Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

geldim kızlaaar fallaşalım hadi:)

Eklentiler

• $IMG_4265.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 38
  • $IMG_4264.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 55
  • $IMG_4263.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 59
  • $IMG_4271.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 59
kafandaki karisikliklari yavas yavas atıyorsun falında kumral veya beyaz tenlı bir insan var cok dusunuyorsun onu.kalbın kırılmıs ama konusmak istemıyorsun cogu zaman icine atıyorsun atma cunku ilişklerinde veya normal hayatında insanlar ne oldugunu bıle anlamadan kırılıyorsun ve kusuyorsun.bu adam senı cok sevıyor ama sen cok kırılıyorsun .onun karakterı bu bunu kabul etmen lazım sanırım .yakın bır zamanla ilşkindeki bazı sorunları cozeceksin ins.guzel bir haber ve hediyen var.maddı anlamda sıkıntın var borc gıbı ,bunu bıraz zor ama odiyecegın gorundu.bu kadar:)

bu arada ben dilek .eski sevgilim montassar .banada bakarsan sevınırım hangısınde iisen

Son düzenleme:
bu arada ben dilek .eskı sevgilim montassar ikimizde bugday tenliyiz.hangı falda daha iiysen bakarsan sevınırım canım cok opt

rica etsem benim falımını yorumlarmısınız

Eklentiler

• $2014-04-15_14.33.59[1].jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 45
  • $2014-04-15_14.35.24[1].jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleme:
Rica etsem benim falımı yorumlarmısınız.yorumlarınızı çok beğendim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1397564321157.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 46
  • $1397564340368.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 46
  • $1397564361911.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 58

kuruntuların yemiş bitirmiş seni, sivilceler çıkmış biraz ama geçicek bebeğim ferahlamışsın, bi rahatlama var, geçmiş ve gelecek arasında bi karara varmışssın canım, bunu kararı vermek için uzun uzuzn düşünmüşssün, ve sonrasında verdiğin kararla ilgili bi konuşman ya oldu ya da olucak yakın zaman içersinde; iyilikleri ve kötülükleri bi terazide tartıyosun kötüler daha çok ağır basıyor, ama göze de gelmişsin , çok dillenmiş bazı şeyler insanlar etrafında ama sana destek olan türden değil de ağzına malzeme verilip konuşulcak türden; 2 ve 7 rakamı çıkmış bu zamanlarda senin konuşman olucak heralde kararınla ilgili, hala düşünceler içersindesin; biraz bunu sıkıntı yapmışssın, geçicek ama canım kararı verdikten sonra yine düşünmeye devam ediceksin;
beybim birde bişeyler falan mı yazıyosun yazarak mı çalışıyosun anlamadım ama bişeyler yazıyo görüntün var
y ve n harfi var; onunla görüşmeleriniz yine olabilir, böle birbirinize sataşma gibi b, konuşma olabilir
canım biraz dinlenme dönemine geçiceksin rahatlama dönemi gibi ama ondan sonra yeni bişeylere başlıycaksın, büyük bi geçiş yapıcaksın anahtar çıkmış, 2 ayrı şey için uğraşıcaksın; işe başlarsın işh, uğraşların var çünki bundan sonra esmerimsi şişmanca briyle görüşmen olucak bu hedeflerin uğraşların için, burnu belirgin saçının ön kısmı hafif uzunca biri bu konuşucağın kişi;
canlı müzük gibi yerlede kalabalıkların olabilir gitar falan çıkmış
birde bebişim 2 kişinin çakallığını farkediceksin
böceğe benzeyen esmer biri bi kısmetinin önünü kapatmış, kocaman balık arkada kalmış dikkat et canım

diyorum ya dertlerin tasan hep gidiyo canım, aydınlıkların var böle ferahlama gibi diyeyim bu sefer bütür bütürlük gitmiş, yüreğine bişey oturmuş ama atlatıyosun bu oturan şeyi,
burda da çıkmış y ile karşılıklı konuşman var bariz y harfi var, ya da onunla ilgili esmer bi erkekle konuşman da olabilir, 3rakamı var bu konuşmanın altında
bu 4. ayı arkadaşlarınla kalabalıklar içersinde geçiriceksin gibi duruyor, birde bakınca en çok dikkat çeken sen oluyosun aralarında, güzellik anlamında çekicilik anlamında olabilir kızlarda erkklerde bi bakınca bir kez daha bakıyor sana
yılan gibi biri gelip canını sıkan konuşmalar yapıcak ama sen resmen dövüceksin onu :)) karanlığa doğru bi çekişin var
esmer irice bi adamla kısmetli bişeyleriçin görüşmen var, yuvarlak kafalı sanki yuvarlağımsı
bebeğim çiçeklerin olduğu bi ortamda ben senin biriyle sarıldığını görüyorum ayın 20 olabilir
sonrasında bi rahatlama istirahat etme dönemin var yine bişeyler konusuna uğraşların olucak ama çok değil
içine akıttığın bi göz yaşın var canım, haneden de peş peşe 2 haber falan gelebilir
iş için kartlara soralım ; bebeğim işe giriceksin ama biraz daha zamanı var sanki şu sıralar ders falan çalışıyo olabilirsin, ya da dediğim gbi yazı yazmak gibi kendini geliştirdiğin okumalı yazmalı bi evredesin

