Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
selam thalix :)

bayrakli bir yerde masabasinda calisirken goruyorum seni yani devlet dairesi mi acaba turk bayragi cikmis arkanda masanin simdiki isin mi bilmiorum ama yogun olucagin donemler geliyor yakinda ama oncesinde birkac gorusme yapman gerekiyor bu isle baglantili nedir bilemiorum
biriyle sirt sirta donmussunuz aranizda bir engel yada mesafe var sanki yani uzun zmndir gorusmuyorsunuz ama birbirinizi fazlasiyla dusundugunuz gercek hatta erkek sanki daha fazla dusnuyor sen biraz daha bu isin olmayacagini kabullenmis gibisin, bu kisiyle bir avusma bir de ayrilik var sanki sonrasinda yani boyle yakinzamanda diyemem ama bu kisi sana gelicek sonrasinda bir konusmaniz var ama sen yuruyup gidecekksin bu kisiden,
sonrasinda yeni girecegin bir ortamda biriyle tanisacaksin basta arkadas gibi olsaniz da bu kisi seni cok etkileyecek onceden yasadigin tum hayal kirikliklarini unuttuaracak
bir de iki hane var iki farkli yerlerde bunlari ilgilendiren bir sorun cikmis
bir de bi bayan var cok merakli baykus gibi cikmis heryerde napiosun ne ediosun die takip edip senden hbr almaya calisio pek iyi niyetli diil ama kotu niyeti de yok aslinda sadece asiri merakli ve baskalari ardindan konusmayi seven bir tip hafif poposu cikik biri bu kdrn

Canim agzindan bal damliyor.is guc yok is icin niyetlendim ins devletnkapisinda bir is nasil eder yuce rabbim soyledigin gibi bir erkek var evt ben istemiyorum o beni sevgilisi olarak goruyor ama olmicak maalesef... Ben sana ne bakayim canim katina istermisin ? Isimleriniz , Sac rengi goz rengi ten rengi bilgilerin burç un gerekli eger bi erkek icin acicakssm fali onun bilgileride gerekir özelden yazarsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim agzindan bal damliyor.is guc yok is icin niyetlendim ins devletnkapisinda bir is nasil eder yuce rabbim soyledigin gibi bir erkek var evt ben istemiyorum o beni sevgilisi olarak goruyor ama olmicak maalesef... Ben sana ne bakayim canim katina istermisin ? Isimleriniz , Sac rengi goz rengi ten rengi bilgilerin burç un gerekli eger bi erkek icin acicakssm fali onun bilgileride gerekir özelden yazarsin

demek ki ise gereceksin :) cok uzak olmayan bir zamanda ben falinin yalancisiyim :)

tamam ben ozelden yazarim sana

Falıma bakanın itinayla falına bakılır :)

$Fotoðraf0756.jpg $Fotoðraf0757.jpg $Fotoðraf0758.jpg $Fotoðraf0760.jpg

Bir erkekle bir şeyi paylaşamıyorsunuz ama bu o erkeği çok kızdırmış :) deniz yolculuğu çıkmış bir yere gidiyorsunuz ve ayrıca kısa bir yolunuz var. İçiniz biraz sıkılmış ya kendiniz yapıyorsunuz ya da etraftan duyduklarınız canınızı sıkıyor çok büyük bir olay yok gibi görünüyor. Ve nedense sizin istediğinizi alan hırslı biri olduğunuz düşüncesine kapıldım belki de sadece bir yanılgıdır ama kötü anlamda değil tabiki. Hanenizini için çok temiz ve iki ayrı yolunuz var en çok istediğiniz ilk önce olucak gördüklerim bu kadar iyi geceler. Benim de falıma bakmanızı isterim :KK1:

