Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
canım hanginiz daha açık tenlisiniz ? bi de ben sana hangisinden bakmıştım unuttum :)

hoşlandığım kişi bana göre daha açık tenli canım katina, iskambil bakmıştın. şimdi hangisine istersen bakar mısın cnm. tarotda olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
hoşlandığım kişi bana göre daha açık tenli canım katina, iskambil bakmıştın. şimdi hangisine istersen bakar mısın cnm. tarotda olabilir.

iskambil bakayım onun tutarlılığı daha fazla aldığım yorumlara göre :)
canım esmer biri var geçmişinde kalan, adı geçmişinde kalmış ama sanki yüreğinle bir yer hala onu özlüyor gibi. hoşlandığın açık tenli erkek sana yakın görünüyor kalbi seninle birlikte çıktı sana karşı beslediiği bir sevgi var sen de ondan daha çok fiziksel olarak hoşlanıyorsun. ama kalbin biraz uzak çıkmış bu kişiye karşı. bunun kaynağı da esmer erkek, bu kişiden bir haber alabilirsin ve aklın karışabilir.

değişik bir fal oldu tuttu mu merak ettim

esmer biri yok cnm geçmişte belki benden hoşlanan biridir bilemiyorum. bazen aklıma eskisi geliyor o dur belki o da açık kumraldı.
senin falın
canım falım güzel olumsuz bir şey görmedim. ama kalabalık çıkmış. sürekli karşılıklı görüşmelerin var gidip gelme durumları var.
falında s harfli biri var ondan temiz bir haber alacak kız var. bu kız açık tenli uzun koyu renk saçlı biri. ben sana yordum bu kızı canm. s harfli biri de kuğu kuşu gibi güzel bir insan.
yeni bir iş yeri açabilirsin ya da var olan birlikteliğin resmileşecek.
sana fayda sağlayacak yeni biri ile tanışabilirsin. eğer iş yeri gibi bir durum varsa bu kişi ile bağlantılı.
tanıdığın bir asker mi var cnm bir asker çıkmış falında ve bu işle bağlantılı biri bu işi düşünüyor kafasında.
yakında bir kavuşman var cnm. el ele tutusmuş iki kişi çıkmış falında. ve bu kişi ile tertemiz bir sayfa açacaksın. hayatın tüm yükünden sana ayak bağı olan şeylerden kurtulacaksın. bu kişi ile bir muradınız var ve peşi sıra gidiyorsunuz.
haneniz de bebek bekleyen biri mi var canım. hane de yada hanenize yakın biri girip çıkan hamile biri var.
göz var üzerinde yani insanlar gıpta ile bakıyor sana. yakında 4- 5 kişi bir görüşmen var cnm. bukadar ca

bu topicde de mi falima bakmazsan falina bakmam olayi var? ama baslik oyle degil.yoksa ayri bir baslik mi acayim

canm bu ara eşinle yine küçük tartısmalarınız olacak ve bunlar genelde ikiniz arasındaki sorunlardan öte 3. şahıs kaynaklı olacak. yanlış anlamayasın durumu şöyle anlataym mesela birinin söylediği yada yaptgı birşey senin yahut onun canını sıkacak ve hemen gelip ilk iş olarak birbirinize patlayacaksnz. bu dönemde bunlar sık sık yasanacak :/ ama bunun yanında seni mutlu edecek haberlernde olacak. yakın cevrede bir hasta haberi aldıysanz şayet bu kişinin durumunda olumlu gelişmeler olacak almadıysanz da an meselesi ama dediğim gbi çok üzülme iyileşme sürecinde olumlu şeyler olacak. bu aralar senin üzernde bir negatiflik hakm sanki herşeyn altında olumszluk arar olmuşsun. birde yıldızında düşük ssenin çok sık nazara geliyorsn ne yazık ki. kendine nazar okut canmcım. hatta nazara inanıyorsan benm gbi kursun döktürmeni bile tavsiye edebilirim çünkü bu aralar çok sık yasadgn olumsz durumlarn sebebi de bu gbi duruyor. ne yazık ki etrafmzdaki insanlar bize her zaman iyi gözle bakmıyorlar :/ etrafında hatta çok yakınında nankör bir dostun da var canm dkkt et

bilemiyorum belki de öyledir canım.
teşekkür ederim yorumun için
iş eşimle ilgilidir inşallah

15 tatil gelince laf söz kavga çok olur :)
aynen öyle valla canım her şey gözüme batıyo. nazar olduğunu ben de düşünüyorum okuttum yakın zamanda. ama geçmedi hissediyorum ağırlığını.
teşekkür ederim canımm
yazmamışsın tenlerinizi :)

sana fal borcum olduğu için yazmadım canım ama eğer bakarım dersen de ne yalan söyliyim çok sevinirim.
ben beyaz tenliyim o da esmer canm

sana fal borcum olduğu için yazmadım canım ama eğer bakarım dersen de ne yalan söyliyim çok sevinirim.
ben beyaz tenliyim o da esmer canm

ne demek canım ben sana bakar mısın desem o an karşılık beklemezsin benden biliyorum, ben neden aynısını yapmayım ki :)

canım benim sizin durum ne ayrı ne beraber durumu gibi görünüyor. tartışma da çıksa üzülseniz kırılsanız da birbirinize şans veriyorsunuz. zamana ihtiyacınız var şu an. belli bi zaman geçtikten sonra yine bir görüşmeniz olacak yakınlaşma isteği görünüyor bu görüşme sonucunda. düzelecek sanki balım durumlar

bakarım tabi bakmaz olur muyum hiç

ne diyelm kuzum hayrlısı :/

Jadalozcuğum senin falında aile içi bazı sorunlar gördüm. Eşinle eşinin tarafından bi kadın veya kızla ilgili ufak bi atışma yaşayabilirsiniz. Aama bu gelip geçici bi durum.Eşinin işle mi alakalı bazı sorunları var bu yüzden biraz stresli gergin dönemlerden geçiyor. Çevrende seni çekemeyen okadar insan var ki..Sık sık göze geliyorsun durduk yere içini sıkıntı kaplıyor..Ev çıkmış falında evle ilgili bi durum var.Bi ev mi almayı planlıyosunuz yoksa bi tamirat işleri mi var ? Bu durum seni sevindirecek. 'S' harfi kimde var ya sende ya da sana çok yakın bi insanda görünüyor eşinde olabilir. Bu kişinin şuan maddi anlamda sorunları var ama başına talih kuşu konmuş birden önündeki tüm engeller kalkacak. Gitmeyi planladığın bi yol gördüm o yol sana çok iyi gelecek

canımm teşekkür ederim
görümcemle yaşadık geldi geçti de bende fil hafızası var :)
içimi okudun canım. yol konusunda endişelerim var ama umarım iyi gelir :)

canımm teşekkür ederim
görümcemle yaşadık geldi geçti de bende fil hafızası var :)
içimi okudun canım. yol konusunda endişelerim var ama umarım iyi gelir :)

Umarım iyi gelir Jadalozcuğum :) Bende sana çok teşekkür ederim :)
İyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…