Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
esmer senin ayaklarını yerden kesicek gibi duruyo gizciik.
başlarda istemiceksin ama etkilenieksin mantığını kullanmak isticeksin ama o kalbini çalıcak sonrasında çok mutlu edicek korkularını yendiricek gibi duruyo bebeğim.
sık sık çıkmış esmer falında yakın gibi geliyo zamanı ama öyle 1 2 hafta değil daha var.
y'yi atıcam camdan kurtulucaz hepimiz:KK1:

ayy bi gelsin de çekip kurtarsın beni bu hayttan hep diyorum, biliyosun

bebeğim ben y ye kıyamam atma camdan, iyidir benim arkadaşım :) ona onun sana davrandığın gibi davranıcaksın bak gör nası geliyo yola :)

Merhaba Gizciğim :KK16:
O geçenki sıkıntın biraz açılmış. Yalnız 1 ders mi senin kafana takılıyor ? Bir dersin var sanki düşünüyosun ne yapıcam diye ama aydınlıyo umduğun gibi olmayacak. Gittiğin kısa kısa yollardan 2 tanesinde biraz canın sıkılacak. Bunların birisi hocanla ilgili, diğeri sanki bi arkadaşınla alakalı. Sana bi konuda haksızlık yapacak sende haksızlığa asla gelemeyen birisin ve patlayacaksın. İrice bi adam çıkmış falında ufak tefek lafları var ama hiç takılma , he he de geç .Sonunda çünkü kazanan sen olacaksın derin bi ohh çekeceksin :) Sanki bi yolda eski sevgililerinden olabilir bi erkekle karşılaşman var . Böyle bi tuhaf olacaksın şaşıracaksında. Kuzum sen bu yaz mı bilmiyorum denizli bi yere yolculuğun var böyle apar topar gidiyosun. Bıçak çıkmış bişeyi kesip atacaksın .Aklında sürekli bişeyleri evirip çeviriyosun artık bu durumdan sende sıkılmışsın. Rahat bi insan değilsin kuzum.
Falında köstebek var çevrendeki arkadaşlarına karşı dikkatli ol. Dost sandıkların pek dostun değil. Yalnız sana gelecek bi haberle yüreğin ikiye ayrılıyor. Gönül ilişkisinde kararsızlık, gel gitler yaşayacaksın. Birilerine güvenmek istiyosun ama kendini hep çekiyosun. Ev almak gibi veya evle ilgili çok istediğiniz bişey var mı ? Yakın zamanda evle alakalı bişeyler yapacaksınız ailecek.
Bunları görebildim tatlım sen katina falanda bakıyodun dmi ? Şimdi kahve içip koymak çok zor geliyo :KK1: Kartlar için neler lazımdı özelden yazayım öyle bak olur mu ? :)

ama ama ama bende isterim faaal:)) bi önceki sayfada noluuuuuuur:44::44:

ayy bi gelsin de çekip kurtarsın beni bu hayttan hep diyorum, biliyosun

bebeğim ben y ye kıyamam atma camdan, iyidir benim arkadaşım :) ona onun sana davrandığın gibi davranıcaksın bak gör nası geliyo yola :)

hahaha yaa gitsin işine gücüne uğraşmasın benimle:))

Kuzucuğum böyle son günlerde bi bunalmışsın gibi. Gireceğin bi ortam var çok kalabalıkta değil ama nasıl desem hani cafe tarzı gibi diyeyim :) O girdiğin ortamda birisi senden hoşlanabilir. Böyle falda sana bakarken çıkmış :) uzun boylu kumral bi çocuk. Gözünü alamayacak :) Aydınlık birisi bu. Kafan hafiften karışabilir. K harfi kimde var ? bu kişiyle birbirinize arkanızı dönmüşsünüz. Bu kişiden alacağın haber biraz canını sıkacak. Karşılaşmaya bile tahammülün yok yani. Devlet kapısına 3 kişi gidiyosunuz böyle biraz stresli gidiyosun ama aydınlık sonuçlanıyor. Neresi olduğunu tam bilemedim ama bayrak çıkmış :))
Derslerin umduğundan iyi sanki tatlım o konuda rahatlıyosun. Bazen aşırı bi umutsuzluk yerleşiyo yüreğine nazar var sende yüreğim ağrıdı bakarken :)
Kuzum sizde bacaklarından rahatsız erkek var sanki baban mı acaba ? Ailecek biraz moraliniz bozulacak ama sanki kısa süreli tedaviyle atlatacak. Bi telefon haberin var sanki uzun zamandır konuşmadığın biri arayacak ama çok mutlu olacaksın.
Senin önüne çok güzel bi kısmet gelecek balık çıkmış kocaman. Zamanında üzüldüğün günler çok olmuş ama hepsini unutturacak bu kişi sana . Bu arada senin okulun bitiyor mu ? yoksa şuan bulundugun yerden farklı bi yere taşınma ihtimalin mi var ? Çünkü farklı bi çatı ve toplu eşya çıkmış o yüzden sordum.
Bunlar var tatlım :KK16:

