Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızzzlarrr, artık fallaşmıyoruz, nerelere gittiniz?
falıma bakanın falına bakarım; gelin artık :)

yarın bakarım dedim ama dayanamadım güzel şeyler gördüm canım.
öncelikle zenginlik çıkmış canım ilerde zengin olcaksın sanırım. yada mal sahibi olacaksın.
canım çok uzun ve uzak bir yolculuk var sana. bu sıralar içene kapanmışsın biraz sanırım.
sana bir sır verecek birisi ve sen bu sırrı saklayacaksın. bir erkek bu kişi.
canım ne alaka bilemedim ama hanenizde bebek görünüyor. sanırım bu senin evliliğinden olacak bir bebek sana da evlilik çıkmış. senden biraz uzun biri ile evlilik yapacaksın. ve evlenir evlenmez bebeğin olacak sanki. peş peşe çıkmış.
ya kafana bazı şeyleri çok mu takıyorsun ikidir falın karamsar çıkmış.
karışık canım braz fincanın görüşmelerin var bir kaç tane ama iyi şeyler.
kafana çok takma canım bazı şeyleri her şey yoluna gircek ve isteklerin olacak.

selam Kizlar Araniza yeni katildim :)) hiç kahve fal baktirmadim aranizda bilen varsa bana bakabilirmi? :)

ben koyu kumralım. ela gözlüyüm. o ise açık kumral. kahve rengi gözlü. :) sende özelden kart çekip gönderebilirsin. kahve falı yüklediysen yorumlayım.

Sekerim, ben gece fal bakiyorum. Bence fal en iyi gece bakilir, gunduz gunduz olmaz Hava karardiktan sonra falina bakarim.

Kahve icicem bugun/yarin, yuklerim

bebek yenilik ve güzel şeylerin geliceğini müjdeler yani ben gördüğümde öyle yorumlarım kafamda yüzmilyon buçuk tane şeyi aynı anda düşündüğümden genelde öyle çıkar :)
işh canım yüreğine sağlık

olabilir canım. ama bence evlilik görünüyor sana. ardından bebek. birbirine bağlı çünkü :) hayırlısı olsun canım.

canım kusura bakma öğlen falına baktım siteye gönderirken internet gitti. bu arada dolaştımgeldim bende neyseki falını kaydetmiştim. pek iç açıcı şeyler çıkmadı
canım hava grubundan bir erkek var bununla aranızda birşeyler olmuş sen duygusal anlamda bundan uzaklaşmışsın bu birazda seni bu koç olana yakınlaşmanı sağlamış.fakat bu koç olanda pek sağlam pabuç değil.duygusal anlamda seni tatmin edecek biri değil.bugünlerde aranızda bir sorun olmuş ondan beklemediğin birşey yapmış sanırım.yakın zamanda koçla ilgili kafandaki ? işaretlerine cevap bulacaksın ve aslında onun sana göre biri olmadığını anlayacaksın.etrafında başarılı biri olduğun düşünülüyor kendine güveniyorsun.
bunlar çıktı canım

Onemli degil Rapisa cigim, kacmiyor ya

Nasilsin, keyfin nasil? Son gordugumde kahven kapkaraydi, umarim icin aydinlanmistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…