Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Merhaba biraz gec oldu am senin yorumlarida ekliyorum ugun biraz yorgunum kafami topluyamiyorum cumlkelker biraz karisik olabiliur :-)

Bu aralar gereginden fazla duygusalsin bazi konularda cabalarin var ugrasoyorsun askla ilgili olabilir yafa isle ilgili ama yaraticisin bu yonunun guclu sen yazi,sanat,kitap,moda stil gibi islerle,projelerle ilgilenebilirsinve bu konulardan birinde bssarili olacaksin isinde yaratiliciligin ön planda
Kendini yorgun hissediyorsun sanki sarjin bitmis gibi enerji toplamaya ihtiyacin var romntizmde sansin guclu sevdigin biri varsa duygulariniz karsilikli Yakinda kucuk sevinclerin olacak memnun olacagin seyler yasiycaksin sen huzur ve icten duygulara ihtiyacin oldugunu dusunuyorsun asik oldugun kisi yada hayatina yeni girecek olan kisi senden yas olarak yada karakter olarak olgun birisi rmantik guvenilir duygularina inandigin guvendigin birisi . Basarili ve mutlu bir evlilik hayatin olacak evinizi esyalarinizi secerken cok cok ozel olmasini istiyceksiniz ve ona gore sececeksiniz .En biraz fazla duygusal ve hassasn bu yuzden duygusal olarak kolay naniyor istismara ugruyorsun sonrada uzuluyorsun hayal kirikligi yasiyosun sevgilinle sık sık tartismalaryasayabilirsin kusseniz raya ayrilik bile girse tekrar barisacaginiza dair umut hep var ikinizdede Yakinda askla ilgili guzel bi haber alacaksin bu haziran ayinda olabilir yada 6 haftayla 6 ay arasindada olabilir is yada okulla ilgilicabalarinin karsligini,odulunu. alacaksin.Senin hayatina yeni birisi girecek hayatina birisini kabul edeceksin yeni baslangiclar yapacaksin.Duyusal yonden kendini fazla yipratman nedeniyle depresyon gibi ruhsal sorunlarin olabilir yaraticiligini kaybettigini dusunebilirsin
Hayatina seni ck mutlu edecek bir ask gelnek uzere guzel bir ask yasiycaksin ya eylulde yada ( 9 hafta 9 gun yada 9 ay icinde engec) sen hirsli zeki calisan baskasinin isine karismayi seven birisin yeni birseyler ogrenirken hevesli hirslisdin ama cok fazla derine inmeden ogreniyorsun yuzeysel bilgiyle yetinmek olay geliyor bazende e olmadik konularin en dibine kadar ogrenmek istiyorsun .
Eglenceli mutlu edici konusmalarin gorusmelerin olacak neseli ortamlara davetlere gideceksin hayatina gire ek kisi seni cok mutlu edecek sanslisin istedigin her neyse onu elde edeceksin
Umutlarin hayallerin basari uzerine genelde yakinda kendinde birtakim olumlu degisdiklikler yapacaksin ve bu degisim herkesin hosuna gidecek ve bukendindeki degisiklik sdonucu hatinda da olumlu degisiklikler olumlu guzel haberler aacaksdin ve iyi firsatlar cikacak karsina. Yazacagim birkac sey daha var onuda aksam yazarim

Teşekkürler yorumun için devamını bekliyor olacağım :)

Kucuk de olsa utluluklar yasiycaksin hyatina mutluluk guzrllik nese gelecek maddi basarilarin olacak ve bu konuda istikrar sagliycaksin .Yanliz sagduyulu davranman geteken bazi olylkar ve insanlarla karsilasabilirsin bu kisi kadin yafa erkek kahverengi saclibiri lacak iraz caninin sikacak sryler yasiycaksin yadadiklarindan dolayi sinirli kisitlanmis hisdedebilirsin ama atlatacaksin bir toplanti yafa davete katilcaksin orada sqns senden yana olmaya basliycak Melike surpriz bi ziyaretcin Olabilir sevgilin sana srpriz yapabilir. Yaraticiligini on plana cikartacaksin bir sozlesme yapabiirsin isle ilgili erkek arkafasin senin yanindayken ruyadaymis gibi zaman geciriyomus ama su siralar biraz sorunlu sanirim uzgun Asik oldugun kisi yafa sevgilin senin gozunde guvenilir baban gibi,scak kanli ve huzur verici.
Yakinda bir yer degisikligi yapabilirsdin kariyerinde degisiklikler olavcak bir konuda acik renk sacli hayirsever bir kadin sana yasrdim edecek buyuk ihtimalle bu sonbaharda yada ilkbaharda olacak eylul yada mart ayinda