Kuzucuğum böyle son günlerde bi bunalmışsın gibi. Gireceğin bi ortam var çok kalabalıkta değil ama nasıl desem hani cafe tarzı gibi diyeyim :) O girdiğin ortamda birisi senden hoşlanabilir. Böyle falda sana bakarken çıkmış :) uzun boylu kumral bi çocuk. Gözünü alamayacak :) Aydınlık birisi bu. Kafan hafiften karışabilir. K harfi kimde var ? bu kişiyle birbirinize arkanızı dönmüşsünüz. Bu kişiden alacağın haber biraz canını sıkacak. Karşılaşmaya bile tahammülün yok yani. Devlet kapısına 3 kişi gidiyosunuz böyle biraz stresli gidiyosun ama aydınlık sonuçlanıyor. Neresi olduğunu tam bilemedim ama bayrak çıkmış :))
Derslerin umduğundan iyi sanki tatlım o konuda rahatlıyosun. Bazen aşırı bi umutsuzluk yerleşiyo yüreğine nazar var sende yüreğim ağrıdı bakarken :)
Kuzum sizde bacaklarından rahatsız erkek var sanki baban mı acaba ? Ailecek biraz moraliniz bozulacak ama sanki kısa süreli tedaviyle atlatacak. Bi telefon haberin var sanki uzun zamandır konuşmadığın biri arayacak ama çok mutlu olacaksın.
Senin önüne çok güzel bi kısmet gelecek balık çıkmış kocaman. Zamanında üzüldüğün günler çok olmuş ama hepsini unutturacak bu kişi sana . Bu arada senin okulun bitiyor mu ? yoksa şuan bulundugun yerden farklı bi yere taşınma ihtimalin mi var ? Çünkü farklı bi çatı ve toplu eşya çıkmış o yüzden sordum.
Bunlar var tatlım :KK16:

k eski sevgilim aynen görmek bile istemiyorum.
tez dönemine geçiyorum evet ama iş güç gelsin yaa:)) ağzına sağlık bebişim kahveni ekleyince baakrım bende:KK16:

k eski sevgilim aynen görmek bile istemiyorum.
tez dönemine geçiyorum evet ama iş güç gelsin yaa:)) ağzına sağlık bebişim kahveni ekleyince baakrım bende:KK16:

Bi ara koyarım kuzum bugün çok yoruldum zor geliyo kahve fotosu çekip koymak :)) Rica ederim :KK16:

Canim uzun uzun bakamiycam ara vermistim ama cok cok dikkatimi cekti yazmasamda olmazdi biriyle bulusmani gördüm yine tokalasarak bir erkekle bulusmak icin yola gidiceksin sen
bos kalinca devamina göz atayim :KK34:

Gizz ve babyster, Thalix e bana bakar misin diye sordum o da sag olsun kirmayip evet dedi :KK1: Siz ve diger kizlar zahmet etmeyin , cunku karsiliginda hic bakacak gibi degilim, hic enerjim yok :KK43::KK43:

Gizz ve babyster, Thalix e bana bakar misin diye sordum o da sag olsun kirmayip evet dedi :KK1: Siz ve diger kizlar zahmet etmeyin , cunku karsiliginda hic bakacak gibi degilim, hic enerjim yok :KK43::KK43:

