Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
:KK3::KK3: merhabalar nasılsınız, özledim sizleri yeni arkadaşlarda gelmiş galiba :) falıma bakanın falına bakarım biliyosunuz :KK16::KK54:

giiiz tarot isterim haaa:)) hoşgeldin bebek
falına bakıyoruum hemmeen.
kafan karışık çok düşüncelisin ama aslında hayatında bu kadar kafanı karıştırıcak şeylerde yok gibi.
nazara çabuk geliyosun gene göz var sende.
geçmişten biri sana gelebilir yada haberi gelebilir.
bir buhran dönemindesin sanki boynun bükük çıkmış senin üzülüyosun herşeyi takıyosun.
adında L olan biri var burda senden hoşlanıyo olabilir bu kişi iyi de biri.
N harfli kız arakdaşın varsa dikkat et buna bebek.
sen biriyle arandaki arkadaşlığı tamamen bitiriceksin.
dileğin olucak merak etmeee:)
ya sen bir erkekle yakınlaşıcaksın yakın zamanda:)

giiiz tarot isterim haaa:)) hoşgeldin bebek
falına bakıyoruum hemmeen.
kafan karışık çok düşüncelisin ama aslında hayatında bu kadar kafanı karıştırıcak şeylerde yok gibi.
nazara çabuk geliyosun gene göz var sende.
geçmişten biri sana gelebilir yada haberi gelebilir.
bir buhran dönemindesin sanki boynun bükük çıkmış senin üzülüyosun herşeyi takıyosun.
adında L olan biri var burda senden hoşlanıyo olabilir bu kişi iyi de biri.
N harfli kız arakdaşın varsa dikkat et buna bebek.
sen biriyle arandaki arkadaşlığı tamamen bitiriceksin.
dileğin olucak merak etmeee:)
ya sen bir erkekle yakınlaşıcaksın yakın zamanda:)

hoşbulduk beybim, yüreğine sağlık :KK54::KK54: seni falsız mı bıraktılar ?direk ne istediğini yazmışssın :KK23::KK23:

falına gelirsek, iyi gördum seni , iyileşme toparlanma dönemine girmişsin :)
birini affetmişsin hemen altında esmer bir oğlan var bu bizim sıpa heralde, ondan haber almış da olabilirsin yakın zamanda ya da haberleşmenizde olabilir ama nasıl desem kötü de değil ama çok iyi de değil gibi haber öyle, onunla açık bi hesaplaşmanız olmuz bu kötü durumlardan gerilimli ilşkinizden dolayı ama sen onun eskisine göre daha fazla olgunlaştığını farketmişssin bi ağırlık var onda
onu tavlamak da istemişssin ama bi yandan da istememişssin ilgiç bi durumdasın heralde anlıyamadım bi iyi hemen yanında kötü kart var dengesizlik var
şu andaki bulunduğun durumdan yükselmen var işin kariyerin için, çok güzel bi döneme giriyosun tatlım, işe henüz başlamışssın ama işe başlıycaksın gibi biraz daha zamanı var diyor kartlar, parana da dikkat et hemen harcama
güzel ve düzgün bi ilşki istediğin bi döneme girmişssin artık evleneniceğim birileri olsun tarzında amabi türlü sabrettiklerin istediğin gibi olmuyor, sarışın bi çocuk var onla da olmuycak gibi sana uygun değil, birde kave gözlü kahve saçlı biri sana kayıplar getirebilir çok büyük bi kayıp değil ama sonrasında düzelicek çünki, dediğim gibi artık evlenilicek elinden her iş gelir böyle herşeyi idare ediceğin bi konuma geçiceksin , eskilerden birini yine bir dönüşünü şahit olucaksın ama haraketsiz kalıcaksın
yolun var tatlım yol sana iyi gelicek, yoldan sonra aşk da gelebilir sana hazırlıklı ol, her şey gönlünce olsun :KK54:

hoşbulduk beybim, yüreğine sağlık :KK54::KK54: seni falsız mı bıraktılar ?direk ne istediğini yazmışssın :KK23::KK23:

