Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Ay ay ay neler var böyle ask pesinde senin cidden
sen basbasa esmer bir erkekle bir bulusman var
önce sasiriyosun ama sonra saskinligini atlaticaksin cok enteresan
bir melek gördüm senin yaninda sanki seni korumak icin omzunda duruyor sana zarar vermek isteyenleri senden uzaklastiriyor
cok bunalmis sIkIlmissin kendini cok kasmissin yapma ama :KK43:
kapali bir yerde kendi kendine düsüncelerin var bir sürü olayi gözden gecirip muhakemesini yapmissin
sinirlenecegin bir olay olabilir ama sakinligini koru sanirim okulla alakali bisi hissettim
Bir düsmanin var canim senin daha lncede cikmisti ama sanirim bu aralar snein pesini birakmis baska bi yere yönelmis
birisini aramak glmis icinden ama yapamamissin elinde kalmis telefon..ama aramak istedigin insanda seninle ilgili düsünceleri var
bir kapi acilmis
bazi seyler degisecek hayatinda ama vadesi var
henüz zamani gelmedi ama bu öyle bir kapi ki zaferle cikicaksin bu kapidan
sadece sabretmen gerekiyor canim ve calisman
bir hasta var belinden agrilari olan biri onun iyilestigini göreceksin bu hanede bir sevinc yaraticak
bir dilegin yine akmiss gitmis bu gercek olucagina isaret ama zaman araya giriyor canimm insallah gercek olur
sanirim bu kadardi söyleyebilcegim :) hepsini yazdim harf cikmamis bu sefer hic:26:

$20140414_121544.jpg $20140414_121609.jpg $20140414_121621.jpg $20140414_121633.jpg

tüy kada hafif kahvemle :)))
Evet bugünkü kahvemde böyle :KK16:

canım sıkıntılarından kurtulucaksın; dediğim gibi uğraşların olucak; böle nası desem yaçok çalışıcaksın ya az ama hergün çalışman olucak;
göbeği büyükçe esmerce bi bayan resmen kalbini parçalıyor, hep atıp tutma gibi olayları var ama sen azcık üzülücksin , o kadar aydınlık ki zarar veremyicek sana ısırmış gibi olucak ufacık;
canım sana birileri kısmet getirebilir, görücü üsüü misali ya arkadaş çevrenden ya da ailenden; ama sırt çevirmişssin bu kısmete; burnu ön planda olan biri 2 li bi vakitte gelicek; önce haber göndericek sanki sonra kendisi çkıcak ama peş peşe olucak gibi bunlar
7 li vakitte bölekuş gibi ferak uçucaksın resmen; tmm omzunda yüklerin dert ettiğin insanlar olucak ama böle havada yüzer gibi çıkmışssın:)
1 ay içersinde önüne yeni fırsatların çıkıcak bebeğim; böle güzel şeyler etrafını çevirmiş gibi çıkmış
hane de de sende demişssin zaten; aile de 2 bayan çıkmış, birinden resmen kaçıcaksın koşarak o da peşinden gelicek;
diğeride boğazlamak istediğin bi durumla karşı karşıya kalıcaksın
yalnız bunları ailende görücek annen babam diyeyim, öle büyük bi tepki vermiycek susucak hatta seni azarlıycaklar gibi olabilir; sen sizin ailenize göre çok farklı bi görüşe vedüşüncelere sahipsin, senin gibi düşünüp seni anlıyan olmuyor; herşey oldu bittiye geliyo gibi, uğraşıyosun ama muallakta kalıyo onları sevdiğin için; ve sen bu ortamdan çıkıcaksın gibi işle olur belki ama bu ortamda kuzun süre kalmıycaksın yolun olabilir
bakalım neler olucak :))
her şey gönlünce olsun bebeğim

Ay ay ay neler var böyle ask pesinde senin cidden
sen basbasa esmer bir erkekle bir bulusman var
önce sasiriyosun ama sonra saskinligini atlaticaksin cok enteresan
bir melek gördüm senin yaninda sanki seni korumak icin omzunda duruyor sana zarar vermek isteyenleri senden uzaklastiriyor
cok bunalmis sIkIlmissin kendini cok kasmissin yapma ama :KK43:
kapali bir yerde kendi kendine düsüncelerin var bir sürü olayi gözden gecirip muhakemesini yapmissin
sinirlenecegin bir olay olabilir ama sakinligini koru sanirim okulla alakali bisi hissettim
Bir düsmanin var canim senin daha lncede cikmisti ama sanirim bu aralar snein pesini birakmis baska bi yere yönelmis
birisini aramak glmis icinden ama yapamamissin elinde kalmis telefon..ama aramak istedigin insanda seninle ilgili düsünceleri var
bir kapi acilmis
bazi seyler degisecek hayatinda ama vadesi var
henüz zamani gelmedi ama bu öyle bir kapi ki zaferle cikicaksin bu kapidan
sadece sabretmen gerekiyor canim ve calisman
bir hasta var belinden agrilari olan biri onun iyilestigini göreceksin bu hanede bir sevinc yaraticak
bir dilegin yine akmiss gitmis bu gercek olucagina isaret ama zaman araya giriyor canimm insallah gercek olur
sanirim bu kadardi söyleyebilcegim :) hepsini yazdim harf cikmamis bu sefer hic:26:
bu bölümdeki insanlar bei yoruyo, 2,5 ay sonra kurtulucam onlardan ; erken olaydı iyiydi; yüreğine sağlık canım

