sen bi ilşkiye başlıycaksın heralde ya da başlamayı düşünüceksin diyeyim,
iş içinde biraz daha beklemen gerek, ondan sonrası da oda olucak istediğin gibi ama henüz zamanı değil, bebeğim kartların sonuna doğru yine bir bayan açık tenli ve yanında yılan var söylememe gerek yok heralde; dikkatli ol umarım herşey gönlüne göre olur canım:KK54::KK54:

merhaba tatlım,:KK3: nasılsın? uzun zamandır görmemiştim seni buralarda, gerçi bende biraz ara verdim bakmaya
hemen falına geçiyorum,
canım yüreğini hop ettiren bi durum olmuş sanki heyecanlı, kendine basamaklar hedefler koymuşmuş yeni yeni ama, bi türlü yapmaya başlıyamıyosun ya da engelleniyomuş gibi, yanar dönerli bi tutarsızlık var , her şey çok güzelken bi anda kötü olabilir gibi aşk hayatın çok iyiyse arkadaşlarınla çevrendkilerle aran bozuk gibi olabilir bu tarz dönemlerin olabilir, bi birlikteliğin varmıydı hatırlamıyorum ama seni biriyle sarmaş dolaş gördüm resmen ve insanların imrenerek size baktığını görüyorum, bu kişiyle hafif bi kavga yaşasanızda hallocak gibi; arkadaşlarından ya da çevrenden koyu kumral bi bayanla sorun yaşayabilirsin;
kocaman bir balık atlıyor seni aydınlığa çıkartıyor, ağaçlar var ormanlık bi alana gidebilirsin hane tabağında çıkmış, güzel eğlenceli gözüküyor, bundan sonra da çok güzel bi haber alıcaksın, 2 dilek dilemişssin bir tanesi biriyle olan ilşkin

keşke daha ayrıntılı çekseymişssin fincanını ve tabağını , bende kahvemi 557. sayfaya koydum müsait olduğunda göz atarmısın canım; umarım her şey gönlünce olur

Ben geldim birkac haftadan sonra yine burdayim
Bende ekliyim bari :-)

tatlım, sana özelden de msj atmıştım; kahvene de bakayım, canım benim yüreğine ortadan ikiye bölmüşsün, bir tarafı aydınlık mücadeleci gibi sanki, diğer tarafınıda sıkıntılarınla karartmışssın aslında falın apaydınlık, çok temiz bi göz yaşı dökmüşssün
T harfli biriyle 5 li bi vakitte yüz yüze konuşman var, birinin sana karşı öğütleri olucak senden daha olgun birinin, ve sen sanki bi ilşkiye başlıycaksın, bi ortamda arkadaş ortamında diyeyim, biraz mücadele vericeksin ama sonrası aydınlık canım
bulutların üztünde hayaller kurucaksın resmen, 4 lü bi vakitte açık tenli bi çocuk gelicek sana destede de çıktı
adın da E harfini çok belirgin gördüm o kısmında aslında harfler var baya ama uzaktan çekildiğinden pek göremedim
7 ve 5 li vakitlerde de mutlulukların olucak

umarım her şey gönlünce olur canım:KK54::KK54:

malesef bazi insanlar karsiliksiz is yapmiyor ama merak etme sen ic ben sana bakarim herseyin bir karsiligi olmak zorunda degil hayatta :)

siz kime karşı bu şekilde konuşuyorsunuz, söylemlerinizden anladığım kadarıyla bomboş işi gücü olmayan bi insansınız, boş vaktiniz çok olduğundan da herkese fal bakıyosunuz; kendime bile zor vakit ayırıyorum, sanırsak ki parayla fal bakıyoruz...
burda eğlencesine insanlarla karşıklı fallaşılıyor, ilk msjda da belirtilmiş değil mi? okumanız vardır umarım :KK20::KK20::KK20::KK20:

hoşgeldiniz topik geçen sene açılmıştı fal bakmıyorum şu sıralar kusura bakmayın.

hoşgeldiniz topik geçen sene açılmıştı fal bakmıyorum şu sıralar kusura bakmayın.

pardon da amacınız nedir? karşılıklı veya karşılıksız sizi ilgilendiren bir durum yok ortada ne demektir "maalesef bazı insanlar karşılıksız iş yapmıyor." diye laf söylemek. bu hakkı nerden alıyorsunuz?