Teşekkürler yorumun için devamını bekliyor olacağım :)

Rica ederim tamam kaç gibi atarsın ? :)
Yakinda bir sozlesme anlasma nisan evlilikgibi konular gundeme gelebilur hayatinda surekli yinelenentekrar eden olaylar yasiyorsun hep ama bu durum bitecek yeni bir donguye gireceksin yeni firsatlarla karsilasacaksin.Eger bir iluskin yoksa karsina istikrarli guvenilir ciddi sorumluluk sahibi biri hayastina girebilir eger bi iluskin varsa sevgilin sorumlulukarinin fasrkina varacak ve sorumluluk almayi kabul edecek her konuda.isle ilgili daha once girisdimde bulndugun bir konu cozume kavusacak Cozulmemis ghir saglik sorunun olabiliur bagisiklik sisteminin hasas olabilir biraz dikkat.Bir nisan soz,sozlesme olabilir yafa birisi seni seven takdir eden birisdi seni bsska birisine onerebilir isle ilgili yada aranizi yapmya calusabilir senden birilerine iyi anlamda bahsedecek.iliskinde yafa isinde srunlar yasiycasksin bu bir askin bitmesi yafa isten ayrilma olabilir.yeniliklere supheyle bakacaksin ama yenilikler sana mutlulul getirecek basari getirecek
Guclu bi caziben var istedigin kisiyi etkileyebiliyorsun kendin cekiyorsun yanliz gizli olaylar gizli isler gizli iliskilerle ugrasabilursinbu canini sikabilir.iliskinde bir bitis yafa ara verme olabilir bir sure ayri kalacaksiniz ama ayriliga fazla dayanamuycaksiniz kahveyle kumra arasi ama kahveye daha cok yakin saclu olan biri nedeniyle biraz huzun yasayacaksin bu bir erkek ve duygusal bir huzun olabilur. Geceleri ,normalde belli etmedigin ve dusunmedfigin anilarini dusunursun duygularin cok yogun olur bunu ancak cok az kisiyle paylasirsin .seni mutlu edecek haberler alacaksin maddi bolluk yasdiycaksin azmn calisman sayesinde ilerliycerksin yukselecerksin yaknda bir seyahate cikacasksin annen aneannen,babaanen yada patronun senin gozunde sevecen korumaci dayanikli sevgi doludur nlara hem izenirsdin hosduna gider hem oyle olmask iustersin hem de istemezsin kiloyla ilgili yiyip icmekle ilgili sorunlarin olacak ufak ama onu da atlatacaksin ustesinden geleceksin.Hayatindaki guzel gelismeler en ertken 9 gun n gec 9 ay icinde gercrklesmeye basliycak mali acidan rashat bi nefes almya badliycaksdin

