Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

Bu sefer olmus,u resimler sekerler

Bu sefer olmus,u resimler sekerler

Beril cim senin kafanda bir ideal mi desen, azimle ugrasmaya calistigin bir sey mi var? Ve bana fiziksel bir sey gibi geldi, zayiflamak olabilir ne bileyim vucudunu bicimlendirmek , kas yapmak, yeni bir spora baslamak olabilir. Sen bu is icin zihinsel cok fazla efor sarf ediyorsun, iraden zorlaniyor ama emeklerinin karsiligini alacaksin kesinlikle. Zihinsel olarak celik gibisin masallah :KK1:

Falin cok guzel cikmis, beyaz bulutlar var. Sana guzel haberler var demekti bu. Bir de 8. resimde bir erkekle el ele tutusmus karsi karsiyasiniz, sevdigin kisi mi bu? Sizi el ele gordum bence guzel anlar seni bekliyor.

Bir de tavuskusu gordum, sen koko$ musun sekerim? :21:

Beril cim senin kafanda bir ideal mi desen, azimle ugrasmaya calistigin bir sey mi var? Ve bana fiziksel bir sey gibi geldi, zayiflamak olabilir ne bileyim vucudunu bicimlendirmek , kas yapmak, yeni bir spora baslamak olabilir. Sen bu is icin zihinsel cok fazla efor sarf ediyorsun, iraden zorlaniyor ama emeklerinin karsiligini alacaksin kesinlikle. Zihinsel olarak celik gibisin masallah :KK1:

Falin cok guzel cikmis, beyaz bulutlar var. Sana guzel haberler var demekti bu. Bir de 8. resimde bir erkekle el ele tutusmus karsi karsiyasiniz, sevdigin kisi mi bu? Sizi el ele gordum bence guzel anlar seni bekliyor.

Bir de tavuskusu gordum, sen koko$ musun sekerim? :21:

Evet Canim fazla kokosum.esimdir bir donem ayri kalacaz ya ondandir.yok tatlim ya kafayi ona yorsam sanirim zaxiflardim.aslinda kardesim icin kapatmustim falimi.bu hafta ehluyet sinavi var.
Agzina yuregine saglik tesekkür ederim

kızlar falıma bakanın deste ya da tarot bakıcam,
julia bakıyorum şimdi canım

Gizzzzzzzzz cigim sen ask yonunden dertlisin, bazen kendini daraltiyorsun ne zaman sevgilim olacak diye ama yapma :KK20: Gordugum kadariyla sevgilin yok ama olacak ve bir gelecek pir gelecek, cok guzel bir ask olacak.

Fincaninin tam dibinde cok guzel bir kalp var, resimlerde de sarildiginiz koyu sacli bir erkek var. Bu erkek arkadasinin arkadasi gibi bir sey olacak, beraber gezmeye gittiginizde tanisacaksin.

Fincaninda safi romantizm var, resmen aska ozlem kokuyor :KK23: :KK23: Sen cok mutlu olacaksin, ve yakinda olacak bunlar dostum, cok zamani kalmamis.

Bir de sende sinav/not/sinav sonucu stresi mi oldu yakinlarda?

Bugunluk Cherry falin boyle sekerim :21:

Son düzenleme:

canım falın için dilek tuttun mu? eğer tuttuysan dileğin gerçekleşecek gibi. içinde bir rahatlama olmuş. atmışsın artık içindekileri. fakat kalbinden tam anlamıyla sıkıntıyı atamamışsın. kumral biri var falında geleceğe doğru bakıyor fakat bu kişinin önünde engeller var. geleceği görmekte zorlanıyor bu kişi. ikili görüşmelerin var. el ele tutuşmuş bir çift görünüyor. geleceğe doğru yürüyor bu kişiler.

canım bana katina falı bakar mısın. ben kumralım, koyu kestane saçlarım, ela gözlüyüm. o ise esmer, siyah saçlı, siyah gözlü.

canım dilek tuttum ama olurmu bilmem.bakarım canım birazdan

canım falın için dilek tuttun mu? eğer tuttuysan dileğin gerçekleşecek gibi. içinde bir rahatlama olmuş. atmışsın artık içindekileri. fakat kalbinden tam anlamıyla sıkıntıyı atamamışsın. kumral biri var falında geleceğe doğru bakıyor fakat bu kişinin önünde engeller var. geleceği görmekte zorlanıyor bu kişi. ikili görüşmelerin var. el ele tutuşmuş bir çift görünüyor. geleceğe doğru yürüyor bu kişiler.

canım bana katina falı bakar mısın. ben kumralım, koyu kestane saçlarım, ela gözlüyüm. o ise esmer, siyah saçlı, siyah gözlü.