oncelikle pardon siz kimsiniz? sizin amaciniz nedir? yani ben amacimi gayet iyi yazmisim orada basitt bir cumle ile anlasilmasi gayet iyi! ama durun hic merak etmiyorum yazmaniza gerek yok burada polemik amacli da yazmadim ztn

bazi kelimesi turkce dilbigisinde bzi kelimesi herhangi bir zumre belirtmeden bir kisim anlaminda kullanilir acip sozlugu bakin isterseniz burada sifreli yada kodlu bir yazilim da yok ayrica gayet acik yazilmis,

bazi insanlar fallarini koydugunda ben fal bakmasini bilimiyorum bana da bakarmisiniz dediginde niye bazilari es gecip kendine bakacaklara bakiyorsa bazilar da hic farketmeden bakiyor burda belitilmek istenen oydu eger gercekleri gormek istiyorsan butun sayfalari tek tek dolas gor bakalim yani dedigim de ne kdr hakliyim ne kdr hasizim

senini ustune alinip alinmamak senin bilecegin isin burada ben kimseye satasmadan fikrimi soyledim herkes fikrinisoylemek te ozgurdur ama pardon dogru Turkiye'de dogruyu soylemek de yanlis dogruyu savunmak da. herkes istedigini yazar cizer ben kimseye hakaret goremiyorum burada bence siz bu hakki nereden bulup benim yazima bu tavirla mudahale ediyorsunuz onu bir dusunun

siz kime karşı bu şekilde konuşuyorsunuz, söylemlerinizden anladığım kadarıyla bomboş işi gücü olmayan bi insansınız, boş vaktiniz çok olduğundan da herkese fal bakıyosunuz; kendime bile zor vakit ayırıyorum, sanırsak ki parayla fal bakıyoruz...
burda eğlencesine insanlarla karşıklı fallaşılıyor, ilk msjda da belirtilmiş değil mi? okumanız vardır umarım :KK20::KK20::KK20::KK20:

bir tane daha?pardon ama siz kimsiiniz ve siz niye uzerinize aliniyorsunuz ya da siz bana boyle hareket etme hakkini nereden kendizniz de buluyorsunuz?
okumam var hem de 4 dilde ana dili gibi okut yazarim, isim gucum var hem de cok onemli islerle yaptigim kesin ismimi versem google sayfalarca kim olduguma ve neler yaptigima dair isler cikar ama siz okuyabilirmisiniz bilmiyorum?

gayet dogal ve gercek olan birsey yazmak nedense bazilarinin canini sikiyor tipik Turk insani davranisi, burada bazi insanlar digerlerini eglencesine karsiliksiz bakiyor sonucta brsey bekleyerek hayatta is yapmiyoruz ya da ben boyle gordum ama bazilari sdc kendine bakana bakiyor bu 1 kisa cumle bunu gayet net bir bicim de acikliyor Turkcesi olan herkes bunu gayet kolay aanlamasi lazim, ben ce birine satasmadan once yada seviyesinizi dusurup boyle seyler yazmadna once bir dusunun,

bir tane daha?pardon ama siz kimsiiniz ve siz niye uzerinize aliniyorsunuz ya da siz bana boyle hareket etme hakkini nereden kendizniz de buluyorsunuz?
okumam var hem de 4 dilde ana dili gibi okut yazarim, isim gucum var hem de cok onemli islerle yaptigim kesin ismimi versem google sayfalarca kim olduguma ve neler yaptigima dair isler cikar ama siz okuyabilirmisiniz bilmiyorum?

gayet dogal ve gercek olan birsey yazmak nedense bazilarinin canini sikiyor tipik Turk insani davranisi, burada bazi insanlar digerlerini eglencesine karsiliksiz bakiyor sonucta brsey bekleyerek hayatta is yapmiyoruz ya da ben boyle gordum ama bazilari sdc kendine bakana bakiyor bu 1 kisa cumle bunu gayet net bir bicim de acikliyor Turkcesi olan herkes bunu gayet kolay aanlamasi lazim, ben ce birine satasmadan once yada seviyesinizi dusurup boyle seyler yazmadna once bir dusunun,