geldim geldiiim kahvemi içiyorum şu anda bebek.
geçmişi bıraktım ben ya iş güç gelsin bana yeniler falan aşk içinde:))))
içini karartma be böyle
sen kısmetli bir döneme giriyosun hep diyorum esmer bir erkekle tanışman var zamanı yaklaşmış hadi bakalım:)
resmen melek figürü çıkmış ne demek bilmiyorum ama içime iyi şeyler doğuyo güzel günlerin başlıyo senin.
adında c harfi olan bir arkadaşın var bu biraz sıkıntıda ama takmıyosun sen bıkmışsın.
bu esmer çocuğu baya düşünceksin bi kafanda olur mu olamz mı diye ama olucak başta istemeyerek başlıcaksın birazcık.
biri sana küsmüş ama sen kendi kabuğuna çekilmişsin bebek artık bazı şeylerden uzaklaşıyosun.
şekerim derslerin iyi olucak merak etme o hoca bu sefer çıkmamış:)))
birazdan eklerim kahvemi:KK16:

içini karartma be böyle
sen kısmetli bir döneme giriyosun hep diyorum esmer bir erkekle tanışman var zamanı yaklaşmış hadi bakalım:)
resmen melek figürü çıkmış ne demek bilmiyorum ama içime iyi şeyler doğuyo güzel günlerin başlıyo senin.
adında c harfi olan bir arkadaşın var bu biraz sıkıntıda ama takmıyosun sen bıkmışsın.
bu esmer çocuğu baya düşünceksin bi kafanda olur mu olamz mı diye ama olucak başta istemeyerek başlıcaksın birazcık.
biri sana küsmüş ama sen kendi kabuğuna çekilmişsin bebek artık bazı şeylerden uzaklaşıyosun.

Bu saatte kahve uykun kacicak kizzz :KK52:

selam thalixciik:)
bebeğim sıkıntıların geçiyo senin.
iş durumun var başka bir iş bebişim şehir dışı gibi geliyo bana daha zamanı var.
senin bir kısmetin olucak ama istemiceksin sen bu çocuğu.henüz tanımıyosun zaten ama o seni biliyo takipte gibi.
şekerim orta boylu hafif toplu bir kadın var bu seni sinir ediyo ve üzücek dedikodunu çok yapıyo çok arkandan atıp tutuyo sanki.
sana geçmişten birinin geri dönüşü olucak ama direk değil böyle iş atma tarzı istemiceksin.aranda mesafe olan biri bu
evlilik nişan gibbi olayı olan bir arkadşaın olucak sanki baya da mutlu olucak bu kişi
bu kadar görebildim bebeim ekliyorum kahvemi birazdan bende:KK16:

selam thalixciik:)
bebeğim sıkıntıların geçiyo senin.
iş durumun var başka bir iş bebişim şehir dışı gibi geliyo bana daha zamanı var.
senin bir kısmetin olucak ama istemiceksin sen bu çocuğu.henüz tanımıyosun zaten ama o seni biliyo takipte gibi.
şekerim orta boylu hafif toplu bir kadın var bu seni sinir ediyo ve üzücek dedikodunu çok yapıyo çok arkandan atıp tutuyo sanki.
sana geçmişten birinin geri dönüşü olucak ama direk değil böyle iş atma tarzı istemiceksin.aranda mesafe olan biri bu
evlilik nişan gibbi olayı olan bir arkadşaın olucak sanki baya da mutlu olucak bu kişi
bu kadar görebildim bebeim ekliyorum kahvemi birazdan bende:KK16:

Tatlim agzina yüregine saglik
valla talibim filan yok ama bakalim cikar mi ki :44:
ekle kahveni bakimmmm:KK1:

içini karartma be böyle

beybimm, yüreğine sağlık, şu beyaz atlı prensimi bekliyorum hep de ne zaman gelicek bu? gelsin artık...

