Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

içini sıkan bi durum olmuş, ama sıkıntısını atlatıyorsun,
3 tane farklı insanla fikirleriniz hakkında konuşmalarınız vaz, hatta birini üstüne çıkmışsın yani baskınsın bi konuda
bir yerden aydınlık haberin var tatlım sanki telefonla gelicek bu haber yakın zaman içersinde

yine farklı farklı insanlarla 2 li konuşmalarınız devam edicek, bunlar sevgiliniz diyemem arkadaşlarınızla olucak, kalabalıkların ortasında hep, ama siz bi köşede konuşuyorsunuz, hatta biriyle yeni başlayan bi aşk hakkında konuşucaksınız konuşucağınız kişinin adında t harfi var sanırsam a da soyadın da işte
e ve s harfi olan bi insanın size 2 li oynadığını söyleyebilir, çünki size farklı çevreye farklı konuşuyor bu kişi esmer biri
yıldızlar çıkmış bir çok dileğiniz var, bir insana karşıda pişmanlığınız olucak bi erkek biri küsmüş boynu bükük duruyosunuz ama bu erkek size kafasını koparıp vericek düzeyde ama adım atmıyor, arkanızda duruyor sizin haraketinizi bekliyor, 5li bi vakitte olucak sanki böle bişey

canım bi insan kalbini kırmış, tam anlamıyla kırmış diyemem de çatırdatmış, büyük bir çatlak var, ve sen buna çok içerlemişssin
böyle bi ağaç yeşertmek istiyosun, emeklerinde fazla hatta çevrenki pek insannın da seni desteklemediği zamanlar olmuş, yapmak istediğin planlar projeler hayallerin , bunları düzene sokmak istediğin bi döneme giriceksin, düzeltmeler yapıcaksın sürekli, ne organize ettiysen, yani bi ağaç yeşertiyosun, bazı sıkıntıların kuruntuların var ama baharla birlikte bunlar sanki sen pek uğraşmadan yolunu bulucak gibi
bi arkadaşın ya evlendi ya nişanlandı onun gibi bi haberin var bunun 2 li sohbeterle konuşması var sanki, 2 şe arasında kalıcaksın, ya önündekini alıcaksın başını doğrultursan, geçmiştekine yüzün dönük ama onu karanlık tarafa itiyosun bazı şeyleri bitirmişssin, eskisi gibi değil yani sana ilk fal bakmaya başladığımdaki gibi değil
yalnız başıma oturup kendini toparlama gibi durumların olucak tabağında da çıkmış bu , hatta oturduğun yerden kalkıp adım atıyorsun, iş başvuruları yapıcaksın heralde hemde bir sürü yere birden, bu sefer adımın büyük kararlı gördümseni
umarım herşey gönlüne göre olur canım

canım bi insan kalbini kırmış, tam anlamıyla kırmış diyemem de çatırdatmış, büyük bir çatlak var, ve sen buna çok içerlemişssin
böyle bi ağaç yeşertmek istiyosun, emeklerinde fazla hatta çevrenki pek insannın da seni desteklemediği zamanlar olmuş, yapmak istediğin planlar projeler hayallerin , bunları düzene sokmak istediğin bi döneme giriceksin, düzeltmeler yapıcaksın sürekli, ne organize ettiysen, yani bi ağaç yeşertiyosun, bazı sıkıntıların kuruntuların var ama baharla birlikte bunlar sanki sen pek uğraşmadan yolunu bulucak gibi
bi arkadaşın ya evlendi ya nişanlandı onun gibi bi haberin var bunun 2 li sohbeterle konuşması var sanki, 2 şe arasında kalıcaksın, ya önündekini alıcaksın başını doğrultursan, geçmiştekine yüzün dönük ama onu karanlık tarafa itiyosun bazı şeyleri bitirmişssin, eskisi gibi değil yani sana ilk fal bakmaya başladığımdaki gibi değil
yalnız başıma oturup kendini toparlama gibi durumların olucak tabağında da çıkmış bu , hatta oturduğun yerden kalkıp adım atıyorsun, iş başvuruları yapıcaksın heralde hemde bir sürü yere birden, bu sefer adımın büyük kararlı gördümseni
umarım herşey gönlüne göre olur canım

sağol bebeğiiim. işe girebilcem mi bari ya:KK52:

giz cnm bana katina bakabilirmisin :KK16:

ben esmer tenli koyu kahve gözlüyüm

oda esmer tenli ela yeşil arası göz rengi

o balık ben boğa burcuyum cnm :KK16:

