Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Hani bana yorum askolsun ( zaten anca firsat bulup giriyorum biliyosunuz kizlar hadi ama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selam şekerim ben bir katinanı alırım
bebeğim çok büyük dertlerin çıkmamış ama hayatın baya karışık çıkmış
adında L olan bir kadın var senden olgun da olabilir tam bilemedim böyle biri geliyor uzaktan sanki
çok fazla dedikodun var bu aralar
bebeğim birinin yatan hastası mı var sanki bir arkadaşın gibi bu üzülüceksin durumuna
bu hastanın durumu ciddi olabilir ha
çok kıskanılan birisin sen çekemeyenin çok bebeem
sakallı hafif biri var esmere yakın bununla karşılıklı konuşman var.
çok kısmetlisin sen bu sıralar her anlamda
şekerim senin çok erkek kısmetin de var farkında değilsin
bu kadar görebildim
ben ela gözlü beyaz tenli kızıl saçlıyım.
yeni biri olcak mı ya yada eskisine bak istersen bebem esmer kahverengi gözlü kahve saçlı ikizler ben akrep

giiz bebeğim ancak bakabildim kusuruma bakma.
bebişim dileğin olucak ama sonunda keşke olmasın diyebilirsin emin olamadım
birinin bir derdi var baya bi derdi var hatta onun o hali biraz içini acıtıcak gibi
geçmişten gelen biriyle yüzleşmen var erkek mi kadın mı çıkmamış ama
başka şehirden gelicek bir haberin var kalple ilgili
sıkıntıların azalıyo yalnız senin içine oturmuş bir sıkıntın geçmiyo
biri üstüne üstüne gelicek senden üstün biri bu ders konusunda olabilir bir hoca falan gibi geldi.darlıcak resmen seni ama buna bağımlısın da sen birşey de yapamıyosun bu duruma
büyük bir kısmetin var etrafına bakarsan görüceksin o beklemede gibi duruyo çünkü
kafan çok karışıcak bir konuda senin
bu kadar gördüm bebeem tarot bakarsan bana olur

Agzina saglik beybim bana isim lazim sadece seninkinide biliyorum diger cocugu düsünmeden niyet ederim oky

yatakta hastasi olan bi akrabam var bu arada :/

Son düzenleme:

canım benim yüreğine sağlık
s benim ex manitanın baş harfi :) ondan umudu kestim fallarımda çıkar oldu
işh dün moralim çok bozuktu ama iyi şeyler olucakmış, musmutlu oluyum yaw artık

canım benim yüreğine sağlık
s benim ex manitanın baş harfi :) ondan umudu kestim fallarımda çıkar oldu
işh dün moralim çok bozuktu ama iyi şeyler olucakmış, musmutlu oluyum yaw artık

Hmm nedense gene gündeme gelcek gibi :44:
Benim falimada bakabilirmisin giiz ? kahvem yukarda kaldi

yüreğine sağlık bebeğim hoca ile bi sıkıntım var bakalım ne olucak? daha da gelmsin üstüme aptal herif
o bekleyeken kısmetimi istemiyorum :) ondan bakmıyorum :)
bende zaten yeni geldimsayılır 1 saat falan oldu, yarın bakayım canım

Merhabalar kahve fali degilde melek kart fali bakiyomusunuz :)suan cok ihtiyacim var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tamam canım dinlen sen öptüm çoook

canım kahven de, birdan fazla düşünceyi aynı anda düşündüğün gösteriyor, hedeflerin fazla, bunlar sana kaos vermiş, aslında genel olarak iyisin ama düşüncelerinin içine dalmış gibisin, kendi kendini sıkıyosun gibi geldi, uçakla bi yoldan mı geldin, kocaman biruçak çıkmıi ya da sana kocaman jet hızıyla dediğimiz güzel bir haber gelicek, geride bıraktığın insanlar olucak bu yakın zaman içersindegörüşmemeye aramaya karar verdiklerin bazı kişiler olucak canım,
hedeflerin planların var düşüncelerin geleceğin yönünde çalışıyormusun bilmiyorumya da okuyorsan, karınca gibi çalışman gerekiyor sanki amaçların için yavaş yavaş bişeyler inşa ediceksin,
son zamanlarda kendini dinliyosun dedim ya geçmişte yaptıklarına şöle bi bakıcaksın, amatamanlamıyla geçmişte olan bi kaçşeyden kopamamışssın gibi gözüküyor, aslında yüzün önüne dönük olucakama geçmişte bıraktıklarına karşı bi özlem olucak bi haber gelicek sana bundan sonra o özlem depreşicek
f harfli biriyle karşılıklı konuşman var
5. ayın 2li bi vaktinde ben seni briyle yan yana görüyorum, hatta sarılma diyeyim, anlıyamadım ama desteye de bakarız; 5ve 2 rakamı alt alta çıkmış
adın da 2 tane e harfi olan biri var, sana yeni bi aşk geliyor heralde senin adın da da e harfi var r mi n mi o harflerde var, tam anlıyamadım ( kahveye neteen değil de karşılıklı bakınca aslında çok daha iyi yorumluyum ondan bazı şeyleri bilemiyorum)
5. ay senin için fazlasıyla verimli olucağın bi zaman olucak canım, hem çevren için hem kendin için hemde aşk için
hane biraz gerilimli çıkmış bir iyi bir kötü gibi, ufak tefek tartışmalar var bunalabilirsin