o zaman sizde algıda bi problem kesin teşhisi koyuyum, burda size hakaret eden yok ; size ilk msj yazdığımda da belirtttiğim şeylerin dışına çıkıyosunuz sürekli ; siz farkındamısın bizi sürekli aşağılama girişimine gidiyosunuz , hiç hoş değil yaptığınız, ben odtü de okuyorum ve 3 dilim var size kıyasla; bizi hala aşağılamakla devam ediyosunuz bulunduğum konum şu bu die, sanki benim arkadaşımsıznız çevremdeki bi insanız da sizin falınıza bakmadım , çirkinleşiyosunuz , gerçekler die bahsettiğiniz şey sizin egonuz kendinizi çok doğru görmeniz, çevrenizki insanların yerine koyun ve ona göre düşünün yazdığınız yaptığınız şeyleri bi tartın, açıkça belirtiyoruz zaten bu başlığın açılma amacı da bu kendiniz başkaların da falına bakmak istiyosunzu farklı bi başlık açın, burda insanlara laf göndemesi yapmayın, ortaya açık bişey konuşuyosunuz; kadın günlerinde ortalık karıştırıcı hatunlar gibi... üzerime tabiki alınırım ordan banada laf gönderiyosunuz; umarım bu sefer anlatmak istediğimi anlarsınız ve daha fazla çirkinleşmezsiniz...

o zaman sizde algıda bi problem kesin teşhisi koyuyum, burda size hakaret eden yok ; size ilk msj yazdığımda da belirtttiğim şeylerin dışına çıkıyosunuz sürekli ; siz farkındamısın bizi sürekli aşağılama girişimine gidiyosunuz , hiç hoş değil yaptığınız, ben odtü de okuyorum ve 3 dilim var size kıyasla; bizi hala aşağılamakla devam ediyosunuz bulunduğum konum şu bu die, sanki benim arkadaşımsıznız çevremdeki bi insanız da sizin falınıza bakmadım , çirkinleşiyosunuz , gerçekler die bahsettiğiniz şey sizin egonuz kendinizi çok doğru görmeniz, çevrenizki insanların yerine koyun ve ona göre düşünün yazdığınız yaptığınız şeyleri bi tartın, açıkça belirtiyoruz zaten bu başlığın açılma amacı da bu kendiniz başkaların da falına bakmak istiyosunzu farklı bi başlık açın, burda insanlara laf göndemesi yapmayın, ortaya açık bişey konuşuyosunuz; kadın günlerinde ortalık karıştırıcı hatunlar gibi... üzerime tabiki alınırım ordan banada laf gönderiyosunuz; umarım bu sefer anlatmak istediğimi anlarsınız ve daha fazla çirkinleşmezsiniz...

Walla yazilardan kullanilan turkceden kimin cirkinlestigi belli ben nerede ne yaptigimi ne okudugumu bile yazmadim ama siz kendinizi kanitlama cabasina gidiosunuzhalen orada uzerine alinip bana mahalle agziyla yazan sizsiniz hala da su son yazdiginiz mesaj da ki kullanimlar gibi uslubunuz gibi cirkinlesmek budur kimseye hakaret eden birsey yazmadim ama iki mesajiniz da drvamli hakaret eden sizsizniz bence bir daha okuyun yazdiklarinizi sonra karsinizdakine laf atin
Bence siz cirkislemeyi birakin

Walla yazilardan kullanilan turkceden kimin cirkinlestigi belli ben nerede ne yaptigimi ne okudugumu bile yazmadim ama siz kendinizi kanitlama cabasina gidiosunuzhalen orada uzerine alinip bana mahalle agziyla yazan sizsiniz hala da su son yazdiginiz mesaj da ki kullanimlar gibi uslubunuz gibi cirkinlesmek budur kimseye hakaret eden birsey yazmadim ama iki mesajiniz da drvamli hakaret eden sizsizniz bence bir daha okuyun yazdiklarinizi sonra karsinizdakine laf atin
Bence siz cirkislemeyi birakin

daha da yazmıycam yine her şey saptırılıyor; kusura bakmayın sizinle ilgilenemiycem....

canım ben çok karşılıksız baktım ama bu konu baştada belirtildiği gibi karşılıklı fal bakımı için açılmış bir konu bu yüzden kimseyi karşılıksız fal bakmıyor diye küçük görüp terslemenin yeri değil! hatta ben fal bakmayı bilmiyordum falıma baktırmak için kendi kendime öğrendim burada gelip insanları kışkırtmanın bir alemi yok falına bakılmasını istiyorsan fal bakarsın olur biter.karşılıksız fal bakmak yada baktırmak gibi bir talebin varsada kendi konunu açarsan kimin falına bakmak istiyorsan bakarsın

