Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Şekerim sen depresyonda mısın/depresyondan mı çıktın? O kadar çok sıkıntı ve kuruntu var ....Sen bir kendini salmışsın sanki, canın hiçbir şey yapmak istememiş,ama bunlar hep arkanda kalmış.

Yepyeni ,dinamik bir döneme gireceksin.Ne için kapattıysan onu yapma gücünü kendinde bulacaksın.

Aşk kafanda yok ama 4.cü resimde sana gelen bir erkekle konuşman var, çok şaşıracaksın. 1.ci ve 5.ci resimde onunla sarmaş dolaşsın.Hiç yoktan aşk var yani :21: Senden uzun, akrep/başak olabilir.

Bu kadar :21:

Evet depresyondaydım ama dediğin gibi heepsi arkada kaldı.:KK16: Amin amin akreplere karşı özel bir ilgim var gelsin beni bulsun.:21: Çok teşekkür ederim cherym istersen ben de sana bakarım ki:KK16:

cok isterdim ama yarin Sabah dersim var erken kalkmam lazim baska bi Zaman artik :) sen ne fali bakiyorsun

canım ne istersen :) katina destesi ni aşk ile ilgili soruların varsa daha keskindir onu tavsiye edebilirim,
iş güç soruların falan varsa tarot bakayım,
günlik istiyosan kahve, 2-3 günlük durumunu öğrenmek istiyosan da iskanbil biliyorum seç beğen al birini :KK70:

canım senin ardarda yolların var.bir yolunda biriyle karşılaşıyorsun.ya o senin yada sen onun ayaklarına kapanacaksın bir özlem veya pismanlık sonucunda.içime biri senden özür dileyecek gibi doğdu.bir baykuş çıktı falında seni ve haneni gözleyen biri var gözü hep üzerinizde dikkatli olun.haneye yakın birisi.ve birde kelebek var kelebek uçuyor gibi yani kelebek kadar hafif özgür olacaksın neşe dolu olacağın günlr seni bekliyor.bu aralar biraz canın sıkılmış ama sıkıntın sona ermek üzere.bir gemi,bot yada tekne bunlardan biriyle seyahate çıkacaksın.sen sarışın kıvırcık saçlımısın?hani biri birinin ayağına kapanmış dedim ya işte uzun boylu,sarışın uzun kıvırcık saçları olan,güzel kıyafetleri olan bir kadının ayağına orta boyluuzun düz saçlı biri kapanıyor.fincanın dışında uzun bir elbise gördüm elbise görmek bir dileğinin gerçekleşmesi demektir.bir ahtapot var sorumlukların artacak zor ve yoğun bir döneme gireceksin ama sonunda birsürü başarıyı yakalayacaksın.bu arada birde K harfi çıkmış ahtapotun içinde hayırdır inşallh. :)

emeğine sağlık ne diyeyim :) geliştirmişssin kendini :) özeldenbilgilerini gönder deste bakayım sana adın ten rengin,göz ve saç rengin; manitan varsa onunda

Niye sekerim kahin miyim ben :KK24::KK23::KK23: Gizzz ve babyster Allah i var guzel bakiyorlar :KK1:

cherryy seni yerim, haziran gelmeden yiycem o cherrylerini :KK70: canım benim o senin yüreğinin güzelliği , umarım her şey gönlünce olur bitanem :KK70:

3 yolun var. Nevşehir gözüküyor burada. Oraya gidebilirsin veya ordan sana bir haber gelebilir. İsminde c veya e harfi olan biriyle başlamadan bitmiş gibi sanki. Bu arada midenle ilgili sorunlar gözüküyor. Pek sağlıklı şeyler tüketmiyorsun sanırım... Cem veya emre isminde birilerini tanıyor musun? Aşk gözüküyor çok saf bir sevgi gözüküyor burada. Birisi sana yapışmış çekmiyor ellerini. Üstünden çok prim yapıyor sana iyi niyetli olarak gözükmesin bu kişi. senden bir iki yaş küçük. Genel olarak temiz çıkmış falın. Ne diyeyim hayırlısı olsun benden bu kadar:KK16:

canım teşekür ederim yüreğine sağlık, midem de bu son zamanlarda hık hık lar çoğaldı gastrit falan var heralde doktora gitmek istemiyorum,
aşk gelsin artık bana da yaw, genel olarak tutmuş bazı şeyler ama hiç c,e harfli biri ile olmadı kesişme olsun flört olsun hiç olmadı canım birde çevremdeki insanlar hep benden büyük, yaşıtlarım bile ay olarak büyük benden
yarın taze falını yükle istersen ona bakayım, ya da ne istersen bilgilerini gönder kartlara bakayım canım

kızlar yoktum bayadır gelemedim falımı yüklüyorum bakanın falına bakarııııııııııım.
giiz ve cherycik sizin sözünüz vardı eskilerden:)) yeni fallarınıza da bakıcam şekerler zaten :KK16:
$IMG_3822.jpg $IMG_3819.jpg $IMG_3826.jpg $IMG_3823.jpg $IMG_3820.jpg $IMG_3818.jpg $IMG_3824.jpg $IMG_3821.jpg $IMG_3817.jpg $IMG_3825.jpg