canım bu geçmiş ama söz verdiğimden bakıcam şimdi, sen bugün bi tane daha kahve iç, koyarsın onuda deste yorumumu da özelden yazıcam birazdan
tatlım senin cildinde pürüzlü şeyler var sivilce gibi böle pitir pitir kendini sıktığın rahatsız ettiğin durumlarda çıkıyor galiba,
genel olarak aydınlık, aslında sen de bu dert ettiğin şeyleri belirlemişssin yüreğinin bi köşesine atmışssın tam olarak aklından çıkarmadığından etkileri henüz devam ediyor ve bi süre daha devam edicek gibi,
genel olarak bi kalabalığın içersindesin arkadaş çevren ağırlıkta her kafadan birer sesin çıktığı topluluklarda aynen eskisi gibi bulunmaya devam ediceksin canım, yalnız sen bu kalabalık içinde konuştuğun biri vardı geçen sormuşsun sanırsam bu aynı kişi bi kişiyle daha çok yakınlaşmışssın bu kalabalıktan ten renkleriniz aynı gibi bu insanla, hoş sohbet muhabbetiniz devamı var, çünki arkadaşlık yönünüz güçlü, ikinizden birinizin kalp kırıklığı var geçmişten sondan güven konusunda adım atmakta gecikmeler yaşanıyor, birde sen çok mesafeli davranıyosun galiba ona karşı bi duvar koyuyosun o sınırı geçemiyor, biraz daha kendini rahat bıraksan aslında onun adımları daha net olucak,
bu kalabalıklarda dedikodu da biraz fazla bazı insanların özel hayatlarıyla iliglii özel şeyleri duyabilirsin hatta görebilirsin, şaşkınlıklarının olduğu durumlarda olabilir, sen aslında kalabalığın tam olarak içinde değilsin bence de kçşesinde kalman daha iyi çünki bu insnaların çeneleri rahat durmuyor sende farkındasın
kariyer iş anlamında yavaş yavaş tırmandığın bi yokuşun olucak hani insanların önünde engeler falan olur ya hep sende pek göremedim gayet aydınlık ve ferah olucak, maşallah diyelimde nazar değmesin tatlım, birde senin peş peşe yolun var bir yola gidiyosun çok fazla bi süre geçmeden bi yolun daha olucak
hanene bakarsak, sen çok güçlü çıkmışssın onlara karşı, girişimlerin ele aldıkların genelde başarılı olmuşssun canım ama hanen de senin bu bakar başarılı olmanı pek istemeyenlerde olmuş, mücadelen devam edicek ama yine sen kazanıcaksın senin istediklerin olucak onlara karşı, kocaman bi balık o karanlıkları örtmüş, aslında aşka kapatmışssın falını bi süre daha beklemen gerekicek sanırsam aşk için tatlım
her şey gönlünce olsun
:KK54:

heeyyy merhaba ben geldim :)
var mı fallaşmak isteyen özledim fallarınızı :)
bugün burdayım fal baktırmak isteyenler varsa fallaşalım kızlar. ben birazdan koyucam kahve fotolarımı.
baktırmak isteyenler de istediği falı yazabilir. kart falları bakıyorum unutmuş olanlar için hatırlatayım;
iskambil (kendi ten rengini ve erkeğin ten rengini yazmanız gerekiyor, aynı tene sahipseniz hanginiz daha açık veya koyu)
tarot ve deste katina, sadece sorunuzu yazmanız yeterli
melek destesi

heeyyy merhaba ben geldim :)
var mı fallaşmak isteyen özledim fallarınızı :)
bugün burdayım fal baktırmak isteyenler varsa fallaşalım kızlar. ben birazdan koyucam kahve fotolarımı.
baktırmak isteyenler de istediği falı yazabilir. kart falları bakıyorum unutmuş olanlar için hatırlatayım;
iskambil (kendi ten rengini ve erkeğin ten rengini yazmanız gerekiyor, aynı tene sahipseniz hanginiz daha açık veya koyu)
tarot ve deste katina, sadece sorunuzu yazmanız yeterli
melek destesi

Merhabalar olur fallaşalım en doğru hangisi çıkıyor ? :)

Jado hoşgeldin canım uzun zamandan sonra seni görmek ne güzel.Ben de baktırmıyordum ama bir kereliğe mahsus yine izin verdim kendime ben bakarım falına canım.Kahve falı hariç hangisi daha iyi sonuç veriyorsa ona bakmanı isteyebilir miyim ben de senden canım şimdiden teşekkür ediyorum:KK16:

Merhabalar olur fallaşalım en doğru hangisi çıkıyor ? :)

hepsinden tutan oluyor ama artık enerji mi desem ne desem bilemedim o tutmadığı zaman fazla bişey çıkmıyor ya da ben çok yorum yapamıyorum. beğenmezseniz diğerinden de bakarım müsait olduğum sürece :)