bende yüklüyorum şimdi
umarım her şey gönlünce olur beybimm

fal için sağol bebişim birşey için kart çeker misin rica etsem peki bu işe ne zmaan giricem bide ankarada mı? ders çalışıyorum evet yoğun
y'yi boşver aman ya başkaları gelsin bana bıktım ondan:))
şekerim falına gelicek olursak;
sıkıntıların yavaş yavaş açılıcak daha zamanı var yani.
bir yere gitme durumun var mı şehirler arası değil şehir içi sürekli ama ve mutsuz mutsuz gidiyosun yoruluyosun da sen bu durumdan
bu esmer çocukla bir kız arkadaşın sayesinde tanışıcaksın sen.1 2 aya kadar.
şekerim çok özlediğin bir arkadaşın var mı bir kavuşman var.
bir kısmetini dibe gömmüşsün resmen çocuk gelemeden kovmuşsun:)
yoğunlaşıcak bazı şeyler hayatında ama bunlar arkadaş çevresinin dertleri gibi daha çok
bu çocuk seni çok mutlu edicek gör bak

Merhaba Gizciğim
O geçenki sıkıntın biraz açılmış. Yalnız 1 ders mi senin kafana takılıyor ? Bir dersin var sanki düşünüyosun ne yapıcam diye ama aydınlıyo umduğun gibi olmayacak. Gittiğin kısa kısa yollardan 2 tanesinde biraz canın sıkılacak. Bunların birisi hocanla ilgili, diğeri sanki bi arkadaşınla alakalı. Sana bi konuda haksızlık yapacak sende haksızlığa asla gelemeyen birisin ve patlayacaksın. İrice bi adam çıkmış falında ufak tefek lafları var ama hiç takılma , he he de geç .Sonunda çünkü kazanan sen olacaksın derin bi ohh çekeceksin :) Sanki bi yolda eski sevgililerinden olabilir bi erkekle karşılaşman var . Böyle bi tuhaf olacaksın şaşıracaksında. Kuzum sen bu yaz mı bilmiyorum denizli bi yere yolculuğun var böyle apar topar gidiyosun. Bıçak çıkmış bişeyi kesip atacaksın .Aklında sürekli bişeyleri evirip çeviriyosun artık bu durumdan sende sıkılmışsın. Rahat bi insan değilsin kuzum.
Falında köstebek var çevrendeki arkadaşlarına karşı dikkatli ol. Dost sandıkların pek dostun değil. Yalnız sana gelecek bi haberle yüreğin ikiye ayrılıyor. Gönül ilişkisinde kararsızlık, gel gitler yaşayacaksın. Birilerine güvenmek istiyosun ama kendini hep çekiyosun. Ev almak gibi veya evle ilgili çok istediğiniz bişey var mı ? Yakın zamanda evle alakalı bişeyler yapacaksınız ailecek.
Bunları görebildim tatlım sen katina falanda bakıyodun dmi ? Şimdi kahve içip koymak çok zor geliyo Kartlar için neler lazımdı özelden yazayım öyle bak olur mu ? :)

bebeğimmm, yüreğine sağlık deste zamanı vermiyo yakın mı uzak mı die gösteriyo vakti var çıktı sorduğumda, kartlar sana sabredip bekle diyor dilediğin şey için kariyer anlamında da para anlamında da güzel bi işin olucak yaza doğru sanki, bulutlar dağıldığında olabilir, yağmur bulutları gittiğinde olucak
aşk içinde durağan oluacak belki sonrasından kumral biri gelebilir, daha fallaşırız bu aralar y gündem de :)
benim falım da da cuma- cumartesileri bazenleri de pazar hep araziye gidiyoruz işte, öldürüyolar 18. yüzyıldan kalma şekilde yaptığımızdan ve gittiğimiz insanları pek sevmediğimden sıkıntılı geçiyor hep....
evet bi çocu kovmadım da istemiyorum arkadaş olarak daha iyi o :) bi sürü şekil var esmer oğlan hakkında daha neler çıkmış şekerim?

tatlım çok teşekür ederim, sıkıntım işte field dersleri 2 dersi bütün bi ders gibi alıyoruz, yollara gidiyoruz hep ve kimseyi sevmiyorum, çalışmaya çanakkaleye gidebilirim belki iş kesin değil de öle istiyorum bakalım ne olcak,
bizimkiler ev almak istiyor bakalım neler olcak,
aşk yakın zaman da var mı yok mu? aslında aşka kapatmıştım?
desteye bakıyorum özelden yazarım birazdan canım

Kızlaar aranızda rüya yorumlarından anlayan var mı ? Varsa özelden anlatıcam

Tatlım aşk var ama birazcık zamanı var :) Kafandaki olumsuz düşünceleri at . Ben karşına isminde 'y' harfi olan uzun boylu buğday tenlerinde bi erkeğin çıkacağını görüyorum :) Bakalım :)

Tatlım aşk var ama birazcık zamanı var :) Kafandaki olumsuz düşünceleri at . Ben karşına isminde 'y' harfi olan uzun boylu buğday tenlerinde bi erkeğin çıkacağını görüyorum :) Bakalım :)

ayy işh canım, rüyanı da yorumlayım özelden yaz bana, falınıda gönderdim bu arada

esmer senin ayaklarını yerden kesicek gibi duruyo gizciik.
başlarda istemiceksin ama etkilenieksin mantığını kullanmak isticeksin ama o kalbini çalıcak sonrasında çok mutlu edicek korkularını yendiricek gibi duruyo bebeğim.
sık sık çıkmış esmer falında yakın gibi geliyo zamanı ama öyle 1 2 hafta değil daha var.
y'yi atıcam camdan kurtulucaz hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…