canım bu esmer olan eskisimiydi bununla aranızda bir sorun mu var birbirinizi düşman gibi görüyorsunuz.siz karşılaştınız mı bu aralar.emin olamadım ama bu çocuk pek hoşlanmadığı biriyle karşılaşıp seninle ilgili iyi bir haber almış sanırım.bir kıskançlık yaşamış.görüştüğü esmer bir bayan olabilir fakat araları bozuk sanırım.bu kadın güvenilmez biri galiba.sense kendini sıkmışsın fakat çok yakında rahatlayacaksın.olmasını çok istediğin birşey çok yakında olacak bu şey sayesinde şansın açılacak kendini iyi hissedeceksin.sonrasında hayatına kumral biri girebilir bu kişiyle güvene dayalı bir ilişkiniz olabilir.işe girmeyi düşünüyorsan eğer o da olacak.yakınsa herşey yoluna girecek

canım bu esmer olan eskisimiydi bununla aranızda bir sorun mu var birbirinizi düşman gibi görüyorsunuz.siz karşılaştınız mı bu aralar.emin olamadım ama bu çocuk pek hoşlanmadığı biriyle karşılaşıp seninle ilgili iyi bir haber almış sanırım.bir kıskançlık yaşamış.görüştüğü esmer bir bayan olabilir fakat araları bozuk sanırım.bu kadın güvenilmez biri galiba.sense kendini sıkmışsın fakat çok yakında rahatlayacaksın.olmasını çok istediğin birşey çok yakında olacak bu şey sayesinde şansın açılacak kendini iyi hissedeceksin.sonrasında hayatına kumral biri girebilir bu kişiyle güvene dayalı bir ilişkiniz olabilir.işe girmeyi düşünüyorsan eğer o da olacak.yakınsa herşey yoluna girecek

teşekkür ederim canım.

baktınız diğer falcılardan fayda yok, artık kendiniz mi bakıyorsunuz birbirinize:KK9: kızmıyorsun değil mi takılmalarıma:44:

Para doktuklerimizden fayda gelmeyince biz de birnirimize yoneldik ne yapalim asli hanim :KK53::KK53:

Ayy fala doktugum para zivanadan cikti zaten, battim ve yan gidiyorum, sana ne kizicam kendime kiziyorum :KK25:

falıma bakanın falına bakarım kızlar..

Eklentiler

• $SAM_2457.JPG
    $SAM_2457.JPG
    108,5 KB · Görüntüleme: 54
  • $SAM_2459.JPG
    $SAM_2459.JPG
    110,9 KB · Görüntüleme: 56
  • $SAM_2461.JPG
    $SAM_2461.JPG
    109,6 KB · Görüntüleme: 42
  • $SAM_2463.JPG
    $SAM_2463.JPG
    92,2 KB · Görüntüleme: 40
  • $SAM_2455.JPG
    $SAM_2455.JPG
    103,9 KB · Görüntüleme: 46
falıma bakanın falına bakarım kızlar..

şekerim senin hayatında köprü olucak bir durum var biraz uzunca bir süreç ama çok güzel ve sağlam adımlarla ilerlemeni sağlayacak bir süreç.
seni bekleyen biri var ki bu erkek arkdaşın bence sen koşa koşa gidiyosun buna güzel bi süprizi var sana ama biraz sinir edicek ilk seni:)
sana iş konusunda bir erkek yardım edicek ve yavaş yavaş ilerlemeni sağlayacak bu adam köprünün başında.
nazarın sürekli çıkyıo kendini bi okut valla kız.
geçmişten bir haber duyabilirsin büyükçe bir haber bu tatlım.
bir düşmanın etrafını sarmış dikkaat et buna alttan alttan geliyo gibi zarar verecek koyu tenli biri bu

şekerim senin hayatında köprü olucak bir durum var biraz uzunca bir süreç ama çok güzel ve sağlam adımlarla ilerlemeni sağlayacak bir süreç.
seni bekleyen biri var ki bu erkek arkdaşın bence sen koşa koşa gidiyosun buna güzel bi süprizi var sana ama biraz sinir edicek ilk seni:)
sana iş konusunda bir erkek yardım edicek ve yavaş yavaş ilerlemeni sağlayacak bu adam köprünün başında.
nazarın sürekli çıkyıo kendini bi okut valla kız.
geçmişten bir haber duyabilirsin büyükçe bir haber bu tatlım.
bir düşmanın etrafını sarmış dikkaat et buna alttan alttan geliyo gibi zarar verecek koyu tenli biri bu

o zaten ne yaparsa yapsın önce bni uyuzluk yapıp sinir eder illa huyu kurusun :)

Para doktuklerimizden fayda gelmeyince biz de birnirimize yoneldik ne yapalim asli hanim :KK53::KK53:

Ayy fala doktugum para zivanadan cikti zaten, battim ve yan gidiyorum, sana ne kizicam kendime kiziyorum :KK25:

ne bileyim,arada bir konuda sana laf atıp çıkıyorum ya:KK1: ben de kızıyorum sana,sen o paralarla kendine ne kıyafetler alırdın, ne tatillere çıkardın, hepsi sana moral kaynağı olarak geri dönerdi,şimdiki gibi hayal kırıklığı olarak değil...

X