birini affetmişsin hemen altında esmer bir oğlan var bu bizim sıpa heralde, ondan haber almış da olabilirsin yakın zamanda ya da haberleşmenizde olabilir ama nasıl desem kötü de değil ama çok iyi de değil gibi haber öyle, onunla açık bi hesaplaşmanız olmuz bu kötü durumlardan gerilimli ilşkinizden dolayı ama sen onun eskisine göre daha fazla olgunlaştığını farketmişssin bi ağırlık var onda
onu tavlamak da istemişssin ama bi yandan da istememişssin ilgiç bi durumdasın heralde anlıyamadım bi iyi hemen yanında kötü kart var dengesizlik var
şu andaki bulunduğun durumdan yükselmen var işin kariyerin için, çok güzel bi döneme giriyosun tatlım, işe henüz başlamışssın ama işe başlıycaksın gibi biraz daha zamanı var diyor kartlar, parana da dikkat et hemen harcama
güzel ve düzgün bi ilşki istediğin bi döneme girmişssin artık evleneniceğim birileri olsun tarzında amabi türlü sabrettiklerin istediğin gibi olmuyor, sarışın bi çocuk var onla da olmuycak gibi sana uygun değil, birde kave gözlü kahve saçlı biri sana kayıplar getirebilir çok büyük bi kayıp değil ama sonrasında düzelicek çünki, dediğim gibi artık evlenilicek elinden her iş gelir böyle herşeyi idare ediceğin bi konuma geçiceksin , eskilerden birini yine bir dönüşünü şahit olucaksın ama haraketsiz kalıcaksın
yolun var tatlım yol sana iyi gelicek, yoldan sonra aşk da gelebilir sana hazırlıklı ol, her şey gönlünce olsun :KK54:

bende istesem :KK17:

ay yok senin sıpayla görüşmedim dha askere gitti o:)
ya iş ne zaman bulucam ben öööf:KK43: bide ankarada mı bu iş bebek ya?
erkek arkadaş konusunda şanssızım biliyosun:))

öncelikle merhaba bu başlıkta yenisiniz heralde, fala karşılıklı bakıyoruz farkettiyseniz; özellikle yeni katılan arkadaşlardan ilk adımı atmasını tercih ediyoruz genelde

sizi tanımadığımdan söylüyorum bazenleri bazı arkadaşlar geliyor yalandan bir iki şey uyduruk bi şekilde fal bakıyor ve karşılında benim emek vererek onu tatmin edici fal bakmamı bekliyor; siz öylesinizdir die demiyorum karşılaştıklarımı yazıyorum yanlış anlaşılmasın, yarın yeni kahvemi koyarım diğerinin tarihi geçti deste ya da tarot bakabiliyosunuz o şekilde de deneyebiliriz

dediğim bi tarzda bakım olursa, fallarına bakılsın die uydurulup yazılanlardan bahsediyorum geri dönüş yapmıycam, o kadar emek sarfediyoruz

ay yok senin sıpayla görüşmedim dha askere gitti o:)
ya iş ne zaman bulucam ben öööf:KK43: bide ankarada mı bu iş bebek ya?
erkek arkadaş konusunda şanssızım biliyosun:))

beybim deste açtım sana en son baktığımdan verdi kartları o zaman, en son baktığını geçmiş kısmında veriyor genelde o dönemden bir sonraki bakıcağım döneme kadar gösteriyor

canım istanbulda iş bulman daha kolay olucak ikisini de ayrı ayrı sordum, ankara iş istiyosan mücadele vermen uğraşman gerekiyor; tercih senin :KK15:

kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş derler ya bende o misalim tatlım:KK37:

öncelikle merhaba bu başlıkta yenisiniz heralde, fala karşılıklı bakıyoruz farkettiyseniz; özellikle yeni katılan arkadaşlardan ilk adımı atmasını tercih ediyoruz genelde

sizi tanımadığımdan söylüyorum bazenleri bazı arkadaşlar geliyor yalandan bir iki şey uyduruk bi şekilde fal bakıyor ve karşılında benim emek vererek onu tatmin edici fal bakmamı bekliyor; siz öylesinizdir die demiyorum karşılaştıklarımı yazıyorum yanlış anlaşılmasın, yarın yeni kahvemi koyarım diğerinin tarihi geçti deste ya da tarot bakabiliyosunuz o şekilde de deneyebiliriz

dediğim bi tarzda bakım olursa, fallarına bakılsın die uydurulup yazılanlardan bahsediyorum geri dönüş yapmıycam, o kadar emek sarfediyoruz

tesekkurler cevap icin, pekte yeni sayilmam bircok kisiye ben de fal baktim karsiliksiz olarak da baktim ayrica, burdan yorum yazanlardan zaten anlasilir nasil bakilip bakilmadigi sonucta deneme yanilma deil,herkesin emege saygi duyduguna eminim burada bakanlar sonucta para almadan bakiyor hem de tanimadigin insanlar icin ama eger ben begenmezsem bakmam diorsaniz zaten bakmayin bana hic bastan tavir koyuyorsunz