deste falın; canım, açık tenli, renkli gözlü bi beyle bi kısmetsizlik olmuş aranızda yoldızınız düşmüş, her anlamda kötü şeyler düşünümüşssün, ama sıkıntıların olsada önün aydınlığa bakıcak senin özellikle aşk konusunda esmer kendini düşünene bir arkadaşının sana karşı kıskançlığına şahit olabilirsin yakın zaman içersinde güçsüz düşebilirsin hatta dediğim gibi kahvede de, uzaklaşıcaksın sanki
konuşmalarına dikkat etmelisin bazen boş konuşup kendine zarar verebiliryorsun, eskisi gibi ağlayıp sızlamaman gerekli, dırdır etmek yerine başka konulardan konuşmalısın yeni şeylere ilerlemelisin şu aralar biraz durgunluk yaşayabilirsin, kariyer para anlamında 1 hafta içersinde güzel bi atılımın olucak
bir kız daha çıktı kötü bi haber alıcaksın bu da açık tenli bi bayan sabrettiğin şeyler istediğin gibi sonuçlanmayabilir ama kariyer para konusunda ilerlemelerin çok güzel olucak zaman ilerledikçe güzeleşicek hatta, kahve saçlı kahve gözlü sana ihanet etmiş bir beyle istemeden karşılaşman olabilir, bebeğim biraz sıkıntılı zamanlar geçiriceksin özellikle çevrendeki bayanlar tarafından ama çok yıkmıycak seni çabuk toparlanıcaksın, ve geriye atıcaksın sonra bu beyle karşılaşıcaksın;
umarım her şey gönlünce olur, kahve yüksersen bugün yine bakarım o geçmiş ama yine de yorumladım :))

tamam canım dinlen sen öptüm çoook

beybim, kahveni iç ona da bakalım
deste de, birini affettiğini gösteriyor ama tamanlamıyla affetttin diyemem zamanla hallucak daha çok affediceksin,
esmer bi bayan ileaşk anlamında ters düşmüşssün, bir şeyleröğrenmişssin seni üzen, ama aynı zamanda bi aşk itirafı da almışssın buna rağmen hala bi kavga huzuruszluk var sende, kalbin üzgün ama toparlanıcak, eskiden biri dönücek bereketli bi şekilde geliyor ama sen de bi ilgisizlik olabilir tecrübelerine göre haraket ediceksin, eskiyi düşünme diyor kartlar önüne bakarsan herşeyçok daha güzel olucak,
ama son zamnalarda biraz dengesizlik hakim, bir iyi bi kötüsün, ruh halin sürekli değişkenlik gösteriyor, yolun var canım, kurnazlıkların hakim olucak bu yolda bişeylerini unutabilirsin , bence sen bi ilşkiye bile başlıyabilirsin öncesinde kötü bi dönemin olucak, olmuycak ayrılık var üzülüceksin ama sonunda aşk kartı çıkmış :) kıskançlık da var aynı zamanda sevdiğin kişiyi kıskanıcaksın, eskiden yaşadığn kısmetsiklikleri değişme, deştikçe sen üzülüceksin haberler almak istiyceksin yapma beybim, eskiyi irdeleme
umarım her şey gönlünce olur
yeni falımı da koyucam müsait olduğunda bakarmısın, 2 gün evdeyim sende koy da fallaşalım şekerim :)

canimmmmm cok tesekkür ederim agzina yüregine saglik uzun uzun yazmissin bugün ictigim bir kahvem daha var onuda yükleyim sende yükle
bilgilerimi özelden sana yazayimmmm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…