ilk yorum bendeeeeen :KK16:
canim senin ikiz kismetin olcak sankiiii :KK23: ay ilk defa görüyorum böyle bisiyi
yüreginde sIkIntin yok kalmamiss:nazar: en kisa vadede C harfiyle görüsmen var
F harfli biriyle basbasa bir kkonusman olacak
aklinda soru isaretleri olusacak bu insanla konustuktan sonra
cok nazar aliyosun bu araalarrr dikkat
gözaydinlarin var cok güzell
kücük kücük haberler alicaksin farkli yerlerden
Fulya .Funda Ful, FUs.... böyle bir arkadasin varmi direk adi cikmis okuyamiyorum bu insan kafani cok karistircak sana bir sürü dedikodu getirecek sende bunlari oturup düsüneceksin
senin biriyle bulusman var senden uzun boylu ince yapili bir erkek ama ne zaman bilemedim yakin zamanda degil gibi :KK8:
Bu kadar görebildimm canim :KK17:

ilk yorum bendeeeeen :KK16:
canim senin ikiz kismetin olcak sankiiii :KK23: ay ilk defa görüyorum böyle bisiyi
yüreginde sIkIntin yok kalmamiss:nazar: en kisa vadede C harfiyle görüsmen var
F harfli biriyle basbasa bir kkonusman olacak
aklinda soru isaretleri olusacak bu insanla konustuktan sonra
cok nazar aliyosun bu araalarrr dikkat
gözaydinlarin var cok güzell
kücük kücük haberler alicaksin farkli yerlerden
Fulya .Funda Ful, FUs.... böyle bir arkadasin varmi direk adi cikmis okuyamiyorum bu insan kafani cok karistircak sana bir sürü dedikodu getirecek sende bunlari oturup düsüneceksin
senin biriyle bulusman var senden uzun boylu ince yapili bir erkek ama ne zaman bilemedim yakin zamanda degil gibi :KK8:
Bu kadar görebildimm canim :KK17:

teşekkür ederim bebişim ağzına sağlıık. c gelmese de olur iş güç gelsin başkaları gelsin bana:KK1:

ya hadi kızlar bana da bana daaa fallaşalım

bebişim çok sıkıntılı dönemler geçirmiş ama hafifletmişsin bu durumları
dedikodu çok fazla çıkmış
sen galiba böyle içine atıp atıp kendine zarar veren tiplerdensin.
haberlerin var ama bu haberler seni mutlu etmiyo nötr kalıyosun yain üzmüyoda
bir erkekle ayrılık yaşadın mı yada şiddetli kavga? öyle bir durum var gibi ama bu adamda sevgi var sana karşı düzelir istersen de bu aralar limoni gidicek
adında L olan biri var bu seni sürekli izliyo takibindesin yakında anlıcaksın kim olduğunu ama
2 tane peşpeşe olucak güzel olayın var.
birini üzmüşsün boynu bükük kalmış bu bir erkek
yakın zamanda duyacağın haberler içini sıkıcak ama aslında sonları güzel yani nasıl desem üzüldüğüne değmicek iyi ki duymuşum diceğin haberler ilerde.
ince orta boya yakın kısadan az uzun diyim bir arkadaşın gelicek başk bir şehirden
bu erkek arkadaşınla aranızı düzeltmek için üçüncü bi şahıs seninle konuşucak
bu kadar bebek
benim kahvemde aşşada:KK16:

bebişim çok sıkıntılı dönemler geçirmiş ama hafifletmişsin bu durumları
dedikodu çok fazla çıkmış
sen galiba böyle içine atıp atıp kendine zarar veren tiplerdensin.
haberlerin var ama bu haberler seni mutlu etmiyo nötr kalıyosun yain üzmüyoda
bir erkekle ayrılık yaşadın mı yada şiddetli kavga? öyle bir durum var gibi ama bu adamda sevgi var sana karşı düzelir istersen de bu aralar limoni gidicek
adında L olan biri var bu seni sürekli izliyo takibindesin yakında anlıcaksın kim olduğunu ama
2 tane peşpeşe olucak güzel olayın var.
birini üzmüşsün boynu bükük kalmış bu bir erkek
yakın zamanda duyacağın haberler içini sıkıcak ama aslında sonları güzel yani nasıl desem üzüldüğüne değmicek iyi ki duymuşum diceğin haberler ilerde.
ince orta boya yakın kısadan az uzun diyim bir arkadaşın gelicek başk bir şehirden
bu erkek arkadaşınla aranızı düzeltmek için üçüncü bi şahıs seninle konuşucak
bu kadar bebek
benim kahvemde aşşada:KK16:

ağzına sağlık canım ama erkek arkadaşım ya da kavga ettiğim hatta hoşlandığım biri bile yok :)

falım aşağıda demişssin yok ama bir şey nerde??

X