tesekkurler cevap icin, pekte yeni sayilmam bircok kisiye ben de fal baktim karsiliksiz olarak da baktim ayrica, burdan yorum yazanlardan zaten anlasilir nasil bakilip bakilmadigi sonucta deneme yanilma deil,herkesin emege saygi duyduguna eminim burada bakanlar sonucta para almadan bakiyor hem de tanimadigin insanlar icin ama eger ben begenmezsem bakmam diorsaniz zaten bakmayin bana hic bastan tavir koyuyorsunz

ben uzun süredir başlığı takip etmiyorum, sizi yeni gördüm; tavır koymuyorum özelikle yazdım bunlarla karşılaştım ve artık emeğimin sömrülmesini istemiyorum; benim zamanım kıymetlidir, çok da boş vaktim olmaz, bakım işi malum uzun sürüyor ; beni bilen bilir karşılıksız bakmıyorum
ben emeğe saygı duyanı az gördüm tatlım
misal falına baktım, falıma bakmasını bekliyorum sonra ortadan yok oluyor insanlar birbirlerini kullanmaya alışmış, işin kötü tarafı ben uğraşıyorum birde o insanın kötü enerjisini üstüme çekiyorum artık bunu enayilik olarak görüyorum, daha temkinli davranıyorum artık
sonra birileri sitelerden yazılan falı yorumlarmış gibi önümüze koyuyor, istiyorsanız daha sayayım

ben uzun süredir başlığı takip etmiyorum, sizi yeni gördüm; tavır koymuyorum özelikle yazdım bunlarla karşılaştım ve artık emeğimin sömrülmesini istemiyorum; benim zamanım kıymetlidir, çok da boş vaktim olmaz, bakım işi malum uzun sürüyor ; beni bilen bilir karşılıksız bakmıyorum
ben emeğe saygı duyanı az gördüm tatlım
misal falına baktım, falıma bakmasını bekliyorum sonra ortadan yok oluyor insanlar birbirlerini kullanmaya alışmış, işin kötü tarafı ben uğraşıyorum birde o insanın kötü enerjisini üstüme çekiyorum artık bunu enayilik olarak görüyorum, daha temkinli davranıyorum artık
sonra birileri sitelerden yazılan falı yorumlarmış gibi önümüze koyuyor, istiyorsanız daha sayayım

onemli diil bakmasaniz da olur.

Cnm senin biseye kalbin kirilmis.. bir tartisma goruyorum birine bagiriosun ama kalabalik icinde bu tartisma.. insanlar sizi izlior ama sen kendini savunacaksin yani guclu duracaksin galip geleceksin bu tartismada ama baya icin sikilacak hatta gozyasida gordum.. nazar var ustunde dikkat et bir sure gözler uzerinde olcak gibi goruorum.. kafan karisik biseyler dusunuosun bu tartismalar veya baska bise olablir ama skntili bi donem seni beklio ama tartismalardan kisa sure sonra rahatlama goruyorum yni icini dokeceksin ve bazi ksiileri cikacarlsin hayatindan ve rahatlicaksin smdilk bu kdr gordum cnm :) kusura bakma isim cikti anifen gec yazdm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm senin biseye kalbin kirilmis.. bir tartisma goruyorum birine bagiriosun ama kalabalik icinde bu tartisma.. insanlar sizi izlior ama sen kendini savunacaksin yani guclu duracaksin galip geleceksin bu tartismada ama baya icin sikilacak hatta gozyasida gordum.. nazar var ustunde dikkat et bir sure gözler uzerinde olcak gibi goruorum.. kafan karisik biseyler dusunuosun bu tartismalar veya baska bise olablir ama skntili bi donem seni beklio ama tartismalardan kisa sure sonra rahatlama goruyorum yni icini dokeceksin ve bazi ksiileri cikacarlsin hayatindan ve rahatlicaksin smdilk bu kdr gordum cnm :) kusura bakma isim cikti anifen gec yazdm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

onemli diil ben de labda calisarak oyalaniodum ztn, tesekkurler ama insallah dedigin gibi sikintili donem beni beklemez ztn hayatim hep sikintilarda geiyor daha fazlasini kaldiracak gucum kalmadi :)

merhaba kızlar tünaydın, falıma bakanın falına bakarım:KK16:

