Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

gizz bakcak mısın şimdi bekliyorum. uykum geldi de

aşk konusunda bence deste katina falı yani daha iyi gider, özelden de atabilirdin canım adını, benim için önemli değil benim kide gizem zaten , nick den de anlaşıldığı gibi :)
kartları seçerken çok kararsız kaldım, sende öylesin heralde ne yapacağını bilemez bi durumdasın,
üzgünsün son zamanlarda, güçsüz olduğunu düşünüyosun , duygularını ifade edememişssin sen buna, kederlisin, güvensizssin aynı zamanda , genel olarak üzgün ve sıkıntılı bi durum içersindesin, sen uzun zmandır tanıyosun bunu heralde ama bi türlü unutamamışssın

isteklerin olucak gibi, yalnız şu an zamanı değil, bu çocuğun bi ilşkisi aşk dolu bi ilşkisi varmış heralde bitmiş, çünki çocuk aşk hayatını bitirmiş gözüküyor, ummulmadık bi şekilde ayrılık yaşamışssınız siz bununla görüşmeler kesilmiş gibi, barışıcaksınız ama biraz zaman var gibi sanki bahar aylarına doğru bahçeler çiçekler yan yana ve ters çıkmış onlar yeşermeye başladığında diye yorumlayabiliriz
barışma olucak sizde , kıskançlık olucak , başka dış etkenler de sizi sıkıp üzecek sanki ama sonuç olumlu görünüyor, sabrederseniz sonucun olumlu olcak hatta siz yapılandırrırsanız istediğiniz gibi olucak, aşkın değilde mantığın daha çok ön planda olduğu bi beraberlik gözüküyor.
umarım herşey göznlünüzce olur

sağol canım çok güzel yorumlamışsın hemen hemen hepsi doğru.

Gizzzz'cim bana Katina Falı bakarmısın canım.ben fal bakmayı beceremiyorum ama söz öğrenince sana bakacağım.
İsmim:Ebru
Onun İsmi:Serdar
Benım Ten Rengım:Acık tenlı kumralım
Onun Ten Regı:Koyu tenlı kumral
Göz Rengim:Yeşil ve mavi karışımı
Onun Göz Rengi:Mavi ve gri karışımı

Sen birinden ayrilmissin sanirim, bu adam bugunlerde bir sekilde senin ilgini cekmeye calisabilir, dikkat et Dogrudan degil ama, dolayli olarak ne bileyim kiskandirmak icin face'e baskalariyla resim koyar, ya da ortak arkadaslariniza dedikodu yaptirir, bu sekilde. Sen de bu durumla hayli egleneceksin.

reddmars cigim sen artik kismetini beklemekten yorulmussun gordugum kadariyla. Es-dost-akraba sana gorucu usulu birilerini getirmis ama sen isinamamissin, etrafinda da birileri olmus ama devami gelmemis.

1.ci resimdeki sagdaki figure dikkatle bak sekerim, bildigin bir melek var. Elindeki calgiyi yukari dogru ufluyor, kanatlari acik, sana ilahi yardim ve sans cagiriyor, dua ediyorsan kabul olacak. En son resimde seni biriyle tanisip cok hoslanirken goruyorum, esmer birisi bu. Sen cok etkilendigin biriyle taniscaksin sekerim, haberin ola

Ozel Cherry falin boyle sekerim tarot tarot

Son düzenleme:

vallahi çok başarılı. hayran kaldım. internetten kartları çek canım. yorumlayım.

canım bilgilerimi özelden yazdım. tarot kartın yoksa internetten çekebilirsin. kahve falını yükleyince yorumlarım

şimdi bakıyorum tatlım, tarotta sorumu sorup mu geçekeyim yoksa genel durum açılımınımı çekeyim?

kızlar yeni falım

Eklentiler

• $2014-02-05 14.53.39.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 46
  • $2014-02-05 14.53.22.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 50
  • $2014-02-05 14.53.05.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 31
  • $2014-02-05 14.50.02.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 36
  • $2014-02-05 14.49.03.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 49
  • $2014-02-05 14.53.59.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 47
  • $2014-02-05 14.54.16.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 34
  • $2014-02-05 14.54.29.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 45
  • $2014-02-05 14.56.20.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 48
  • $2014-02-05 14.56.34.jpg
    17,5 KB · Görüntüleme: 47
giizzzz katina bakarmısın bna

canım insanlar burda karşılıklı fal bakıyorlar, falcı değiliz biz, üzgünüm o kadar çok boş vaktimiz yok
umarım gönlünden geçen şey çok çabuk olur çünki birine baksak ötekisi ister sürekli birileri fal baktırmak ister dediğim gibi falcı değiliz, sohbet amaçlı bakıyoruz birbirimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…