Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Eki Görüntüle 961578 Eki Görüntüle 961579 Eki Görüntüle 961580 Eki Görüntüle 961581
falımda çıkan azıcık şeye baksana kızlar:)
bakana kahve falı bakarııım

anam bu ne kız :)

canım sen bir konuyla alakalı bir kişiyi alt etmişsin yani ondn öne geçmişsin ama bu kiişi sana karsı çok hırslanmış elelrini kavusturmuş kendince intikam almak için uygun zmaanını kolluyor. ben işle alaklı bir kapı görüyorum, hayırlı olacak senin için. ( daha öncede görmüştüm çıkmadı mı kuzum daha birşeyler ) sürekli 2 yada 3 kişilik konusmalar yapıyorsun bu ara ve konusma tarzınla diyim karsındakini çok çabuk ikna ediyorsun.

Onlari da yapiyorum, fal da baktiriyorum, cebimde kocaman bir gocuk var Bekar olmanin en iyi yani bu bence, paraya karisan gorusen yok eheheh

orası öyle tabi ama yine de kendi parasının hesabını bilmeli insan biraz, para kolay kazanılmıyor ki

Vallahi strese girdikce alisveris yaptim.eskiden giysi alirdim, simdiki yeni merakim svarovski Maasimin 8de birini bir kolyeye verdim 3 gun once, ne kadar pismanim bilemezsin. Faldi, aksam yemegine gezmeydi, alisveristi derken resmen battim.

Son düzenleme:
Vallahi strese girdikce alisveris yaptim.eskiden giysi alirdim, simdiki yeni merakim svarovski Maasimin 8de birini bir kolyeye verdim 3 gun once, ne kadar pismanim bilemezsin. Faldi, aksam yemegine gezmeydi, alisveristi derken resmen battim.

olsun yakışmıştır,yatırım niyetine say hem iyi günlerde kullan. bundan sonra biraz sıkarsın dişini olmazsa,en azından şu fala ara ver yahu

yok canım hala iş güç ya nerdeee
sağol bebek bekliyorum hala iş:))

canım falın tuttu dersleri baya iyi geçtim yüreğine sağlık

ahh bu beni üzen ex manitam, kızgınlık anında da kötü şeyler söyleyen de o valla ağzından bal damlıyor şekerim gelsin de alayım ifadesini ama nerde...

yüreğine sağlık canım:)

yüreğine sağlık cherry ciğim cherry gibi bi fal olmuş valla :)

canım kahve falından pek anlamam ama gördüğüm kadarıyla kalbinde bir aydınlanma olmuş. artık için daha da ferahlayacak. havada uçuşan kalpler var. birileri sana geliyor ya da sen gidiyorsun onlara.güzel haberler alacaksın. dilek tuttuysan gerçekleşecek.

internetten tarot kartı çeksem yorumlar mısın canıım? yok kimseye gittiğim ki eski salağımı bekliyorum hala içten içe.
falın:
sen baya sıkıntılısın içine atıyosun hep sanki daraltmışsın kendini.
canım senden çok az uzun biriyle bir tartışmaya giriceksin tartışmadan kastım bir konuyu çözmeye çalışıcaksınız canla başla resmen ciddibir konu.
sen hemen hemen senin boylarında zayıf biriyle birliktesin yada böyle biri var hayatında koyu tenli değil buğday gibi bu adam temiz çıkmış canım bu sıralar güzel gidicek bununla herşey.
koyu tenli geçmişinden olan bir erkekten haberler var içini karartıcak biraz galiba sen tam atamamışsın içinden bunu
e harfli birinin çok üzgün olduğunu görüyorum ben.sana karşı mahçup.
saçı kabark gibi olan birinden aklına kalan bişeyleri duyucaksın yani nasıl diyim seni aydınlatıcak merak ettiklerin konusunda.
millet çok konuşuyor seni dikkaat et ama takma sen takıyosun çünkü bu lafları.
bir arkadaşınla küslük yaşabilirsin yakın zamanda

internetten çek yorumlayım. sen iskambil falına bakıyor musun ?

internetten çek yorumlayım. sen iskambil falına bakıyor musun ?

yok bebeğim. kahve içersen bugün bakarım yine
kartlar
1.para dokuzlusu
2.para beşlisi
3.kader çarkı
4.denek şövalyesi
5.değnek kıralı
6.kılıç kralı
7.kılıç üçlüsü
8.dünya
9.para ası
10.kılıç altılısı

canım şuanda kader çarkı senden yana. sen şanslı bir döneme giriyorsun.ateş burcu 2 adam çıkmış falında. biri genç birisi, diğeri ise yaşça büyük birisi. bu iki kişi senin hayatında önemli rol oynuyr. yakın gelecekte hava grubu bir adam gelecek sana. bu adam pek sevgi dolu gelmeyebilir. nefret dolu sanki. bir ayrılık olmuş. belki başka bir kadın etkisiyle olmuş olabilir. senin kalbini bu durum yok yaralamış. başta dediğim gibi hayat sana daha güzel şeyler sunacak. senin şuanda maddi yönden bir isteğin var sanırım.

iş bulmaya çalışıyorum da bulamıyorum bir türlü.
inşallah tatlım teşekkür ederiiiiiiim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…