Eklentiler

• $2014-05-15 23.56.23.jpg
    $2014-05-15 23.56.23.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 46
  • $2014-05-15 23.56.36.jpg
    $2014-05-15 23.56.36.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 38
  • $2014-05-15 23.56.48.jpg
    $2014-05-15 23.56.48.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 58
  • $2014-05-15 23.56.57.jpg
    $2014-05-15 23.56.57.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 46
  • $2014-05-15 23.57.06.jpg
    $2014-05-15 23.57.06.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 53
  • $2014-05-15 23.57.17.jpg
    $2014-05-15 23.57.17.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 44
  • $2014-05-15 23.58.33.jpg
    $2014-05-15 23.58.33.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 44
  • $2014-05-15 23.58.08.jpg
    $2014-05-15 23.58.08.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 38
  • $2014-05-15 23.57.59.jpg
    $2014-05-15 23.57.59.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 45
  • $2014-05-15 23.57.46.jpg
    $2014-05-15 23.57.46.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 34
  • $2014-05-15 23.57.37.jpg
    $2014-05-15 23.57.37.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 35
  • $2014-05-15 23.57.27.jpg
    $2014-05-15 23.57.27.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 34
  • $2014-05-16 00.00.49.jpg
    $2014-05-16 00.00.49.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 33
  • $2014-05-16 00.00.57.jpg
    $2014-05-16 00.00.57.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 49
  • $2014-05-16 00.01.13.jpg
    $2014-05-16 00.01.13.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 35
  • $2014-05-15 23.58.58.jpg
    $2014-05-15 23.58.58.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 33
  • $2014-05-16 00.01.25.jpg
    $2014-05-16 00.01.25.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 54
  • $2014-05-15 23.58.45.jpg
    $2014-05-15 23.58.45.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 55
merhaba kızlar tünaydın, falıma bakanın falına bakarım:KK16:

canim istemedigin bir yere bir arkadasinin seni iteklemesiyle gideceksin
bu kisi bir erkek kumral olabilir
bir dileginin kabul olacagini görüyorum
gecmisten gelen biri var sanki bu kisiyle bir muhakeme yapabilirsiniz karsilikli öyle olmustu böyle oldu gibi ...
bu kisiyle cok derin baglarin varmis siû an kopmus .. yinede bisiler var karsi tarafta
ay dogmus falina sIkIntilarin bir cirpida gecipp gidecek :)
canim ben seni yeni biriyle degil eskiden kalan biriyle gördüm hem fincanda hem tabakta sanki sen yalniz kalmiycaksin gibi bir durum var bilemiyorum dogru mudur ama öyle hissettim
sanki yalvar yakar dönmek isteyecek
S ve T harfleri bu kisinin isminda olabilir
konusmalariniz var cok yakinda
bilemedim simdi cok net bir araya gelme durumu cikmis ...
bendne bu kadar canim:KK54:

selam thalix :)

bayrakli bir yerde masabasinda calisirken goruyorum seni yani devlet dairesi mi acaba turk bayragi cikmis arkanda masanin simdiki isin mi bilmiorum ama yogun olucagin donemler geliyor yakinda ama oncesinde birkac gorusme yapman gerekiyor bu isle baglantili nedir bilemiorum
biriyle sirt sirta donmussunuz aranizda bir engel yada mesafe var sanki yani uzun zmndir gorusmuyorsunuz ama birbirinizi fazlasiyla dusundugunuz gercek hatta erkek sanki daha fazla dusnuyor sen biraz daha bu isin olmayacagini kabullenmis gibisin, bu kisiyle bir avusma bir de ayrilik var sanki sonrasinda yani boyle yakinzamanda diyemem ama bu kisi sana gelicek sonrasinda bir konusmaniz var ama sen yuruyup gidecekksin bu kisiden,
sonrasinda yeni girecegin bir ortamda biriyle tanisacaksin basta arkadas gibi olsaniz da bu kisi seni cok etkileyecek onceden yasadigin tum hayal kirikliklarini unuttuaracak
bir de iki hane var iki farkli yerlerde bunlari ilgilendiren bir sorun cikmis
bir de bi bayan var cok merakli baykus gibi cikmis heryerde napiosun ne ediosun die takip edip senden hbr almaya calisio pek iyi niyetli diil ama kotu niyeti de yok aslinda sadece asiri merakli ve baskalari ardindan konusmayi seven bir tip hafif poposu cikik biri bu kdrn

X