Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
falıma bakanın falına bakarım kızlar :) yalnız gecenin ilerleyen saatlerinde bakabilirim slayt hazırlıyorum bitince bakıcam

Eklentiler

• $2014-03-09 19.52.50.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 48
  • $2014-03-09 19.52.41.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 24
  • $2014-03-09 19.52.31.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 48
  • $2014-03-09 19.52.21.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 23
  • $2014-03-09 19.51.54.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 35
  • $2014-03-09 19.58.35.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 29
  • $2014-03-09 19.57.22.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 28
  • $2014-03-09 19.57.13.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 40
  • $2014-03-09 19.53.22.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 38
  • $2014-03-09 19.53.12.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 26
  • $2014-03-09 19.52.59.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 37
falıma bakanın falına bakarım kızlar :) yalnız gecenin ilerleyen saatlerinde bakabilirim slayt hazırlıyorum bitince bakıcam

canım senin ardarda yolların var.bir yolunda biriyle karşılaşıyorsun.ya o senin yada sen onun ayaklarına kapanacaksın bir özlem veya pismanlık sonucunda.içime biri senden özür dileyecek gibi doğdu.bir baykuş çıktı falında seni ve haneni gözleyen biri var gözü hep üzerinizde dikkatli olun.haneye yakın birisi.ve birde kelebek var kelebek uçuyor gibi yani kelebek kadar hafif özgür olacaksın neşe dolu olacağın günlr seni bekliyor.bu aralar biraz canın sıkılmış ama sıkıntın sona ermek üzere.bir gemi,bot yada tekne bunlardan biriyle seyahate çıkacaksın.sen sarışın kıvırcık saçlımısın?hani biri birinin ayağına kapanmış dedim ya işte uzun boylu,sarışın uzun kıvırcık saçları olan,güzel kıyafetleri olan bir kadının ayağına orta boyluuzun düz saçlı biri kapanıyor.fincanın dışında uzun bir elbise gördüm elbise görmek bir dileğinin gerçekleşmesi demektir.bir ahtapot var sorumlukların artacak zor ve yoğun bir döneme gireceksin ama sonunda birsürü başarıyı yakalayacaksın.bu arada birde K harfi çıkmış ahtapotun içinde hayırdır inşallh. :)

Ya kızlar kıskandım benim de falıma bakın lütfen. Özellikle misscherry ve giizzz falımı yorumlarsanız çok mutlu olurum. Ben de sizinkilere bakarım tabii.

3 yolun var. Nevşehir gözüküyor burada. Oraya gidebilirsin veya ordan sana bir haber gelebilir. İsminde c veya e harfi olan biriyle başlamadan bitmiş gibi sanki. Bu arada midenle ilgili sorunlar gözüküyor. Pek sağlıklı şeyler tüketmiyorsun sanırım... Cem veya emre isminde birilerini tanıyor musun? Aşk gözüküyor çok saf bir sevgi gözüküyor burada. Birisi sana yapışmış çekmiyor ellerini. Üstünden çok prim yapıyor sana iyi niyetli olarak gözükmesin bu kişi. senden bir iki yaş küçük. Genel olarak temiz çıkmış falın. Ne diyeyim hayırlısı olsun benden bu kadar

Ya kızlar kıskandım benim de falıma bakın lütfen. Özellikle misscherry ve giizzz falımı yorumlarsanız çok mutlu olurum. Ben de sizinkilere bakarım tabii.

Şekerim sen depresyonda mısın/depresyondan mı çıktın? O kadar çok sıkıntı ve kuruntu var ....Sen bir kendini salmışsın sanki, canın hiçbir şey yapmak istememiş,ama bunlar hep arkanda kalmış.

Yepyeni ,dinamik bir döneme gireceksin.Ne için kapattıysan onu yapma gücünü kendinde bulacaksın.

Aşk kafanda yok ama 4.cü resimde sana gelen bir erkekle konuşman var, çok şaşıracaksın. 1.ci ve 5.ci resimde onunla sarmaş dolaşsın.Hiç yoktan aşk var yani Senden uzun, akrep/başak olabilir.

Bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…