Jado hoşgeldin canım uzun zamandan sonra seni görmek ne güzel.Ben de baktırmıyordum ama bir kereliğe mahsus yine izin verdim kendime ben bakarım falına canım.Kahve falı hariç hangisi daha iyi sonuç veriyorsa ona bakmanı isteyebilir miyim ben de senden canım şimdiden teşekkür ediyorum:KK16:

canım benim sen de hiç görünmüyorsun :KK43:
kahve bakamıyorum zaten canım göremiyorum son 8 9 aydır o yüzden kart açıyorum :)
sen yaz canım ne istersen, bakarım :KK16:

hepsinden tutan oluyor ama artık enerji mi desem ne desem bilemedim o tutmadığı zaman fazla bişey çıkmıyor ya da ben çok yorum yapamıyorum. beğenmezseniz diğerinden de bakarım müsait olduğum sürece :)

kahve bakamıyorum zaten canım göremiyorum son 8 9 aydır o yüzden kart açıyorum :)

Tabii enerji meselesi neyse şimdi ben bilgilerimi verim ten rengim buğday saçlarım kumral burcum yay yaknız ben iki kişi arasında kaldım birincisi sarışın mavi gözlü beyaz tenli burcu yay diğeri benim gibi buğday tenli kumral saçlı burcunu bilmiyorum :) başaka verilecek bilgi var mı ? :)

Son düzenleme:

Görüşmeyeli nasılsın peki canım nasıl gidiyor iş,hazırlıklar.
Canım ben sana bilgilerimi vereyim sarışınım beyaz tenliyim ela gözlüyüm karşı tarafta sarışın beyaz tenli ben ona göre daha beyaz tenliyi o biraz kumrala kaçıyor olabilir göz rengi de ela kahve arası.Başka bir şey gerekiyor muydu canım unuttum uzun zamandan sonra :) Bİr de soru sorsam acaba o soruya yönelik bakabilyor musun.Ben sana bırakıyorum sen en iyi şekilde bakarsın zaten canım:KK34:

ben foto yükleyemedim yahu değişmiş mi yükleme seçenekleri :KK43:
nasıl yükliycez fotoğrafları:KK43:

Canım cevap ver yazdıktan sonra yukarıda gülen surat var onun hemen yanında ataç gibi bir resim var eklenti yazıyor oradan ekleniyor olması lazım

Tabii enerji meselesi neyse şimdi ben bilgilerimi verim ten rengim buğday saçlarım kumral burcum yay yaknız ben iki kişi arasında kaldım birincisi sarışın mavi gözlü beyaz tenli burcu yay diğeri benim gibi buğday tenli kumral saçlı burcunu bilmiyorum :) başaka verilecek bilgi var mı ? :)

canım iskambilinde çok kart kalmadı olanları yorumlayım. ilk söylediğin kişi için açtım genelde iki kişi ıolunca falda görünüyor. bu falda ikinci kişi görünmedi sarışın olan erkekle olumlu yönde gittiğini söylüyor kartın. u an birliktelik görünmüyor olacaksa da zamanı var diyor.
tarot da açtım
onda da genelde günlük hayatınla ilgili yorumlar çııktı. karmaşık ve ikilemlerle dolu bir dönemdesin. içindeki fırtınalardan sessizliğe doğru yol almak istiyorsun ama şu an pek mümkün görünmüyor tüm bunlar. ancak zamanla her şey rayına girecek ve olumsuz gördüğün bir çok şey olumlu yönde değişecek.
aşk adına yanlış karar vermekten korkuyorsun, bu sebeple çekimser davranıyorsun. biraz daha kararlı olmanı söylüyor kartın korkarak çekimser kalarak bir yere varamayacağınnı bu yüzden endişelerinden sıyrılıp karar aşamasına gelmen gerektiğini söylüyor.
hayatında genel anlamda kullanman gereken parola, en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir.
krarsızlığını yenersen başarılar ve mutluluk seni bekliyor olacak :)

X