oncelikle pardon siz kimsiniz? sizin amaciniz nedir? yani ben amacimi gayet iyi yazmisim orada basitt bir cumle ile anlasilmasi gayet iyi! ama durun hic merak etmiyorum yazmaniza gerek yok burada polemik amacli da yazmadim ztn

bazi kelimesi turkce dilbigisinde bzi kelimesi herhangi bir zumre belirtmeden bir kisim anlaminda kullanilir acip sozlugu bakin isterseniz burada sifreli yada kodlu bir yazilim da yok ayrica gayet acik yazilmis,

bazi insanlar fallarini koydugunda ben fal bakmasini bilimiyorum bana da bakarmisiniz dediginde niye bazilari es gecip kendine bakacaklara bakiyorsa bazilar da hic farketmeden bakiyor burda belitilmek istenen oydu eger gercekleri gormek istiyorsan butun sayfalari tek tek dolas gor bakalim yani dedigim de ne kdr hakliyim ne kdr hasizim

senini ustune alinip alinmamak senin bilecegin isin burada ben kimseye satasmadan fikrimi soyledim herkes fikrinisoylemek te ozgurdur ama pardon dogru Turkiye'de dogruyu soylemek de yanlis dogruyu savunmak da. herkes istedigini yazar cizer ben kimseye hakaret goremiyorum burada bence siz bu hakki nereden bulup benim yazima bu tavirla mudahale ediyorsunuz onu bir dusunun

canım ben çok karşılıksız baktım ama bu konu baştada belirtildiği gibi karşılıklı fal bakımı için açılmış bir konu bu yüzden kimseyi karşılıksız fal bakmıyor diye küçük görüp terslemenin yeri değil! hatta ben fal bakmayı bilmiyordum falıma baktırmak için kendi kendime öğrendim burada gelip insanları kışkırtmanın bir alemi yok falına bakılmasını istiyorsan fal bakarsın olur biter.karşılıksız fal bakmak yada baktırmak gibi bir talebin varsada kendi konunu açarsan kimin falına bakmak istiyorsan bakarsın

Canim bana fal bakar mısın. Bende sana tarot yorumlarım.

Sagol canim yorum icin harhkasin once sinaular sonra internet sortwnu derken ara uzadi fal eklemesemde girerdim
ben oyle hep ikilemler arasinda kalirim malesef karar uermem zor oluyo

Hemen yeni falimg ekliyorum bunu gecen hafta cekmistim anca firsat oldu eklemeye:-)

Bu kez daha yakindan detayli cekerim zaten bundan sonra uzun sure éal istemeyi dusunmuyorum onemli yada kafami kurcalayan bi durtwm olmazsa
eger.

tatlım, sana özelden de msj atmıştım; kahvene de bakayım, canım benim yüreğine ortadan ikiye bölmüşsün, bir tarafı aydınlık mücadeleci gibi sanki, diğer tarafınıda sıkıntılarınla karartmışssın aslında falın apaydınlık, çok temiz bi göz yaşı dökmüşssün
T harfli biriyle 5 li bi vakitte yüz yüze konuşman var, birinin sana karşı öğütleri olucak senden daha olgun birinin, ve sen sanki bi ilşkiye başlıycaksın, bi ortamda arkadaş ortamında diyeyim, biraz mücadele vericeksin ama sonrası aydınlık canım
bulutların üztünde hayaller kurucaksın resmen, 4 lü bi vakitte açık tenli bi çocuk gelicek sana destede de çıktı
adın da E harfini çok belirgin gördüm o kısmında aslında harfler var baya ama uzaktan çekildiğinden pek göremedim
7 ve 5 li vakitlerde de mutlulukların olucak

umarım her şey gönlünce olur canım:KK54::KK54:

bende öyle canım da baktırıyorum baktırıyorum çıkan bişey de yok gündelik olaylar hani hiç çıkmıyor değilde falda çıkması pek önemli olmayan şeyler booşuna günaha giriyoruz :KK55::KK53:

Tamam canım. Sonra bakarsın. Bende boştayim zaman geçsin diyordum:KK55:

bebeğim yüreğine sağlık:KK54: ex manitamın baş harfini ve 2. adının son harfini vermişssin, keşke olsada buralara gelip ağlamasam:KK43::KK43::KK43:

kahvene de bakıyorum; biliyosum bebeğim hep koşuşturuyorum geç baktığımdan deste ile birlikte bakıp yazıcam birazdan; bonus olarak:KK16:

Canim agzina saglik bana bakmissin insallah cikar elbette belli olmaz bu isler

X