Selam canim :)
beni sectigin icin tesekkürler :KK1: Ama arkidislerimde güzel fal bakiyorlar :KK16:

bi kere kendini acayip sIkmissin sürekli düsünceler icinde cikiyorusun.kendi kendine cok fazla düsünüp yorumlar yapiyorsun bu da seni haliyle kafani karistiriyor
canim ben seni bir erkekle bas basa göryüroum bu erkek acik renk sacli bir erkek olabilir boyu senden uzun görünüyor
sanki sen bir yerde bir basina otururken aniden yanina gelmis gibi bir hali var
yanliz bu adamda ayni sekilde karman corman düsüncelere sahip zaman zamanda kötüye meyili olan bazi düsünceleri var
kötü derken birilerine zarar vermek gibi degil genede söyle tarif edeyim aldatan erkek tarzi ...
simdi senin ayni insandan alacagin iki haber var
biri olumlu biri olumsuz
olumlu olana sevinip olumsuz olanada arkani döneceksin
dedikodular duycaksin sana yetistirecek bazi insanlar var cok yakinda duyarsin ztn
E harfli bir kimse seninle bulusma plani yapiyor yakin vade cikmamis henüz muhtemelen erkek bu kisi
tabakta
s ve c harfli kisilerin karsilikli konusmalari var
sen T harfli birine ulasmaya calisiyorsun ulasamiyorsun
F harfide kafanda tam soru isareti bayan oldugunu ve güven sorunu oldugunu hissediyorum
canim görebildiklerim bu kadardi hersey gönlünce olsun:KK16:

tamam tatlım :) teşekür ederim:KK16:

canim bir süürü yolun var hepsindede farkli amaclar iicin gideceksin 2 tanesi bulusma olacak görünüyor
namaz kilan bir bayan var senin icin dua ettigini düsünüyorum dualariyla seni koruyor
günes cikmis bu gercekten güzel cünkü hayatinda bir günes aydinligini yasicagini feraha cikacagini ve mutsuzluklarinin yokolacagini gösterir
parca parca sIkIntilar kafa karisikliklari ve birden fazla isi bir arada götürmek seni yormus
ve kac parcaya bölünsem demissin
senin okul hayatinda bir yükselisin var seni engelleyemiyecekler ve en sonunda takdir kazanicaksin herkes taafindan
eline gececek bir kagit var resmi görünüyor
evet cok sekil cikmis ama tellve fazla gelmis gibi cünk görebildiklerim cok azdi
söyleyebilceklerim bu kadardi canim :KK17:

$20140416_111551.jpg $20140416_111600.jpg $20140416_111610.jpg $20140416_111618.jpg $20140416_111628.jpg $20140416_111533.jpg

Bugünkü kahvem :) :KK37:

canim bir süürü yolun var hepsindede farkli amaclar iicin gideceksin 2 tanesi bulusma olacak görünüyor
namaz kilan bir bayan var senin icin dua ettigini düsünüyorum dualariyla seni koruyor
günes cikmis bu gercekten güzel cünkü hayatinda bir günes aydinligini yasicagini feraha cikacagini ve mutsuzluklarinin yokolacagini gösterir
parca parca sIkIntilar kafa karisikliklari ve birden fazla isi bir arada götürmek seni yormus
ve kac parcaya bölünsem demissin
senin okul hayatinda bir yükselisin var seni engelleyemiyecekler ve en sonunda takdir kazanicaksin herkes taafindan
eline gececek bir kagit var resmi görünüyor
evet cok sekil cikmis ama tellve fazla gelmis gibi cünk görebildiklerim cok azdi
söyleyebilceklerim bu kadardi canim :KK17:

saol canım yüreğine sağlık :) ferahlıkları bekliyorum bakalım ne zaman aydınlanıcam bence hazirandan sonra okul bitince :)))
telwe dibinde yoğun olur fazla olsa, kendi falıma bakamıyorum baksam da yorumlayabmıyorum ama bugün 2 kahve içtim biri sabah biride öğleden sonra yine aynı böle şekiller çıktı

okuldan yeni geldim dinleneyim bakarım senin kahvene de canım

canım kusura bakmaa bugün çok önemli bir sınavım vardı açamadım dün hiç bilgisayarı zaman ayıramadım hemen bakıyorum şimdi çok özür dilerim.