Son düzenleme:
Benim ictigim budur reddmars duy sesimi :KK1:

seni mutsuz gördü cherry her anlamda mutsuzsun hemde.
biriyle yüz yüze görüşmen olacak erkek bu yakınlaşmanda var hatta oturmuş bi yerdesiniz ama sonra üzülüyosun sen ya istemeden olacak bu durum yada mecburiyetten bi bitiş vs olacak üzülüceksin.
seni hep izleyen kafası vücuduna göre biraz büyük orta yaşlı bir bayan var dikkat et oda bu durumu bozuyo olabilir.
biraz karışık bir döneme giriyosun.
sana geçmişinden birinden gelecek bi haber var ama engelleyenlerde var bunu ki tahminim eski bi erkek arkadaş iyi biri ama istemeden üzdüğün zamanında pişmanlık duyduğun üzdüğün için öyle biri.
etrafta dedikodular var biraz bu eski erkek arkadaşının etrafında özellikle ama sen umursamıcaksın zaten.
çok yakında işle ilgili bi haberin de var.
bu kadar bebeğim

seni mutsuz gördü cherry her anlamda mutsuzsun hemde.
biriyle yüz yüze görüşmen olacak erkek bu yakınlaşmanda var hatta oturmuş bi yerdesiniz ama sonra üzülüyosun sen ya istemeden olacak bu durum yada mecburiyetten bi bitiş vs olacak üzülüceksin.
seni hep izleyen kafası vücuduna göre biraz büyük orta yaşlı bir bayan var dikkat et oda bu durumu bozuyo olabilir.
biraz karışık bir döneme giriyosun.
sana geçmişinden birinden gelecek bi haber var ama engelleyenlerde var bunu ki tahminim eski bi erkek arkadaş iyi biri ama istemeden üzdüğün zamanında pişmanlık duyduğun üzdüğün için öyle biri.
etrafta dedikodular var biraz bu eski erkek arkadaşının etrafında özellikle ama sen umursamıcaksın zaten.
çok yakında işle ilgili bi haberin de var.
bu kadar bebeğim

Babyster cigim masallah dedigim 10 gun yasiyor resmen :KK1::KK1: Guzel bakiyor yazdim 2 mesaj once, vallahi ne varsa tersini soylemissin sekerim :21:

Diger baktiklarin superdi ama bu baktiginda her sey aslinda tersi tersine sekerim :KK9::KK9: Gayet mutluyum, dun bu kahveyi icmeden once bir olay oldu ki sana anlatamam, mutluluktan costum, o yuzden kahvemi kapattim :KK24:

Son düzenleme:
Babyster cigim masallah dedigim 10 gun yasiyor resmen :KK1::KK1:

Diger baktiklarin superdi ama bu baktiginda her sey aslinda tersi tersine sekerim :KK9::KK9: Gayet mutluyum, dun bu kahveyi icmeden once bir olay oldu ki sana anlatamam, mutluluktan costum, o yuzden kahvemi kapattim :KK24:

hep tutumuyo kız napıcaksın:)))
bir daha bakarım yarına eklersin cheryciim formumda değilim demekki:KK53: hahah bahanemde hazır
hadi hadi benimkine baaaak bayadır baktırmadım fal:KK76:

Sen-baktirmak istedigin kis, ten, goz, sac renkleriniz.:KK1:

Isten cikinca bakarim , iskambil kartlari evde :KK1:

tamaaam:)
hmm bi eski sevgilim için bide şimdi bi çocuk ilgileniyo gibi ama emin olamadığımdan onun için açar mısıın? :)
ben ela gözlü beyaz tenli kızıl saçlıyım.
eski sevgilim esmer kahverengi gözlü kahverengi saçlı
bu yeni emin olamadığım çocukta beyaz tenli ela gibi gözleri kahverengi saçlı:)

ne var yani biri de bana fal baksa
o kadar karışık karmaşık bir özel halatım var çıkamıyorum içinden
bakın bana da hayrınıza arkadaşlar anlayın halimden :KK43:(

canım ne istersen :) katina destesi ni aşk ile ilgili soruların varsa daha keskindir onu tavsiye edebilirim,
iş güç soruların falan varsa tarot bakayım,
günlik istiyosan kahve, 2-3 günlük durumunu öğrenmek istiyosan da iskanbil biliyorum seç beğen al birini :KK70:

tamam o Zaman buralardamisin sen dün gece cok tuhaf ruyayla uyaniklik arasinda ilginc bisey oldu onun icin senden bitane iskambil istesem ikimizde esmer o biraz daha esmer

sonra bi de genel anlamda ask hayatima bakarsan sevinirim suan hayatimda kimse yok yeni biri olacak mi ne Zaman olur falan filan tarzi bisey iste uygun fali sen daha iyi bilirsin

X