Son düzenleme:
sağol bebeğiiim. işe girebilcem mi bari ya:KK52:

tarota baktım, 6lı bi zamanda haziran ayıda olabilir, 6 hafta sonra da olabilir bilemedim yorgunum pek yoğunlaşamıyorum
yalnız hiç istemediğin bi insanla karşılaşman var eski sevgililerinden biri olabilir ondan sonra sanki işin olucak, böle hiç karşılaşmak istemediğin biri bu

giz cnm bana katina bakabilirmisin :KK16:

ben esmer tenli koyu kahve gözlüyüm

oda esmer tenli ela yeşil arası göz rengi

o balık ben boğa burcuyum cnm :KK16:

bi kız arkadaşından iyilik beklerken kötülük gelmiş sana canım, çocuk gibi davranmış
aşk hakkında kötü günlerin olmuş ama atlatıyosun yavaş yavaş, yani şöyle söyleyim sanki hastalanmış aşkınız, grip gibi bişi olmuş biraz ağır ağır bi grip
yani barışıyosunuz düzeliyor herşey iyileşiyosunuz da sen nasıl davranırsan o da öyle gelicek sana kötü gidersen kötü, iyi gidersen iyi gelicek tutkulu bi aşkınız var senin sabır göstermen gerekiyor çoğu konuda dırdırcı davrandığınızda kavgalar oluyor, hatta bi kavga olucak yine sen konuşmalarına dikkat et tatlım, ona karşı
yıldızınız düşmüş genel olarak hep sen affedici olucaksın gözüküyor, deste sana kurnaz ol diyor bi kadını çıkartman gerekiyor, çok zoruklarla dolu birini seviyorsun ama herşey güzel olucak aşk tutku yine gelicek sonra bi durgunluk olucak

tarota baktım, 6lı bi zamanda haziran ayıda olabilir, 6 hafta sonra da olabilir bilemedim yorgunum pek yoğunlaşamıyorum
yalnız hiç istemediğin bi insanla karşılaşman var eski sevgililerinden biri olabilir ondan sonra sanki işin olucak, böle hiç karşılaşmak istemediğin biri bu

sağol şekerim 6 hafta olsun o ya:KK1:

canım sen tarot mu bakıyorsun. bana da bakar mısın?

bakarım
sizdebana bakarsanız neden olmasın :)
tarot - isimleriniz burçlar
katina- isimler ten göz rengi
iskanbil- isimler yalnız yakın zamanı gösterir iskanbil 1-2haftalık durumu en fazla soru vevap yapapıyorum onda
kavve de olur hangisini isterseniz, kahve yi yorgun olmadığımbi zamanda baksam daha iyi olur aslında

bakarım
sizdebana bakarsanız neden olmasın :)
tarot - isimleriniz burçlar
katina- isimler ten göz rengi
iskanbil- isimler yalnız yakın zamanı gösterir iskanbil 1-2haftalık durumu en fazla soru vevap yapapıyorum onda
kavve de olur hangisini isterseniz, kahve yi yorgun olmadığımbi zamanda baksam daha iyi olur aslında

benim ismim aydan, onunki barış
ben başak burcuyum o ikizler
ikimizde beyaz tenliyiz
ben siyah, o ela gözlü.
ben sana durumu yazayım ben bu çocukdan hoşlanıyorum ama onun duygularından emin değilim bunun için sence en uygun fal ne ise bakar mısın.
bu arada yarın fal ekleyecekmişsin kahve falı ben de ona bakarım canım.

X