canım sen biraz kilolu musun? bir kilolu bir zzayıf biri var falda .kilolu olan çok kızmış bir şeye sırtını dönmüş gidiyor.ama zayıfta o davranışa kızmış o da dönmüş arkasını sonunda.kilolu insanın gittiği yer pek güvenilir değil yalnız .uzaklaşmaya çalıştığı yer tehlikeli .pek hoş biri değil yakınlaştığı kişi.

falında dumanı tüten bir trenin var.Devlet dairesinde bir işiniz olacak bu günlerde ya da var.biraz uğraşmalı bir iş gibi.ama önü aydınlık canım.
yakınlarda biri var sizi izliyor .bir kadın.müdahele edecek gibi yakında.

çok insan çıkmış çevrende .arkadaşların sanırım.bir hareketlilik görüyorum şu sıralar.Beraber bir ortama girmeniz gerekecek.güzel eğleneceksiniz yalnız

için biraz sıkıntılı çıkmış .kafaya takma bi şeyler eğer özel bir sebebi varsa.geçecek şeyler .

Arkadaslar bende deste istiyorum konu is ve egitim
Is icin 10 gun sonra ,egitim icin(ales) 1 ay sonra sinava girecegim bu sinavlarim nasik gececek benim icin cook onemli bu sinavlar gelecegimi belirleyecek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlaar kimler buralardaaaa :) Şimdi kahvemi içiyorumm koyarım fallaşırız. Canım çok sıkkın :26:

bebeğim biri yüzünden sıkınıtlı gördüm seni resmen yüz çıkmış
bu biri yalnız erkek anlamında değil bir bayan sanki tanıdık akraba.burnu hokka gibi güzel burunlu yani yamuk yumuk değil aslında zor durumda bu kişi ama senle bi uğraşıcak gibi yakın zamanda.
bir erkekten çiçek alıyo gibisin:))
şekerim sevineceğin şeyler olucak arkadaşların için arkadaş ortamında böyle kafana takmıcaksın bazı şeyleri artık rahatlıyosun baya sen
eskilerden olabilir biri senden af dilicek erkek gibi geldi bana ama yanaşmıcaksın bu duruma sen.
sen biriyle tanışıcaksın thalixcik bu erkek seni mutlu edicem ama zamanı var hemen değil.senden biraz uzun esmer değil ama buğday tenlinin az koyusu gibi
uzaktan gelicek bir arkadaşın falan var mı senin? sarılman kavuşman var çünkü kız bide bu kişi ondan sordum.
bi iç sıkılman olucak yakında böyle birine sarılıp ağlıcaksın ama bu dolmalardan ötürü ağlamalar olur ya onlardan.
ailende birz sıkıntı var çıkmış bebişim

kııız bu nasıl faaaal:)
anam anam çok sıkılmışsın kıyamam.
sen arkadaşlarının gazına gelip seninkini kızdırıyosun ha gidiyo böyle bir ortamdasınız sanki kızıp gidiyo o.
n harfi kimde var* bu senin canını sıkıcak biraz
bir eğlenceye gidiceksin sen bayada eğlenyosun
ya snaki içinde kalmış bazı şeyler var senin bir türlü toparlayamıyosun ama kendine de itiraf etmek istemiyosun gibi
toplu ailecek bir yere gidiyosunuz
seninkiyle ciddi kavgalarınız olabilir dikkat et bebek

kııız bu nasıl faaaal:)
anam anam çok sıkılmışsın kıyamam.
sen arkadaşlarının gazına gelip seninkini kızdırıyosun ha gidiyo böyle bir ortamdasınız sanki kızıp gidiyo o.
n harfi kimde var* bu senin canını sıkıcak biraz
bir eğlenceye gidiceksin sen bayada eğlenyosun
ya snaki içinde kalmış bazı şeyler var senin bir türlü toparlayamıyosun ama kendine de itiraf etmek istemiyosun gibi
toplu ailecek bir yere gidiyosunuz
seninkiyle ciddi kavgalarınız olabilir dikkat et bebek

Ağzına sağlık Canım :)) Son iki gündür özellikle fenayım :26: Gerçi her zamanki halimde denebilir :))) N harfi kim çıkacak bakalımmm :)

X