Bir erkekle bir şeyi paylaşamıyorsunuz ama bu o erkeği çok kızdırmış :) deniz yolculuğu çıkmış bir yere gidiyorsunuz ve ayrıca kısa bir yolunuz var. İçiniz biraz sıkılmış ya kendiniz yapıyorsunuz ya da etraftan duyduklarınız canınızı sıkıyor çok büyük bir olay yok gibi görünüyor. Ve nedense sizin istediğinizi alan hırslı biri olduğunuz düşüncesine kapıldım belki de sadece bir yanılgıdır ama kötü anlamda değil tabiki. Hanenizini için çok temiz ve iki ayrı yolunuz var en çok istediğiniz ilk önce olucak gördüklerim bu kadar iyi geceler. Benim de falıma bakmanızı isterim :KK1:

Teşekkürler:) tabi ekleyin fincanınızın fotosunu bakarım.

Cnm bn eklesem bakarmisin bnmkine de 1 saat snra falan

Mrb şekerler bir falcida ben ahahha:)
Bende isterim falll . ama bakarimda siz yeterki bana bakin ..

Ben geldim birkac haftadan sonra yine burdayim
Bende ekliyim bari :-)

Eklentiler

• $1400274849918.jpg
    $1400274849918.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 50
  • $1400274878800.jpg
    $1400274878800.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 39
  • $1400274901333.jpg
    $1400274901333.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 29
  • $1400274932066.jpg
    $1400274932066.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 46
  • $1400274956363.jpg
    $1400274956363.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 34
  • $1400274991908.jpg
    $1400274991908.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 37
  • $1400275038935.jpg
    $1400275038935.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 37
  • $1400275094785.jpg
    $1400275094785.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 27
  • $1400275143182.jpg
    $1400275143182.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 41
  • $1400275194911.jpg
    $1400275194911.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 31
Ben geldim birkac haftadan sonra yine burdayim
Bende ekliyim bari :-)

Şu sıralar bir çok konuda ikilemde kalmış gibisiniz biraz kararsız bir insansınız.Dargın olduğunuz ya da darılacağınız bir insan var.bu kişi değer verdiğiniz bir insan hatasını anlayıp sizden özür dileyecek. Manevi olarak biraz bunalacağınız bir döneme girebilirsiniz. Kafanızda çok fazla soru işareti var ve bunların bir erkekle ilgili olması muhtemel. İş ya da okul ile ilgili çok güzel bir yükseliş yakın zamanda. Bu yükselişi yaşadıktan sonra büyük oranda rahatlayacaksınız ve güzel bir döneme gireceksiniz. Eşya çıkmış. Almayı planladığınız şeyler var sanırım. Ayrıca çocuklu bir kadından güzel bir haber alacaksınız. Çevrenizde ikiyüzlü bir insan var ona dikkat edin zayıf biri.

Tesekkur ederim yorum icin hmen hemen hepsi dgru bu zayif oln kadinmi etkek acaba ? Bu kafamdaki srulara neden erkekl ilgili cevap bulacakmityim ve ityimi kotumu olacak bu cevalar?

Şu sıralar bir çok konuda ikilemde kalmış gibisiniz biraz kararsız bir insansınız.Dargın olduğunuz ya da darılacağınız bir insan var.bu kişi değer verdiğiniz bir insan hatasını anlayıp sizden özür dileyecek. Manevi olarak biraz bunalacağınız bir döneme girebilirsiniz. Kafanızda çok fazla soru işareti var ve bunların bir erkekle ilgili olması muhtemel. İş ya da okul ile ilgili çok güzel bir yükseliş yakın zamanda. Bu yükselişi yaşadıktan sonra büyük oranda rahatlayacaksınız ve güzel bir döneme gireceksiniz. Eşya çıkmış. Almayı planladığınız şeyler var sanırım. Ayrıca çocuklu bir kadından güzel bir haber alacaksınız. Çevrenizde ikiyüzlü bir insan var ona dikkat edin zayıf biri.

