Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

canım sizin aranız bozuk mu.bu çocuk sanırım sana güvenmiyor ve bu yüzden sıkıntı çekiyor.koyu kumral bir adam var bu kişi sayesinde bu açık kumral olan senle ilgili yanlış bildiği şeylerin doğrusunu öğrenecek yada bu adam ona yol gösterecek.fakat bence yinede olmayacak.bu açık kumral olan üzüntülü günler geçirecek.sense bu açık kumrala güveniyorsun ondan çok eminsin fakat bildiğini sandığın bazı şeyler yanlış.hayal kırıklığı yaşayabilirsin bu adamla ilgili.sarışın yada açık kumral bir bayan senin iyi niyetini suistimal edebilir.canım bu açık kumral değilde senin hayatına esmer biri girebilir.

ben kumralım.saçlarım koyu kestane, ela gözlüyüm. o açık kumral kahve rengi gözlü

falını biraz daha ferah buldum. kumral biri var sanki balık gibi çıkmış. paralı kısmetli birisi sanırım. kaplumbağa çıkmış falında yavaş ilerleyen güzel bir gelişme olacak.
karşılıklı görüşmelerin var. biri yola gidiyor. başka biride bu kişinin gidişini izliyor. sanki gitmesini istemiyor gibi.
yine yola çıkan bir balık daha var, yolu açık ve uzun gözüküyor. gagalı iri yapılı bir kuşun var bu yolun başında sana eşlik edecek gibi.
masa başında oturan biri var. çok bunalmış ne yapacağını bilemiyor.
tabaktada 3 kişi karşılıklı konuşuyor. biri daha uzakta ve konuşulanları dinliyor. hane dışında da ince uzun bir balık var ve haneyi takip ediyor.

teşekkürler canım. bi de tarot bakar mısın ?

açtım kendime pek sevmedim bu fallarımda ateş grubu biri çıkıyor kendisi yok piyasada neyse canım sen yorumla ben karışmıyım

1 değnek kralı ters
2 kupa 4lüsü düz
3 değnek 5lisi
4 kılıç prensi ters
5 kupa 7lisi ters
6 kupa 8lisi düz
7 değnek ası ters
8 şeytan ters
9 asılan adam ters
10 imparator düz

tamam canım. kartları yorumlarım. :)

ateş grubu biri var sanki çevrende sanki. sen geçmişteki üzüntülere bakmaktan önündeki güzellikleri fark etmiyorsun. geçmişte bir kavga mı oldu hayatında soğuk rüzgarlar esmiş sanki. herşeyi bırakıp gitme isteğin var . fakat nereye gideceğini ne yapman gerektiğini bilemiyorsun. hayatında güzel gelişmeler olacak fakat biraz gecikme olabilir. gelecekte koç burcu bir adam hayatına girebilir.

canım ilişkilerinde umduğunu bulamadığından kendini mutsuz hissediyorsun hangi dala (yada oduna ) elini versen olmuyor. neyse duygusal bir boşluktasın yane.olmasını istediğin birşey var sanırım ama bunu sen biraz kafanda büyütmüşsün. toprak grubu biri var bununla aranızda birşeyler olsun istiyorsun.bugünlerde yorucu bir mücadelenin içine girmişsin.yakın zamanda bilmen gereken birşeyi öğreneceksin bu yüzden cnın sıkılabilir.etrafındakiler kalp kırıklığın olduğunu düşünüyorlar fakat artık eskisi kadar takmıyorsun daha iyisin.bir üzüntü yaşayacaksın fakat ardından kendini toparlayacaksın güçlü duracaksın.burada belki bir sevgili girebilir hayatına sana destek olabilir.

tamam canım. kartları yorumlarım. :)

sağol canım yorumuna sağlık

teşekkürler canım :)

hayat iyi gidiyor aslında.işe başladım bu yüzden çalışırken kafam meşgul olduğu için beni üzen şeyleri eskisi gibi düşünüp bunalmıyorum.ama boş bir anımda aklıma geliyor bu yüzden çalıştığım için mutluyum.canım sen neden bunaldın bakim aşk meşs işleri mi

hayat nasıl gidiyor. napıyorsun. çok sıkıldım bunaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…