Son düzenleme:
Tesekkur ederim yorum icin hmen hemen hepsi dgru bu zayif oln kadinmi etkek acaba ? Bu kafamdaki srulara neden erkekl ilgili cevap bulacakmityim ve ityimi kotumu olacak bu cevalar?

zayıf olan kadın ve biriyle aranı bozabilir çünkü ikinize farklı konuşuyor. Bu erkekle ilgili umutsuzsunuz biraz. Bu kişiyle ilişkiniz havada kalmış. Sanki yaşanmasını istedikleriniz tam yaşanmamış gibi. Onun da sizinle ilgili düşünceleri var ama birbirinizle iletişiminizde sorunlar var. Bu sorunları aştıktan sonra sorularınıza cevap bulacaksınız

Cok sagol kadin kim acaba onu dusuyorum neyse cikar ortaya elbet :)

zayıf olan kadın ve biriyle aranı bozabilir çünkü ikinize farklı konuşuyor. Bu erkekle ilgili umutsuzsunuz biraz. Bu kişiyle ilişkiniz havada kalmış. Sanki yaşanmasını istedikleriniz tam yaşanmamış gibi. Onun da sizinle ilgili düşünceleri var ama birbirinizle iletişiminizde sorunlar var. Bu sorunları aştıktan sonra sorularınıza cevap bulacaksınız

Herkese merhaba arkadaşlar;

Hem sohbet hem fal hem eğlence bir arada olsun istedim. Eski topiğimdeki arkadaşlar hep dağılmış sanırım, yenilerden de kimse uğramadı sıkıldım falsızlıktan :)

Burada karşılıklı fal bakmak ve baktırmak istiyorum. 1 ay kadar süreyle burada olacağım ve falıma bakanların falına bakacağım.

İsterseniz kahve falı
İsterseniz melek destesinden bir kart
İsterseniz bir soruyla tarot yorumu (tarotta iyi değilim kartı seçip kitabından okuyarak yazabiliyorum henüz)
İsterseniz iskambil falı (kendinizin ve partnerinizin ten rengini yazmanız yeterli ---sarışın, kumral, açık esmer, koyu esmer şeklinde---)

Fallarda iddialı değilim fakat bir çok kişiden olumlu yorumlar aldım. Haydi başlayalım fallaşmaya :KK16:

merhabalar bende yeniyim..:)) hayırlı olsun topiğiniz.şu iskambil falını merak ettim :KK70:

Baka bilmince bakmiyormusunuz ? 😔 merak etdim ya 😪 Bizim kulturumuz de olmadigi icin ben bakamiyorum) yapmasini bile yeni oyrendim😄☕️

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Baka bilmince bakmiyormusunuz ? 😔 merak etdim ya 😪 Bizim kulturumuz de olmadigi icin ben bakamiyorum) yapmasini bile yeni oyrendim😄☕️

malesef bazi insanlar karsiliksiz is yapmiyor ama merak etme sen ic ben sana bakarim herseyin bir karsiligi olmak zorunda degil hayatta :)

malesef bazi insanlar karsiliksiz is yapmiyor ama merak etme sen ic ben sana bakarim herseyin bir karsiligi olmak zorunda degil hayatta :)

💋💋💋💋ay cok twk ederim.Bir tanesin) twk ederim cnm ) sabah olsun hemen icib yollicam😄 🙏

merhabalar bende yeniyim..:)) hayırlı olsun topiğiniz.şu iskambil falını merak ettim :KK70:

hoşgeldiniz topik geçen sene açılmıştı fal bakmıyorum şu sıralar kusura bakmayın.

hoşgeldiniz topik geçen sene açılmıştı fal bakmıyorum şu sıralar kusura bakmayın.

pardon da amacınız nedir? karşılıklı veya karşılıksız sizi ilgilendiren bir durum yok ortada ne demektir "maalesef bazı insanlar karşılıksız iş yapmıyor." diye laf söylemek. bu hakkı nerden alıyorsunuz?

X